קרוז מאורגן סובב ניו זילנד וטיול יבשתי לעומק אוסטרליה

הטיול בהכנה

מלאו את הטופס, ונתקשר אליכם מיד עם קביעת תאריכי יציאה חדשים - החל מנובמבר 2017
קוד הטיול:  TCNA

משך הטיול:  24 יום
(10 ימים על האוניה)

יציאה:  

מדינות:   אוסטרליה, ניו זילנד

אוניה: Golden Princess  

על הטיול:

 • מסלול כזה אינו מוצע בשום חברה אחרת. הוא מיועד לאלו שעבורם זה "טיול של פעם בחיים" לאזור ורוצים להכיר את אוסטרליה וניו זילנד לעומק ובמידה שווה.

 • מנוחת לילה בהונג קונג בטיסות לשני הכיוונים ויום טיול מלא בעיר

 • 8 נמלים בקרוז עם סיורי חוף ושלושה ימי ים בלבד

 • 9 ימי טיול יבשתי באוסטרליה

 • להרחבה, גוללו למטה והקליקו על תגית "למה עם תרבותו".

Golden_9DayNZ_V1(Auk-Mel)015_R1_CA

.

אוסטרליה וניו זילנד הן ללא ספק שילוב מנצח בין ישן לחדש, טבע פראי וערים מודרניות, מדבר וחופי ים, ילידים אבוריג'ינים (תושביה המקוריים של אוסטרליה), ובני לאומים שונים שזה מכבר הגיעו.

אוסטרליה, ה"יבשת החמישית" ושני האיים מהם מורכבת ניו זילנד הם גן עדן לחובבי מרחבים, נוף פראי, תופעות טבע יחודיות ונוף אנושי ססגוני ומרתק.
הקרוז בניו זילנד על סיפון האניה Golden Princess יאפשר הכרות מעמיקה עם פלאי הטבע של שני האיים המרכיבים את המדינה ובמיוחד הפיורדים המדהימים במיצרי מילפורד, דאוטפול ודאסקי, הפינגווינים והאלבטרוסים בדאנידין ושמורת הגייזרים ומרכז התרבות המאורית ברוטורואה. כן נבקר בעריה החשובות וולינגטון, אוקלנד וקרייסטצ'רץ.
הטיול היבשתי באוסטרליה יפגיש אתכם עם שניים מפלאי הטבע היפים והחשובים באוסטרליה: איירס רוק המזדקר במרכז היבשת והמחליף את צבעיו במהלך היום, ושמורת הטבע קאקדו שבטריטוריה הצפונית, שהיא מרכז אבוריג'יני חשוב וגן עדן לבעלי חיים וצמחים יחודיים.
בנוסף נסייר בשתיים מעריה המרכזיות והיפות של אוסטרליה, מלבורן וסידני וסביבתן.

.

 

 

 

ימים 1-2 │ נטוס להונג קונג
נחיתה  נחיתה בהונג קונג והעברה למלון. לאחר מנוחה קצרה והתארגנות ובהתאם לשעת הנחיתה, נצא עם מדריך הקבוצה לסיור קצר בעיר הכולל את "שוק הגנבים"  (רגלית).

יום 3 │ הונג קונג – טיסה לאוקולנד, ניו זילנד
יום סיור עם אוטובוס צמוד באתריה החשובים של הונג קונג. זוהי עיר ענקית המונה מעל 7 מיליון בני אדם על שטח של 1100 קמ"ר בלבד.
הונג קונג שהיתה במשך 150 שנה עד שנת 1997 תחת שלטון אנגלי לפני שעברה לידיים סיניות, היא עיר של ניגודים המשקפים ארכיטקטורה, מסחר, תשתיות, הווי ומסורת שהם ערוב של מסורות סיניות עתיקות יומין עם אלמנטים מערביים.
במהלך שהותנו בהונג קונג (שפרושו בסינית "הנמל הריחני"), נבקר באתריה ושווקיה ובהם: עליה להר ויקטוריה ממנו יש תצפית מדהימה על העיר, שייט בנמל אברדין בסירת סייפן מסורתית, סיור בחוף ראפלס הציורי וביקור בשוק סטנלי (ככל שיותיר לנו הזמן).
בתום סיורנו ניסע לשדה התעופה ונטוס לאוקלנד שבניו זילנד. נחיתה ביום 4 בבוקר.

