yes

טיול מאורגן לדרום אמריקה כולל שייט יאכטה באיי גלאפגוס – פרו, אקוודור, מאצ’ו פיצ’ו ואמזונס

טיול מאורגן לדרום אמריקה כולל שייט יאכטה באיי גלאפגוס - פרו, אקוודור, מאצ'ו פיצ'ו ואמזונס 

“שייט באיי גלאפגוס על היאכטה “מילניום

הטיול בהכנה

מלאו את הטופס, ונתקשר אליכם מיד עם קביעת תאריכי יציאה עדכנים

קוד הטיול: TGPG  ב ה כ נ ה !
משך הטיול: 17 ימים
6 ימי טיול בפרו, 6 ימי טיול באקוודור,
5 ימי טיול ושייט ביאכטה פרטית באיי גלאפגוס 
יציאה: נובמבר 2022
מדינות: פרו, אקוודור,יער הגשם האמזוני ואיי גלאפגוס
סגנון: טיול יבשתי מתגלגל + שייט
בקבוצה קטנה עד 15 משתתפים !

על הטיול:

 • הטיול לפרו ואקוודור הוא היחידי מסוגו המציע שילוב מרתק של אתרי היסטוריה וארכיאולוגיה מהשורה הראשונה כמו קוסקו ומאצו’ פיצו’ עם אתרי טבע ונוף  מהיפים בעולם
 • מגע בלתי אמצעי עם אוכלוסיה מקומית אותנטית תוך כדי סיור בשווקים וכפרים מסורתיים
 • התנסות מרתקת בנופי יער גשם אמיתי עם טיולים בנופי הרי געש וימות ציוריות בגבהים של 4,000 מטר
 • 5 ימי שייט ביאכטה מילניום בין איי גלאפגוס

מטיילים, בדקו את חבילת הקרוז שלנו מול שייט עצמאי ואת סיורי החוף שלנו מול תוכניות של חברות מתחרות. יתכן ובסיורי החוף שלהם יש פחות שעות טיול ופחות כניסות וביקורים בתשלום ושעות אוטובוסים, בפערים שמגיעים בסה”כ לסכומים גבוהים. לכן, מה שנראה בהתחלה זול הוא בסופו של דבר מחיר מאד יקר – זכרו זאת !

פרו ואקוודור הנן שתי מדינות דרום אמריקאיות החולקות גבול משותף ואזורים גיאוגרפים מגוונים ובהם אגן האמזונס הירוק והלח, הרי האנדים המושלגים ומדבר צחיח.

פרו התברכה בתרבויות עתיקות ומפוארות שהשאירו את רישומן בעשרות אתרים ארכיאולוגיים שהשתמרו באופן מדהים. הידועה מבין הציביליזציות שקמה ופרחה לפני בואם של הספרדים לדרום אמריקה, היא תרבות האינקה אשר תרמה לאנושות אתרים היסטוריים מרהיבים.

במהלך טיולינו בפרו נבקר בעיר קוסקו אשר הייתה בירת ממלכת האינקה וכן במאצ’ו פיצ’ו, העיר האינקאית האבודה אשר התגלתה מחדש בראשית המאה ה-20.

בהמשך הטיול נערוך סיורים בלתי נשכחים באיי הגלאפגוס (השייכים לאקוודור) המהווים אתר חובה לכל חובב טבע. באיים הללו השתמרו מיני בעלי חיים וצמחים אנדמיים מיוחדים המהווים את הבסיס לתורת האבולוציה של דארווין. נראה את צבי הגלאפגוס הענקיים, איגואנות, פינגווינים, אריות ים ויצורים ימיים נוספים.

בחלקו האחרון של הטיול נסייר ביער הגשם של אקוודור בו מצוי מגוון של חי וצומח, שאין דומה לו בעולם כולו. לא נפסח על ביקור בעיירה אוטאבלו בה מתקיים אחד מהשווקים הססגוניים ביבשת וכן על סיור בקיטו בירת אקוודור .

