yes

פריחת הדובדבן – טיול משולב קרוז סובב יפן

טיול משולב קרוז ליפן - קרוזים ליפן בתקופת פריחת הדובדבן

קוד טיול: TCJA – מלא. רשימת המתנה 

משך הטיול/קרוז: 19 ימים
8 לילות קרוז,

יציאה: 17 במרץ 2019
חזרה:  4 באפריל

אוניה: Diamond Princess

מדינות: יפן, קוריאה הדרומית

מסלול: אוסקה, הירושימה, קיוטו, נארה, טקייאמה, הקונה, טוקיו, יוקוהמה, גמאגורי, קוצ’י, בוסאן, יוקאיצ’י

סגנון: טיול מתגלגל /קרוז מאורגן

 

יתרונות בלעדיים ודגשים מיוחדים

 • אין טיול דומה לזה. החלק היבשתי של הטיול אינו מסתפק בקיוטו וטוקיו אלא מבקר בלעדית בהירושימה שהיא אחד המפתחות להבנת יפן המודרנית.
 • אופי הטיול בנוי כך שהמטייל לראשונה ביפן, לא יחסר מתרבותה המסורתית, מההיסטוריה המרתקת שלה ומחייה בעידן המודרני, אך יעשה זאת בשילוב של טיול יבשתי נינוח ויסודי משולב בקרוז.
 • מלונות במרכז הערים הגדולות, ארוחות בבתי המלון או במסעדות כדי לאפשר לכם לטעום מהקולינריה היפנית המסורתית.
 • טיסות קתאי פסיפיק דרך הונג קונג
 • מנהל ומדריך הטיול יגאל נגב, מדריך טיולים בכיר וותיק ביפן

OYR08H_8DaySpringFlowers_R2_CD

מטיילים יקרים, בידקו את סיורי החוף שלנו מול תכניות של חברות מתחרות. יתכן ובסיורי החוף שלהם יש פחות כניסות וביקורים בתשלום ופחות שעות טיול בליווי אוטובוסים, בפערים שמגיעים בסה”כ לסכומים גבוהים. לכן, מה שנראה בהתחלה זול, עלול להפחית מעוצמת החוויה ולהתברר בסופו של דבר כמחיר מאד יקר וללא כל היתרונות של תרבותו – זיכרו זאת !

טיול ליפן הוא מסע אל זהות תרבותית הנבדלת משאר עמי אסיה. ברצותם, נפתחים אל העולם וסופגים השפעות תרבותיות, וברצותם מסתגרים בבידוד מזהיר. תנועת המטוטלת בין פתיחות להסתגרות הפכו את יפן לאומה בעלת צביון ייחודי משלה – מצד אחד, אומה פרגמטית, הנכונה להטמיע לתוכה את המיטב מתרבותם של אחרים, ומצד שני, אומה נוקשה ושמרנית, אשר שומרת בקנאות על מסורתה. זהו קוד יפני שקשה לפצח אלא אם כן אתה מתכנן טיול עם מסלול והדרכה, שיתכוונו לכך.

אחד ההסברים המעניינים על התפתחות התרבותית של יפן והיפנים בהשוואה לחלקים אחרים בעולם, היה מפיו של פרופ’ אמריקאי ממוצא יפני שביקר בארץ לפני שנים אחדות. “אוכלוסיית יפן” הוא אמר, “מונה כ- 40% מאוכלוסיית ארה”ב . כעת דמיינו את 40% מהאוכלוסייה המתגוררת בארה”ב, מצטופפת על שטח בגודל של פנסילבניה!

אם תרצו, “סיר הלחץ” הזה והבידוד לאורך מאות שנם מהעולם החיצון, הם המפתח לפיצוח הקוד היפני. כדי לנטרל את תוצאות הדחיסות הזו, היפנים פיתחו פתרונות רב מימדיים בתרבות, דתות, אורח חיים, הרגלי הגיינה, נימוס וכבוד הדדי ועוד ועוד.
אם אתם באמת מעוניינים לחדור לליבה של יפן, ולא רק לטייל בקיוטו ובטוקיו, אין ספק שהטיול&קרוז שלנו הוא דרך טובה לעשות זאת.

הטיול שלנו קורה בתקופת פריחת הדובדבן, שהיא חגיגה של הטבע משולבת עמוק בתוך התרבות והדתות של יפן לדורותיה.

