קרוז מאורגן סובב ניו זילנד וטיול יבשתי לעומק אוסטרליה, הונג קונג והאי מקאו

קוד הטיול:  -TCNA

משך הטיול:  24 יום
(14 ימי קרוז)

יציאה:  8 בנובמבר 2017

מדינות:   אוסטרליה, ניו זילנד

אוניה:  Celebrity Solstice

סגנון: קרוז משולב טיול יבשתי

על הטיול:

 • מסלול כזה אינו מוצע בשום חברה אחרת. הוא מיועד לאלו שעבורם זה "טיול של פעם בחיים" לאזור ורוצים להכיר את אוסטרליה וניו זילנד לעומק ובמידה שווה.
 • לינה בהונג קונג בטיסות לשני הכיוונים וסיורים בעיר ובאי מקאו.
 • 8 נמלים בקרוז עם סיורי חוף ושלושה ימי ים בלבד
 • 9 ימי טיול יבשתי באוסטרליה כולל:
  טיסה לסלע אולורו (Uluru), הוא איירס רוק, מסמליה המוכרים של אוסטרליה
  * טיסה לקיירנס (Cairns) לביקור במרכז התרבות והמורשת של השבט האבוריג'ני ג'אפוקיי (Tjapukai)
 • מנהל ומדריך הטיול נועם פורת
%d7%9e%d7%a4%d7%aa-%d7%a0%d7%99%d7%95%d7%96%d7%99%d7%9c%d7%a0%d7%93-%d7%a0%d7%95%d7%a2%d7%9d

.

אוסטרליה וניו זילנד הן ללא ספק שילוב מנצח בין ישן לחדש, טבע פראי וערים מודרניות, מדבר וחופי ים, ילידים אבוריג'ינים (תושביה המקוריים של אוסטרליה), ובני לאומים שונים שזה מכבר הגיעו.

אוסטרליה, ה"יבשת החמישית" ושני האיים מהם מורכבת ניו זילנד הם גן עדן לחובבי מרחבים, נוף פראי, תופעות טבע יחודיות ונוף אנושי ססגוני ומרתק.
הקרוז בניו זילנד על סיפון האניה Celebrity Solstice  יאפשר הכרות מעמיקה עם פלאי הטבע של שני האיים המרכיבים את המדינה ובמיוחד הפיורדים המדהימים במיצרי מילפורד, דאוטפול ודאסקי, הפינגווינים והאלבטרוסים בדאנידין ושמורת הגייזרים ומרכז התרבות המאורית ברוטורואה. כן נבקר בעריה החשובות וולינגטון, אוקלנד וקרייסטצ'רץ.
הטיול היבשתי באוסטרליה יפגיש אתכם עם שניים מפלאי הטבע היפים והחשובים באוסטרליה: איירס רוק המזדקר במרכז היבשת והמחליף את צבעיו במהלך היום, ושמורת הטבע קאקדו שבטריטוריה הצפונית, שהיא מרכז אבוריג'יני חשוב וגן עדן לבעלי חיים וצמחים יחודיים.
בנוסף נסייר בשתיים מעריה המרכזיות והיפות של אוסטרליה, מלבורן וסידני וסביבתן.

.

 

 

 

יום 1- 2 │ נטוס להונג קונג
נצא בטיסת ערב מתל אביב וננחת למחרת בצהרי יום לפי שעון הונג קונג. ניסע למלון ובערב נצא לסיור קצר בעיר כולל "שוק הגנבים" (רגלית או בתחבורה ציבורית).

 יום 3 │ הונג קונג – טיסה לאוקלנד
יום סיור עם אוטובוס צמוד באתריה החשובים של הונג קונג. זוהי עיר ענקית המונה מעל 7 מיליון בני אדם על שטח של 1100 קמ"ר בלבד.
הונג קונג שהיתה במשך 150 שנה עד שנת 1997 תחת שלטון אנגלי לפני שעברה לידיים סיניות, היא עיר של ניגודים המשקפים ארכיטקטורה, מסחר, תשתיות, הוואי ומסורת שהם ערוב של מסורות סיניות עתיקות יומין עם אלמנטים מערביים.
במהלך שהותנו בהונג קונג (שפרושו בסינית "הנמל הריחני"), נבקר באתריה ושווקיה ובהם: עליה להר ויקטוריה ממנו יש תצפית מדהימה על העיר, שייט בנמל אברדין בסירת סייפן מסורתית, סיור בחוף ראפלס הציורי וביקור בשוק סטנלי. בתום סיורנו נטוס לאוקלנד בירת ניו זילנד בה ננחת ביום 4.  