תוכנית הטיול:

יום 1│26/11  – תל אביב – אמסטרדם – לימה (פרו)
ניפגש לפנות בוקר בשדה התעופה בן גוריון ונטוס (דרך אמסטרדם) ללימה, בירת פרו. העיר נוסדה בשנת 1535 על ידי הכובש הספרדי פרנסיסקו פיסארו ונקראה עיר המלאכים. בתקופת השלטון הקולוניאלי שימשה לימה כבירת מלכות המשנה של ספרד ולאחר עצמאותה של פרו בשנת 1821 הפכה לבירתה.
לאחר הנחיתה ניסע למלוננו להתארגנות.
ארוחות: בטיסות, ערב במלון.
לינה: לימה

יום 2│ לימה ואתריה
היום נסייר בלימה בירת פרו המונה כ-9 מיליון תושבים ומהווה את ליבה הכלכלי, הפוליטי והתרבותי של המדינה. נראה את מקדש הואקה פוקלנה הנחשב לאחד המבנים ההיסטוריים החשובים ביותר בלימה. מדובר בפירמידה שנבנתה בשנת 500 לספירה לערך והחוקרים משערים כי שימשה כמרכז טקסי ומנהלי בלימה הקדומה. נמשיך ונסייר באזור ההיסטורי של העיר אשר הוכרז כאתר שימור עולמי על ידי אונסקו. נראה את כיכר סן מרטין, ארמון הנשיאות, הקתדרלה העתיקה המציגה סגנונות ארכיטקטוניים מתקופת הבארוק ועד לתקופה הניאו קלאסית, ארמון הארכיבישוף ומבנים ציבוריים וקולוניאליים נוספים. נבקר במנזר סן פרנסיסקו, שהוקם בשנת 1673 ומפורסם בזכות ארכיטקטורת הבארוק הספרדית שלו. מנזר מפואר זה מציג אוסף אומנות דתית הגדול ביותר ביבשת אמריקה. בסיורינו במקום נראה את הקטקומבות של המנזר אשר בו קבורים כ-25,000 גופות. בהמשך, נכיר את שכונותיה המודרניות של לימה כמו סאניסידרו ומיראפלורס. בחלקו האחרון של הסיור נבקר במוזיאון הזהב המפורסם המציג עשרות אלפי פריטים העשויים מזהב ומכסף הלקוחים מתרבות האינקה ומהתרבויות שקדמו לה, וכן תערוכת כלי נשק היסטוריים ומדים עתיקים.
ארוחות: ב.ע.
לינה: לימה

יום 3│ לימה – קוסקו 
הבוקר נטוס ל- קוסקו השוכנת בלב הרי האנדים ובגובה של כ-3,400 מטר. קוסקו נחשבת לעיר העתיקה ביותר ביבשת אמריקה והייתה בעבר הקדום בירתה של אימפריית האינקה. היא נכבשה על ידם בשנת 1438והפכה במהרה לבירתם המשגשגת. שליטיה הקימו בה רשת של תעלות מים, טרסות ומקדשים מרהיבים. במהלך סיורינו בקוסקו נגיע לכיכר פלאזה דה ארמאס שבלב העיר, במקום בו עמד בעבר ארמונו של מלך האינקה. לצד הכיכר נמצאת הקתדרלה של קוסקו, אשר נבנתה במאות ה-15 וה-16 בסגנון בארוקי, כנסייה נוספת בשם לה קומפניה ומבנים קולוניאליים נוספים אותם נראה. ערב חופשי.
ארוחות: ב.ע.
לינה: קוסקו.

יום 4│ קוסקו – פיסאק ומקדשי עמק האורובמבה                                              
היום נסייר בעמק ה-Urubamba (העמק הקדוש) המצוי כ-20 ק”מ צפונית לקוסקו. העמק הקדוש היה מיושב על ידי בני האינקה בתקופה שבין המאה ה-11 עד המאה ה-15 לספירה ומכיל מספר אתרים ארכיאולוגיים מעניינים. האתר הראשון בו נבקר יהיה מקדש האינקה העתיק קנקו (Kenko ) אשר ככל הנראה שימש לפולחנים וטקסים אליליים קדומים. במקום נראה מתקן אבן עתיק שסייע לבני האינקה לחזות את עונות השנה ובהתאם לכך לדעת מתי לזרוע ומתי לקצור את גידוליהם החקלאיים. נמשיך למתחם נוסף בשם טמבומצ’אי (Tambomachay) אשר מעבר להיותו אתר ארכיאולוגי מרשים ובעל חשיבות הנו ממוקם באזור חורשת טבע יפה עם מפלי מים ומעיין פסטורלי. תחנתנו הבאה תהיה אתר פוקה פוקארה (Puca Pucara) המהווה מעין מבוך בתוך מבצר, הבנוי גבוה על גבעה, עשוי אבן אדומה ושימש החל משנת 1200ובמשך שנים כתחנת מכס מקומית. אחר הצהריים נגיע לעיירה פיסאק. נבקר באתר העתיקות המקומי וכן בשוק הצבעוני והססגוני המפורסם ובו תיקי עור, מפות תחרה, סוודרים העשויים מצמר אלפקה ועוד.
ארוחות: ב.ע.
לינה: קוסקו