יום 1 | תל-אביב – אוסקה
פגישה בנתב”ג וטיסה לטוקיו דרך יעד ביניים. את הלילה נבלה במטוס.

יום 2 | אוסקה – הירושימה
לאחר הנחיתה בשדה התעופה קנסאי שנבנה על אי מלאכותי בלב הים, נמשיך להירושימה ברכבת השינקנסן (ה”קליע”), נסיעה שהיא חוויה יפנית אותנטית. נישא איתנו תיקי יד בלבד ואת המזוודות נשלח בנפרד לקיוטו.
ארוחות: ע.
לינה: הירושימה

יום 3 | הירושימה – קיוטו
לאחר ארוחת הבוקר נצא מהמעגן המקומי באמצעות שייט אל האי מיאג’ימה, אחד האתרים האהובים ביפן. באי זה קיימת הרמוניה בין מקדשים נפלאים ומיוחדים, בתים עתיקים, שמורות טבע, תופעות של גאות ושפל ואווירה מיוחדת ומיסטית. נטייל באי, ונגיע לסיור במקדש היפהפה איציקושימה (Itsukushima), המקדש הצף שהוכרז כאתר מורשת עולמית ע”י אונסקו. עם סיום הסיור נחזור בשייט אל המעגן המקומי וממנו חזרה להירושימה לסיור במוזיאון השלום ובמתחם פארק השלום בו היה מוקד הפיצוץ האטומי שהביא לסיום מלחמת העולם השניה. בהמשך, חוויה חוזרת ברכבת השינקנסן בדרכנו לקיוטו.
ארוחות: ב.ע.
לינה: קיוטו

יום 4 | קיוטו
את סיורינו נפתח בגן האבנים המפורסם במקדש ריואנג’י (Ryonanji) שבו היו הסמוראים עושים תרגילי מדיטציה בטרם צאתם לקרב. במקום נמצא גם אחד מגני הסלעים המפורסם בעולם. 15 הסלעים שבו מסודרים באופן כזה שלא ניתן לראות את כולם מנקודה אחת.
נמשיך ונבקר במקדש המוזהב (Kinkaku-ji) שנבנה במאה ה- 14 והוא בעל 3 קומות ושתי העליונות מכוסות בזהב טהור. בחזיתו נמצא אגם צלול וההשתקפות שלו במים התכולים היא מראה מרהיב. נבקר בגן היפני המקסים אוקאזאקי Okazaki))
נמשיך ונבקר בטירת ניג’ו (Nijo) עוצרת הנשימה שנבנתה על ידי מייסד שושלת השוגונים טוגאוורה ושימשה גם כארמון המגורים שלו. בטירה השתמרו ציורי קיר מרהיבים, רצפת עץ שמגיבה בקול חריקה צייצני לכל פסיעה כדי לגלות פולשים, פיתוחי עץ אמנותיים, ציורים על פרגודים והיא מוקפת גן נאה שבמרכזו מפל. נסיים ב-גיון (Gion), פרבר של קיוטו המפורסם ביותר בגיישות. הוא גדוש בחנויות, מסעדות ובתי התה שבו geiko (ניב קיוטו לגיישה) ומאיקו (גיישות חניכות) שתפקידן לבדר את הלקוחות. גיון מושך אליו תיירים בגלל הריכוז הגבוה של “בתי הסוחרים” העשויים מעץ. בשל העובדה שהארנונה התבססה בעבר על רוחב חזית הבית לרחוב, הבתים נבנו עם חזיתות צרות ועומק ניכר. עם טיפת מזל, יש למבקרים בפרבר, סיכוי טוב להיתקל גם בגיישה בדרכה למועדון.
ארוחות: ב.ע.
לינה: קיוטו