יום 4 │ אוקלנד- עליה לאניה
אוקלנד הנמצאת באי הצפוני היא העיר הגדולה והמאוכלסת ביותר בניו זילנד. מספר תושביה כמיליון וחצי שהם כשליש מתושבי המדינה! העיר נוסדה בשנת 1840 ושימשה כבירת ניו זילנד עד 1865. המאורים שהתיישבו במקום במאה ה-14 קראו לעיר "טמאקי מקאו ראו" שפירושו "העיר עם מאה האוהבים", בזכות היותה נחשקת ע"י כובשים רבים אשר חמדו את מיקומה הגיאוגרפי הנוח ופוריות אדמתה. העיר היא הלב הכלכלי של המדינה ונמל התעופה שלה הוא הגדול והעמוס ביותר בניו זילנד.

סיור החוף שלנו
הבוקר נצא לסיור באוקלנד. ניסע לפסגתו של "הר עדן" ונערוך תצפית מרהיבה של 360 מעלות על אוקלנד וסביבתה המשתרעת מחופי הים הטסמני עד למפרצי האוקיאנוס השקט. נמשיך ונראה את הנמל הגדול של העיר, הקומפלקס החדש שנבנה לתחרויות המפרשיות היוקרתית American Cap אותן אירחה אוקלנד. נבקר במוזיאון "זיכרון המלחמה" ( War Memorial Museum), מוזיאון נפלא לסיכום והבנת התרבות המאורית וסיפור ההגירה הפולינזית לאזור, כיאה לעיר בעלת האוכלוסייה הפולינזית הגדולה בעולם. המוזיאון אוצר בנוסף, מוצגים מחלקה של ניו זילנד במלחמות העולם הראשונה והשנייה.  לסיום, נעלה למגדל "סקאיי" Sky Tower) ), שגובהו 328 מטר גובה, לתצפית עוצרת נשימה על אוקלנד וסביבותיה.
בתום סיורנו נגיע לאניה ולאחר סידורי העליה נתמקם בתאים. ארוחת ערב ולינה באניה.

יום 5 │ טאורנגה – רוטורואה
הבוקר נעגון בטאורנגה (Tauranga) העיר הגדולה שעל חוף Bay of Plenty שבאי הצפוני. העיר נוסדה בשנת 1882 ומונה 123 אלף תושבים אך האזור יושב כבר במאה ה-13 ע"י מאורים.
בגלל אקלימה הנוח וחופיה היפים הפכה העיר לאתר נופש מבוקש ומרכז לגולשים וצוללנים.
פסטיבל הג'ז הלאומי מתקיים בעיר בכל שנה בתקופת הפסחא ומושך אליו אמנים מפורסמים, עם אוכל ויין משובחים. העיר מהווה מוקד משיכה לחגיגות ראש השנה האזרחית הנחגגות בה בהר
Mauranganui

סיור החוף שלנו
נרד מהאנייה וניסע כשעה דרומה לרוטורואה (
Rotorua) הנקראת "בירת החגורה התרמית" של ניו זילנד בליבו של חבל הארץ של המאורים. העיירה שוכנת לחופו של אגם יפהפה, באזור טאופו הוולקני של ניו זילנד, טובלת בירק ומוקפת בהרי געש.
נתחיל במרכז הגיאותרמי וואי או טאפו (
Wai O Tapu), עם בריכות צבעוניות מרהיבות, בוץ ומים מבעבעים מבטן האדמה. אם יתאפשר, נבקר את "הליידי נוקס", הגייזר שמתפרץ בשעה קבועה ולאחר מכן  נגיע אל אתר הגייזרים, המעיינות החמים ובריכות הבוץ של "טה פוייה" ( Te Puia), שהם חלק משמורת ווקארווארווה ( Whakarewarewa), הפולטים מים רותחים וקיטור לגובה רב.
לאחר הפסקת צהרים,  נסייר בפארק "מעיינות הקשת" (
Rainbow Springs Nature Park), בהם נכיר מגוון מינים ייחודי של חי וצומח מקומי, כולל עצי סקוויה ענקיים שהובאו מקליפורניה אך קצב גדילתם כפול מזה שבמולדתם. בשעות אחר הצהרים נשוב לאנייה.

יום 6 │ גיסבורן
הבוקר נעגון בעיר גיסבורן (Gisborne) הנמצאת בחוף המזרחי של האי הצפוני. זוהי העיר המזרחית ביותר בניו זילנד והראשונה על פני כדור הארץ הרואה בה זורחת השמש בכל יום חדש. העיר מתגאה באוכל המשובח שלה, היין המעולה ואיכות חופי הגלישה שלה.
יש לה גם ייחוס אבות מכובד כיוון שחוף קאיטי שלה, הוא מקום נחיתתו הראשון של קפטיין קוק על אדמת ניו זילנד בשנת 1769.