יום 5│ מאראס – מוראי – אויינטייטמבו –אגואס קליינטס
נקדיש את היום לביקורים בכפרים שבאזור העמק הקדוש. נבקר באתר הניסויים החקלאים של האינקה בכפר מוראי וכן בטרסות המלחות בכפר מאראס המספקות מלח לאזור. ארוחת צהריים תוגש במסעדה מקומית. נמשיך לכפר העתיק אויינטאיטמבו אשר שימש בתקופת האינקה כמרכז אדמיניסטרטיבי ושמר על צביונו המסורתי. בתום הסיור נגיע לתחנת הרכבת ונצא בנסיעה לאורך נהר האורובמבה עד הגיענו לעיירה אגואס קלייטנס המצויה למרגלות המאצ’ו פיצ’ו.
ארוחות: ב.ע.
לינה: אגואס קלייטנס 

יום 6│ אגואס קליינטס – מאצ’ו פיצ’ו – קוסקו
היום נגיע לאחד משיאיו של הטיול! נעפיל עם האוטובוס בשביל המתפתל העולה אל מאצ’ו פיצ’ו-העיר האבודה של האינקה. אתר מרשים זה הבנוי על שלוחה הררית מבודדת התגלה מחדש בשנת 1911 על ידי הארכאולוג והחוקר האמריקאי חירם בינגהם ומאז הפך לאחד הסמלים הידועים ביותר באמריקה הלטינית ובעולם כולו. נסייר בין מקדשי האתר, בתיו ומחסניו ו שהשתמרו בצורה מעולה ולמעשה שופכים אור על תרבותם, מנהגיהם וכישרון הבנייה הייחודי של בני האינקה. בסיורינו נערוך  תצפיות מרהיבות מנקודות שונות באתר מרשים זה. בתום הסיור המרתק נרד לארוחת צהריים מאוחרת בעיירה אגואס קליינטס ומשם באמצעות הרכבת ניסע לקוסקו .
ארוחות: ב.ע.
לינה: בקוסקו.

יום 7│ קוסקו –לימה – קיטו (אקוודור)
הבוקר נגיע לשדה התעופה בקוסקו ונטוס ללימה ומשם בטיסת המשך נטוס לקיטו בירת אקוודור הנחשבת לאחת הערים הגבוהות בעולם (2,850 מטר מעל פני הים) ומשתרעת על פני מספר גבעות. העיר נוסדה בשנת 1534 ומאז עצמאות אקוודור ב-1,822 העיר משמשת כבירתה. לאחר הנחיתה נערוך סיור פנורמי הכולל תצפית יפה על העיר מגבעת פנסיו (Panecillo) עליה מתנוסס פסלה של “הבתולה מקיטו”.
ארוחות: ב.ע.
לינה: קיטו.

יום 8 | קיטו – אוטבלו – לגונת קויקוצ’ה – קוטוקאצ’י – קיטו
אחד הימים היפים לפנינו ! ניסע לבקר בשוק של אוטבלו (Otavalo), אחד המרשימים, הגדולים והציוריים ביותר בדרום אמריקה. נטייל בין הדוכנים העמוסים ונקבל הסברים על עבודות היד האופייניות לאקוודור. זה המקום להצטייד במיטב המזכרות המיוצרות באקוודור ממוצרי טקסטיל ועד תכשיטים, פסלים, תמונות ותבלינים ובקיצור חגיגה לעיניים.  נמשיך ללגונה קויקוצ’ה שפירושה בשפת הקיצו’אה “לגונת השרקנים”. הלגונה נקראת כך עקב דמיונו של האי שנוצר במרכז הלגונה, לזה של שרקן, שהוא מרכיב חשוב בתזונה המקומית עקב יכולתו להתרבות מהר והסתפקותו במזון צנוע. נערוך תצפיות על הימה ולאחר מכן ניסע לעיירה הציורית קוטוקאצ’י – בירת תעשיית העור של אקוודור.
ארוחות: ב.ע.
לינה: קיטו