יום 5 | קיוטו – נארה
עם בוקר נצא אל נארה (Nara), מרחק שעה נסיעה מקיוטו. נארה, בירת הקבע הראשונה של יפן, איבדה את תוארה לאחר 76 שנים בלבד לנגאוקה (Nagaoka). הדבר קרה כאשר ההשפעה והשאיפות הפוליטיות של המנזרים הבודהיסטים רבי העוצמה של העיר גדלו והפכו להיות איום רציני על הממשלה. בשל עברה כבירה, היא נותרה עם אוצרות היסטוריים רבים, כולל כמה מהמקדשים העתיקים והגדולים ביותר ביפן. נבקר בפארק גדול ויפה, שאיילים משוטטים בו בחופשיות. נמשיך למקדש טודאיג’י (Todai Ji) שהוא מבנה העץ הגדול בעולם, ובו פסל בודהא ענק מברונזה, שגובהו 16 מטרים. נבקר במקדש הצבעוני קסוגה (Kasuga) אחד ממקדשי השינטו הידועים ביותר ביפן, נסיים את הביקור בנארה, במפעל ליצור יין הסאקה, המשקה הלאומי היפני. עם בוקר נעלה אל מקדש קיומיזו (Kiyomizu), אחד המקדשים המפורסמים ביותר של יפן אשר התווסף לרשימת אתרי המורשת של אונסקו. המקום ידוע בעיקר בשל בימת העץ שלו הבולטת מהאולם המרכזי שלה, ונמצאת 13 מטר מעל הגבעה שמתחתיה. הבימה מעניקה למבקרים נוף מרהיב של יער עצי דובדבן ואדר שמתחתיה המתפרצים בים של צבעים הן באביב והן בסתיו, על רקע קיוטו העיר, נסיים את הערב במרכז קהילת בית שלום-קהילת נוצרים יפנים אוהבי ישראל (מותנה באישור הקהילה), ונזכה לקבלת פנים מסורתית.
ארוחות: ב.ע.
לינה: קיוטו

יום 6 | יאוטסו – טאקאימה (האלפים היפנים)
נפרד מקיוטו ונמשיך ליאוטסו(Yautsu), שם נבקר במוזיאון לכבודו של הדיפלומט וחסיד אומות עולם היפני סמפו סוגיארה שהציל כחמשת אלפים יהודים מהשמדה במלחמת העולם.
נמשיך בנסיעה לעבר הרי האלפים היפניים. בדרך נחצה נופים אורבניים ותעשייתיים, מערכות כבישים וגשרים פאר הטכנולוגיה היפנית, עד הגיענו אל הכפר שירקאווה גו,(Shirakawago) כפר מסורתי הבנוי כולו בתי עץ וקש אשר הוכרז על ידי אונסקו כאתר מורשת עולמית. נתרשם מחיי האיכרים היפניים ששומרים על מנהגם עד עצם היום.
עם סיום הביקור, פנינו מועדות אל טאקאימה (Takayama), עיירה עתיקה שרחובותיה ובתי העץ שבה השתמרו היטב. פעמיים בשנה, באביב ובסתיו, מתקיים בעיר פסטיבל גדול, אחד משלושת הגדולים ביפן. אז נישאות בעיר, בתהלוכה ססגונית עם אלפי משתתפים, מרכבות ענק יפהפיות ובהן רוחות האלים. בימים רגילים, שמורות המרכבות במוזיאון יטאי קאיקאן
((Yatai Kaikan בו נבקר למחרת.
ארוחות: ב.ע.
לינה: טאקאימה

יום 7 | טאקאימה – מטסומוטו – האקונה
היום נשכים קום כדי לבקר בשוק הבוקר המקומי בטאקאימה. לאחריו, נמשיך לסיור בעיר המקסימה ולביקור במוזיאון יטאי קאיקאן, בו מוצגות מרכבות פסטיבלי האביב והסתיו, מקושטות להפליא.
נצא את העיירה בדרך רצופה במערכת מנהרות מודרניות שנבנו רק לאחרונה. נמשיך אל אחד מהסכרים החשובים באזור סכר נאגאוואדו (Nagawado) ומשם אל מטסומוטו (Matsumoto) לסיור בטירת העורב, מהבודדות שהשתמרו בצורה אותנטית מתקופת הסמוראים.
לקראת ערב נעשה את דרכנו להאקונה הממוקמת למרגלותיו של הר הפוג’י, שליד אגם אשי.
ארוחות: ב.ע.
לינה: האקונה
בילוי ערב: מרחצאות “אונסן” במלון.

