טיול מאורגן לפרו, גלאפגוס, אקוודור, מאצ'ו פיצ'ו ואמזונס - טיול לדרום אמריקה

“שייט באיי גלאפגוס על היאכטה “מילניום

קוד הטיול: TGPG-9325
משך הטיול: 17 ימים
6 ימי טיול בפרו, 5 ימי טיול באקוודור,
5 ימי טיול ושייט יאכטה באיי גלאפגוס ביאכטה מילניום
יציאה: 25 במרץ 2019
מדינות: פרו, אקוודור כולל יער הגשם האמזוני ואיי גלאפגוס
סגנון: טיול יבשתי מתגלגל + שייט יאכטה בגלאפגוס

על הטיול:

  • הטיול לפרו ואקוודור הוא היחידי מסוגו המציע שילוב מרתק של אתרי היסטוריה וארכיאולוגיה מהשורה הראשונה כמו קוסקו ומאצו’ פיצו’ עם אתרי טבע ונוף  מהיפים בעולם
  • מגע בלתי אמצעי עם אוכלוסיה מקומית אותנטית תוך כדי סיור בשווקים וכפרים מסורתיים
  • התנסות מרתקת בנופי יער גשם אמיתי עם טיולים בנופי הרי געש וימות ציוריות בגבהים של 4,000 מטר
  • 5 ימי שייט ביאכטה מילניום בין איי גלאפגוס

מטיילים, בדקו את חבילת הקרוז שלנו מול שייט עצמאי ואת סיורי החוף שלנו מול תוכניות של חברות מתחרות. יתכן ובסיורי החוף שלהם יש פחות שעות טיול ופחות כניסות וביקורים בתשלום ושעות אוטובוסים, בפערים שמגיעים בסה”כ לסכומים גבוהים. לכן, מה שנראה בהתחלה זול הוא בסופו של דבר מחיר מאד יקר – זכרו זאת !

טיול מאורגן משולב קרוז לפרו, אקוודור ולאיי גלאפגוס – טיול המהווה ללא ספק מסע מרתק של פעם בחיים המשלב נופים מרהיבים, אתרי טבע ונוף שאין כמותם בשום מקום אחר ואוכלוסיה מקומית מגוונת בעלת תרבות מרתקת.

פרו ואקוודור הן שתי מדינות דרום אמריקאיות החולקות גבול משותף ואזורים גאוגרפיים מגוונים ובהם אגן האמזונס הירוק והלח, הרי האנדים המושלגים ומדבר צחיח.

פרו התברכה בתרבויות עתיקות מפוארות שהשאירו את רישומן בעשרות אתרים ארכיאולוגיים שהשתמרו באופן מדהים. הידועה מבין הציביליזציות שקמה ופרחה לפני בואם של הספרדים לדרום אמריקה היא תרבות האינקה אשר תרמה לאנושות אתרים הסטוריים מרהיבים.
במהלך טיולנו בפרו נבקר בעיר קוסקו אשר היתה בירת ממלכת האינקה וכן במאצו’ פיצו’ – העיר האינקאית האבודה  “שהתגלתה” מחדש בתחילת המאה ה-20.
אקוודור היא אחת המדינות הקטנות בדרום אמריקה (283,000 קמ”ר) אך גם אחת המגוונות והעשירות בתופעות טבע. בתחומי המדינה עשרות הרי געש פעילים שהינם חלק מהרי האנדים המהווים את השדרה המרכזית של המדינה. בחלקה המזרחי נמצא אגן האמאזונס ובו יער הגשם העשיר ביותר בצמחים ובעלי חיים.
אנו נסייר ביער הגשם ונחקור את המגוון האדיר של החי והצומח שאין דומה לו בעולם כולו. נטייל בקיטו בירת אקוודור,  נסייר בשמורת הר הגעש קוטופקסי וכן נבלה בעיירה אוטאבלו, בה מתקיים אחד מהשווקים הססגוניים ביותר בדרום אמריקה.
את חלקו האחרון של הטיול נקדיש לסיורים בלתי נשכחים באיי הגלאפגוס השוכנים בלב האוקינוס האטלנטי,  1,000 קילומטר ממערב לאקוודור וגם שייכים לה.
איי גלאפגוס הינם אתר חובה לכל חובב טבע. באיים אלו השתמרו מיני בעלי חיים וצמחים אנדמיים מיוחדים המהווים את הבסיס לתורת האבולוציה של דארווין. נסייר ונראה את צבי הגלאפגוס הענקיים, איגואנות, פינגווינים, אריות ים ויצורים ימיים נוספים.