יום 9 │קיטו – קילוטואה – בניוס דה אגווה סנטה
היום ניסע לאזור הר הגעש הכבוי קילוטואה אשר בתוך לועו מצויה הלגונה קילוטואה המרשימה ביופייה. הר הגעש מגיע לגובה של כ- 3,800 מטר וקוטר הלוע שלו הוא כ- 2.5 ק”מ. המים של הלגונה הם כחולים ירוקים בגלל ריבוי מינרלים ומסביב מצויה צמחיה ופריחה צבעונית. משפת הלוע נוכל לראות את הלגונה במלואה וכן את ההרים הסובבים אותה. בהמשך, ניסע לעיירה הציורית בניוס הנמצאת בגובה של 1,800מטר ולמרגלות הר הגעש טונגורהואה הממוקם בפאתי יער הגשם.
ארוחות: בץעץ
לינה: בניוס.

יום 10 │בניוס דה אגווה סנטה – יער הגשם באמזונס (טנה)
בשעות הבוקר נערוך סיור בבניוס הידועה במפלי המים אשר בסביבתה. נסייר במפל Pailon de Diablo, נחצה את הקניון ב- Tarabita ונשוטט בעיירה הציורית היפה. משם ניסע ליער הגשם האמזוני של אקוודור. משם ניסע ללינה  בלודג’ ציורי הממוקם באזור נהר הנאפו, אחד מיובליו של נהר האמזונס.
ארוחות: ב.ע.
לינה: באזור נהר הנאפו, אמזונס

יום 11 │יער הגשם באמזונס – פאפלקטה
ארוחת בוקר תוגש בלודג’ ולאחר מכן נצא לפעילויות חווייתיות ביער הגשם. נטייל רגלית ונשוט בסירות קאנו במעמקי הג’ונגל. נכיר את עולם החי והצומח, נתוודע לצמחי מרפא.  בהמשך היום נבקר במרכז הצלה לחיות בר ולאחר מכן נסייר באחד הכפרים בו יקבלו את פנינו להקת קופים אשר “אומצו” על ידי הכפריים. בתום הסיור ניסע לפאפלקטה ונהנה מרחצה במעיינות הספא החמים.
ארוחות: ב.ע.
ולינה: פאפלקטה

יום 12│פאפלקטה – טיסה לבלטרה באיי הגלאפגוס – עליה ליאכטה והתחלת ההפלגה – האי Seymor Norte
הבוקר ניסע לשדה התעופה בקיטו ונטוס לאי בלטרה (Baltra) שבקבוצת איי הגלאפגוס. לאחר הנחיתה נעבור את סידורי הכניסה וניסע הישר למזח בו נעלה על יאכטת המילניום שלנו. נתמקם בתאים הנוחים, נקבל תדרוך ונאכל ארוחת צהרים על סיפון היאכטה שתחל בהפלגה. לאחר מכן נבקר באי הקסום Seymour Norte, באי זה חיה המושבה הגדולה ביותר של ציפורי פריגטה אדומת החזה. האי שופע במושבות של איגואנות שהובאו מכאן לפני שנים רבות מהאי בלטרה. אם יתמזל מזלנו נוכל לתצפת על אריות הים השוחים בגלי הים הפתוח. 
ארוחות: ב.צ.ע.
לינה: ביאכטה

יום 13 │ איי הגלאפגוס : האי Bartolome – Sullivan Bay
את הבוקר נפתח בביקור באי Bartolomé ,אחד האיים המצולמים ביותר בגלאפגוס בזכות הסלע המפורסם המתנשא על פני האיי. האי הוא אי צעיר שופע במגוון רחב ומרשים של תצורות געשיות עם נוף דמוי ירח וצינורות לבה. ארוחת צהריים תוגש ביאכטה. נמשיך לביקור באי Bahía Sullivan בו תהיי לנו הזדמנות לשחות ולשנקרל לצד אריות הים. 
ארוחות: ב.צ.ע. 

יום 14 │ איי הגלאפגוס – האי Santa Cruz , חוף Bachas , שייט לאזור Cerro
את הבוקר נפתח בביקור ב- Bachas (Sta. Cruz) – אחד החופים החשובים ביותר שבו צבים הים מקננים. מאחורי הדיונות של הלגונה, נוכל לראות את הפלמינגו. החוף הרחב והקסום מזמין לשחות או לשנרקל. לאחר ארוחת הצהריים נשוט ל “Cerro Dragon” בו נפגוש במושבת איגואנות הקרקע האחרונות בסנטה קרוז וניחשף לצמחיה אנדמית לאזור זה.
ארוחות: ב.צ.ע. 