יום 8 | האקונה – טוקיו
לאחר ארוחת הבוקר נצא לשייט באגם אשי שהוא קלדרה, לוע הר געש שהתמוטט פנימה והפך לאגם. נמשיך אל המוזיאון הפתוח לפיסול מודרני הנחשב לאחד המוזיאונים הטובים בעולם ובו אוסף נדיר של יצירות פיסול מודרני ובינלאומי. במתחם משולבות גלריות, בתי קפה, פביליון פיקאסו המציג כ- 300 מיצירותיו ולצידו “גאווה ישראלית”, פסלו של יגאל תומרקין “מחווה להרי יפן”.
נמשיך בעלייה ברכבל עד לתצפית על אווקודני – העמק “הרותח”, אזור גיאותרמי פעיל עם בוץ מבעבע ומעיינות מדיפיי ריח גופרית. ממש ממולנו מתנוססת כיפתו של הר פוג’י, הגבוה מבין הריה, אייקון יפני ומוקד משיכה לתיירים וליפנים כאחד. מהאקונה ניסע לטוקיו הבירה, אליה נגיע לקראת ערב.
ארוחות: ב.ע.
לינה: טוקיו

יום 9 | טוקיו
טוקיו בירת יפן מאז 1868 ומקום מושבו של קיסר יפן. טוקיו היא עיר של ישן וחדש, קידמה ומסורת, גורדי שחקים שהם פאר האדריכלות המודרנית לצד רחובות ישנים ובהם בתי עץ, פארקים ירוקים לצד כבישים סואנים, מקדשים ושווקים והכל בהרמוניה נפלאה. נצא לסיור בעיר כדי להתרשם מעוצמתה של הבירה היפנית. כדי להכיר היכרות ראשונה את שלוש הדתות העיקריות ביפן: שינטו, בודהיזם וצרכנות. נפתח במקדש מייג’י, המוקדש לרוחות של הקיסר מייג’י ורעייתו. הזוג הקיסרי היה זה ששם קץ לשלטון הפאודלי ומעמד השוגון ובכך הוציאו את יפן מהבידוד בו הייתה נתונה שנים רבות. המקדש ממוקם ביער ובו כ- 120 אלף עצים מכ- 365 זנים שונים. פנינו אל מקדש אסאקוסה קאנון (Asakusa Kanon) המוקדש לאלה קאנון. נחלוף בליבה של טוקיו ברובע גינזה היוקרתי ובהמשך הסיור נתרשם מבניין “דייאט”, הוא בניין הפרלמנט היפני. ניסע לאורך החומה המקיפה את גני ארמון הקיסר. הגנים משתרעים על שטח עצום של חורשות עצי מחט הגזומים בסגנון יפני. בערב נצא (בתחבורה ציבורית) לשינג’וקו, רובע הבילויים ומרכז גסטרונומי.
ארוחות: ב.ע.
לינה: טוקיו
בילוי ערב: שינג’וקו

יום 10 | טוקיו – יוקוהמה – עליה לאוניה
נמשיך לבקר בעיר כדי להתרשם מעוצמתה של הבירה היפנית. נתרשם מהשוק הצמוד לשוק הדגים(נסגר לביקורים), נערוך תצפית מרהיבה על העיר ממגדל סקאי טרי, המגדל השני בגובהו בעולם (634 מ’ וכפול ממגדל אייפל).
המגדל שהושלם ב- 2012 מאיים על ההגמוניה של אחד מסמליה הוותיקים של בירת יפן- מגדל טוקיו. בתום הביקור ניסע לעיר הנמל יוקוהמה משם נפליג בספינה המפוארת DIAMOND PRINCESS לשייט בן 9 לילות.
בערב נהנה מארוחת ערב חגיגית, מופע בידור ועוד.

יום 11 | גמאגורי – טויוטה
היום נעגון בגמאגורי (Gamagori), עיר קייט הממוקמת על חוף מפרץ מיקאווה בדרום חבל איצ’י, הידועה כנמל דיג עמוס ומפורסמת גם בגידול תפוזים, מעיינות חמים ואיים ימיים לאורך החוף.
סיור החוף שלנו
עם העגינה נצא לביקור באחד ממנועי החדשנות והצמיחה של האומה היפנית – מוזיאון המכוניות – טויוטה. גם אם אינכם חובבי מכוניות מושבעים, לפניכם הדגמה מאלפת של התרבות ואורח החיים של האומה הזו. כיצד עקרונות החיים של היפנים, הפכו יצרנית נולי אריגה מסורתיים למפעל המכוניות הגדול בעולם אשר קווי היצור שלו פולטים כל 30 שנ’ רכב חדש ונוצץ. מרתק.
מטויוטה נמשיך לביקור בטירת נגויה, שנבנתה במאה ה-17 ונחשבת לאחת משתי הטירות המפוארות ביפן שנותרו שמורות להפליא. החלק הפנימי של טירה מפורסמת זו מהווה היום מוזיאון מודרני שמספר על ההיסטוריה של הטירה ועל שושלת השוגון שבנה אותה. הגן המקסים שלה הפך למקום לעליה לרגל בעיקר בתקופת פריחת הדובדבן.