יום 4 │ נחיתה באוקלנד – סיור- עליה לאוניה
לאחר הנחיתה באוקלנד נצא לסיור בעיר. אוקלנד הנמצאת באי הצפוני היא העיר הגדולה והמאוכלסת ביותר בניו זילנד. מספר תושביה כמיליון וחצי שהם כשליש מתושבי המדינה! העיר נוסדה בשנת 1840 ושימשה כבירת ניו זילנד עד 1865. המאורים שהתיישבו במקום במאה ה-14 קראו לעיר "טמאקי מקאו ראו" שפירושו "העיר עם מאה האוהבים", בזכות היותה נחשקת ע"י כובשים רבים אשר חמדו את מיקומה הגיאוגרפי הנוח ופוריות אדמתה. העיר היא הלב הכלכלי של המדינה ונמל התעופה שלה הוא הגדול והעמוס ביותר בניו זילנד.
הבוקר נצא לסיור באוקלנד. ניסע לפסגתו של "הר עדן" ונערוך תצפית מרהיבה של 360 מעלות על אוקלנד וסביבתה המשתרעת מחופי הים הטסמני עד למפרצי האוקיאנוס השקט. נמשיך ונראה את הנמל הגדול של העיר, הקומפלקס החדש שנבנה לתחרויות המפרשיות היוקרתית American Cap אותן אירחה אוקלנד. נבקר במוזיאון "זיכרון המלחמה" ( War Memorial Museum), מוזיאון נפלא לסיכום והבנת התרבות המאורית וסיפור ההגירה הפולינזית לאזור, כיאה לעיר בעלת האוכלוסייה הפולינזית הגדולה בעולם. המוזיאון אוצר בנוסף, מוצגים מחלקה של ניו זילנד במלחמות העולם הראשונה והשנייה.  לסיום, נעלה למגדל "סקאיי" Sky Tower) ), שגובהו 328 מטר גובה, לתצפית עוצרת נשימה על אוקלנד וסביבותיה. בתום הסיור ניסע לנמל ולאחר שנשלים את סידורי העליה נתמקם בתאים שלנו באוניה.

יום 5 │מפרץ האיים
לאחר הפלגת לילה נגיע בבוקר למפרץ האיים (Bay of Islands). זהו אזור סוב טרופי המכיל 144 איים וכפרים ציוריים בצפונו של האי הצפוני בניו זילנד.
אזור זה מצטיין בנוף מהמם והוא גן עדן ליצורים ימיים, צמחיה עשירה ותופעות טבע מיוחדות. באיים אלה התיישבו ראשוני המאורים וכאן נחתם החוזה המפורסם בינם לבין האנגלים בשנת  1840 בכפר  Waitangi (Treaty of Waitangi). בכפרים הבוטיקיים הפזורים באיים חיים כיום חלק ניכר מתושביה המאורים של ניו זילנד.
סיור החוף שלנו
לאחר שנרד מהאוניה נגיע  לאתר וואיטנגי (Waitangi) כאן נחתם החוזה עם המאורים וכאן נוסדה ניו זילנד המודרנית. הסיור יכלול ביקור בכפר מאורי ומופע פולקלור. ניסע מהכפר לשמורת Puketi (Puketi State Forest) בו נלך על רמפה מוגבהת ונראה מקרוב מגוון עשיר של עצים וצמחים ובהם עצי הקאורי (Kauri) הענקיים המגיעים לגובה של 50 מטר ויותר וגילם כ- 3000 שנה! נגיע לכפר הציורי  Kerikeri ונמשיך למערות קאוויטי (Kawiti Caves) המושכות מבקרים רבים בזכות תופעות הקארסט המיוחדות שנוצרו בהן ובמיוחד נטיפים בגדלים וצורות שונות. ואולם האטרקציה המרכזית במערות היא מיליוני תולעים זוהרות באור כחול/ירוק החיות בה ויוצרות אפקט יחודי הנראה כגלקסיה מוארת התלויה מעלינו . נלך כ-30 דקות בתוך מערת הגיר לאורך כ- 200 מטר, נשמע הסברים מאלפים על חיי התולעים ואף נוכל לראותן מקרוב. אכן חוויה יחודית!
בדרכנו חזרה ניסע בדרך הנופית היפה לקאווקאווה (Kawakawa), כפר ציורי שנוסד כעיירת כורי פחם במחצית המאה ה-19 (כיום לא נותר פחם זמין באזור). הישוב המונה כיום 1400 תושבים ידוע גם "עיר הרכבת" היות וקו המסילה ההיסטורית המגיע לעיירה אופואה עובר ברחובה הראשי. אתר התיירות הידוע ביותר בקאווקאווה  הוא Hundertwasser Toilets – מבנה שירותים ציבוריים שעוצב כיצירת אמנות ברחובה הראשי בידי האמן האוסטרי  Friedensreich Hundertwasser שחי ויצר בעיירה משנת 1975 עד מותו בשנת 2000. בתום סיורנו בעיירה נשוב לאוניה.

