yes

שייט ביאכטה פרטית באיי גלאפגוס + פרו, אקוודור, מאצ'ו פיצ'ו ואמזונס בקבוצה קטנה עד 15 איש

טיול מאורגן לדרום אמריקה כולל שייט יאכטה באיי גלאפגוס - פרו, אקוודור, מאצ'ו פיצ'ו ואמזונס 

"שייט באיי גלאפגוס על היאכטה "מילניום

קוד הטיול: TGPG-9621
משך הטיול: 18 ימים (נחיתה ביום 19)
6 ימי טיול בפרו, 6 ימי טיול באקוודור,
6 ימי טיול באיי גלאפגוס כולל לינה ביאכטה פרטית
יציאה: 21 ביוני 2019
חזרה:   8 ביולי (נחיתה 9/7)
מדינות: פרו, אקוודור כולל יער הגשם האמזוני ואיי גלאפגוס
סגנון: טיול יבשתי מתגלגל + שייט יאכטה בגלאפגוס

על הטיול:

  • הטיול לפרו ואקוודור הוא היחידי מסוגו המציע שילוב מרתק של אתרי היסטוריה וארכיאולוגיה מהשורה הראשונה כמו קוסקו ומאצו' פיצו' עם אתרי טבע ונוף  מהיפים בעולם
  • מגע בלתי אמצעי עם אוכלוסיה מקומית אותנטית תוך כדי סיור בשווקים וכפרים מסורתיים
  • התנסות מרתקת בנופי יער גשם אמיתי עם טיולים בנופי הרי געש וימות ציוריות בגבהים של 4,000 מטר
  • 6 ימי שייט ביאכטה מילניום בין איי גלאפגוס
  • הטיול יתבצע בקבוצה קטנה 15 איש

מטיילים, בדקו את חבילת הקרוז שלנו מול שייט עצמאי ואת סיורי החוף שלנו מול תוכניות של חברות מתחרות. יתכן ובסיורי החוף שלהם יש פחות שעות טיול ופחות כניסות וביקורים בתשלום ושעות אוטובוסים, בפערים שמגיעים בסה"כ לסכומים גבוהים. לכן, מה שנראה בהתחלה זול הוא בסופו של דבר מחיר מאד יקר – זכרו זאת !

פרו ואקוודור הנן שתי מדינות דרום אמריקאיות החולקות גבול משותף ואזורים גיאוגרפים מגוונים ובהם אגן האמזונס הירוק והלח, הרי האנדים המושלגים ומדבר צחיח.

פרו התברכה בתרבויות עתיקות ומפוארות שהשאירו את רישומן בעשרות אתרים ארכיאולוגיים שהשתמרו באופן מדהים. הידועה מבין הציביליזציות שקמה ופרחה לפני בואם של הספרדים לדרום אמריקה, היא תרבות האינקה אשר תרמה לאנושות אתרים היסטוריים מרהיבים.

במהלך טיולינו בפרו נבקר בעיר קוסקו אשר הייתה בירת ממלכת האינקה וכן במאצ’ו פיצ’ו, העיר האינקאית האבודה אשר התגלתה מחדש בראשית המאה ה-20.

בהמשך הטיול נערוך סיורים בלתי נשכחים באיי הגלאפגוס (השייכים לאקוודור) המהווים אתר חובה לכל חובב טבע. באיים הללו השתמרו מיני בעלי חיים וצמחים אנדמיים מיוחדים המהווים את הבסיס לתורת האבולוציה של דארווין. נראה את צבי הגלאפגוס הענקיים, איגואנות, פינגווינים, אריות ים ויצורים ימיים נוספים.

בחלקו האחרון של הטיול נסייר ביער הגשם של אקוודור בו מצוי מגוון של חי וצומח, שאין דומה לו בעולם כולו. לא נפסח על ביקור בעיירה אוטאבלו בה מתקיים אחד מהשווקים הססגוניים ביבשת וכן על סיור בקיטו בירת אקוודור .

תוכנית הטיול:

יום 1│21/06 – תל אביב – אמסטרדם – לימה (פרו)

ניפגש לפנות בוקר בשדה התעופה בן גוריון ונטוס (דרך אמסטרדם) ללימה, בירת פרו. העיר נוסדה בשנת 1535 על ידי הכובש הספרדי פרנסיסקו פיסארו ונקראה עיר המלאכים. בתקופת השלטון הקולוניאלי שימשה לימה כבירת מלכות המשנה של ספרד ולאחר עצמאותה של פרו בשנת 1821 הפכה לבירתה.
לאחר הנחיתה ניסע למלוננו להתארגנות, ארוחת ערב ולינה.