יום 12 | אוסקה
אוסקה (Osaka), היא העיר השלישית בגודלה ביפן, והיא מתגאה בכך שיש לה את הכלכלה השנייה בגודלה אחרי טוקיו. מספר רב של תאגידים גלובליים כגון פנסוניק, שארפ, דאייקין וניסיי קבעו כאן את מטותיהם. כעיר מסחרית יש בה מספר רב של בתי מלון, בנייני משרדים ומרכזי קניות תת קרקעיים עצומים.
סיור החוף שלנו
כדי לחוש את דופק העיר התוססת הזו, נבקר ברובע אומדה (Umeda) אשר מלבד היותו רובע עסקים שוקק, הוא גם מציע שפע של קניות, אוכל ואזור בילויים. נגוון את הביקור באוסקה בסיור בגני הטירה המדהימה שבנה הסמוראי הידיושי. נצפה אל הטירה ששוחזרה ונהלך בין חומות וגושי הסלע הענקיים.

יום 13 | קוצ’י
בירת מחוז בשם זהה וממוקמת בחוף הדרומי של שיקוקו- הקטן מבין ארבעת האיים המרכיבים את יפן. קוצ’י היא עיר קטנה, שקיבלה את שמה מהטירה הפיאודלית הגדולה היושבת בליבה, עם סצינה קולינרית מגוונת והיסטוריה גדולה עוד יותר. ידועה מאד בשמה הקודם- פרובינציית טוסה וכמקום הולדתו של הסמוראי האגדי ריומה סקאמוטו שמילא תפקיד מרכזי ברסטורציית מייג’י, זו אשר שינתה את פניה של יפן. העיר היא גם מרכז גורמה ידוע, אם כי נמצאת מתחת למכ”ם של פודיס מושבעים לעומת ערים כמו קיוטו ואוסקה.
סיור החוף שלנו
האטרקציות המעניינות בקוצ’י נמצאות בעיר עצמה ולכן אין טעם לצאת מחוץ לעיר. נבקר בטירת קוצ’י (Kochi Castle), אחת מתוך עשרת הטירות בכל יפן, ששרדו את השריפות, המלחמות והאסונות שתקפו את יפן הפוסט פיאודלית. הטירה מאכלסת כיום אוצרות מקומיים וחפצים היסטוריים ומציעה בנוסף נקודת תצפית טובה על העיר.
את הפסקת הצהריים נעשה בשוק הירומה (Hirome) וכיוון שאנחנו בעונת פריחת הדובדבן, נטייל לאורך שדירת עצי דובדבן ארוכה ומרשימה לאורך נהר הוריקאווה.

יום 14 | יום ים
יום שכולו שייט. קחו את הזמן ליהנות מכל מה שיש לאוניה להציע: פעילויות תרבות, ספא וספורט מופעי בידור, מגוון מסעדות, שופינג וקזינו. במשך היום יתקיים מפגש לקבוצה והרצאה על קוריאה אליה נגיע למחרת.

יום 15 | בוסאן
עם בוקר נגיע אל העיר בוסאן בדרום קוריאה. בין השנים 1950- 1953 התחוללה מלחמה עקובה מדם בין קוריאה הצפונית לדרומית. במהלך החודשים הראשונים של אותה מלחמה שגבתה את חייהם של 2.5 מיליון איש, כבשו כוחות הצפון את מירב שטחה של קוריאה הדרומית. המקום היחיד שבו נעצרו הצפוניים ונתקלו בהתנגדות עזה היה בעיר בוסאן- ¬”סטלינגרד של המזרח”. למרות המצור הקשה ויחסי הכוחות שנטו בבירור לטובת הצפון, לא נכנעה העיר העיקשת ומאז ועד היום משמשת בוסאן כסמל ומופת לגבורה בקרב.
סיור החוף שלנו
כיוון שלרבים מחברי הקבוצה יהיה זה הביקור הראשון בקוריאה, סיור החוף שלנו יעשה מאמץ להכיר לכם דרך העיר שהיא סמל, משהו מההיסטוריה והתרבות של קוריאה. נסייר באזור הנמל והגשר המרהיב (5 ק”מ אורכו) החוצה את המפרץ. נחלוק כבוד לחללי הכוח המיוחד של האו”ם בבית הקברות בו קבורים כ- 10 אלפים מהם ונשמע על המלחמה. נבקר בשוק הדגים המפורסם של העיר שהוקם ע”י נשים במלחמה ונותיר גם מעט זמן חופשי לשוטט בעיר הנמל המודרנית הזו.