יום 6 │ טאורנגה – רוטורואה
הבוקר נעגון בטאורנגה (Tauranga) העיר הגדולה שעל חוף Bay of Plenty שבאי הצפוני. העיר נוסדה בשנת 1882 ומונה 123 אלף תושבים אך האזור יושב כבר במאה ה-133 ע"י מאורים.
בגלל אקלימה הנוח וחופיה היפים הפכה העיר לאתר נופש מבוקש ומרכז לגולשים וצוללנים.
פסטיבל הג'ז הלאומי מתקיים בעיר בכל שנה בתקופת הפסחא ומושך אליו אמנים מפורסמים, עם אוכל ויין משובחים. העיר מהווה מוקד משיכה לחגיגות ראש השנה האזרחית הנחגגות בה בהר Mauranganui.
סיור החוף שלנו:
נרד מהאנייה וניסע כשעה דרומה לרוטורואה (Rotorua) הנקראת "בירת החגורה התרמית" של ניו זילנד בליבו של חבל הארץ של המאורים. העיירה שוכנת לחופו של אגם יפהפה, באזור טאופו הוולקני של ניו זילנד, טובלת בירק ומוקפת בהרי געש.
נתחיל במרכז הגיאותרמי וואי או טאפו ( Wai O Tapu), עם בריכות צבעוניות מרהיבות, בוץ ומים מבעבעים מבטן האדמה. אם יתאפשר, נבקר את "הליידי נוקס", הגייזר שמתפרץ בשעה קבועה ולאחר מכן  נגיע אל אתר הגייזרים, המעיינות החמים ובריכות הבוץ של "טה פוייה" ( Te Puia), שהם חלק משמורת ווקארווארווה ( Whakarewarewa), הפולטים מים רותחים וקיטור לגובה רב.
לאחר הפסקת צהרים,  נסייר בפארק "מעיינות הקשת" ( Rainbow Springs Nature Park), בהם נכיר מגוון מינים ייחודי של חי וצומח מקומי, כולל עצי סקוויה ענקיים שהובאו מקליפורניה אך קצב גדילתם כפול מזה שבמולדתם. בשעות אחר הצהרים נשוב לאוניה.

יום 7 │ יום ים
היום ננוח וננפוש על האוניה. המעוניינים יוכלו לרחוץ בבריכה, להשתתף בפעילויות ספורט, להמר בקאזינו או לנוח ולקרוא במרפסת השיזוף. ארוחות ולינה באוניה.