תוכנית הטיול:

יום 1│25/03 – תל אביב – אמסטרדם – לימה (פרו)

ניפגש לפנות בוקר בשדה התעופה בן גוריון ונטוס (דרך אמסטרדם) ללימה, בירת פרו. העיר נוסדה בשנת 1535 על ידי הכובש הספרדי פרנסיסקו פיסארו ונקראה עיר המלאכים. בתקופת השלטון הקולוניאלי שימשה לימה כבירת מלכות המשנה של ספרד ולאחר עצמאותה של פרו בשנת 1821 הפכה לבירתה.
לאחר הנחיתה ניסע למלוננו להתארגנות, ארוחת ערב ולינה.

יום 2│26/03 – לימה ואתריה

היום נסייר בלימה בירת פרו המונה כ-9 מיליון תושבים ומהווה את ליבה הכלכלי, הפוליטי והתרבותי של המדינה. נראה את מקדש הואקה פוקלנה הנחשב לאחד המבנים ההיסטוריים החשובים ביותר בלימה. מדובר בפירמידה שנבנתה בשנת 500 לספירה לערך והחוקרים משערים כי שימשה כמרכז טקסי ומנהלי בלימה הקדומה. נמשיך ונסייר באזור ההיסטורי של העיר אשר הוכרז כאתר שימור עולמי על ידי אונסקו. נראה את כיכר סן מרטין, ארמון הנשיאות, הקתדרלה העתיקה המציגה סגנונות ארכיטקטוניים מתקופת הבארוק ועד לתקופה הניאו קלאסית, ארמון הארכיבישוף ומבנים ציבוריים וקולוניאליים נוספים. נבקר במנזר סן פרנסיסקו, שהוקם בשנת 1673 ומפורסם בזכות ארכיטקטורת הבארוק הספרדית שלו. מנזר מפואר זה מציג אוסף אומנות דתית הגדול ביותר ביבשת אמריקה. בסיורינו במקום נראה את הקטקומבות של המנזר אשר בו קבורים כ-25,000 גופות. בהמשך, נכיר את שכונותיה המודרניות של לימה כמו סאניסידרו ומיראפלורס. בחלקו האחרון של הסיור נבקר במוזיאון הזהב המפורסם המציג עשרות אלפי פריטים העשויים מזהב ומכסף הלקוחים מתרבות האינקה ומהתרבויות שקדמו לה, וכן תערוכת כלי נשק היסטוריים ומדים עתיקים.
בתום הסיור נשוב למלון בלימה לארוחת ערב לינה בלימה.

יום 3│27/03 – לימה – קוסקו 

ארוחת בוקר במלון ולאחריה ניסע לשדה התעופה ונטוס ל- קוסקו השוכנת בלב הרי האנדים ובגובה של כ-3,400 מטר. קוסקו נחשבת לעיר העתיקה ביותר ביבשת אמריקה והייתה בעבר הקדום בירתה של אימפריית האינקה. היא נכבשה על ידם בשנת 1438והפכה במהרה לבירתם המשגשגת. שליטיה הקימו בה רשת של תעלות מים, טרסות ומקדשים מרהיבים. במהלך סיורינו בקוסקו נגיע לכיכר פלאזה דה ארמאס שבלב העיר, במקום בו עמד בעבר ארמונו של מלך האינקה. לצד הכיכר נמצאת הקתדרלה של קוסקו, אשר נבנתה במאות ה-15 וה-16 בסגנון בארוקי, כנסייה נוספת בשם לה קומפניה ומבנים קולוניאליים נוספים אותם נראה.
בתום הסיור נגיע למלוננו בקוסקו למנוחה. ערב חופשי, ארוחת ערב ולינה בקוסקו.