יום 16 | יום ים
יום שכולו שייט. קחו את הזמן ליהנות מכל מה שיש לאוניה להציע: פעילויות תרבות, ספא וספורט מופעי בידור, מגוון מסעדות, שופינג וקזינו. במשך היום יתקיים מפגש לקבוצה והרצאה על יוקאיצ’י אליה נגיע למחרת.

יום 17 | יוקאיצ’י – קומפלקס מקדשי Ise
בקצה המזרחי של חצי האי קאי (Kii), ממוקם מקדש Ise הנחשב למקום הקדוש ביותר של השינטו ביפן. קומפלקס המקדשים הגדול הזה, הכולל 125 מקדשים בני 2000 שנה – מלא יופי ורוחניות אבל החשובים ביותר הם המקדש החיצוני (Geku), שומר מזון, דיור ובגדים; והמקדש הפנימי (Naiku), אשר מוקדש לאלת השמש. בכל 20 שנה, בהתאם לעקרונות השינטו של טוהר והתחדשות, מפורק המקדש המרכזי ומוקם מחדש!
איסה ז’ינגו איננו עוד מקדש יפני והוא יעד מרכזי ואותנטי עבור עולי הרגל של השינטו, הדת המרכזית של יפן. לפני כשנה וחצי נערך במקום מפגש מנהיגי העולם הידוע בשם G7. למה בחר ראש ממשלתה של יפן, אבה, לגרור את הנשיא אובמה ועמיתיו, למקום מרוחק כ”כ מבירתו? פרשנים קובעים כי היה זה יותר מרמז לשינוי שמבקש אבה לחולל ביפן של היום. בבסיסו עומדת הגישה המבקשת לסלק את המרכיבים הפציפיסטיים מהחוקה היפנית (שנכפו עליהם אחרי מלחמת העולם השניה) ולחדש את ההערצה לקיסר ולטכסים לכבוד הרוגי המלחמה.
סיור החוף שלנו
נגוון את היום המיוחד הזה בביקור באוקאגה יוקוצ’ו, רובע קניות קטן, המציע הצצה אל העיירות שפרחו באזור הכפרי הזה במהלך תקופות האדו והמייג’י- ימי פריצת בידודה של יפן. נשוטט ברחוב הראשי, כק”מ אורכו, והוא מרופד בניינים בסגנון מסורתי, חנויות ומסעדות, חלקם משרתים את עולי הרגל והתיירים במשך כמה מאות שנים!

יום 18| טוקיו – יעד ביניים – תל אביב
עם בוקר נעגון ביוקוהמה ממנה נחזור לטוקיו להשלמת ביקורינו בעיר.
נמשיך ונסייר במוזיאון המרתק אדו (Edo) המראה את התפתחות העיר לאורך השנים.
נסיים את ביקורינו ביפן ברובע אודאיבה (Odaiba), הרובע החדיש המצביע על התכנון האורבני אליו צועדת טוקיו המתחדשת. בהתאם לשעת הטיסה העברה לשדה התעופה נריטה לקראת הטיסה לישראל דרך יעד ביניים.

יום 19| נתב”ג
נחיתה בשעות הבוקר

אתרים בהם נבקר: 

הירושימה
– הרכבת המהירה “שינקנסן”- הירושימה וחזרה
– מוזיאון השלום
– מתחם פארק השלום
– שייט אל האי מיאג’ימה

הרי האלפים היפנים
– מוזיאון ההומניות של מציל יהודי השואה- סוגיהרה

טקיאמה

מאצומוטו
– “מבצר העורב”
– תצפית על הר פוג’י (Fuji)

שמורת האקונה
– אגם אשי
– מעיינות המים החמים.
– מוזיאון האקונה לפיסול מודרני, אחד הטובים בעולם