סיור החוף שלנו
נלך "בשביל היין" המפורסם העובר ביקבי בוטיק ונבקר באחד מהם. משם אל- 
Te Poho O Rawiri Mara ה- Marae הוא מוסד מאאורי המהווה מעין מרכז קהילתי, בו מתקיימות חגיגות, התכנסויות שנועדו לשמר את המורשת המאורית. במהלך השנים אירח המקום נכבדים רבים מכל העולם שהמפורסמים שבהם היו המלכה אליזבט ובעלה הנסיך פיליפ. בהמשך ניסע לשמורת טיטירנג'י ( Titirangi) שבה נראה את האנדרטה לג'יימס קוק ועץ ה- Pohutukawa המרשים שניטע ע"י הנסיכה דיאנה. כן נבקר במצפה הכוכבים ע"ש ג'יימס קוק ונצפה על העיר גיסבורן ממעוף ציפור.

יום 7 │ וולינגטון
הבוקר נעגון בעיר וולינגטון (
Wellington) בירת ניו זילנד. העיר הוקמה בשנת 1839 בקצה הדרום-מערבי של האי הצפוני על שפת מפרץ קוק המפריד בין שני האיים, חשופה לרוחות חזקות ועל כן מכונה גם "עיר הרוחות". וולינגטון שהפכה לבירה בשנת 1865 כשהחליפה את אוקלנד, היא העיר השלישית בגודלה בניו זילנד עם אוכלוסייה של כ- 400 אלף תושבים. בגלל רעידות האדמה התכופות בעיר, חלק גדול מהבניינים בנויים מעץ. מבני הממשל שנבנו לאחר רעידת האדמה החזקה ב-1855 הם קומפלקס מבני העץ הגדולים ביותר בחצי הכדור הדרומי.

סיור החוף שלנו
לאחר הירידה מהאנייה נצא לביקור בהר ויקטוריה לתצפית פנורמית של 360 מעלות. ביום יפה נוכל לראות מכאן גם את האי הדרומי. נמשיך לסיור בגנים הבוטניים של העיר, נעלה או נרד לגנים בקרון רכבל, ולאחר מכן נגיע למתחם בניין הפרלמנט, נצפה על המבנים השונים בעלי ארכיטקטורה מיוחדת ונעמוד על תפקודם השונה.
בחלקו השני של סיורנו בוולינגטון נבקר במוזיאון האומה "טה פפה" (
Te Papa ) המתפרס על פני 6 קומות ובו תצוגה מרשימה על ההיסטוריה והתרבות המאורית לצד הסברים מאלפים על הטבע בניו זילנד.
בסוף היום, זמן חופשי ניתן להסתובב ברחובותיה היפים של וולינגטון.

יום 8 – אקרואה – קרייסטצ'רץ'
הבוקר נגיע לעיירת הנמל הציורית אקרואה (Akaroa). נרד  לחוף באמצעות סירות, וניסע כשעה וחצי לעיר קרייסטצ'רץ הגדולה ביותר באי הדרומי והשנייה בגודלה בניו זילנד (אחרי אוקלנד).  זוהי "העיר האנגלית" ביותר בניו זילנד ומצטיינת גם בשטחים הירוקים שלה ולכן מכונה גם "עיר הגנים".
העיר סבלה ממספר רעידות אדמה, הגדולה והחזקה התרחשה בשנת 2011 וגרמה לעשרות הרוגים ונזק רב למבנים ותשתיות.

סיור החוף שלנו
עם הגיענו לקרייסטצ'רץ (Christchurch) נסייר ברחובותיה, ונראה את הקתדרלות ובנייניה המרכזים של העיר, שניכרים בהם פגעי רעידת האדמה האחרונה.  נכון לרגע זה, לא ברור אם ישקמו את הקתדרלות, וההלם, שניכר במראה העיר, נראה כמשפיע על מקבלי ההחלטות.
נמשיך בסמטאותיה ושווקיה של העיר, ונבקר בשוק שנבנה לאחר הרעש, שכולו חנויות ומסעדות בתוך לא פחות ולא יותר מאשר במכולות. נגיע למרכז העיר, ונבקר בגן הבוטני המדהים בעצים האדירים שבו.
הפסקת הצהרים ולאחריה ניסע לאחת האטרקציות המעניינות ביותר בניו זילנד– המרכז האַנטַארקטי הבין לאומי (
International Antarctic Centre) הממוקם במתחם שדה התעופה הבין לאומי.
זהו מוזיאון אינטראקטיבי המוקדש כולו ליבשת אנטארקטיקה. ניסע על רכב שטח מיוחד בתנאי שטח המדמים את אנטארקטיקה, עטויים במעילים נכנס ל"חדר הסערות"- אולם גדול ומושלג בטמפרטורה של מינוס חמש מעלות אליו ונתנסה ב"סערה" הכוללת רוחות עזות וצניחת טמפרטורה למינוס 25 מעלות.
ניתן להסתתר באיגלו שבמקום….
לאחר מספר דקות מסתיימת הסערה ואנו יוצאים מהחדר הקפוא לביקור באקווריום הפינגווינים ובתצוגות שונות היסטוריות, גאוגרפיות, גיאולוגיות וביולוגיות המאפשרות הצצה מעמיקה על אנטרקטיקה.
בתום יום מהנה נשוב לאנייה.

