קרוז מאורגן לניו זילנד ולאוסטרליה, וגם הונג קונג

קוד הטיול:  TCNA-8215

משך הטיול: 
22 יום (12 לילות קרוז))

יציאה:  15.2.18

מדינות:  הונג קונג, אוסטרליה, ניו זילנד

אוניה:  Diamond Princess

על הטיול:

 • טיסות ישירות עם קתאי פסיפיק:
  תל אביב – הונג קונג – תל אביב.
  הונג קונג – אוקלנד, קיינרס – הונג קונג
 • שייט בפיורדים המרהיבים של ניו זילנד: מילפורד, דאוטפול ודאסקי
 • ביקור באי טסמניה ובבירתו הוברט.
 • טיול יבשתי מקיף בקיירנס, השער לשמורת האלמוגים הגדולה בעולם ולטבע פראי של קווינסלנד.
 • סיורי חוף גדושים באטרקציות ייחודיות בכל נקודות העגינה של האוניה בניו זילנד ואוסטרליה
 • מנהל הטיול ומדריך בכיר נועם פורת, מנהל קורסי מדריכים
10727_160425104438100-%d7%a0%d7%99%d7%95-%d7%96%d7%99%d7%9c%d7%a0%d7%93
אוסטרליה וניו זילנד הן ללא ספק שילוב מנצח בין ישן לחדש, טבע פראי וערים מודרניות, מדבר וחופי ים, ילידים אבוריג'ינים ומאורים (תושביה המקוריים של אוסטרליה וניו זילנד), ובני לאומים שונים שזה מכבר הגיעו.

אוסטרליה, ה"יבשת החמישית" ושני האיים מהם מורכבת ניו זילנד הם גן עדן לחובבי מרחבים, נוף פראי, תופעות טבע ייחודיות ונוף אנושי ססגוני ומרתק.

הקרוז בניו זילנד ואוסטרליה על סיפון האוניה Diamond Princess יאפשר הכרות מעמיקה עם פלאי הטבע של שני יעדים מיוחדים אלה ובהם הפיורדים המדהימים במיצרי מילפורד, דאוטפול ודאסקי, הפינגווינים והאלבטרוסים בדאנידין ושמורת הגייזרים ומרכז התרבות המאורית ברוטורואה. כן נבקר בעריה החשובות וולינגטון, אוקלנד וקרייסטצ'רץ.

במהלך השייט נערוך סיור מרתק ומיוחד בעיר הוברט שבאי טסמניה המהווה אחת משש המדינות של אוסטרליה ונלמד על ההיסטוריה המרתקת שלה. כן נסייר בעריה היפות והמרכזיות של אוסטרליה מלבורן וסידני.

הטיול היבשתי באוסטרליה יפגיש אתכם עם עריה היפות והחשובות של אוסטרליה סידני ומלבורן ולאחר מכן עם אחד האזורים היפים והייחודיים של אוסטרליה, העיר קיירנס (Cairns ) וסביבתה הנמצאים באזור יערות גשם טרופיים, שמורות טבע ימיות ייחודיות ובהן Great Barrier Reef חגורת האלמוגים הגדולה בעולם המשתרעת על כ 2400 קילומטר! וכן בסמוך לשמורת אבוריגי'נים מן הגדולות והחשובות באוסטרליה.

יום 1-2 │ תל אביב- הונג קונג- אוקלנד
נטוס מתל אביב להונג קונג. לאחר הנחיתה (ביום המחרת) נאכל ארוחת בוקר ונצא לסיור באתריה החשובים של הונג קונג, העיר אשר במשך 150 שנה (עד 1997) היתה תחת שלטון אנגלי לפני שעברה חזרה לשליטת סין, הינה עיר של ניגודים הבאים לידי ביטוי בתחומי הארכיטקטורה, המסחר, התשתיות והלבוש, וכן עירוב של מסורות סיניות עתיקות יומין עם אלמנטים מערביים.
נעלה להר ויקטוריה, האתר המפורסם ביותר בהונג קונג,  ממנו יש תצפית מדהימה של העיר, נשוט בנמל אברדין בסירת סייפן מסורתית, נסייר בחוף ראפלס הציורי ונבקר בשוק סטנלי.
בערב נשוב לשדה התעופה ונטוס לאוקלנד בירת ניו זילנד.