יום 2│22/06 – לימה ואתריה

היום נסייר בלימה בירת פרו המונה כ-9 מיליון תושבים ומהווה את ליבה הכלכלי, הפוליטי והתרבותי של המדינה. נראה את מקדש הואקה פוקלנה הנחשב לאחד המבנים ההיסטוריים החשובים ביותר בלימה. מדובר בפירמידה שנבנתה בשנת 500 לספירה לערך והחוקרים משערים כי שימשה כמרכז טקסי ומנהלי בלימה הקדומה. נמשיך ונסייר באזור ההיסטורי של העיר אשר הוכרז כאתר שימור עולמי על ידי אונסקו. נראה את כיכר סן מרטין, ארמון הנשיאות, הקתדרלה העתיקה המציגה סגנונות ארכיטקטוניים מתקופת הבארוק ועד לתקופה הניאו קלאסית, ארמון הארכיבישוף ומבנים ציבוריים וקולוניאליים נוספים. נבקר במנזר סן פרנסיסקו, שהוקם בשנת 1673 ומפורסם בזכות ארכיטקטורת הבארוק הספרדית שלו. מנזר מפואר זה מציג אוסף אומנות דתית הגדול ביותר ביבשת אמריקה. בסיורינו במקום נראה את הקטקומבות של המנזר אשר בו קבורים כ-25,000 גופות. בהמשך, נכיר את שכונותיה המודרניות של לימה כמו סאניסידרו ומיראפלורס. בחלקו האחרון של הסיור נבקר במוזיאון הזהב המפורסם המציג עשרות אלפי פריטים העשויים מזהב ומכסף הלקוחים מתרבות האינקה ומהתרבויות שקדמו לה, וכן תערוכת כלי נשק היסטוריים ומדים עתיקים.
בתום הסיור נשוב למלון בלימה לארוחת ערב לינה בלימה.

יום 3│23/03 – לימה – קוסקו 

ארוחת בוקר במלון ולאחריה ניסע לשדה התעופה ונטוס ל- קוסקו השוכנת בלב הרי האנדים ובגובה של כ-3,400 מטר. קוסקו נחשבת לעיר העתיקה ביותר ביבשת אמריקה והייתה בעבר הקדום בירתה של אימפריית האינקה. היא נכבשה על ידם בשנת 1438והפכה במהרה לבירתם המשגשגת. שליטיה הקימו בה רשת של תעלות מים, טרסות ומקדשים מרהיבים. במהלך סיורינו בקוסקו נגיע לכיכר פלאזה דה ארמאס שבלב העיר, במקום בו עמד בעבר ארמונו של מלך האינקה. לצד הכיכר נמצאת הקתדרלה של קוסקו, אשר נבנתה במאות ה-15 וה-16 בסגנון בארוקי, כנסייה נוספת בשם לה קומפניה ומבנים קולוניאליים נוספים אותם נראה.
בתום הסיור נגיע למלוננו בקוסקו למנוחה. ערב חופשי, ארוחת ערב ולינה בקוסקו.

יום 4│24/06 – קוסקו – פיסאק ומקדשי עמק האורובמבה                                              
היום נסייר בעמק ה-Urubamba (העמק הקדוש) המצוי כ-20 ק"מ צפונית לקוסקו. העמק הקדוש היה מיושב על ידי בני האינקה בתקופה שבין המאה ה-11 עד המאה ה-15 לספירה ומכיל מספר אתרים ארכיאולוגיים מעניינים. האתר הראשון בו נבקר יהיה מקדש האינקה העתיק קנקו (Kenko ) אשר ככל הנראה שימש לפולחנים וטקסים אליליים קדומים. במקום נראה מתקן אבן עתיק שסייע לבני האינקה לחזות את עונות השנה ובהתאם לכך לדעת מתי לזרוע ומתי לקצור את גידוליהם החקלאיים. נמשיך למתחם נוסף בשם טמבומצ'אי (Tambomachay) אשר מעבר להיותו אתר ארכיאולוגי מרשים ובעל חשיבות הנו ממוקם באזור חורשת טבע יפה עם מפלי מים ומעיין פסטורלי. תחנתנו הבאה תהיה אתר פוקה פוקארה (Puca Pucara) המהווה מעין מבוך בתוך מבצר, הבנוי גבוה על גבעה, עשוי אבן אדומה ושימש החל משנת 1200ובמשך שנים כתחנת מכס מקומית. אחר הצהריים נגיע לעיירה פיסאק. נבקר באתר העתיקות המקומי וכן בשוק הצבעוני והססגוני המפורסם ובו תיקי עור, מפות תחרה, סוודרים העשויים מצמר אלפקה ועוד.
ארוחת ערב ולינה במלון באזור העמק הקדוש .