יום 9 │ דאנידין
נעגון בפורט צַ'למֵרס וניסע כשעה  לדאנידין (Dunedin ) המכונה "אדינבורו החדשה", העיר השנייה בגודלה באי הדרומי. העיר נוסדה ב-1848 על ידי מתיישבים סקוטים שקראו לה על שם בירת מולדתם וכיום היא מונה כ- 120,000 תושבים מתוכם יותר מחמישית, סטודנטים.  העיר ידועה בארכיטקטורה הוויקטוריאנית שלה, באוניברסיטה שלה, בגן הבוטני שבתחומה ובבעלי החיים הימיים החיים בסביבתה.

סיור החוף שלנו
נצא לחצי האי אוטגו ונגיע למרכז המבקרים של האלבטרוסים המלכותיים.  האלבטרוס המלכותי הוא עוף ים ענק, בעל מוטת כנפים המגיעה לאורך עד  3.7 מטר!  נראה את הציפור המיוחדת המצטיינת בתעופתה ובעזרת מוצגים שונים נלמד על אורחות חייה.
נצא לסיור מיוחד בחוף מוגן שבו אנו עשויים לראות רבים מבעלי החיים הימיים המיוחדים של ניו זילנד, כמו כלבי ים, אריות ים, פינגווינים צהובי העין הנדירים במיוחד ופינגווינים כחולים. נצפה בהם מקרוב ונלמד על אורחות חייהם המיוחדים.
נמשיך לטייל ונראה את אתרי העיר דנידין ובהם האוקטגון – הכיכר המרכזית המתומנת, תחנת הרכבת הייחודית, בתי המשפט, בית העיריה והקתדראלה. לא נחמיץ כמובן את הצעידה במעלה רחוב בולדווין הנחשב לתלול בעולם לפי ספר השיאים של גינס. בשעות אחר הצהרים נשוב לאנייה.

יום 10 │  מיצר מילפורד, מיצר דאוטפול, מיצר דאסקי
הבוקר נכנסת האניה לפיורד מילפורד (שנקרא בטעות "מיצר") שבדרום מערב האי הדרומי של ניו זילנד שהוא אחד מיעדי התיירות החשובים בניו זילנד. הכינו מצלמות!!! אורכו של הפיורד 15 קילומטר ועומקו כ- 450 מטר. זהו אחד הפיורדים בשמורת פיורדלנד שהוכרזה "אתר מורשת עולמית" ע"י אונסק"ו. זהו אחד האזורים הגשומים ביותר בעולם, וכמות המשקעים היורדת בו מגיעה ל-6800 מילימטר המתחלקים על 180 ימי גשם בשנה! המים המתוקים היורדים על ההרים (1500 מ' מעל הפיורד) מזינים את מפלי המים הרבים הנופלים אליו ויוצרים שכבת מים מתוקים בעובי 2.5 מטר מעל שכבת המים המלוחים שמתחת. נצא מהפיורד ונכנס למיצר דאוטפול ((
Doubtful Sound גם הוא בתחומי שמורת פיורדלנד. המקום קיבל את שמו "מוטל בספק" ממגלה הארצות ג'ימס קוק שהחליט לא להכנס אליו כי חשש שלא יוכל לנווט בו. במיצר נמצאים מפלי מים רבים והמפורסם שבהם הוא מפל בראון שגובהו 600 מטר והוא אחד מהגבוהים בניו זילנד. ניתן לראות כאן להקות דולפינים, דובי ים ופינגווינים ואף אלמוגים שחורים. בשעות אחר הצהרים נכנס לפיורד נוסף, דאסקי (Dusky Sound ), אחד הגדולים באזור פארק הפיורדים, שאורכו 40 קילומטר. גם כאן מספר גדול של מפלי מים, דגה ויונקים ימיים.