יום 8 │ וולינגטון
הבוקר נעגון בעיר וולינגטון (Wellington) בירת ניו זילנד. העיר הוקמה בשנת 1839 בקצה הדרום-מערבי של האי הצפוני על שפת מפרץ קוק המפריד בין שני האיים, חשופה לרוחות חזקות ועל כן מכונה גם "עיר הרוחות". וולינגטון שהפכה לבירה בשנת 1865 כשהחליפה את אוקלנד, היא העיר השלישית בגודלה בניו זילנד עם אוכלוסייה של כ- 400 אלף תושבים. בגלל רעידות האדמה התכופות בעיר, חלק גדול מהבניינים בנויים מעץ. מבני הממשל שנבנו לאחר רעידת האדמה החזקה ב-1855 הם קומפלקס מבני העץ הגדולים ביותר בחצי הכדור הדרומי.
סיור החוף שלנו
נצא לביקור בהר ויקטוריה לתצפית פנורמית של 360 מעלות. ביום יפה נוכל לראות מכאן גם את האי הדרומי. נמשיך לסיור בגנים הבוטניים של העיר, נעלה או נרד לגנים בקרון רכבל, ולאחר מכן נגיע למתחם בניין הפרלמנט, נצפה על המבנים השונים בעלי ארכיטקטורה מיוחדת ונעמוד על תפקודם השונה.
בחלקו השני של סיורנו בוולינגטון נבקר במוזיאון האומה "טה פפה" (Te Papa) המתפרס על פני 66 קומות ובו תצוגה מרשימה על ההיסטוריה והתרבות המאורית לצד הסברים מאלפים על הטבע בניו זילנד.
בסוף היום, זמן חופשי ניתן להסתובב ברחובותיה היפים של וולינגטון.

יום 9 – אקרואה – קרייסטצ'רץ'
הבוקר נגיע לעיירת הנמל הציורית אקרואה (Akaroa). נרד לחוף באמצעות סירות, וניסע כשעה וחצי לעיר קרייסטצ'רץ הגדולה ביותר באי הדרומי והשנייה בגודלה בניו זילנד (אחרי אוקלנד).  זוהי "העיר האנגלית" ביותר בניו זילנד ומצטיינת גם בשטחים הירוקים שלה ולכן מכונה גם "עיר הגנים".
העיר סבלה ממספר רעידות אדמה, הגדולה והחזקה התרחשה בשנת 2011 וגרמה לעשרות הרוגים ונזק רב למבנים ותשתיות.
סיור החוף שלנו: 
עם הגיענו לקרייסטצ'רץ (Christchurch) נסייר ברחובותיה, ונראה את הקתדרלות ובנייניה המרכזים של העיר, שניכרים בהם פגעי רעידת האדמה האחרונה.  נכון לרגע זה, לא ברור אם ישקמו את הקתדרלות, וההלם, שניכר במראה העיר, נראה כמשפיע על מקבלי ההחלטות.
נמשיך בסמטאותיה ושווקיה של העיר, ונבקר בשוק שנבנה לאחר הרעש, שכולו חנויות ומסעדות בתוך לא פחות ולא יותר מאשר במכולות. נגיע למרכז העיר, ונבקר בגן הבוטני המדהים בעצים האדירים שבו.
הפסקת הצהרים ולאחריה ניסע לאחת האטרקציות המעניינות ביותר בניו זילנד– המרכז האַנטַארקטי הבין לאומי (International Antarctic Centre) הממוקם במתחם שדה התעופה הבין לאומי.
זהו מוזיאון אינטראקטיבי המוקדש כולו ליבשת אנטארקטיקה. ניסע על רכב שטח מיוחד בתנאי שטח המדמים את אנטארקטיקה, עטויים במעילים נכנס ל"חדר הסערות"- אולם גדול ומושלג בטמפרטורה של מינוס חמש מעלות אליו ונתנסה ב"סערה" הכוללת רוחות עזות וצניחת טמפרטורה למינוס 25 מעלות.
ניתן להסתתר באיגלו שבמקום…
לאחר מספר דקות מסתיימת הסערה ואנו יוצאים מהחדר הקפוא לביקור באקווריום הפינגווינים ובתצוגות שונות היסטוריות, גאוגרפיות, גיאולוגיות וביולוגיות המאפשרות הצצה מעמיקה על אנטרקטיקה.
בתום יום מהנה נשוב לאוניה.