 יום 5│25/06 – מאראס – מוראי – אויינטייטמבו –אגואס קליינטס
נקדיש את היום לביקורים בכפרים שבאזור העמק הקדוש. נבקר באתר הניסויים החקלאים של האינקה בכפר מוראי וכן בטרסות המלחות בכפר מאראס המספקות מלח לאזור. ארוחת צהריים תוגש במסעדה מקומית. נמשיך לכפר העתיק אויינטאיטמבו אשר שימש בתקופת האינקה כמרכז אדמיניסטרטיבי ושמר על צביונו המסורתי. בתום הסיור נגיע לתחנת הרכבת ונצא בנסיעה לאורך נהר האורובמבה עד הגיענו לעיירה אגואס קלייטנס ( המצויה למרגלות המאצ'ו פיצ'ו)  אשר בה נלון.

יום 6│26/06 – אגואס קליינטס – מאצ'ו פיצ'ו – קוסקו
היום נגיע לאחד משיאיו של הטיול! נעפיל עם האוטובוס בשביל המתפתל העולה אל מאצ'ו פיצ'ו-העיר האבודה של האינקה. אתר מרשים זה הבנוי על שלוחה הררית מבודדת התגלה מחדש בשנת 1911 על ידי הארכאולוג והחוקר האמריקאי חירם בינגהם ומאז הפך לאחד הסמלים הידועים ביותר באמריקה הלטינית ובעולם כולו. נסייר בין מקדשי האתר, בתיו ומחסניו ו שהשתמרו בצורה מעולה ולמעשה שופכים אור על תרבותם, מנהגיהם וכישרון הבנייה הייחודי של בני האינקה. בסיורינו נערוך  תצפיות מרהיבות מנקודות שונות באתר מרשים זה. בתום הסיור המרתק נרד לארוחת צהריים מאוחרת בעיירה אגואס קליינטס ומשם באמצעות הרכבת ניסע לקוסקו .
לינה במלוננו בקוסקו.

יום 7│27/06 – קוסקו –לימה – קיטו (אקוודור)                                                                   
בשעות הבוקר נגיע לשדה התעופה בקוסקו ונטוס ללימה ומשם בטיסת המשך נטוס לקיטו בירת אקוודור הנחשבת לאחת הערים הגבוהות בעולם (2,850 מטר מעל פני הים) ומשתרעת על פני מספר גבעות. העיר נוסדה בשנת 1534 ומאז עצמאות אקוודור ב-1,822 העיר משמשת כבירתה. לאחר הנחיתה נערוך סיור פנורמי הכולל תצפית יפה על העיר מגבעת פנסיו (Panecillo) עליה מתנוסס פסלה של "הבתולה מקיטו".
ארוחת ערב ולינה במלוננו בקיטו.
יום 8│28/06 – קיטו – טיסה לסאן קירסטובל באיי הגלאפגוס – אי אריות הים
בשעות הבוקר ניסע לשדה התעופה בקיטו ונטוס לאי סאן קריסטובל (San Cristobal) שבקבוצת איי הגלאפגוס. לאחר הנחיתה נגיע למזח בו מצויה יאכטת המילניום שלנו. נתמקם בתאים הנוחים ונאכל ארוחת צהרים על סיפון היאכטה. סיורינו הראשון יתחיל במרכז המבקרים  Baquerizo Moreno שם נוכל ללמוד על תולדות ההתיישבות ושימור הטבע באיי הגלאפגוס. בהמשך נפליג אל עבר אי האריות (Isla Lobos) בו נערוך היכרות עם חלק נכבד מ"בעלי הבית" של הגלאפגוס, הלא הם ציפורי סולות כחולי הרגליים, אריות ים וציפורי פריגטה אדומות החזה.
ארוחת ערב ולינה ביאכטה.
יום 9│29/06 – האי סאן קריסטובל – פונטה פיט                                                                      
לאחר זריחת השמש צוות היאכטה יגיש לכם ארוחת בוקר עשירה. בהמשך, נשייט אל עבר חופי Punta Pitt הממוקמים באזור הצפון מזרחי של האי סאן קריסטובל. חופים אלו נחשבים למקום היחיד בו נוכל לראות את שלושת סוגי ציפורי הסולות – הכחולות, אדומות הרגליים וסוג הנסקה. מדריך הקבוצה יספר אודות ציפורים אלו וגם על והחיות הימיות שיופיעו בטבעיות סביב המטיילים. לאחר ארוחת צהריים ומנוחה קלה, נראה את צבי הגלאפגוס הנחשבים לאחד הסמלים הידועים ביותר באיים. צבים יבשתיים אלו מגיעים לכמאתיים שנות חיים ומשקלם לכ-300 ק"ג. ההכרות עימם  תעשה באזור המחייה הטבעי שלהם.
ארוחת ערב ולינה ביאכטה.