יום 3 │ אוקלנד
נחיתה בשעות הצהרים באוקלנד. סיור פנורמי בעיר ובסיומו העברה למלון.

יום 4 │ אוקלנד- עליה לאוניה
נצא לסיור באוקלנד הנמצאת באי הצפוני שהיא העיר הגדולה והמאוכלסת ביותר בניו זילנד. מספר תושביה כמיליון וחצי שהם כשליש מתושבי המדינה! העיר נוסדה בשנת 1840 ושימשה כבירת ניו זילנד עד 1865. המאורים שהתיישבו במקום במאה ה-14 קראו לעיר "טמאקי מקאו ראו" שפירושו "העיר עם מאה האוהבים", בזכות היותה נחשקת ע"י כובשים רבים אשר חמדו את מיקומה הגיאוגרפי הנוח ופוריות אדמתה. העיר היא הלב הכלכלי של המדינה ונמל התעופה שלה הוא הגדול והעמוס ביותר בניו זילנד.

ניסע לפסגתו של "הר עדן" ונערוך תצפית מרהיבה של 360 מעלות על אוקלנד וסביבתה המשתרעת מחופי הים הטסמני עד למפרצי האוקיאנוס השקט. נמשיך ונראה את הנמל הגדול של העיר, הקומפלקס החדש שנבנה לתחרויות המפרשיות היוקרתית American Cap אותן אירחה אוקלנד. נבקר במוזיאון "זיכרון המלחמה" ( War Memorial Museum), מוזיאון נפלא לסיכום והבנת התרבות המאורית וסיפור ההגירה הפולינזית לאזור, כיאה לעיר בעלת האוכלוסייה הפולינזית הגדולה בעולם. המוזיאון אוצר בנוסף, מוצגים מחלקה של ניו זילנד במלחמות העולם הראשונה והשנייה.  לסיום, נעלה למגדל "סקאיי" Sky Tower) ), שגובהו 328 מטר גובה, לתצפית עוצרת נשימה על אוקלנד וסביבותיה. בתום הסיור ניסע לאוניה ולאחר סידורי העלייה נתמקם בתאינו לקראת ההפלגה. בערב נפגש כדי לשמוע פרטים על מתקני האוניה וסיורי החוף המתוכננים.

יום 5 │ טאורנגה – רוטורואה
הבוקר נעגון בטאורנגה (Tauranga) העיר הגדולה שעל חוף Bay of Plenty שבאי הצפוני. העיר נוסדה בשנת 1882 ומונה 123 אלף תושבים אך האזור יושב כבר במאה ה-133 ע"י מאורים.
בגלל אקלימה הנוח וחופיה היפים הפכה העיר לאתר נופש מבוקש ומרכז לגולשים וצוללנים.
פסטיבל הג'ז הלאומי מתקיים בעיר בכל שנה בתקופת הפסחא ומושך אליו אמנים מפורסמים, עם אוכל ויין משובחים. העיר מהווה מוקד משיכה לחגיגות ראש השנה האזרחית הנחגגות בה בהר  Mauranganui