יום 4│28/03 – קוסקו – – מקדשי עמק האורובמבה – קוסקו

היום נסייר בעמק ה-Urubamba (העמק הקדוש) המצוי כ-20 ק”מ צפונית לקוסקו. העמק הקדוש היה מיושב על ידי בני האינקה בתקופה שבין המאה ה-11 למאה ה-15 לספירה ומכיל כיום מספר אתרים ארכיאולוגיים מעניינים אשר אותם נראה בטיולינו. האתר הראשון בו נבקר יהיה מקדש האינקה העתיק קנקו (Kenko ) אשר ככל הנראה שימש לפולחנים וטקסים אליליים קדומים, ונראה גם מתקן אבן עתיק שסייע לבני האינקה לחזות את עונות השנה ובהתאם לכך לדעת מתי לזרוע ומתי לקצור את גידוליהם החקלאיים.
נמשיך למתחם נוסף בשם טמבומצ’אי (Tambomachay) אשר מעבר להיותו אתר ארכאולוגי מרשים ובעל חשיבות הנו ממוקם באזור חורשת טבע יפה עם מפלי מים ומעיין פסטורלי. בדרך לאתר הטמבומצ’אי נוכל לראות כפריים מקומיים המוכרים את מרכולתם. נסיים את הסיור באתר פוקה פוקארה (Puca Pucara) המהווה מעין מבוך בתוך מבצר, הבנוי גבוה על גבעה, עשוי אבן אדומה ושימש החל  משנת 1200 ובמשך שנים כתחנת מכס מקומית.
ארוחת ערב ולינה בקוסקו.

יום 5│29/03 –פיסאק – אויינטייטמבו – אגואס קליינטס 

הבוקר נגיע לעיירה הקטנה פיסאק המצויה במרחק של כ- 30 ק”מ מקוסקו. נשוטט בשוק הצבעוני והתוסס של העיירה שתושביה המקומיים מגיעים לכאן לערוך את קניותיהם. כאן תוכלו למצוא תיקי עור, מפות תחרה, כלי קרמיקה, סוודרים העשויים מצמר אלפקה ומוצרי הלבשה ומזון נוספים. בהמשך, נבקר בכפר העתיק אויינטאיטמבו אשר שימש בתקופת האינקא כמרכז אדמיניסטרטיבי ושמר על צביונו המסורתי. נבקר במקדש השמש האינקאי המשקיף על הכפר. ארוחת צהריים תוגש במסעדה מקומית ולאחר מכן נגיע לתחנת הרכבת ונצא בנסיעה לאורך נהר האורובמבה עד הגיענו לעיירה אגואס קלייטנס (המצויה למרגלות המאצ’ו פיצ’ו) אשר בה נלון.

יום 6│30/03 –אגואס קליינטס – מאצ’ו פיצ’ו – קוסקו

היום נגיע לשיאו ש ל הטיול ! נעפיל עם האוטובוס בשביל המתפתל העולה אל מאצ’ו פיצ’ו – העיר האבודה של האינקה. אתר מרשים זה הבנוי על שלוחה הררית מבודדת התגלה מחדש בשנת 1911 על ידי הארכיאולוג והחוקר האמריקאי חירם בינגהם ומאז הפך לאחד הסמלים הידועים ביותר באמריקה הלטינית ובעולם כולו. נסייר בין המקדשים, המחסנים ובתי האתר שהשתמרו בצורה מעולה ולמעשה שופכים אור על תרבותם, מנהגיהם וכישרון הבנייה הייחודי של בני האינקה. נערוך גם תצפיות מרהיבות מנקודות שונות באתר מרשים זה.
בתום הסיור המרתק נרד לארוחת צהריים מאוחרת בעיירה אגואס קליינטס ומשם באמצעות הרכבת ניסע חזרה לקוסקו
לינה במלוננו בקוסקו.

יום 7│31/03 – קוסקו – טיסה דרך לימה – קיטו (אקוודור)

בשעות הבוקר נגיע לשדה התעופה בקוסקו ונטוס ללימה ומשם בטיסת המשך נטוס לקיטו בירת אקוודור המשתרעת על פני מספר גבעות בגובה 2,850 מטר מעל פני האדמה והנחשבת לאחת הערים הגבוהות בעולם. העיר נוסדה בשנת 1534 ומהווה את בירתה של אקוודור מאז עצמאותה ב-1,822. לאחר הנחיתה נצא לסיור פנורמי הכולל תצפית יפה על העיר מגבעת פנסיו (Panecillo) עליה מתנוסס פסלה המפורסם של “הבתולה מקיטו”.
ארוחת ערב ולינה במלוננו בקיטו.