יום 11- 12 │ ימי ים
יומיים להתרגעות ונופש על האניה. ניתן להשתמש במתקני האניה, להסתובב בין החנויות, ליהנות ממופעי בידור או לנצל את הזמן למנוחה.

יום 13 │ מלבורן – האי פיליפ – מלבורן
הבוקר נעגון בעיר מלבורן. פרק השייט בטיולנו הגיע לסיומו ואנו לקראת טיול יבשתי של 9 ימים מרתקים באתריה העיקריים של אוסטרליה. מלבורן, היא העיר השנייה בגודלה באוסטרליה (אחרי סידני), מונה
כ- 3.7 מיליון תושבים, היתה בירתה של אוסטרליה למשך 26 שנים בתחילת המאה וכיום היא בירת מדינת ויקטוריה שהוכרזה כ"עיר הטובה בעולם".
ניסע למגדל "יוריקה" (
Eureka Tower), מגדל המגורים הגבוה ביותר בחצי הכדור הדרומי…ונערוך תצפית פנורמית מרהיבה מגובה 300 מטר על מלבורן וסביבתה. נמשיך לשוק ויקטוריה- השוק המקורה הציורי והגדול ביותר מדרום לקו המשווה בו נוכל להצטייד במזכרות ולטעום ממיטב המאכלים הנמכרים כאן ע"י סוחרים בני לאומים שונים.  נמשיך לביקור במונומנט הזיכרון המרשים ( The Shrine), ובגן הבוטאני. את הפסקת הצהרים נערוך בשכונת סנט קילדה (St. Kilda). נטייל ברחובות מלבורן, נראה את הפרלמנט של מדינת ויקטוריה ששימש גם כפרלמנט האוסטרלי עד שהוקמה הבירה הנוכחית קנברה, הקתדרלות הקאתולית והאנגליקנית, רחוב האמנות (Art Street), כיכר הפדרציה (Federation square) ונהר היארה ( Yarra River).
בשעות אחר הצהרים ניסע לאי פיליפ ((Phillip Island לבקור מודרך מרתק בשמורת קואלות החיות בסביבתן הטבעית.  נמשיך לאזור אחר בשמורה כדי לראות מושבה של הפינגווין הזוטר היוצאים כל יום ל"מצעד" מקו המים אל אזור הקינון על גבעות החול המכוסות צמחיה. חזרה מאוחרת למלבורן.

יום 14│ דרך האוקינוס הגדולה – מלבורן
הבוקר ניסע לאורכה של "דרך האוקינוס הגדולה" (
Great Ocean Road), אחת הדרכים הנופיות היפות בעולם. הדרך מתפרסת לאורך החוף הדרום מזרחי של אוסטרליה והוא מצבת הזכרון המלחמתית הגדולה ביותר בעולם. הדרך נבנתה בין שתי מלחמות העולם ע"י חיילים לשעבר כמחווה של כבוד לחבריהם שנפלו. בניית הכביש נמשכה 16 שנה  תוך שימוש בכפות הידיים, מעדרים, ודינמיט.  הדרך הנופית עוברת על שפת המים ומאפשרת תצפיות מרשימות על תצורות סלע בים כגון "12 השליחים", "המערה", "הצוק", סלע הפיל ועוד. במהלך הנסיעה על הכביש שאורכו מעל 243 קילומטר נעצור במספר נקודות ונלך בשבילים קצרים המאפשרים הצצה מקרוב לחי ולצומח באזור. בתום סיורנו נשוב למלבורן (צפויה הגעה מאוחרת).

יום 15 │מלבורן – אליס ספרינגס
בהתאם לשעת הטיסה העברה לשדה התעופה לטיסה לאליס ספרינגס (Alice-Springs) שב"לב האדום". עם הנחיתה העברה משדה התעופה של אליס ספרינגס למלון.
אליס ספרינגס הממוקמת במרכז אוסטרליה באזור מדברי ויבש, הוקמה ב-1872 ומונה כ-25,000 תושבים והיא השלישית בגודלה בטריטוריה הצפונית של המדינה. העיר קרויה על שם ליידי אליס טוד אשתו של צ'רלס טוד המפקח על הדואר בדרום אוסטרליה בסוף המאה ה-19.
בהתאם לזמן הנחיתה, אחה"צ סיור מודרך בעיר, כולל תצפית מגבעת "אנזאק" (
Anzac-Hill) וביקורים בתחנת הטלגרף ההיסטורית, בבסיס הרופאים המוטסים ובבית הספר המשודר ברשת הרדיו.
לינה באליס ספרינגס.

