קרוז מאורגן סובב ניו זילנד ואוסטרליה, כולל הונג קונג

קוד הטיול:  TCNA-1121
יציאה:  21 בנובמבר, חזרה: 12 בדצמבר
משך הטיול:  22 יום (14 ימים על האוניה)
אוניה:  Celebrity Solstice
מדינות:  אוסטרליה, ניו זילנד
סגנון: קרוז בשיטת "הכל כלול" וטיול יבשתי
מסלול:  הונג קונג, אוסטרליה-סידני, מלבורן.
ניו זילנד-מיצר מילפורד, דנידין, אקרואה, וולינגטון,
טאורנגה, מפרץ האיים, אוקלנד

על הטיול:

 • יום וחצי של סיורים ושייט בהונג קונג בדרך הלוך ולילה במלון מרכזי בעיר.

 • בחזרה, מלון למנוחה בהונג קונג לפני החזרה הביתה
 • יומיים, כמעט, של סיורים באוקלנד וסביבתה כולל שייט.
 • יום טיול בשמורת "ההרים הכחולים"
 • מנהל ומדריך הטיול, טומי שרון, מדריך ותיר ובכיר
 • טיסות ישירות: תל אביב – הונג קונג – תל אביב.
21-11-%d7%9e%d7%a4%d7%aa-%d7%a7%d7%a8%d7%95%d7%96-%d7%a0%d7%99%d7%95-%d7%96%d7%99%d7%9c%d7%a0%d7%93
אוסטרליה וניו זילנד הן ללא ספק שילוב מנצח בין ישן לחדש, טבע פראי וערים מודרניות, מדבר וחופי ים, ילידים אבוריג'ינים (תושביה המקוריים של אוסטרליה), ובני לאומים שונים שזה מכבר הגיעו.
אוסטרליה, ה"יבשת החמישית" ושני האיים מהם מורכבת ניו זילנד הם גן עדן לחובבי מרחבים, נוף פראי, תופעות טבע יחודיות ונוף אנושי ססגוני ומרתק.
הטיול והקרוז באוסטרליה ובניו זילנד על סיפון האניה Celebrity Solstice יאפשרו הכרות מעמיקה עם פלאי הטבע והתרבות של שתי מדינות האיים. נטייל בסידני ושמורות ההרים הכחולים שבסביבתה, נסייר בעיר הוברט, בירת האי טסמניה, ונלמד על ההיסטוריה היהודית שלה, ונטיל גם בעיר מלבורן היפה על שלל אתריה.
הקרוז בניו זילנד יאפשר לנו ליהנות מכל העולמות: שייט בתנאים נוחים ומפנקים שיביא אותנו לפינות הטבע היפות והחשובות ביותר, כמו גם לערים ומרכזי התרבות ההיסטוריים בהם נטייל.
במסגרת הטיול נעצור בעיר הונג קונג השייכת כיום לסין למנוחה וננצל את שהייתנו בה לסיורים וקניות במרכזי הקניות הגדולים והשווקים ההומים.
יום 1-2 │ ת"א – הונג קונג, סיור ולינה בהונג קונג
נטוס בשעות הערב מת"א להונג קונג. את הלילה נעביר במטוס ולקראת שעות הצהרים ננחת בהונג קונג, נצא לסיור פנורמי בעיר ולאחריו העברה למלון במרכז העיר. בערב נצא במשותף עם המדריך לסיור רגלי ב"שוק הגנבים" ההומה ולהיכרות עם חיי הלילה של "עיר ללא הפסקה" הזו. לינה בהונג קונג.

 יום 3 │ │הונג קונג – סיור בעיר ושייט במפרץ – טיסה לסידני
הבוקר נמשיך בסיור מודרך בעיר. במהלך הסיור נשוט במפרץ אברדין בסירת סאמפן מסורתית. נעלה בפניקולר (רכבל) אל פסגת הר ויקטוריה לתצפית מרהיבה על המפרץ ועל העיר כולה. בתום סיורנו ניסע לשדה התעופה הבין לאומי של הונג קונג ונטוס לסידני שבאוסטרליה.