סיור החוף שלנו:
עם רדתנו מהאוניה, נפנה דרומה לרוטורואה (Rotorua) הנקראת "בירת החגורה התרמית" של ניו זילנד בליבו של חבל הארץ של המאורים. העיירה שוכנת לחופו של אגם יפהפה, באזור טאופו הוולקני של ניו זילנד, טובלת בירק ומוקפת בהרי געש.
נתחיל במרכז הגיאותרמי וואי או טאפו ( Wai O Tapu), עם בריכות צבעוניות מרהיבות, בוץ ומים מבעבעים מבטן האדמה. אם יתאפשר, נבקר את "הליידי נוקס", הגייזר שמתפרץ בשעה קבועה ולאחר מכן  נגיע אל אתר הגייזרים, המעיינות החמים ובריכות הבוץ של "טה פוייה" ( Te Puia), שהם חלק משמורת ווקארווארווה ( Whakarewarewa), הפולטים מים רותחים וקיטור לגובה רב.
לאחר הפסקת צהרים,  נסייר בפארק "מעיינות הקשת" ( Rainbow Springs Nature Park), בהם נכיר מגוון מינים ייחודי של חי וצומח מקומי, כולל עצי סקוויה ענקיים שהובאו מקליפורניה אך קצב גדילתם כפול מזה שבמולדתם. בשעות אחר הצהרים נשוב לאונייה.

יום 6 │ יום ים
יום שייט למנוחה והתרגעות באוניה. ניתן לרחוץ בבריכה, להסתובב בין החנויות, להמר בקזינו או סתם לנוח במרפסת השיזוף. אחר הצהרים נתכנס כדי לשמוע הרצאה על ההיסטוריה של ניו זילנד.
ארוחות ולינה באוניה.

יום 7 │ אקרואה – קרייסטצ'רץ'
הבוקר נגיע לעיירת הנמל הציורית אקרואה (Akaroa). נרד לחוף באמצעות סירות, וניסע אל קרייסטצ'רץ- העיר הגדולה ביותר באי הדרומי והשנייה בגודלה בניו זילנד (אחרי אוקלנד).  זוהי "העיר האנגלית" ביותר בניו זילנד ומצטיינת גם בשטחים הירוקים שלה ולכן מכונה גם "עיר הגנים".
העיר סבלה ממספר רעידות אדמה, הגדולה והחזקה התרחשה בשנת 2011 וגרמה לעשרות הרוגים ונזק רב למבנים ותשתיות.

סיור החוף שלנו:
עם הגיענו לקרייסטצ'רץ (Christchurch) נסייר ברחובותיה, ונראה את הקתדרלות ובנייניה המרכזים של העיר, שניכרים בהם פגעי רעידת האדמה האחרונה.  נכון לרגע זה, לא ברור אם ישקמו את הקתדרלות, וההלם, שניכר במראה העיר, נראה כמשפיע על מקבלי ההחלטות.

נמשיך בסמטאותיה ושווקיה של העיר, ונבקר בשוק שנבנה לאחר הרעש, שכולו חנויות ומסעדות בתוך לא פחות ולא יותר מאשר במכולות. נגיע למרכז העיר, ונבקר בגן הבוטני המדהים בעצים האדירים שבו.
הפסקת הצהרים ולאחריה ניסע לאחת האטרקציות המעניינות ביותר בניו זילנד– המרכז האַנטַארקטי הבין לאומי (International Antarctic Centre) הממוקם במתחם שדה התעופה הבין לאומי.
זהו מוזיאון אינטראקטיבי המוקדש כולו ליבשת אנטארקטיקה. ניסע על רכב שטח מיוחד בתנאי שטח המדמים את אנטארקטיקה, עטויים במעילים נכנס ל"חדר הסערות"- אולם גדול ומושלג בטמפרטורה של מינוס חמש מעלות אליו ונתנסה ב"סערה" הכוללת רוחות עזות וצניחת טמפרטורה למינוס 25 מעלות.
לאחר מספר דקות מסתיימת הסערה ואנו יוצאים מהחדר הקפוא לביקור באקווריום הפינגווינים ובתצוגות שונות היסטוריות, גאוגרפיות, גיאולוגיות וביולוגיות המאפשרות הצצה מעמיקה על אנטרקטיקה.
בתום יום מהנה נשוב לאונייה.