יום 10│30/06 – האי סאן קריסטובל – סארו ברוחו, קיקר רוק                                                           
נתחיל את היום בארוחת בוקר מפנקת ביאכטה ולאחר מכן נשוט לאזור המערבי של האי, לאתר הטבע הקרוי Serro Brujo , מקום קינון של ציפורים רבות ונקודת תצפית מצוינת על מנת לראות צבים ימיים וחתולי ים. נהנה בסרו ברוחו מהליכה על החוף הלבן והמעוניינים יוכלו לשחות ולעשות שנורקל בסביבה של הרבה חיות ימיות מעניינות וסקרניות. לאחר ארוחת צהריים  נצא לביקור באחת הנקודות הימיות המרהיבות ביותר בגלאפגוס המכונה Kiker Rock . מדובר בשני סלעי ענק המזדקרים במימי האוקיינוס ומהווים מקום מגורים למאות מינים של ציפורים , כרישים, אריות ים, דגים ועוד. בתום יום מהנה זה נשוב לארוחת ערב ולינה ביאכטה.

יום 11│01/07 – האי אספניולה – פונטה סוארס, גארדן ביי

היום נפליג לאי הדרומי אספניולה המיושב על ידי עשרות אלפי ציפורים שונות וביניהן סולה כחולות הרגליים הידועות בריקוד החיזור המיוחד, אלבטרוסים העוזבים את החורף הקר ונודדים כל הדרך מצ'ילה, עיט הגלאפגוס, שחפים ועוד. נוכל ליהנות מצפייה באריות ים, איגואנות, סרטנים ונוף וולקני מדהים. נראה גם את מזרקת הענק המצויה באי עם זרנוק מים טבעי של כ- 35 מטר. אחר הצהריים נגיע לחופים הלבנים של  Garden Bay ובהם מושבות בעלי חיים שונים הרובצים להנאתם על החוף – מראה בהחלט מיוחד ומרהיב.
ארוחת ערב ולינה ביאכטה.

יום 12│02/07 – האי פלוראנה

לאחר עלות השחר נוכל להביט מחלון היאכטה ולראות את האי Floreana בו נסייר היום. האי פלוראנה נחשב לאי המיושב הראשון בארכיפלג איי הגלאפגוס. ראשוני המתיישבים הגיעו אליו לפני כארבע מאות שנה, אך התיישבות הקבע הראשונה החלה בו לפני כמאה שנה. נסייר בלגונה Cormorant, מקום מושבם של ציפורי הפלמינגו. ננצל את השהייה בחופי האי הלבנים לשחיה במים הצלולים, שנורקל וצילום. לאחר ארוחת צהריים נבקר במרכז הדואר הימי של פלוראנה ונוכל להשאיר מכתבים או גלויות.
ארוחת ערב חגיגית עם צוות היאכטה.

יום 13 │03/07 – האי סנטה קרוז – בלטרה – טיסה לקיטו – בניוס                                          

לאחר צאת החמה נביט מהסיפון על סנטה קרוז – האי המיושב הגדול ביותר בגלאפגוס. נהנה מארוחת בוקר אחרונה על היאכטה וניפרד ממנה. נגיע לביקור בתחנת המחקר המדעית ע"ש צ'רלס דארווין ונשמע הסברים אודות הפעילויות בהן היא עוסקת ובהן פעילויות שימור ומחקר. נמשיך מסנטה קרוז לאי בלטרה וממנו נעלה על טיסה חזרה לקיטו. עם ההגעה לקיטו נמשיך לעיירה בניוס.
ארוחת ערב ולינה בבניוס.