יום 15│  איי הגלאפגוס – האי Islas Plazas – האי Santa Fe
עם שחר נגיע לאי המיוחד Islas Plazas השופע בקקטוסים ושיחים כתומים המהווים את ביתם של איגואנת הקרקע. לצד צוקי החוף נצפה במושבת אריות הים. באי זה נוכל לפגוש בציפורים המפורסמות – פריגאטה אדומת החזה, סולה כחולת הרגל, שקנאים, שחפים ומגוון רחב של עופות. בצהריים נבקר באי Santa Fé – ארכיפלג ציורי בו נוכל לשחות לצד צבים ואריות ים.
ארוחות: ב.צ.ע.

יום 16│ סן קריסטובל (גלאפגוס) – גואייקיל – אמסטרדם                 
נאכל ארוחת הבוקר וניפרד מן היאכטה וניסע לביקור במרכז המבקרים בסאן קריסטובל – Centro Interpretación – המציג תערוכה גדולה על ההיסטוריה של הטבע וההתיישבות על גלפגוס. משם נמשיך לשדה התעופה לטיסה לגואיקיל. בערב נצא בטיסת המשך לאמסטרדם.
ארוחות: בוקר ביאכטה, ערב בטיסה

יום 17 | אמסטרדם – תל אביב
בשעות הצהריים ננחת באמסטרדם .במידה והזמן יאפשר זאת נצא לסיור קצר בעיר ולאחר מכן נשוב לשדה התעופה לקראת הטיסה לתל אביב.
(יתכן כי הנחיתה תהיה אור ליום ה-18 של הטיול)

אתרים מרכזיים ואטרקציות בטיול תרבותו לפרו, איי הגאלפגוס ואקוודור :

 • סיור בעיר לימה, בירתה של פרו כולל ביקור במוזיאון הזהב
 • סיור בקוסקו הנחשבת לעיר העתיקה ביותר ביבשת אמריקה
 • סיור במקדשי האינקה המרהיבים שבעמק האורובמבה הקדוש
 • ביקור בשוק הצבעוני והססגוני בעיירה פיסאק
 • סיור במאצ’ו פיצ’ו –העיר האבודה והמסתורית של תרבות האינקה
 • סיור בקיטו בירת אקוודור
 • ביקור בשוק הצבעוני של אוטבלו ,אחד השווקים המפורסמים בדרום אמריקה
 • סיור ללגונה קויקוצ’ה ולכפר קוטוקאצ’י –מרכז תעשיית העור של אקוודור
 • סיור באזור הר הגעש קילוטואה
 • סיור בעיירה הציורית בניוס כולל מפל המים Pailon De Diablo
 • סיורים רגליים, שייט קאנו ופעילויות ביער הגשם האמזוני
 • רחצה במעיינות החמים של פאפלקטה
 • סיורים מרהיבים באיי הגלאפגוס באמצעות יאכטה (4 לילות)

מחירים בדולרים לאדם בחדר זוגי

המחיר כולל:

• טיסות במסלול ת”א -יעד ביניים -לימה // קיטו -יעד ביניים -ת”א
• טיסות פנים בפרו במסלול לימה -קוסקו – לימה
• טיסה בין ארצית אחת במסלול לימה –קיטו
• טיסות פנים באקוודור במסלול: קיטו – בלטרה (גלאפגוס) // סאן קריסטובל –קיטו
• 15 לילות בטיול (11 לילות במלונות בדרגת תיירות טובה ע”ב חצי פנסיון + 4 לילות ביאכטה מילניום)
• שייט באיי הגלאפגוס על ה-Millennium Yacht על בסיס פנסיון מלא (4 לילות)
• כניסות לכל האתרים בהתאם לתוכנית וכן ציוד צלילה בגלאפגוס הכולל שנורקל ומסיכה.
• אוטובוס צמוד וממוזג לביצוע הטיולים בהתאם לתוכנית
• נסיעה ברכבת (הלוך ושוב) לאגואס קליאנטס שלמרגלות אתר המאצ’ו-פיצ’ו
• מדריך ישראלי מצוות תרבותו המומחה לפרו, אקוודור ואיי הגלאפגוס
• מדריכים מקומיים דובר אנגלית בהתאם לנדרש
• ציוד צלילה בגלאפגוס הכולל שנורקל, מסכה וסנפירים
• מס Ingala בכניסה לאיי הגלאפגוס
• טיפים לנותני שירותים יבשתיים בחו”ל (לא כולל טיפים ביאכטה)
• מפגש קבוצה כעשרה ימים לפני היציאה.