יום 16 │רכס מקדונל המערבי – אליס ספרינגס
יום טיול מקומי מאורגן לרכס מקדונל המערבי (
(West-MacDonnell-Ranges. תצפית על קניון סימפסון (Simpson-Gap), לעיתים אפשרי לראות את וולבי הסלעים שבאזור. נסיעה לנקיק סטנדלי (Standley-Chasm). ההליכה המרהיבה אל הנקיק היא בין עצי אקליפטוס ייחודיים לאזור. משם לערוץ אורמיסטון ((Ormiston-Gorge. את היום יקנח ביקור בפארק המדבר (Desert-Park) ובו תצוגה של סביבות חיים שונות, זוחלים ועופות דורסים. הטיול כולל ארוחת צהרים.
*מוקדם לפנות-בוקר מומלץ לטוס בכדור פורח, אם תנאי מזג האוויר מאפשרים (בתוספת תשלום).
לינה באליס ספרינגס.

יום 17 │אליס ספרינגס – קינגס קניון
הבוקר נמשיך עם האוטובוס לטיול מקומי מאורגן בין שלושה ימים, אל טבורה של היבשת, לכיוון הפארק הלאומי אולורו (Uluru) ואיירס רוק (Ayers-Rock). פונים לעבר קינגס קניון (Kings-Canyon) הממוקם בטריטוריה הצפונית שהוא קניון מדברי שעומקו מאה מטר ויותר המקודש מזה אלפי שנים לאבוריג'ינים, תושביה המקומיים של אוסטרליה. נערוך סיור בקניון ונצפה על הצמחיה ובעלי הכנף היחודיים לאזור.   המעוניינים יכולים לטפס אל שפת הקניון (כ-3 שעות) ממנו נשקף נוף מרהיב. להליכה קלה יותר אפשר להישאר בתחתית הקניון וללכת לאורכו.
ארוחת ערב ולינה באזור 
kings-Canyon

יום 18 │קינגס קניון – איירס רוק
לאחר ארוחת בוקר סיור קצר אל חוות הקינגס קניון, חווה בעלת שטח אדיר בה מגדלים בעיקר בקר, להכרת הצומח והחי בסביבה החצי- מדברית. המשך לאזור סלע אולורו (Uluru), הוא סלע איירס, מונולית הסלע המרשים שבלב המדבר, שצבעיו משתנים במשך כל שעות היום, המקום המקודש ביותר לאנשי שבט האננגו ((Anangu והוא אחד מהסמלים הידועים והמצולמים ביותר באוסטרליה.
נצא אל מוטיטג'ולו (
Mutitjulu), בור מים שהיה בשימוש האבוריג'ינים, בו נצפה בציורי קיר. צפייה נהדרת בשקיעה על הסלעים האדומים המשנים לאט צבעיהם.
לינה באיירס רוק.

יום 19│ איירס רוק – סידני
יציאה לפני הזריחה לטיול אל סלע אולורו. סיור מודרך סביב בסיסו להכרת המקום, הגיאולוגיה, הצומח, ההיסטוריה והמיתולוגיה האבוריג'ינית ה
Dreamtime-. כמו כן ביקור במרכז התרבות והאמנות האבוריג'יני וביקור ב"אולג'ס", קאטה ג'וטה (Kata-Juta), 36 סלעי ענק שמתקשרים למיתולוגיה האבוריג'ינית.
העברה לשדה התעופה לטיסה לסידני. לאחר הנחיתה העברה למלון.

יום 20 │סידני – סיור בעיר
הבוקר נצא לסיור בסידני (Sidney), העיר הותיקה והגדולה באוסטרליה הממוקמת על שפת המפרץ הטבעי הגדול בעולם.עם אוכלוסיה של 5 מיליון איש, העיר הפכה גם לבירה הפיננסית של אוסטרליה ובה נמצאת גם הקהילה היהודית הותיקה והגדולה באוסטרליה המונה 45,000 איש.
את הבוקר נתחיל בתצפית מרהיבה על העיר וסביבתה ממרפסת התצפית שבמגדל סידני המתנוססת 268 מטר מעל סביבתה. נמשיך בנסיעה על גשר הנמל , עד לשכונת "מנלי", ולאחר הפסקת צהרים נשוב בשייט לעיר. בהמשך נטייל ברחובות הציוריים של סידני העתיקה, ה"רוקס" (
The Rocks), בהם שופצו מבני מחסני הנמלבעבר והיום הם שילוב של גלריות, מסעדות ואטרקציות תיירותיות מיוחדות. . נמשיך בסיור היכרות עם פרבריה היפיפיים של סידני.  ניסע אורך החוף המפורץ, נבקר ב"בונדיי ביץ", החוף המפורסם ביותר של סידני, נוכל ליהנות מנוף עוצר נשימה של המצוקים הנושקים לים, וברקע אתרי סידני המפורסמים כמו בית האופרה, גשר המפרץ והמגדלים. נמשיך לתצפית על המפרץ הציורי "פורט ג'קסון", מ"הכיסא של גברת מקורי"- עליו ישבה אשתו של המושל מקורי בצפייה לאניות שיביאו דואר מביתה באנגליה. במהלך סיורנו נשלב ביקור בבנין האופרה המפורסם של סידני הבנוי בצורת קונכיה ונחשב לבעל אקוסטיקה יוצאת מן הכלל. לעת ערב נגיע למלוננו בסידני.