יתרונות נוספים:
• טיול שמשלב קרוז מפנק עם טיול עומק של פעם בחיים למדינה מרוחקת
• חוויה כפולה של אחד מפלאי הטכנולוגיה היפנית: שתי נסיעות ברכבת הקליע המפורסמת, מהמהירות בעולם.
• הטיול היבשתי אינו מסתפק בטוקיו וקיוטו, אלא מבקר בלעדית בהירושימה, באלפים היפנים בעיירות העתיקות
טקיאמה ומאצומוטו, בשמורת הקונה ועוד. בדוק והשווה.
• הקרוז מאפשר ביקור בערי החוף ובכפרים של יפן בדגש על תרבות יפן
• שיט באוניה Diamond Princess המדורגת בליגת הפרימיום
• לינה בבתי מלון בדרגה ראשונה ותיירות על בסיס חצי פנסיון ו/או מסעדות
• מפגשים קבוצתיים ו/או הרצאות מפי מדריך הטיול במשך ההפלגה
• מפגש קבוצה על קפה ועוגיות לקראת היציאה לטיול, בו יינתן כל המידע הדרוש

מחיר ב-$ לאדם בחדר זוגי*

יציאה חזרה חדר פנימי חלון בתוספת מרפסת בתוספת הערות  
 17.03.19  04.04.19          רשימת המתנה!  

*אין כפל הנחות ומבצעים

המחיר כולל:

 • טיסות בינלאומיות בחברת התעופה קתאי פסיפיק
 • מיסי נמל, מס בטחון והיטל דלק 
 • בתי מלון בדרגה ראשונה ודרגת תיירות טובה עם שירותים צמודים
 • כלכלה במהלך השיט: פנסיון מלא (למעט ארוחת צהריים בסיורי החוף)
 • כלכלה בטיול היבשתי: חצי פנסיון. ארוחות במסעדות ובבתי המלון 
 • טיפים לנותני שירותים בחו”ל (למעט טיפים באוניה )
 • כניסות לכל האתרים ופעילויות לפי התוכנית
 • אוטובוס תיירות ממוזג לכל העברות וסיורים.
 • מדריך טיול בכיר ישראלי
 • מדריכים ומרצים מקומיים
 • מפגש קבוצה עם כיבוד קל לפני היציאה.

המחיר אינו כולל:
• ביטוח בריאות ומטען
• טיפים באוניה (חובה עפ”י כללי חברת השייט – בה נדרש לשלם $121 לאדם)
• שינויים במחירי מיסי נמל, היטל ביטחון ותוספת דלק – המחיר יעודכן בהתאם.
• תחבורה ציבורית
• תשר למדריך

 • הערות:
 • מרכיב מחיר השייט משתנה בחברת השייט עפ”י היצע וביקוש. המחיר הסופי ייקבע ביום ההזמנה.
 • שיבוץ החדר, מיקום, קומה ושדרוג, ייקבעו ע”י מחלקת הקבוצות של חברת השייט בהתאם לקטגוריה
 • חדרי מלון במרכזי הערים יפן בדר”כ קטנים מהסטנדרטים במערב.
 • חדרי יחיד (SINGLE ROOM), בדר”כ קטנים יותר מאלו הזוגיים
 • יש רופא ואחות על האוניה
 • ייתכנו שינויים בתכנית הטיול, ובסדר הביקור באתרים אף לאחר היציאה מהארץ, בהתאמה לתחזית התפתחות הפריחה ולאילוצים שאינם תלויים במארגנים.
 • כל שינוי ו/או מחדל הקשור בחב’ התעופה ו/או חב’ השייט, אינו מהווה עילה לתביעה ו/או פיצוי כנגד תרבותו מקבוצת רימון טיולים והאחריות היא על חברות התעופה והשייט בלבד.
 • אנו ממליצים לרכוש ביטוח בריאות מיד עם ההרשמה לטיול, על מנת להימנע מדמי ביטול עקב אירוע בריאותי בלתי צפוי. 
 • יציאת הטיול מותנית במינימום משתתפים.

תנאי תשלום:
• דמי הרשמה על סך 200 $ לנוסע הנכללים במחיר הטיול.
• עם הבטחת הטיול יגבה התשלום כולו.
• ניתן לשלם ב- 3 תשלומים ללא ריבית
• התשלום לפי שער המחאות והעברות.

2019-04-22T14:18:15+00:00