יום 8│01/04 – קיטו – טיסה לבלטרה באיי הגלפגוס – עלייה ליאכטה – האי Seymor Norte

הבוקר ניסע לשדה התעופה בקיטו ונטוס לשדה התעופה באי בלטרה (Baltra) שבקבוצת איי גלפגוס. איים אלו מהווים את המודל החשוב ביותר עליו מבוססת תורת האבולוציה של דארווין. האיים מהווים בית גידול מדהים למינים ייחודיים של בעלי חיים יבשתיים וימיים. לאחר הנחיתה נעבור את סידורי הכניסה וניסע הישר למזח בו נעלה על היאכטה שלנו, המילניום.  נתמקם בתאים הנוחים, נקבל תדרוך ונאכל ארוחת צהרים על סיפון היאכטה שתחל בהפלגה. אחר הצהריים נבקר באי הקסום Seymour Norte, באי זה חיה המושבה הגדולה ביותר של ציפורי פריגטה אדומת החזה. האי שופע במושבות של איגואנות שהובאו מכאן לפני שנים רבות מהאי בלטרה. אם יתמזל מזלנו נוכל לתצפת על אריות הים השוחים בגלי הים הפתוח.
ארוחת ערב ולינה ביאכטה.

יום 9 │ 02/04 – איי הגלפגוס: האי Bartolome – Sullivan Bay

את הבוקר נפתח בביקור באי Bartolomé, אחד האיים המצולמים ביותר בגלאפגוס בזכות הסלע המפורסם המתנשא על פני האי. זהו אי צעיר שופע במגוון רחב ומרשים של תצורות געשיות עם נוף דמוי ירח וצינורות לבה. נמשיך לביקור באי Bahía Sullivan בו תהיה לנו הזדמנות לשחות ולשנקרל לצד אריות הים…
ארוחת ערב ולינה ביאכטה.

יום 10 │03/04 – איי הגלפגוס: האי Santa Cruz, חוף Bachas, שייט לאזור Cerro

אחרי ארוחת הבוקר נצא לביקור ב- Bachas באי Santa Cruz – אחד החופים החשובים ביותר שבו מקננים צבי הים. מאחורי הדיונות של הלגונה, נוכל אף לראות את הפלמינגו. החוף הרחב והקסום מזמין לשחות או לשנרקל.
לאחר ארוחת הצהריים נשוט ל “Cerro Dragon” בו נפגוש במושבת איגואנות הקרקע האחרונות בסנטה קרוז וניחשף לצמחיה אנדמית לאזור זה.
ארוחת ערב ולינה ביאכטה.

יום11 │ 04/04 – איי הגלפגוס – האי Islas Plazas – האי Santa Fe

עם שחר נגיע לאי המיוחד Islas Plazas השופע בקקטוסים ושיחים כתומים המהווים את ביתם של איגוואנת הקרקע. לצד צוקי החוף נצפה במושבת אריות הים. באי זה נוכל לפגוש בציפורים המפורסמות – פריגאטה אדומת החזה, סולה כחולת הרגל, שקנאים, שחפים ומגוון רחב של עופות. בצהריים נבקר באי Santa Fé – ארכיפלג ציורי בו נוכל לשחות לצד צבים ואריות ים.
ארוחת ערב ולינה ביאכטה.

יום 12 │05/04 – איי הגלפגוס – סן קריסטובל – טיסה לקיטו – בניוס

לאחר ארוחת הבוקר נבקר במרכז המבקרים בסאן קריסטובל – Centro Interpretación – המציג תערוכה גדולה על ההיסטוריה של הטבע וההתיישבות על גלפגוס, משם נמשיך לשדה התעופה לטיסה לקיטו. עם ההגעה לקיטו, נמשיך לעיירה בניוס שם נאכל ארוחת הערב ונלון.

יום 13│06/04 – בניוס דה אגווה סנטה –יער הגשם באמזונס (אזור טאנה)

בשעות הבוקר נערוך סיור בעיירה הציורית בניוס הנמצאת בגובה של 1,800מטר ולמרגלות הר הגעש טונגורהואה הממוקם בפאתי יער הגשם. העיר ידועה במפלי המים אשר בסביבתה ובמעיינות החמים שבה. נסייר במפל Pailon de Diablo, נחצה את הקניון ב- Tarabita ונשוטט בעיירה הציורית היפה בהמשך, ניסע ליער הגשם האמזוני של אקוודור. ארוחת ערב ולינה בלודג’ ציורי הממוקם באזור נהר הנאפו, אחד מיובליו הגדולים של נהר האמזונס.