יום 4 סידני – סיור בעיר- שייט במפרץ – מגדל תצפית – סידני העתיקה
הבוקר ננחת בסידני אחת הערים הנחשבות ליפות והמעניינות ביותר בתבל. העיר שוכנת בדרום מזרח אוסטרליה, בין האוקיינוס השקט במזרח לבין ההרים הכחולים במערב, ובתחומה המפרץ הטבעי הגדול ביותר בעולם.
סידני היא הגדולה והוותיקה שבערי אוסטרליה, המרכז הפיננסי והתרבותי של תת היבשת וגם משכנה של הקהילה היהודית הגדולה באוסטרליה, כ-45,000 איש.
את הסיור נתחיל בתצפית מרהיבה על העיר וסביבתה ממרפסת התצפית שבמגדל סידני המתנוסס לגובה 268 מ'. נמשיך בנסיעה על גשר הנמל, עד לשכונת "מנלי" כדי לשוב בשייט לעיר, מה שיאפשר לנו לצפות בה מזווית מרהיבה אחרת והפעם דרך המפרץ ובו גם בית האופרה המפורסם שעוד נחזור אליו.
נבקר בגנים הבוטנים ובהמשך נטייל ברחובות הציוריים של סידני העתיקה – ה"רוקס" (The Rocks), רצף המחסנים הישנים של הנמל ששופצו והפכו לגלריות, מסעדות ואטרקציות תיירותיות מיוחדות.
לא נוותר גם על נסיעה לאורך החוף המפורץ, ביקור ב"בונדיי ביץ", החוף המפורסם ביותר של סידני, על נוף עוצר נשימה של המצוקים הנושקים לים, וברקע אתרי סידני המפורסמים כמו בית האופרה, גשר המפרץ והמגדלים. נמשיך לתצפית על המפרץ הציורי "פורט ג'קסון", מ"הכיסא של גברת מקורי"- עליו ישבה אשתו של המושל מקורי בצפייה לאניות שיביאו דואר מביתה באנגליה. לעת ערב נגיע למלוננו.

יום 5 │ ההרים הכחולים –"רכבת השיניים" – עליה לאוניה
הבוקר נצא מהעיר ליום טיול מערבה, לאזור ההרים הכחולים, אחד מהאזורים הנופיים היפים בדרום מזרח אוסטרליה. שמם של ההרים הכחולים, ניתן להם בגלל ההילה הכחולה העולה מהם בימים חמים. נגיע
ל- Eco Point שליד העיירה קטומבה, נערוך תצפית על "שלוש האחיות" – סלע ענק בעל צורה ייחודית, ונשמע את סיפורו המיוחד. כמו כן נתנסה בנסיעה ברכבת "שיניים" מהתלולות בעולם. נמשיך לביקור בפארק פדרדייל  Featherdale Park)), בו נוכל לראות את החיות הייחודיות לאוסטרליה שאת מקצתן נוכל להאכיל או ללטף.
בשעות אחה"צ, נעלה לאונית הפאר Celebrity Solstice ונתכונן לקראת הערב הראשון שלנו (מתוך 14) שיכלול ארוחת ערב, בידור ועוד.

יום 6 │ יום ים
היום הראשון לשייט יוקדש למנוחה, להיכרות עם מתקני האוניה ופעילויות הבילוי שבה. יום של שיט והנאה מכל אשר מציעה האניה: הופעות בינלאומיות, בריכת שחיה וג'קוזי, ספריה, חוגים ומשחקי חברה, ריקודים, קזינו, חנויות דיוטי פרי, בתי קפה ובארים עם מוסיקה מגוונת ועוד.
במהלך היום נתכנס למפגש קבוצתי ונאזין להרצאה מפי המדריך.

