קרוז ניוז

לארוז או מה לא לארוז לקרוז, זאת השאלה!

כתב: חיים פרס

הקרוזר המתחיל, זה שעולה בפעם ראשונה לאנית קרוז, מתמלא בשאלות רבות. אחד הנושאים החוזרים בשאלות הללו שוב ושוב הוא האריזה. מה אורזים לקרוז? האם צריך טוקסידו ועניבת פרפר לערב הגאלה עם הקברניט? האם מותר להביא יותר ממזוודה אחת לאניה וכו'.
לשאלות בנושאי אריזה מוקדש הפוסט הזה המהווה חלק ראשון בסדרה. מומלץ לכם להדפיס אותו ולשמור לרגע שבו מתחילות ההכנות […]

מי הן 6 החברות הגדולות בליגת העל של הקרוזים?

כתב: חיים פרס
אנחנו שעוסקים מבוקר עד ערב בקרוזים, חושבים שגם אתם הסוכנים מכירים את כל האניות ומותגי הקרוזים כמונו. אנחנו מניחים שאתם יודעים כמה אניות יש לקרניבל, מי תהיה האניה החדשה של רויאל קאריביין, מי הגדולה בצי של נורוויג'יין, מי הבעלים של כל מותג וכו'.
מידי פעם, כאשר סוכנים מפנים אלינו שאלות, אני מגלה כי לא זה המצב תמיד. אז חשבנו […]

5 הדעות הקדומות לגבי קרוזים שעלינו לנפץ

ענף אניות הקרוזים ממשיך לגדול בקצב קדחתני, אבל כמה מהמיתוסים הישנים, אי הבנות, והאגדות האורבניות על קרוזים, מסרבים למות. רוב המיתוסים הללו עוברים מפה לאוזן על ידי אלה שמעולם לא שטו בקרוז – אבל מי יודע את זה? עלינו, סוכני הנסיעות העומדים מול הלקוחות, להפריך את המיתוסים הללו

ספינת חלל או ספינת תענוגות? הקוונטום החדשה.

חיים פרס

בשנה הבאה יחגוג העולם 100 שנים להמצאתה של תורת הקוונטים ו- 60 שנים לפטירתו של אחד התורמים העיקריים לפיתוחה- אלברט איינשטיין. התורה הזו, שהייתה פריצת הדרך בעולם הפיסיקה, אחראית לאין ספור המצאות ששינו מאז את העולם בו אנו חיים. לא ברור אם הנצחתה של התורה עמדה לנגד עיניהם של מנהלי רויאל קאריביין כאשר קראו לסדרה החדשה שלהם ולאנייה הראשונה […]

אנית הדגל החדשה של קוסטה, Costa Diadema, תציג מעל 7,000 יצירות אמנות

אנית הדגל החדשה של קוסטה, Costa Diadema בת ה- 132,500 טון, עומדת להיות מוזיאון אמנות צף. 7,671 יצירות האמנות המודרניות שהוזמנו במיוחד כדי להשלים את עיצוב הפנים החדשני של האניה. יוצבו בה במלואן כאשר האניה תושק ב- 30 לאוקטובר.