יום 21 │ההרים הכחולים
אחר ארוחת הבוקר נצא ליום טיול מערבה באזור ה"הרים הכחולים", אחד מהאזורים הנופיים היפים בדרום מזרח אוסטרליה, נגיע בנסיעה להרים הכחולים ששמם ניתן להם בגלל ההילה הכחולה העולה מהם בימים חמים. נגיע ל-
Eco Point שליד העיירה קטומבה ונערוך תצפית על "שלוש האחיות" – סלע ענק בעל צורה יחודית, ונשמע את סיפורו המיוחד. כמו כן נתנסה בנסיעה ברכבת שיניים מהתלולות בעולם. נמשיך לביקור בפארק פדרדייל  ( Featherdale Park), בו נוכל לראות את החיות הייחודיות לאוסטרליה (את חלקן נוכל להאכיל או ללטף…..)..בשעות אחר הצהרים נשוב למלון שלנו בסידני. לינה בסידני.

יום 22 │סידני – הונג קונג
הבוקר נארוז את חפצינו ונטוס להונג קונג. לאחר ההגעה העברה למלון למנוחה.

יום 23-24 │הונג קונג – תל אביב
ניסע לשדה התעופה ונטוס לתל אביב (תתכן חניה ביעד ביניים).
נחיתה צפויה ביום 24 לטיול.

ביקורים ומקומות בלעדיים בהם יעבור הטיול שלנו:
הונג קונג

 • הר ויקטוריה, שייט בנמל אברדין בסירת סייפן מסורתית, סיור בחוף ראפלס הציורי וביקור בשוק סטנלי, שוק הלילה- "שוק הגנבים".

ניו זילנד

 • אוקלנד
 • תצפית "הר עדן", מוזיאון "זיכרון המלחמה"
 • גיסבורן
 • "בשביל היין" ויקבי בוטיק, Te Poho O Rawiri Marae
 • קרייסטצ'רץ
 • המרכז האנטארקטי הבין לאומי (International Antarctic Centre)

אוסטרליה

 • מלבורן
 • 2 לילות. "דרך האוקינוס הגדולה" (Great Ocean Road),
 • אליס ספרינגס
 • 2 לילות וימי טיול מלאים. סיור מודרך בעיר, כולל תצפית מגבעת "אנזאק", ביקורים בתחנת הטלגרף ההיסטורית, בסיס הרופאים המוטסים וביה"ס המשודר ברשת הרדיו, רכס מקדונל המערבי, תצפית על קניון סימפסון, נקיק סטנדלי, ערוץ אורמיסטון, ביקור בפארק המדבר-תצוגה של זוחלים ועופות דורסים. הטיול כולל ארוחת צהרים.
 • קינגס קניון
 • ביקור בחוות הקינגס קניון, מוטיטג'ולו, ביקור ב"אולג'ס", קאטה ג'וטה