יום 7 │ מלבורן 
הבוקר נעגון בעיר מלבורן, בירת מדינת ויקטוריה שהוכרזה כ"עיר הטובה בעולם". זוהי העיר השנייה בגודלה באוסטרליה (אחרי סידני) שהייתה לבירתה בשנים 1901-1927.
סיור החוף שלנו
נשים את פנינו למגדל "יוריקה" (Eureka Tower), מגדל המגורים הגבוה ביותר בחצי הכדור הדרומי, ונערוך תצפית פנורמית מרהיבה מגובה 300 מ' על מלבורן וסביבתה. נמשיך לשוק ויקטוריה- השוק המקורה הציורי והגדול ביותר מדרום לקו המשווה בו נוכל להצטייד במזכרות ולטעום ממיטב המאכלים הנמכרים כאן ע"י סוחרים בני לאומים שונים.  נמשיך לביקור במונומנט הזיכרון המרשים (The Shrine), ובגן הבוטאני.
את הפסקת הצהרים נערוך בשכונת סנט קילדה (St. Kilda) ואחה"צ נטייל ברחובות מלבורן, כדי לראות בין היתר את פרלמנט מדינת ויקטוריה, ששימש גם כפרלמנט האוסטרלי עד שהוקמה הבירה הנוכחית קנברה, הקתדרלות הקאתולית והאנגליקנית, רחוב האמנות (Art Street), כיכר הפדרציה (Federation square) ונהר היארה (Yarra River), עד שיגיע הזמן לשוב לאוניה.

יום 8│ יום ים
יום נוסף של שייט, בילוי במתקני האנייה השונים ומנוחה. במהלך היום תינתן הרצאה ע"י המדריך.

יום 9 │הוברט, טסמניה
הבוקר נעגון באי טסמניה (Tasmania) שמול חופי מדינת ויקטוריה באוסטרליה. האי מהווה את אחת משש המדינות המרכיבות את אוסטרליה ובעבר היה מחובר לאי הראשי. טסמניה היא אי הררי העשיר ביערות ומינרלים והיה מיושב עד המאה ה-19 באבוריג'ינים שהוכחדו עם הגעת הבריטים והשתלטותם על האי. בירת האי היא הוברט (Hobart) שהוקמה ע"י הבריטים כמושבת עונשין לפושעים בתחילת המאה ה-19.
במאה ה-20 הפכה העיר מרכז מסחרי, תעשייתי וציד לויתנים באוקינוס השקט, בעיקר בגלל הנמל הטבעי שבתחומה.
סיור החוף שלנו
נעלה להר וולינגטון לתצפית פנורמית על הוברט וסביבתה. נמשיך  לביקור בבית הכנסת הראשון של אוסטרליה (כפוף לתיאום עם הקהילה), ולאחר מכן נסייר בשוק סלמנקה ההומה והכיכר המרכזית שבלב העיר. במהלך טיולנו תינתן הפסקה קצרה לארוחת צהרים. בחלקו השני של הסיור נערוך ביקור במוזיאון מונה MONA ולפני שנשוב לאוניה, נעבור בדרכנו דרך השכונות ופרברי העיר. בתום סיורנו נשוב לאניה.

יום 10-11│ימי ים
יום נוסף של שייט, בילוי במתקני האנייה השונים ומנוחה. במהלך היום תינתן הרצאה ע"י המדריך.

יום 12 │מיצר מילפורד, מיצר דאוטפול, מיצר דאסקי
הבוקר נגיע אל תחנתנו הראשונה בניו זילנד- ארץ הפיורדים. ראשון יהיה פיורד מילפורד (הנקרא בטעות "מיצר") שבדרום מערב האי הדרומי.
זהו אחד מיעדי התיירות החשובים בניו זילנד ובעל תופעת טבע מרתקת שגרמה לאונסקו להכריז עליו "אתר מורשת עולמית". הכינו מצלמות!!!
מדובר באחד האזורים הגשומים ביותר בעולם, בו המים המתוקים היורדים על ההרים (1500 מ' מעל הפיורד) מזינים את מפלי המים הרבים הנופלים אליו ויוצרים שכבת מים מתוקים בעובי 2.5 מ' מעל שכבת המים המלוחים שמתחת!
נצא מהפיורד ונכנס למיצר דאוטפול (Doubtful Sound) שקיבל את שמו- "מוטל בספק"- ממגלה הארצות ג'ימס קוק שהחליט לא להיכנס אליו כי חשש שלא יוכל לנווט בו. במיצר נמצאים מפלי מים רבים והמפורסם שבהם הוא מפל בראון, אחד מהגבוהים בניו זילנד. ניתן לראות כאן להקות דולפינים, דובי ים, פינגווינים ואף אלמוגים שחורים. בשעות אחר הצהרים נכנס לפיורד נוסף, דאסקי (Dusky Sound), אחד הגדולים באזור, שאורכו 400 קילומטר. גם כאן מספר גדול של מפלי מים, דגה ויונקים ימיים.