יום 8 │ דאנידין
נעגון בפורט צַ'למֵרס וניסע כשעה  לדאנידין (Dunedin ) המכונה "אדינבורו החדשה", העיר השנייה בגודלה באי הדרומי. העיר נוסדה ב-18488 על ידי מתיישבים סקוטים שקראו לה על שם בירת מולדתם וכיום היא מונה כ- 120,0000 תושבים מתוכם יותר מחמישית, סטודנטים.  העיר ידועה בארכיטקטורה הוויקטוריאנית שלה, באוניברסיטה שלה, בגן הבוטני שבתחומה ובבעלי החיים הימיים החיים בסביבתה.

סיור החוף שלנו:

נצא לחצי האי אוטגו ונגיע למרכז המבקרים של האלבטרוסים המלכותיים.  האלבטרוס המלכותי הוא עוף ים ענק, בעל מוטת כנפים המגיעה לאורך עד  3.7 מטר!  נראה את הציפור המיוחדת המצטיינת בתעופתה ובעזרת מוצגים שונים נלמד על אורחות חייה.
נצא לסיור מיוחד בחוף מוגן שבו אנו עשויים לראות רבים מבעלי החיים הימיים המיוחדים של ניו זילנד, כמו כלבי ים, אריות ים, פינגווינים צהובי העין הנדירים במיוחד ופינגווינים כחולים. נצפה בהם מקרוב ונלמד על אורחות חייהם המיוחדים.
נמשיך לטייל ונראה את אתרי העיר דנידין ובהם האוקטגון – הכיכר המרכזית המתומנת, תחנת הרכבת הייחודית, בתי המשפט, בית העיריה והקתדראלה. לא נחמיץ כמובן את הצעידה במעלה רחוב בולדווין הנחשב לתלול בעולם לפי ספר השיאים של גינס. בשעות אחר הצהרים נשוב לאנייה.

יום 9 │ ארץ הפיורדים- מיצר מילפורד, מיצר דאוטפול, מיצר דאסקי
הבוקר נכנסת האוניה לפיורד מילפורד (שנקרא בטעות "מיצר") שבדרום מערב האי הדרומי של ניו זילנד שהוא אחד מיעדי התיירות החשובים בניו זילנד. הכינו מצלמות!!! אורכו של הפיורד 15 קילומטר ועומקו כ- 450 מטר. זהו אחד הפיורדים בשמורת פיורדלנד שהוכרזה "אתר מורשת עולמית" ע"י אונסק"ו. זהו אחד האזורים הגשומים ביותר בעולם, וכמות המשקעים היורדת בו מגיעה ל-6800 מילימטר המתחלקים על 180 ימי גשם בשנה! המים המתוקים היורדים על ההרים (1500 מ' מעל הפיורד) מזינים את מפלי המים הרבים הנופלים אליו ויוצרים שכבת מים מתוקים בעובי 2.5 מטר מעל שכבת המים המלוחים שמתחת. נצא מהפיורד ונכנס למיצר דאוטפול ((Doubtful Sound גם הוא בתחומי  שמורת פיורדלנד. המקום קיבל את שמו "מוטל בספק" ממגלה הארצות ג'ימס קוק שהחליט לא להיכנס אליו כי חשש שלא יוכל לנווט בו. במיצר נמצאים מפלי מים רבים והמפורסם שבהם הוא מפל בראון שגובהו 600 מטר והוא אחד מהגבוהים בניו זילנד. ניתן לראות כאן להקות דולפינים, דובי ים ופינגווינים ואף אלמוגים שחורים. בשעות אחר הצהרים נכנס לפיורד נוסף, דאסקי (Dusky Sound ), אחד הגדולים באזור פארק הפיורדים, שאורכו 400 קילומטר. גם כאן מספר גדול של מפלי מים, דגה ויונקים ימיים.