יום 10 │ דאנידין
נעגון בפורט צַ'למֵרס וניסע כשעה  לדאנידין (Dunedin ) המכונה "אדינבורו החדשה", העיר השנייה בגודלה באי הדרומי. העיר נוסדה ב-18488 על ידי מתיישבים סקוטים שקראו לה על שם בירת מולדתם וכיום היא מונה כ- 120,0000 תושבים מתוכם יותר מחמישית, סטודנטים.  העיר ידועה בארכיטקטורה הוויקטוריאנית שלה, באוניברסיטה שלה, בגן הבוטני שבתחומה ובבעלי החיים הימיים החיים בסביבתה.
סיור החוף שלנו:
נצא לחצי האי אוטגו ונגיע למרכז המבקרים של האלבטרוסים המלכותיים.  האלבטרוס המלכותי הוא עוף ים ענק, בעל מוטת כנפים המגיעה לאורך עד  3.7 מטר!  נראה את הציפור המיוחדת המצטיינת בתעופתה ובעזרת מוצגים שונים נלמד על אורחות חייה.
נצא לסיור מיוחד בחוף מוגן שבו אנו עשויים לראות רבים מבעלי החיים הימיים המיוחדים של ניו זילנד, כמו כלבי ים, אריות ים, פינגווינים צהובי העין הנדירים במיוחד ופינגווינים כחולים. נצפה בהם מקרוב ונלמד על אורחות חייהם המיוחדים.
נמשיך לטייל ונראה את אתרי העיר דנידין ובהם האוקטגון – הכיכר המרכזית המתומנת, תחנת הרכבת הייחודית, בתי המשפט, בית העיריה והקתדראלה. לא נחמיץ כמובן את הצעידה במעלה רחוב בולדווין הנחשב לתלול בעולם לפי ספר השיאים של גינס. בשעות אחר הצהרים נשוב לאוניה.

יום 11 │  מיצר מילפורד, מיצר דאוטפול, מיצר דאסקי
הבוקר נכנסת האניה לפיורד מילפורד (שנקרא בטעות "מיצר") שבדרום מערב האי הדרומי של ניו זילנד שהוא אחד מיעדי התיירות החשובים בניו זילנד. הכינו מצלמות!!! אורכו של הפיורד 15 קילומטר ועומקו כ- 450 מטר. זהו אחד הפיורדים בשמורת פיורדלנד שהוכרזה "אתר מורשת עולמית" ע"י אונסק"ו. זהו אחד האזורים הגשומים ביותר בעולם, וכמות המשקעים היורדת בו מגיעה ל-6800 מילימטר המתחלקים על 180 ימי גשם בשנה! המים המתוקים היורדים על ההרים (1500 מ' מעל הפיורד) מזינים את מפלי המים הרבים הנופלים אליו ויוצרים שכבת מים מתוקים בעובי 2.5 מטר מעל שכבת המים המלוחים שמתחת. נצא מהפיורד ונכנס למיצר דאוטפול (Doubtful Sound) גם הוא בתחומי  שמורת פיורדלנד. המקום קיבל את שמו "מוטל בספק" ממגלה הארצות ג'ימס קוק שהחליט לא להכנס אליו כי חשש שלא יוכל לנווט בו. במיצר נמצאים מפלי מים רבים והמפורסם שבהם הוא מפל בראון שגובהו 600 מטר והוא אחד מהגבוהים בניו זילנד. ניתן לראות כאן להקות דולפינים, דובי ים ופינגווינים ואף אלמוגים שחורים.
בשעות אחר הצהרים נכנס לפיורד נוסף, דאסקי (Dusky Sound ), אחד הגדולים באזור פארק הפיורדים, שאורכו 400 קילומטר. גם כאן מספר גדול של מפלי מים, דגה ויונקים ימיים.

יום 12 – 13 │ ימי ים
יומיים להתרגעות ונופש על האניה. ניתן להשתמש במתקני האניה, להסתובב בין החנויות, ליהנות ממופעי בידור או לנצל את הזמן למנוחה.