יום 13 │דאנידין – מרכז עופות האלבטרוס – סיור בעיר-הרחוב התלול בעולם
הבוקר נעגון בפורט צַ'למֵרס וניסע לדאנידין (Dunedin) המכונה "אדינבורו החדשה", שם שהדביקו לה מתיישביה הראשונים שהיו סקוטים.
זו העיר השנייה בגודלה באי הדרומי, ידועה בארכיטקטורה הוויקטוריאנית, באוניברסיטה שלה, בגן הבוטני שבתחומה ובבעלי החיים הימיים החיים בסביבתה.
סיור החוף שלנו
נצא בנסיעה לחצי האי אוטאגו ונגיע למרכז המבקרים של האלבטרוסים המלכותיים.  האלבטרוס המלכותי הוא עוף ים ענק, בעל מוטת כנפים המגיעה לאורך עד 3.7 מ'!  נראה את הציפור המיוחדת המצטיינת בתעופתה ובעזרת מוצגים שונים נלמד על אורחות חייה.
נצא לסיור מיוחד בחוף מוגן שבו אנו עשויים לראות רבים מבעלי החיים הימיים המיוחדים של ניו זילנד, כמו כלבי ים, אריות ים, פינגווינים צהובי העין הנדירים במיוחד ופינגווינים כחולים. נצפה בהם מקרוב ונלמד על אורחות חייהם המיוחדים.
נמשיך לטייל בין אתרי העיר דנידין ובהם האוקטגון – הכיכר המרכזית המתומנת, תחנת הרכבת הייחודית, בתי המשפט, בית העיריה והקתדראלה. לא נחמיץ כמובן את הצעידה במעלה רחוב בולדווין הנחשב לתלול בעולם לפי ספר השיאים של גינס. בשעות אחר הצהרים נשוב לאנייה.

יום 14 │ אקרואה – קרייסטצ'רץ'
הבוקר נגיע לעיירת הנמל הציורית אקרואה (Akaroa). נרד לחוף באמצעות סירות, ונצא אל קרייסטצ'רץ, העיר הגדולה ביותר באי הדרומי והשנייה בגודלה בניו זילנד (אחרי אוקלנד).  זוהי "העיר האנגלית" ביותר בניו זילנד וככזו מצטיינת גם בשטחים הירוקים שלה ולכן מכונה גם "עיר הגנים".
העיר סבלה ממספר רעידות אדמה, הגדולה והחזקה התרחשה בשנת 2011 וגרמה לעשרות הרוגים ונזק רב למבנים ותשתיות.
סיור החוף שלנו: 
עם הגיענו לקרייסטצ'רץ (Christchurch) נסייר ברחובותיה, ונראה את הקתדרלות ובנייניה המרכזים של העיר, שניכרים בהם פגעי רעידת האדמה האחרונה.  נכון לרגע זה, לא ברור אם ישקמו את הקתדרלות, וההלם, שניכר במראה העיר, נראה כמשפיע על מקבלי ההחלטות.
נמשיך בסמטאותיה ושווקיה של העיר, ונבקר בשוק שנבנה לאחר הרעש, שכולו חנויות ומסעדות בתוך מבני מכולות. נגיע למרכז העיר ונבקר בגן הבוטני המדהים במימדי העצים האדירים שבו.
הפסקת הצהרים ולאחריה ניסע לאחת האטרקציות המעניינות ביותר בניו זילנד– המרכז האַנטַארקטי הבין לאומי (International Antarctic Centre) הממוקם במתחם שדה התעופה הבין לאומי.
זהו מוזיאון אינטראקטיבי המוקדש כולו ליבשת אנטארקטיקה. ניסע על רכב שטח מיוחד בתנאי שטח המדמים את אנטארקטיקה, עטויים במעילים נכנס ל"חדר הסערות"- אולם גדול ומושלג בטמפרטורה של מינוס חמש מעלות ונתנסה ב"סערה" הכוללת רוחות עזות וצניחת טמפרטורה למינוס 25 מעלות.
ניתן להסתתר באיגלו שבמקום….
לאחר מספר דקות מסתיימת "הסערה" ואנו יוצאים מהחדר הקפוא לביקור באקווריום הפינגווינים ובתצוגות שונות היסטוריות, גאוגרפיות, גיאולוגיות וביולוגיות המאפשרות הצצה מעמיקה לתוך אנטרקטיקה.
בתום יום מהנה נשוב לאנייה.