יום 10-11 │ ימי ים
יומיים לנופש ורגיעה על סיפון האוניה. במהלך השייט נשמע הרצאות על הגאוגרפיה, החי והצומח של ניו זילנד. ארוחות ולינה באוניה.

יום 12 │ הוברט, טסמניה
הבוקר נעגון באי טסמניה (Tasmania) שמול חופי מדינת ויקטוריה באוסטרליה. האי מהווה את אחת משש המדינות המרכיבות את אוסטרליה ובעבר היה מחובר לאי הראשי. טסמניה היא אי הררי העשיר  ביערות ומינרלים והיה מיושב עד המאה ה-19 באבוריגינים שהוכחדו עם הגעת הבריטים והשתלטותם על האי. בירת העיר הוברט (Hobart) היא השנייה בעתיקותה לאחר סידני ונוסדה על ידי הבריטים כמושבת עונשין בתחילת המאה ה-19 . ראוי לציין כי צ'רלס דארווין פקד את המקום כבר בשנת 1836 במהלך מסעו המפורסם על סיפון אנית המחקר ביגל. זאת ועוד, מרי, נסיכת הכתר של דנמרק נולדה וגדלה באחד מפרברי העיר.  במאה ה-20 הפכה העיר מרכז מסחרי ותעשיתי לציד לויתנים באוקינוס השקט בעיקר בגלל הנמל הטבעי שבתחומה.

סיור החוף שלנו:
נרד מהאוניה וניסע לעיר הוברט בירת מדינת טסמניה. נעלה  להר וולינגטון לתצפית פנורמית על הוברט וכל הסביבה. נמשיך  לביקור בבית הכנסת הראשון של אוסטרליה (כניסה אם יהיה פתוח), ולאחר מכן נסייר  בשוק סלמנקה ההומה והכיכר המרכזית שבלב העיר. במהלך טיולנו תינתן הפסקה קצרה לארוחת צהרים.  בחלקו השני של הסיור נערוך ביקור במוזיאון מונה MONA ובדרכנו לאוניה ניסע דרך השכונות ופרברי העיר. בתום סיורנו נשוב לאוניה.

יום 13 │ יום ים
יום נוסף לנופש ובילוי על סיפון האוניה. ארוחות ולינה באוניה.

יום 14│ מלבורן
הבוקר נעגון בעיר מלבורן  שהיא העיר השנייה בגודלה באוסטרליה (אחרי סידני), מונה
כ- 3.7 מיליון תושבים, הייתה בירתה של אוסטרליה בתחילת המאה וכיום היא בירת מדינת ויקטוריה שהוכרזה כ"עיר הטובה בעולם".

סיור החוף שלנו:
ניסע למגדל "יוריקה" ( Eureka Tower), מגדל המגורים הגבוה ביותר בחצי הכדור הדרומי…ונערוך תצפית פנורמית מרהיבה מגובה 300 מטר על מלבורן וסביבתה. נמשיך לשוק ויקטוריה- השוק המקורה הציורי והגדול ביותר מדרום לקו המשווה בו נוכל להצטייד במזכרות ולטעום ממיטב המאכלים הנמכרים כאן ע"י סוחרים בני לאומים שונים.  נמשיך לביקור במונומנט הזיכרון המרשים ( The Shrine), ובגן הבוטאני. נטייל ברחובות מלבורן, נראה את הפרלמנט של מדינת ויקטוריה ששימש גם כפרלמנט האוסטרלי עד שהוקמה הבירה הנוכחית קנברה, הקתדרלות הקאתולית והאנגליקנית, רחוב האמנות (Art Street), כיכר הפדרציה (Federation square) ונהר היארה ( Yarra River). לינה באוניה.

יום 15 │ יום ים
יום חופשי לבילוי ונופש באוניה. ארוחות ולינה באוניה.