כל המקומות בהם יעבור הטיול

 • אוקלנד
 • מגדל "סקאיי" (Sky Tower ),
 • גיסבורן
 • "בשביל היין" ויקבי בוטיק, Te Poho O Rawiri Marae
 • רוטורואה
 • טאורנגה
 • המרכז הגיאותרמי וואי או טאפו ( Wai O Tapu), הגייזר "הליידי נוקס", בריכות הבוץ של "טה פוייה", שמורת ווקארווארווה ( Whakarewarewa), פארק "מעיינות הקשת" , שמורת טיטיראנגי (Titirangi), האנדרטה לג'יימס קוק ועץ ה- Pohutukawa , מצפה הכוכבים ע"ש ג'יימס קוק
 • וולינגטון
 • הר ויקטוריה, סיור בגנים הבוטניים של העיר, קרון רכבל, מתחם בניין הפרלמנט, מוזיאון האומה "טה פפה" (Te Papa )
 • אקרואה
 • קרייסטצ'רץ
 • הגן הבוטני, המרכז האנטארקטי הבין לאומי (International Antarctic Centre)
 • דנידין
 • חצי האי אוטגו, מרכז המבקרים של האלבטרוסים המלכותיים, סיור בחוף, מרכז דנידין, מעלה רחוב בולדווין הנחשב לתלול בעולם
 • פארק הפיורדים הלאומי
 • הפיורדים מילפורד, דאוטפול , דאסקי
 • מלבורן
 • מגדל "יוריקה", שוק ויקטוריה, מונומנט הזיכרון המרשים ( The Shrine), הגן הבוטאני, שכונת סנט קילדה ( St. Kilda), הפרלמנט, הקתדרלות הקאתולית והאנגליקנית, רחוב האמנות (Art Street), כיכר הפדרציה (Federation square) ונהר היארה ( Yarra River), ביקור בשמורה באי פיליפ, "דרך האוקינוס הגדולה", תצורות סלע בים כגון "12 השליחים", "המערה", "הצוק", סלע הפיל
 • אליס ספרינגס
 • סיור מודרך בעיר, כולל תצפית מגבעת "אנזאק", ביקורים בתחנת הטלגרף ההיסטורית, בבסיס הרופאים המוטסים ובבית הספר המשודר ברשת הרדיו, רכס מקדונל המערבי, תצפית על קניון סימפסון, נקיק סטנדלי, ערוץ אורמיסטון, ביקור בפארק המדבר-תצוגה של זוחלים ועופות דורסים. הטיול כולל ארוחת צהרים.
 • קינגס קניון
 • הפארק הלאומי אולורו, איירס רוק, ביקור בחוות הקינגס קניון, מוטיטג'ולו, מרכז התרבות והאמנות האבוריג'יני, ביקור ב"אולג'ס", קאטה ג'וטה סלעי ענק המתקשרים למיתולוגיה האבוריג'ינית.
 • סידני
 • תצפית מגדל סידני, שכונת "מנלי" ושייט לעיר, סידני העתיקה, ה"רוקס" (The Rocks), "בונדיי ביץ",
 • ביקור בבית האופרה, ההרים הכחולים, אקו פוינט, נסיעה ברכבת שיניים מהתלולות בעולם,
 • פארק פדרדייל על החיות שבו

המחיר כולל:

 • טיסות בין לאומיות כמפורט
 • טיסות פנים כמפורט
 • קרוז על סיפון האניה Golden Princess על בסיס "הכל כלול"
 • סיורי חוף לפי המפורט עם אוטובוס צמוד וממוזג
 • טיול יבשתי באוסטרליה כולל כל הכניסות לאתרים ולשמורות שבתכנית
 • לפני ואחרי הקרוז שהייה במלונות ברמת תיירות גבוהה על בסיס ארוחת בוקר
 • טיולים לפני ואחרי הקרוז באוקלנד, מלבורן וסידני
 • שהייה וסיור בהונג קונג (סינגפור) בדרך לניו זילנד ובחזרה כולל העברות*
 • סיור בהונג קונג או יעד ביניים אחר (אופי הסיור יקבע ע"פ לוח הטיסות)
 • מדריך ישראלי מומחה לאוסטרליה וניו זילנד
 • טיפים לנותני שירותים (מחוץ לאניה)
 • מפגש תדרוך לפני היציאה

*מקום השהייה יקבע ע"פ לוח הטיסות 

המחיר אינו כולל:

 • ויזה לאוסטרליה (550 ₪ נכון ליוני 16 )
 • ארוחות מעבר למפורט
 • שתיה קלה בארוחות
 • ביטוחים והוצאות אישיות
 • דמי סבלות
 • תשר למדריך

הערות:

 • חיסונים: יש להיוועץ בשרותי הבריאות המחוזיים
 • תכנית הביקורים כפופה ותלויה בתנאי מזג האוויר
 • ייתכנו שינויים בסדר ימי הפעילויות ובסדר הביקורים
 • ייתכנו שינויים בסדר פעילויות הערב

תנאי תשלום ודמי ביטול:

 • דמי קדימה על סך 200 $  לנוסע עם ההרשמה.
 • עם הבטחת הטיול יגבה התשלום כולו
 • ניתן לשלם ב- 3 תשלומים ללא ריבית ולסיימם 3 חודשים לפני הקרוז.
 • התשלום לפי שער המחאות והעברות.

מחירים ב-$ לאדם בחדר זוגי/title]

יציאה חזרה חדר פנימי חלון בתוספת מרפסת בתוספת תוספת יחיד הערות
              
             

* אין כפל הנחות ומבצעים