יום 15│ וולינגטון – טה פאפא
וולינגטון (Wellington) בירת ניו זילנד. העיר שהוקמה על שפת מפרץ קוק המפריד בין האי הדרומי לצפוני, חשופה לרוחות חזקות ועל כן מכונה גם "עיר הרוחות". בוולינגטון שהפכה לבירה אחרי שהחליפה את אוקלנד, יש רעידות האדמה מידי כמה שנים ולכן חלק גדול מבנייניה בנויים מעץ! מבני הממשל שנבנו לאחר רעידת האדמה החזקה ב-1855 הם קומפלקס מבני העץ הנחשבים לגדולים ביותר בחצי הכדור הדרומי.
סיור החוף שלנו
לאחר הירידה מהאנייה נצא לביקור בהר ויקטוריה לתצפית פנורמית של 360 מעלות. ביום יפה נוכל לראות מכאן גם את האי הדרומי. נמשיך לסיור בגנים הבוטניים של העיר בקרון רכבל ולאחר מכן נגיע למתחם בניין הפרלמנט. נצפה על המבנים השונים בעלי הארכיטקטורה המיוחדת ונעמוד על תפקודם השונה.
בחלקו השני של סיורנו בוולינגטון נבקר במוזיאון האומה "טה פפה" (Te Papa ) המתפרס על פני 66 קומות ובו תצוגה מרשימה על ההיסטוריה והתרבות המאורית לצד הסברים מאלפים על הטבע בניו זילנד.
את סוף היום, נקנח בזמן חופשי להסתובב ברחובותיה היפים של וולינגטון.

יום 16 │יום ים
יום נוסף לנופש ופעילויות תרבות וספורט על האניה.

יום 17 │מפרץ האיים – שמורת פוקטי- קאווקאווה – מערת התולעים הזוהרות
לאחר הפלגת לילה נגיע בבוקר למפרץ האיים (Bay of Islands), אזור סוב טרופי המכיל 144 איים וכפרים ציוריים בקצהו של האי הצפוני. אזור זה מצטיין בנוף מהמם והוא גן עדן ליצורים ימיים, צמחיה עשירה ותופעות טבע מיוחדות. באיים אלה התיישבו ראשוני המאורים וכאן נחתם החוזה המפורסם בינם לבין האנגלים בשנת 1840. בכפרים הבוטיקים הפזורים באיים חיים כיום חלק ניכר מתושביה המאורים של ניו זילנד.
סיור החוף שלנו
נעגון מול ראסל, ההתיישבות הראשונה של האדם הלבן בניו זילנד והבירה הראשונה. היום זו עיירה מודרנית ולכן לא נתעכב בה ונצא מחוצה לה אל וואיטנגי (Waitangi) המקום שבו נוסדה ניו זילנד המודרנית. הסיור יכלול ביקור בכפר מאורי ומופע פולקלור והמשכו בסיור בשמורת יער פוקטי"בו נסייר להנאתנו. נצעד על רמפה מוגבהת ונראה מקרוב מגוון עשיר של עצים וצמחים אנדמים של ניו זילנד ובהם עצי הקאורי (Kauri) הענקיים המגיעים לגובה של 50 מטר ויותר וגילם כ- 3000 שנה!
משם אל הכפר הציורי Keriker ובדרכנו חזרה ניסע בדרך הנופית היפה לקאווקאווה (Kawakawa) , כפר ציורי שנוסד כעיירת כורי פחם במחצית המאה ה-19 וידוע גם כ"עיר הרכבת" היות וקו המסילה ההיסטורי המגיע לעיירה אופואה עובר ברחובה הראשי.
אתר התיירות הידוע ביותר בקאווקאווה הוא Hundertwasser Toilets – מבנה שירותים ציבוריים שעוצב כיצירת אמנות ברחובה הראשי בידי האמן האוסטרי הידוע הונדרטווסר שחי ויצר בעיירה משנת 1975 עד מותו בשנת 2000.