יום 14│ מלבורן – דרך האוקינוס הגדולה 
הבוקר נעגון בעיר מלבורן וניסע לאורכה של "דרך האוקינוס הגדולה" (Great Ocean Road), אחת הדרכים הנופיות היפות בעולם. הדרך מתפרסת לאורך החוף הדרום מזרחי של אוסטרליה והוא מצבת הזכרון המלחמתית הגדולה ביותר בעולם. הדרך נבנתה בין שתי מלחמות העולם ע"י חיילים לשעבר כמחווה של כבוד לחבריהם שנפלו. בניית הכביש נמשכה 16 שנה  תוך שימוש בכפות הידיים, מעדרים, ודינמיט.  הדרך הנופית עוברת על שפת המים ומאפשרת תצפיות מרשימות על תצורות סלע בים כגון "12 השליחים", "המערה", "הצוק", סלע הפיל ועוד. במהלך הנסיעה על הכביש שאורכו מעל 243 קילומטר נעצור במספר נקודות ונלך בשבילים קצרים המאפשרים הצצה מקרוב לחי ולצומח באזור. בתום סיורנו נשוב למלבורן (צפויה הגעה מאוחרת). לינה באוניה

יום 15 │ מלבורן – סיור בעיר
יום סיור במלבורן  שהיא העיר השנייה בגודלה באוסטרליה (אחרי סידני), מונה כ- 3.7 מיליון תושבים, הייתה בירתה של אוסטרליה למשך 26 שנים בתחילת המאה וכיום היא בירת מדינת ויקטוריה שהוכרזה כ"עיר הטובה בעולם".
סיור החוף שלנו:
ניסע למגדל "יוריקה" ( Eureka Tower), מגדל המגורים הגבוה ביותר בחצי הכדור הדרומי, ונערוך תצפית פנורמית מרהיבה מגובה 300 מטר על מלבורן וסביבתה. נמשיך לשוק ויקטוריה – השוק המקורה הציורי והגדול ביותר מדרום לקו המשווה בו נוכל להצטייד במזכרות ולטעום ממיטב המאכלים הנמכרים כאן ע"י סוחרים בני לאומים שונים.
נמשיך לביקור במונומנט הזיכרון המרשים ( The Shrine), ובגן הבוטאני. נטייל ברחובות מלבורן, נראה את הפרלמנט של מדינת ויקטוריה ששימש גם כפרלמנט האוסטרלי עד שהוקמה הבירה הנוכחית קנברה, הקתדרלות הקאתולית והאנגליקנית, רחוב האמנות (Art Street), כיכר הפדרציה (Federation square) ונהר היארה ( Yarra River).
אחר הצהרים נשוב לאוניה להמשך ההפלגה.

יום 16 │יום ים
יום חופשי לפנינו לנופש ופעילויות על האניה. ארוחות ולינה באניה

יום 17 │סידני
הבוקר נעגון בסידני, הנמל האחרון בטיולנו. לאחר ארוחת הבוקר נצא לסיור בסידני (Sidney), העיר הותיקה והגדולה באוסטרליה הממוקמת על שפת המפרץ הטבעי הגדול בעולם. עם אוכלוסיה של 5 מיליון איש, העיר הפכה גם לבירה הפיננסית של אוסטרליה ובה נמצאת גם הקהילה היהודית הותיקה והגדולה באוסטרליה המונה 45,000 איש.
את הבוקר נתחיל בתצפית מרהיבה על העיר וסביבתה ממרפסת התצפית שבמגדל סידני המתנוססת 268 מטר מעל סביבתה. נמשיך בנסיעה על גשר הנמל , עד לשכונת "מנלי", ולאחר הפסקת צהרים נשוב בשייט לעיר. בהמשך נטייל ברחובות הציוריים של סידני העתיקה, ה"רוקס" (The Rocks), בהם שופצו מבני מחסני הנמלבעבר והיום הם שילוב של גלריות, מסעדות ואטרקציות תיירותיות מיוחדות. . נמשיך בסיור היכרות עם פרבריה היפיפיים של סידני.  ניסע אורך החוף המפורץ, נבקר ב"בונדיי ביץ", החוף המפורסם ביותר של סידני, נוכל ליהנות מנוף עוצר נשימה של המצוקים הנושקים לים, וברקע אתרי סידני המפורסמים כמו בית האופרה, גשר המפרץ והמגדלים. נמשיך לתצפית על המפרץ הציורי "פורט ג'קסון", מ"הכיסא של גברת מקורי"- עליו ישבה אשתו של המושל מקורי בצפייה לאניות שיביאו דואר מביתה באנגליה. במהלך סיורנו נשלב תצפיות על בניין האופרה המפורסם של סידני הבנוי בצורת קונכיה ונחשב לבעל אקוסטיקה יוצאת מן הכלל. לעת ערב נשוב לאוניה ללינה.