יום 14│04/07 – בניוס דה אגווה סנטה – יער הגשם באמזונס
בשעות הבוקר נערוך סיור בעיירה הציורית בניוס הנמצאת בגובה של  1,800מטר ולמרגלות הר הגעש טונגורהואה הממוקם בפאתי יער הגשם. העיר ידועה במפלי המים אשר בסביבתה ובמעיינות החמים שבה. נסייר במפל Pailon de Diablo, נחצה את הקניון ב- Tarabita ונשוטט בעיירה הציורית היפה. בהמשך ניסע ליער הגשם האמזוני של  אקוודור. ארוחת ערב ולינה בלודג' הממוקם באזור נהר הנאפו, אחד מיובליו הגדולים של נהר האמזונס.

יום 15 │05/07 – יער הגשם באמזונס מעיינות פאפלקטה
ארוחת בוקר תוגש בלודג' ולאחר מכן נצא לפעילויות חווייתיות ביער הגשם. נטייל רגלית ונשוט בסירות קאנו במעמקי הג'ונגל. נכיר את עולם החי והצומח ונתוודע לצמחי מרפא. נפגוש בקהילות מקומיות משבט הקיצ'ואה ונוכל להתחכך מעט אחר אורח חייהם. בהמשך היום נבקר במרכז הצלה לחיות בר ולאחר מכן נסייר באחד הכפרים בו יקבלו את פנינו להקת קופים אשר "אומצו" על ידי הכפריים. למעוניינים תינתן אפשרות לרחצה במעיינות החמים של פאפלקטה.
ארוחת ערב ולינה באזור פאפלקטה.

יום 16│06/07 – אוטבלו – קויקוצ'ה – קוטוקאצ'י – קיטו

אחד הימים היפים לפנינו ! ניסע לבקר בשוק של אוטבלו (Otavalo), אחד היפים, הגדולים והציוריים ביותר בדרום אמריקה. נטייל בין הדוכנים העמוסים ונקבל הסברים על עבודות היד האופייניות לאקוודור. זה המקום להצטייד במיטב המזכרות המיוצרות באקוודור ממוצרי טקסטיל ועד תכשיטים, פסלים, תמונות ותבלינים ובקיצור חגיגה לעיניים. המעוניינים יוכלו להתנסות באוכל מקומי באחת המסעדות המקומיות בשוק. בתום הסיור בעיירה נמשיך ללגונה קויקוצ'ה שפירושה בשפת הקיצו'אה "לגונת השרקנים". הלגונה נקראת כך עקב דמיונו של האי שנוצר במרכז הלגונה, לזה של שרקן, שהוא מרכיב חשוב בתזונה המקומית עקב יכולתו להתרבות מהר והסתפקותו במזון צנוע. הלגונה הינה שמורת טבע מעניינת ויפה המורכבת מימה ושביל הררי המקיף אותה בלב צמחיה טבעית ומגוונת. נערוך תצפיות על הימה ולאחר מכן ניסע לעיירה הציורית קוטוקאצ'י – בירת תעשיית העור של אקוודור. נסייר ברחובות העיירה ונוכל לקנות מוצרי עור שונים באיכות טובה. בתום הסיור ניסע לארוחת ערב ולינה בקיטו.

יום 17│07/07 – קיטו – דרך גואיקיל – אמסטרדם

הבוקר נצא לסיור בעיר העתיקה של קיטו אשר במרכזה כיכר העצמאות על מבניה הקולוניאליים הנהדרים שהשתמרו בצורה מצוינת והוכרזו "אתרי מורשת עולמית" ע"י אונסק"ו. נראה את ארמון קרונדלט, הקתדרלה הגדולה, הכנסיות הבארוקיות היפהפיות, כנסיית סן פרנסיסקו והשוק המקומי. בהתאם לשעת הטיסה, ניסע לשדה התעופה ונטוס לגואיקיל ומשם בטיסת המשך לאמסטרדם.