יום 18 │טאורנגה – רוטורואה
הבוקר נעגון בטאורנגה (Tauranga) העיר הגדולה באי הצפוני. שיושבה כבר במאה ה-13 ע"י מאורים.
העיר מהווה מוקד משיכה לחגיגות ראש השנה האזרחית הנחגגות בה בהר  Mauranganui

סיור החוף שלנו:
עם העגינה, ניסע כשעה דרומה לרוטורואה (Rotorua) הנקראת "בירת החגורה התרמית" של ניו זילנד בליבו של חבל הארץ של המאורים. העיירה שוכנת לחופו של אגם יפהפה, באזור טאופו הוולקני של ניו זילנד, טובלת בירק ומוקפת בהרי געש.
נתחיל במרכז הגיאותרמי וואי או טאפו (Wai O Tapu), על בריכותיו הצבעוניות והמרהיבות, בוץ ומים מבעבעים מבטן האדמה. אם יתאפשר, נבקר את "הליידי נוקס", הגייזר שמתפרץ בשעה קבועה ולאחר מכן  נגיע אל אתר הגייזרים, המעיינות החמים ובריכות הבוץ של "טה פוייה" (Te Puia), שהם חלק משמורת ווקארווארווה ( Whakarewarewa), הפולטים מים רותחים וקיטור לגובה רב.
לאחר הפסקת צהרים, נסייר בגן הזואולוגי-בוטאני "מעיין הקשת" בו נכיר מגוון מינים ייחודי של חי וצומח מקומי, כולל עצי סקוויה ענקיים שהובאו מקליפורניה אך קצב גדילתם כפול מזה שבמולדתם.

יום 19 │אוקלנד – הר עדן – מוזיאון המלחמה – לינה באוקלנד
הבוקר נגיע לאוקלנד, תחנתנו האחרונה בשייט, בירתה לשעבר של ניו זילנד, הגדולה והמאוכלסת בשליש מתושבי המדינה. המאורים שהתיישבו במקום במאה ה-14 קראו לעיר "טמאקי מקאו ראו" שפירושו "העיר עם מאה האוהבים", בזכות היותה נחשקת ע"י כובשים רבים אשר חמדו את מיקומה הגיאוגרפי הנוח ופוריות אדמתה. העיר היא הלב הכלכלי של המדינה ונמל התעופה שלה הוא הגדול והעמוס ביותר בניו זילנד.
אוקלנד, כמו הונג קונג וסידני, "שווה" ביקור של יומיים לפחות.
לאחר שנפרד מהאניה נצא לסיור היום הראשון שלנו באוקלנד. ניסע לפסגתו של "הר עדן" ונערוך תצפית מרהיבה של 360 מעלות על אוקלנד וסביבתה המשתרעת מחופי הים הטסמני עד למפרצי האוקיאנוס השקט. נראה את הנמל הגדול של העיר ואת הקומפלקס החדש שנבנה לתחרויות המפרשיות היוקרתית American Cap אותן אירחה אוקלנד.
נבקר במוזיאון "זיכרון המלחמה" (War Memorial Museum), מוזיאון חובה לסיכום והבנת התרבות המאורית וסיפור ההגירה הפולינזית לאזור, בעיר בעלת האוכלוסייה הפולינזית הגדולה בעולם. המוזיאון אוצר בנוסף, מוצגים מחלקה של ניו זילנד במלחמות העולם הראשונה והשנייה.
לסיום, נעלה למגדל "סקאיי" Sky Tower) ), שגובהו 328 מטר גובה, לתצפית עוצרת נשימה על אוקלנד וסביבותיה.
בשעות אחר הצהרים נגיע למלוננו בעיר.