יום 18 │סידני – טיסה לאיירס רוק
הבוקר נטוס סלע אולורו (Uluru), הוא סלע איירס, מונולית הסלע המרשים שבלב המדבר, שצבעיו משתנים במשך כל שעות היום, המקום המקודש ביותר לאנשי שבט האננגו ((Anangu והוא אחד מהסמלים הידועים והמצולמים ביותר באוסטרליה.
לאחר הנחיתה נצא אל מוטיטג'ולו (Mutitjulu), בור מים שהיה בשימוש האבוריג'ינים, בו נצפה בציורי קיר ונהנה  מצפייה נהדרת בשקיעה על הסלעים האדומים המשנים לאט צבעיהם. לינה באיירס רוק.

יום 19│איירס רוק – טיסה לקיירנס
יציאה לפני הזריחה לטיול אל סלע אולורו. סיור מודרך סביב בסיסו להכרת המקום, הגיאולוגיה, הצומח, ההיסטוריה והמיתולוגיה האבוריג'ינית ה- Dreamtime. כמו כן ביקור במרכז התרבות והאמנות האבוריג'יני וביקור ב"אולג'ס", קאטה ג'וטה (Kata-Juta), 36) סלעי ענק שמתקשרים למיתולוגיה האבוריג'ינית.
בתום ביקורנו, העברה לשדה התעופה לטיסה לקיירנס (Cairns).
עם הנחיתה בקיירנס נצא לביקור במרכז התרבות והמורשת של השבט האבוריג'ני ג'אפוקיי (Tjapukai), להסברים והדגמות בתחומי החיים של בני השבט, סיפורים מהמיתולוגיה האבוריג'ינית, שחזור היסטורי והצגת הטרגדיה שהייתה מנת חלקם מאז בוא האדם הלבן. כלולה ארוחת צהרים. חזרה לקיירנס. (הביקור מותנה בשעת הנחיתה).

יום 20│  קיירנס – דיינרטי – כף המצוקה – קיירנס
יום טיול מקומי מודרך ברכב בהנעה ארבע-גלגלית (4×4) צפונה אל שני פארקים לאומיים מפורסמים לשייט בנהר הדיינטרי (Daintree) לראות את צמחיית המנגרובים, מיני העופות שבאזור ואולי אפילו קרוקודילים (בעיקר בין אפריל לספטמבר. ביום שמשי). משם צפונה לכף המצוקה (Cape-Tribulation) כולל ארוחת צהרים טרופית. כף המצוקה קיבל את שמו המוזר מקפטן קוק, אשר במהלך מסעו צפונה לאורך חופי אוסטרליה עלתה ספינתו על שרטון בשנת 1770. זהו אחד האזורים היחידים באוסטרליה בהם ניתן עדיין לראות את המפגש המרהיב בין יער הגשם הטרופי לאוקיינוס. לסיום ביקור בקניון מוסמן (Mossman Gorge). חזרה לקיירנס.
לינה בקיירנס.

יום 21 │ שונית האלמוגים הגדולה בעולם – סמל לאומי של קווינסלנד
הבוקר נצא לראות את אחת מתופעות הטבע היפות והחשובות בעולם, שונית האלמוגים הגדולה (Great Barrier Reef), המוכתרת גם כאחד משבעת פלאי תבל הטבעיים.  זהו המבנה הגדול בעולם שנבנה על ידי אורגניזמים חיים וניתן לצפות בו אף מהחלל החיצון. נשוט לאורך האתר המופלא ונצפה בתופעה המדהימה הזו. אם יאפשר הזמן נוכל גם להיכנס ולצלול במים.
בתום סיורנו נשוב לקיירנס

יום 22 │קיירנס – טיסה להונג קונג
הבוקר יוקדש לזמן חופשי לסיור בעיר. לאחר מכן ניסע לשדה התעופה ונטוס להונג קונג (משך הסיור יותאם למועד הטיסה). לאחר ההגעה העברה למלון.