יום 18│08/07 – אמסטרדם – טיסה לתל אביב

לאחר הנחיתה באמסטרדם ובמידה והזמן יאפשר זאת נצא בתחבורה ציבורית לגיחה למרכז העיר. אחה"צ נתייצב בשדה התעופה לקראת הטיסה לתל אביב

נחיתה אור ליום ה-19 של הטיול,  09/08

אתרים מרכזיים ואטרקציות בטיול "תרבּוּתוּ" לפרו, אקוודור ואיי הגאלפגוס:
• סיור בעיר לימה, בירתה של פרו כולל ביקור במוזיאון הזהב
• סיור בקוסקו הנחשבת לעיר העתיקה ביותר ביבשת אמריקה
• סיור במקדשי האינקה המרהיבים שבעמק האורובמבה הקדוש
• ביקור בשוק הצבעוני והססגוני בעיירה פיסאק
• סיור במאצ'ו פיצ'ו – העיר האבודה והמסתורית של תרבות האינקה
• חמש לילות ביאכטת המילניום וסיורים מרהיבים באיי הגלאפגוס
• סיור בעיירה הציורית בניוס כולל מפל המים Pailon De Diablo
• סיורים רגליים,שייט קאנו ופעילויות ביער הגשם האמזוני
• רחצה במעיינות החמים של פאפלקטה
• ביקור בשוק הצבעוני של אוטבלו ,אחד השווקים המפורסמים בדרום אמריקה
• סיור ללגונה קויקוצ'ה ולכפר קוטוקאצ'י –מרכז תעשיית העור של אקוודור
• סיור בקיטו בירת אקוודור

מחירים בדולרים לאדם בחדר זוגי

יציאה חזרה מחיר לאדם בחדר זוגי*    הערות    
 21.06.19  8 ביולי (נחיתה 9/7)    8,465 $         
 תוספת יחיד בחדר      1,500 $        

**אין כפל מבצעים והנחות

 

המחיר כולל:

• טיסות בחברת Air France-KLMבמסלול ת"א -אמסטרדם -לימה // קיטו -אמסטרדם-ת"א
• טיסות פנים בפרו במסלול לימה -קוסקו – לימה
• טיסה בין ארצית אחת במסלול לימה –קיטו
• טיסות פנים באקוודור במסלול: קיטו – סאן קריסטובל וכן בלטרה – קיטו
• 11 לילות במלונות בדרגת תיירות טובה ע"ב חצי פנסיון +5 לילות על יאכטה ע"ב פנסיון מלא
• איי הגלאפגוס: שייט על ה-Millennium Yacht על בסיס פנסיון מלא (5 לילות)
• כניסות לכל האתרים בהתאם לתוכנית וכן ציוד צלילה בגלאפגוס הכולל שנורקל ומסיכה.
• אוטובוס צמוד וממוזג לביצוע הטיולים בהתאם לתוכנית
• נסיעה ברכבת (הלוך ושוב) לאגואס קליאנטס שלמרגלות אתר המאצ'ו-פיצ'ו
• מדריך ישראלי מצוות תרבותו המומחה לפרו ,אקוודור ואיי הגלאפגוס
• מדריכים מקומיים דובר אנגלית בהתאם לנדרש
• טיפים לנותני שירותים בחו"ל (נהגים ומדריכים מקומיים בלבד)
• מפגש קבוצה כעשרה ימים לפני היציאה.

המחיר אינו כולל:
• מיסים ודמי כניסה לשמורת איי הגלאפגוס (כ- 120 $ למשתתף)
• טיפים לצוות היאכטה בגלאפגוס (20 $ ליום למשתתף)
• טיפ למדריך הישראלי
• הוצאות בעלות אופי אישי וכן ביטוחים ,שתייה וארוחות שאינן כלולות
• כל מה שאינו כלול בסעיף "המחיר כולל"

הערות :
* ביום הטיול האחרון (07/07) נציע ארוחת בוקר בלבד.
* בדבר חיסונים – יש להתייעץ עם לשכת הבריאות המחוזית הקרובה למקום מגוריכם.
* אנו שומרים לעצמנו את הזכות לבצע שינויים במסלול הטיול והיאכטה, בסדר הימים ובבתי המלון עקב אילוצים מקומיים,
   אקלימיים, תעופתיים, מעברי גבול, כוח עליון ואחרים אשר אינן תלויים בחברתנו

תנאי תשלום ודמי ביטול:
* דמי הרשמה על סך 200 $ לנוסע עם ההרשמה.
* עם הבטחת הטיול יגבה התשלום כולו
* ניתן לשלם ב- 3 תשלומים ללא ריבית
* התשלום לפי שער המחאות והעברות.
* אין כפל מבצעים והנחות

2019-04-02T10:59:42+00:00