יום 20 │אוקלנד – שייט לדבנפורט – הונג קונג
היום נמשיך ליהנות מהעיר אוקלנד וסביבתה. נשוט מאוקלנד במעבורת לעיירת החוף הציורית Devonport השוכנת על חצי אי ציורי. נסייר במרכז העיירה, במזח ובגנים הירוקים. בתום סיורנו נשוט בחזרה לעיר ונגיע למרינה המפורסמת של העיר Viaduct Marina בה נוכל ליהנות מהמגוון הגדול של החנויות, הבארים והמסעדות. בשעות אחר הצהרים ניסע לשדה התעופה ממנו נטוס להונג קונג.

יום 21 │ הונג קונג – טיסה לארץ
ננחת בהונג קונג וניסע למלון בעיר לצורך מנוחה עד לשעת ההעברה לשדה התעופה והטיסה חזרה הביתה.
המעונינים יוכלו, כמובן, להשלים בשעות אלו, סיורים וקניות בעיר.

יום 22 | נחיתה בארץ

 • טיולים לפני ואחרי השייט בסידני, ההרים הכחולים ואוקלנד עם אוטובוס צמוד
 • סיורי חוף עם אוטובוס כולל כניסות לאתרים
 • ביקור באתר הגייזרים שליד רוטורואה
 • טיול בקרייטצ'רץ וסיור במרכז האנטרקטי הבין לאומי
 • לינה במלונות ברמת תיירות גבוהה
המחיר כולל:

 • טיסות בין לאומיות, מיסי נמל, מס בטחון והיטל דלק
 • שייט 14 לילות על סיפון האניה  Celebrity Solstice על בסיס "הכל כלול" (3 ארוחות ביום למעט בימי ירידה לסיורי חוף).
 • בתי מלון בדרגת תיירות טובה בסידני, אוקלנד והונג קונג על בסיס ארוחת בוקר
 • טיול יבשתי בסידני וההרים הכחולים באוסטרליה
 • טיול יבשתי באוקלנד, ניו זילנד
 • סיורי חוף עם אוטובוס צמוד וכניסות לאתרים לפי המפורט בתכנית. אין סיורי בחירה.
 • העברות לפי התכנית
 • שהיה וסיורים בהונג קונג
 • מדריך ישראלי ותיק ובכיר – טומי שרון
 • מדריכים מקומיים
 • טיפים לנותני שירותים (מחוץ לאניה)
 • דמי סבלות
 • מפגש קבוצה לפני היציאה לטיול

המחיר אינו כולל:

 • ויזה לאוסטרליה (פרטים במשרדינו)
 • טיפים באוניה (חובה עפ"י חברת השייט)
 • ביטוח בריאות ומטען
 • שתיה קלה וחריפה בארוחות 
 • שינויים במיסי נמל, היטל בטחון ודלק (אם אלה ישתנו, ישונה מחיר הטיול)

הערות:

 • דרושה אשרת כניסה לאוסטרליה – פרטים במשרד תרבותו 03-5260090.
 • תכנית הביקורים כפופה ותלויה בתנאי מזג האוויר
 • ייתכנו שינויים בסדר ימי הפעילויות ובסדר הביקורים
 • ייתכנו שינויים בסדר פעילויות הערב

תנאי תשלום ודמי ביטול:

 • דמי קדימה על סך 200 $  לנוסע עם ההרשמה.
 • עם הבטחת הטיול יגבה התשלום כולו
 • ניתן לשלם ב- 3 תשלומים ללא ריבית ולסיימם 3 חודשים לפני הקרוז.
 • התשלום לפי שער המחאות והעברות.

מחירים ב-$ לאדם בחדר זוגי  

יציאה חזרה חדר פנימי  מרפסת בתוספת     הערות מדריך
21.11.17  10.12.17   6,995 $    731 $    הנחה 150 $ עד 30/6 טומי שרון, מדריך בכיר
             

* אין כפל הנחות ומבצעים