יום 23│ הונג קונג- מקאו – טיסה לארץ
היום נטייל לאי מקאו, עד לא מזמן מושבה פורטוגלית . נשוט לאי ונבקר באזור ההיסטורי העתיק שלו המשמר סגנון קולוניאלי וכן נסייר במספר מלונות מפוארים המתחרים בלאס וגאס. בתום סיורנו נשוט בחזרה להונג קונג ונמשיך בנסיעה לשדה התעופה ממנו נטוס לתל אביב.

נחיתה צפויה אור ליום 24

* קרוז באוסטרליה וניו זילנד וטיול עומק באוסטרליה במתכונת שאינה מוצעת בשום חברה אחרת
* סיורי חוף באוסטרליה וניו זילנד בכל נקודות העגינה של האניה עם אוטובוס צמוד
* טיולים יבשתיים באיירס רוק (אולורו) וקיירנס
* שייט באזור "מחסום השונית הגדולה" כולל צלילת שנורקל
* בקור במרכז התרבות ומופע אבוריגיני באזור קיירנס
* טיול ברכבי שטח לשמורות דיינטרי, כף המצוקה וקניון מוסמן
* טיול ולינה בעיר הונג קונג
* שייט וטיול לאי מקאו
המחיר כולל:

 • טיסות בין לאומיות ישירות: ת"א-הונג קונג-ת"א, הונג קונג-אוקלנד, קיינרס-הונג קונג.
 • טיסות פנים כמפורט
 • העברות לפי התכנית
 • שייט 14 לילות על סיפון האניה  Celebrity Solstice על בסיס "הכל כלול"
  (למעט ארוחת צהרים בסיורי החוף)
 • סיורי חוף עם אוטובוס צמוד וכניסות לאתרים לפי המפורט בתכנית
 • טיול יבשתי באוסטרליה כולל כל הכניסות לאתרים ולשמורות שבתכנית
 • בתי מלון בדרגת תיירות טובה על בסיס ארוחת בוקר בטיול היבשתי באוסטרליה
 • מדריך ישראלי מומחה לאוסטרליה וניו זילנד ומדריכים מקומיים בחו"ל
 • טיפים לנותני שירותים (מחוץ לאוניה)
 • מפגש קבוצה לתדרוך לפני היציאה

המחיר אינו כולל:

 • טיפים באניה (כ-13 דולר לאדם ליום, חובה עפ"י חברת האוניות)
 • דמי סבלות
 • ביטוח בריאות ומטען
 • תשר למדריך השראלי
 • ארוחות מעבר למפורט ושתיה קלה בארוחות
 • שינויים במיסי נמל, היטל בטחון ודלק (אם אלה ישתנו, ישונה מחיר הטיול)

הערות:

 • דרושה אשרת כניסה לאוסטרליה – פרטים במשרד תרבותו  03-5260015.
 • תכנית הביקורים כפופה ותלויה בתנאי מזג האוויר
 • ייתכנו שינויים בסדר ימי הפעילויות ובסדר הביקורים
 • ייתכנו שינויים בסדר פעילויות הערב
 • חיסונים: יש להיוועץ בשרותי הבריאות המחוזיים

תנאי תשלום ודמי ביטול:

 • מרכיב מחיר השייט משתנה בחברת השייט עפ"י היצע וביקוש. המחיר הסופי ייקבע ביום ההזמנה.
 • דמי קדימה על סך 200 $  לנוסע עם ההרשמה.
 • עם הבטחת הטיול יגבה התשלום כולו
 • ניתן לשלם ב- 3 תשלומים ללא ריבית ולסיימם 3 חודשים לפני הקרוז.
 • התשלום לפי שער המחאות והעברות.

מחירים לאדם בחדר זוגי

יציאה חזרה חדר פנימי* מרפסת בתוספת     הערות
  8.11.17  1.12.17  8,495 $   690 $       הנחה 150 $ עד 19/9
             
             

*מחיר לאדם בחדר זוגי