יום 14 │07/04 – יער הגשם באמזונס – מעיינות פאפלקטה

ארוחת בוקר תוגש בלודג’ ולאחר מכן נצא לפעילויות חווייתיות ביער הגשם. נטייל רגלית ונשוט בסירות קאנו במעמקי הג’ונגל. נכיר את עולם החי והצומח, נתוודע לצמחי מרפא. נפגוש בקהילות מקומיות משבט הקיצ’ואה ונוכל להיחשף אחר תרבותם ומנהגיהם. בהמשך היום נבקר במרכז הצלה לחיות בר ולאחר מכן נסייר באחד הכפרים בו יקבלו את פנינו להקת קופים אשר “אומצו” על ידי הכפריים. בתום הסיור ניסע לארוחת ערב, אופציה לרחצה במעיינות חמים ולינה באזור פאפלקטה.

יום 15│08/04 – אוטבלו – קויקוצ’ה – קוטוקאצ’י – קיטו

אחד הימים היפים לפנינו ! ניסע לבקר בשוק של אוטבלו (Otavalo), אחד היפים, הגדולים והציוריים ביותר בדרום אמריקה. נטייל בין הדוכנים העמוסים ונקבל הסברים על עבודות היד האופייניות לאקוודור. זה המקום להצטייד במיטב המזכרות המיוצרות באקוודור ממוצרי טקסטיל ועד תכשיטים, פסלים, תמונות ותבלינים ובקיצור חגיגה לעיניים. המעוניינים יוכלו להתנסות באוכל מקומי באחת המסעדות המקומיות בשוק. בתום הסיור בעיירה נמשיך ללגונה קויקוצ’ה שפירושה בשפת הקיצו’אה “לגונת השרקנים”. הלגונה נקראת כך עקב דמיונו של האי שנוצר במרכז הלגונה, לזה של שרקן, שהוא מרכיב חשוב בתזונה המקומית עקב יכולתו להתרבות מהר והסתפקותו במזון צנוע. הלגונה הינה שמורת טבע מעניינת ויפה המורכבת מימה ושביל הררי המקיף אותה בלב צמחיה טבעית ומגוונת. נערוך תצפיות על הימה ולאחר מכן ניסע לעיירה הציורית קוטוקאצ’י – בירת תעשיית העור של אקוודור. נסייר ברחובות העיירה ונוכל לקנות מוצרי עור שונים באיכות טובה. בתום הסיור ניסע לארוחת ערב ולינה בקיטו.

יום 16│09/04 – קיטו – דרך גואיקיל – אמסטרדם

הבוקר נצא לסיור בעיר העתיקה של קיטו אשר במרכזה כיכר העצמאות על מבניה הקולוניאליים הנהדרים שהשתמרו בצורה מצוינת והוכרזו “אתרי מורשת עולמית” ע”י אונסק”ו. נראה את ארמון קרונדלט, הקתדרלה הגדולה, הכנסיות הבארוקיות היפהפיות, כנסיית סן פרנסיסקו והשוק המקומי. בהתאם לשעת הטיסה ,ניסע לשדה התעופה ונטוס לגואיקיל ומשם בטיסת המשך לאמסטרדם.

יום 17│10/04 – אמסטרדם – טיסה לתל אביב

לאחר הנחיתה באמסטרדם ובמידה והזמן יאפשר זאת נצא בתחבורה ציבורית לגיחה למרכז העיר. אחה”צ נתייצב בשדה התעופה לקראת הטיסה לתל אביב

נחיתה אור ליום ה-18 של הטיול,  11/04

אתרים מרכזיים ואטרקציות בטיול “תרבּוּתוּ” לפרו,אקוודור ואיי הגאלפגוס:

• סיור בעיר לימה, בירתה של פרו כולל ביקור במוזיאון הזהב
• סיור בקוסקו הנחשבת לעיר העתיקה ביותר ביבשת אמריקה
• סיור במקדשי האינקה המרהיבים שבעמק האורובמבה הקדוש
• ביקור בשוק הצבעוני והססגוני בעיירה פיסאק
• סיור במאצ’ו פיצ’ו – העיר האבודה והמסתורית של תרבות האינקה
• 5 ימים ביאכטת המילניום וסיורים מרהיבים באיי הגלאפגוס

• רחצה למעיינות החמים של פאפלקטה
• סיורים רגליים ,שייט קאנו ופעילויות ביער הגשם האמזוני
• סיור בעיירה הציורית בניוס כולל מפל המים Pailon De Diablo
• ביקור בשוק הציורי והצבעוני של אוטבלו, אחד השווקים המפורסמים בדרום אמריקה
• סיור ללגונה קויקוצ’ה ולכפר קוטוקאצ’י –מרכז תעשיית העור של אקוודור
•  סיור בעיר קיטו, בירתה של אקוודור

