אנית הדגל החדשה של קוסטה, Costa Diadema בת ה- 132,500 טון, עומדת להיות מוזיאון אמנות צף. 7,671 יצירות האמנות המודרניות שהוזמנו במיוחד כדי להשלים את עיצוב הפנים החדשני של האניה. יוצבו בה במלואן כאשר האניה תושק ב- 30 לאוקטובר.
Costa Diadema - ספינת קרוזים קוסטה דיאדמה

Costa Diadema, מלכת הים התיכון, תציג מגוון רחב של יצירות אמנות מקוריות, רפרודוקציות והדפסי משי מ- 41 אמנים – 38 מהם איטלקים. האמנים הוזמנו על ידי קוסטה לפרש את נושא המלוכה דרך ציור, פיסול, צילום, גרפיקה, אדריכלות ועיצוב. "אנחנו מנסים לעורר רגשות שונים דרך האווירה המוקרנת מעיצוב הפנים של קוסטה דיאדמה", אמר ג'וזף פרקוס, אדריכל הפנים הראשי של אניותיה החדשות של קוסטה. "אמנות ועיצוב הם מרכיבים חיוניים להשגת המימד הרגשי שאנחנו רוצים להעניק לאורחים שלנו".
זוג האוצרות והאמניות Casagrande & Recalcati בחרו אמנים הידועים ביכולתם לשאוב השראה מתרבות עכשווית, ביניהם אמנים ידועים כמו: Sam Havadtoy ו- Mario Donizetti ואמנים איטלקים עולים אחרים, כמו: Vanni Cuoghi, Resi Girardello, Andy, Roberta Savelli ,Claudio Prestinari.
בין שפע יצירות אמנות יש 190 יצירות מקוריות, כולל ציורים שנתלו בסוויטות ובחדרי המדרגות. עבודות אמנות משולבות במדיה, הוצבו בכניסה לתיאטרון. בשטחים הציבוריים כגון מסעדות, מועדונים, מסדרונות וכו', תוצבנה 260 יצירות אמנות דיגיטליות ופסלים.
באוויר הפתוח של הטיילת המקיפה את האניה בסיפון 5, יוצבו שני פסיפסי הזכוכית הגדולים של Roberto Bixio שכותרתם "הריביירה הליגורית" המציגים דימויים מחופי הים התיכון על שטח כולל של 1,442 מ"ר!
ה- Diadema שנבנית ומושלמת במספנת Fincantieri בMarghera, איטליה, בעלות של 745 מיליון דולר, תעשה את הופעת הבכורה שלה ב- 1 לנובמבר. החל מ-29 לנובמבר ושאר עונת 2,014-15 תצא האניה מ- Savona, איטליה, להפלגות בים תיכון המערבי למשך 7 לילות ותבקר בנמלים: מרסיי, צרפת; ברצלונה ופלמה דה מיורקה, ספרד; נאפולי ולה ספציה, איטליה.

קרוזים – שייט אוניות גדולות

קרוזים – שייט נהרות