המחיר אינו כולל:
• דמי כניסה לשמורת איי הגלאפגוס (כ- 100 $ למשתתף)
• מיסי נמל המשולמים במקום (במידה ויחולו)
• טיפים לצוות היאכטה בגלאפגוס (15 $ ליום למשתתף)
• טיפ למדריך הישראלי
• הוצאות בעלות אופי אישי וכן ביטוחים, שתייה וארוחות שאינן כלולות
• כל מה שאינו כלול בסעיף “המחיר כולל”

תנאי תשלום ודמי ביטול:
* דמי הרשמה על סך 250 $ לנוסע עם ההרשמה.
* עם הבטחת הטיול יגבה התשלום כולו
* ניתן לשלם ב- 3 תשלומים ללא ריבית
* התשלום לפי שער המחאות והעברות.
* אין כפל מבצעים והנחות

* המחירים משתנים בחברת השייט עפ”י היצע וביקוש. המחיר הסופי ייקבע ביום ההזמנה.

טיולים בתקופת “הקורונה

הטיולים מיועדים למחוסנים בלבד היכולים להנפיק תעודת קורונה המיועדת לחו”ל (לא תו ירוק ישראלי).

יובהר ויודגש כי כל עוד מדינת היעד מקבלת תיירים ומתקיימות טיסות למדינת היעד, הטיולים ייצאו כסדרם.

דמי הביטול המפורטים בסעיף “מחירים” והטופס ההרשמה, יהיו תקפים גם במקרים בהם הנוסע יחלה בקורונה ו/או תחול עליו חובת בידוד וכן גם במקרים בהם תהא חובת בידוד לנכנסים לישראל, ו”משבר הקורונה” לא יהווה עילה לפטור מדמי ביטול.

על הנוסע חלה חובה להצטייד (מוקדם ככל הניתן) על חשבונו, בפוליסת ביטוח נסיעות לחו”ל, הכוללת גם סעיף קורונה. סעיף זה הוא חובה.
“תרבותו” ממליצה לכל נוסעיה לרכוש גם ביטוח המכסה כל הכיסויים המקובלים וההרחבות המוצעות ע”י חברות הביטוח (לרבות הטסה רפואית)
וכן ביטוח נגד ביטול מכל סיבה שהיא המכסה את כל העלויות והנזקים העלולים להיגרם בטיול, לרבות עקב ביטול ו/או הפסקת ו/או קיצור הטיול ו/או שינויים בו, ו”תרבותו” לא תהיה אחראית כלפי הנוסע (או חברת הביטוח שלו), בכל אופן שהוא, בקשר לכל עלות ו/או נזק (לרבות חובת הנוסע לשלם דמי ביטול) בקשר לעניינים כאלה.

ההתנהלות בטיסות ובמדינות היעד תהנה בכפוף להוראות שיחולו באותה עת לגבי טיסות ו/או שהות במדינת היעד (חובת חבישת מסיכות, שמירת מרחק וכו’). חלה חובה על הנוסע לנהוג ולציית לחוקים ולהחלטות חברות התעופה והרשויות המקומיות.
על הנוסע חלה החובה לבדוק עוד בטרם הרשמתו לטיול את תנאי הטיסות והכניסה למדינת היעד והשהות בה וזאת באמצעות אתר משרד החוץ הבריאות ורשות שדות התעופה וכו’. כל מדינה ותנאיה השונים.

יובהר כי הנחיות הקורונה משתנות ממדינה למדינה ומחברת תעופה לחברת תעופה וכן משתנות מעת לעת ולכן חלה החובה על הנוסע בטרם נסיעתו להתעדכן ולפעול עפ”י ההנחיות התקפות לאותו מועד.

יודגש כי “תרבותו” לא תהא אחראית לכל נזק שייגרם לנוסע בעקבות אי השתתפותו בטיול או בעקבות מגבלות שונות שיחולו על הנוסע

תנאים ומידע כללי

2021-11-24T06:24:25+00:00