מחירים בדולרים לאדם בחדר זוגי

יציאה חזרה מחיר לאדם בחדר זוגי* מדריך  הערות    
 25.03.19  10.04.19    7,995 $ אברהם תש”ח  הטיול מלא     
 תוספת יחיד בחדר      1,460 $    הרשמה רק לרשימת המתנה    

**אין כפל מבצעים והנחות

 

המחיר כולל:
• טיסות בחברת Air France במסלול ת”א -אמסטרדם -לימה // גואייקיל-אמסטרדם-ת”א
• טיסות פנים בפרו במסלול לימה -קוסקו – לימה
• טיסה בין ארצית אחת במסלול לימה –קיטו
• טיסות פנים באקוודור במסלול: קיטו – בלטרה (גלאפגוס) וכן קיטו – גואייקיל
• מלונות  בדרגת תיירות טובה ע”ב חצי פנסיון (בוקר-ערב / בוקר-צהריים)
• כניסות לכל האתרים והאטרקציות בהתאם לתוכנית
• אוטובוס צמוד וממוזג לביצוע הטיולים בהתאם לתוכנית
• נסיעה ברכבת (הלוך ושוב) לאגואס קליאנטס שלמרגלות אתר המאצ’ו-פיצ’ו
•  שייט ביאכטה Millennium Yacht  באיי גלאפגוס על בסיס פנסיון מלא (4 לילות)
• מדריך ישראלי מצוות תרבותו המומחה לפרו ,אקוודור ואיי הגלאפגוס
• מדריכים מקומיים דובר אנגלית בהתאם לנדרש
• ציוד צלילה בגלאפגוס הכולל שנורקל, מסכה וסנפירים
• מס Ingala בכניסה לאיי הגלפגוס
• טיפים לנותני שירותים בחו”ל (נהגים ומדריכים מקומיים בלבד)
• מפגש קבוצה לפני היציאה לטיול.

המחיר אינו כולל:
• דמי כניסה לשמורת איי הגלאפגוס, כ- 100 $ למשתתף
• מיסי נמל המשולמים במקום (במידה ויחולו)
• טיפ למדריך הישראלי ולצוות היאכטה
• דמי סבלות בבתי המלון
• הוצאות בעלות אופי אישי, ביטוחים וכן שתיה וארוחות שאינן כלולות בתוכנית

הערות:
1. חיסונים – יש לפנות למרפאות המטיילים בלשכת הבריאות המחוזית.
2. ביום הטיול האחרון (09/04) נציע ארוחת בוקר בלבד. ארוחות נוספות תינתנה בטיסות ואילו אחרות ברכישה עצמאית.
3. אנו שומרים לעצמנו את הזכות לבצע שינויים במסלול, בסדר הימים ובבתי המלון עקב אילוצים
   מקומיים, אקלימיים, תעופתיים, מעברי גבול, כוח עליון ואחרים אשר אינן תלויים בחברתנו.

תנאי תשלום ודמי ביטול:
* דמי הרשמה על סך 200 $ לנוסע עם ההרשמה.
* עם הבטחת הטיול יגבה התשלום כולו
* ניתן לשלם ב- 3 תשלומים ללא ריבית
* התשלום לפי שער המחאות והעברות.
* אין כפל מבצעים והנחות

דמי ביטול
ביטול עד 97 ימי עסקים* לפני היציאה: ללא חיוב.
פחות מ- 97 ימים לפני היציאה ועד 67 ימים לפני היציאה: 30% ממחיר הטיול.
פחות מ- 67 ימים לפני היציאה ועד 30 ימים לפני היציאה: 50% ממחיר הטיול.
פחות מ- 30 ימים לפני היציאה ועד 15 ימים לפני היציאה: 65% ממחיר הטיול.
פחות מ- 15 ימים לפני מועד היציאה לטיול: 80% ממחיר הטיול.
פחות מ- 7 ימים לפני היציאה לטיול – מלוא מחיר הטיול
*הערה: בהגדרה ימי עסקים, הכוונה לימים שאינם שישי, שבת, ערבי חג וחג.
ביטול קרוז ע”י נוסע אחד מתוך שניים בחדר הינו כביטול כל החדר אלא אם התחייב הנוסע השני לתוספת תשלום של יחיד בחדר.

Print Friendly