יום 16 │ סידני- סיום הקרוז- ירידה מהאוניה
עם פרידתנו מהאוניה, נצא לסיור בסידני (Sidney), העיר הותיקה והגדולה באוסטרליה הממוקמת על שפת המפרץ הטבעי הגדול בעולם. עם אוכלוסיה של 5 מיליון איש, העיר הפכה גם לבירה הפיננסית של אוסטרליה ובה נמצאת גם הקהילה היהודית הותיקה והגדולה באוסטרליה המונה 45,000 איש.
את הבוקר נתחיל בתצפית מרהיבה על העיר וסביבתה ממרפסת התצפית שבמגדל סידני המתנוססת 268 מטר מעל סביבתה. נמשיך בנסיעה על גשר הנמל , עד לשכונת "מנלי", ולאחר הפסקת צהרים נשוב בשייט לעיר. בהמשך נטייל ברחובות הציוריים של סידני העתיקה, ה"רוקס" (The Rocks), בהם שופצו מבני מחסני הנמל בעבר והיום הם שילוב של גלריות, מסעדות ואטרקציות תיירותיות מיוחדות. . נמשיך בסיור היכרות עם פרבריה היפיפיים של סידני.  ניסע אורך החוף המפורץ, נבקר ב"בונדיי ביץ", החוף המפורסם ביותר של סידני, נוכל ליהנות מנוף עוצר נשימה של המצוקים הנושקים לים, וברקע אתרי סידני המפורסמים כמו בית האופרה, גשר המפרץ והמגדלים. נמשיך לתצפית על המפרץ הציורי "פורט ג'קסון", מ"הכיסא של גברת מקורי"- עליו ישבה אשתו של המושל מקורי בצפייה לאניות שיביאו דואר מביתה באנגליה. במהלך סיורנו נשלב תצפיות על בנין האופרה המפורסם של סידני הבנוי בצורת קונכיה ונחשב לבעל אקוסטיקה יוצאת מן הכלל.
לינה בסידני.

יום 17 │ סידני- קיירנס
הבוקר נטוס צפונה אל הקינוח המתוק של הטיול הגדוש שלנו- אחד היעדים האטרקטיביים והפופולריים באוסטרליה- קווינסלנד בצפון ובירתה קיירנס.

העיר יושבת בין הכחול המדהים של שונית האלמוגים הגדולה בעולם (Great Barrier Reef) ובין הירוק העז של יערות הגשם הטרופים מצידה השני.

קיירנס היא מופע טבע מרוכז בשיא תפארתו: שמורות פרפרים, ציפורים נדירות, קואלות, זוחלים כמו גם עיר תוססת עם היסטוריה אבורג'ינית מצד אחד ואטרקציות תיירותיות מצד שני.לאחר ארוחת הבוקר ניסע לשדה התעופה ונטוס לקיירנס.
לאחר ההגעה ומנוחה קצרה במלון ניסע לביקור במרכז התרבות והמורשת של השבט האבוריג'ני ג'אפוקיי ((Tjapukai, כולל מופע ריקוד, הסברים והדגמות בתחומי החיים של בני השבט, סיפורים מהמיתולוגיה האבוריג'ינית, שחזור היסטורי והצגת הטרגדיה שהייתה מנת חלקם מאז בוא האדם הלבן. בתום הביקור המרתק נשוב למלוננו.

יום 18 │ קיירנס – דיינרטי – כף המצוקה – קיירנס
יום טיול ברכב בהנעה ארבע-גלגלית (4×4) צפונה אל שני פארקים לאומיים מפורסמים לשייט בנהר הדיינטרי (Daintree) לראות את צמחיית המנגרובים, מיני העופות שבאזור ואולי אפילו קרוקודילים (בעיקר בין אפריל לספטמבר. ביום שמשי). משם צפונה לכף המצוקה (Cape-Tribulation) כולל ארוחת צהרים טרופית. כף המצוקה קיבל את שמו המוזר מקפטן קוק, אשר במהלך מסעו צפונה לאורך חופי אוסטרליה עלתה ספינתו על שרטון בשנת 1770. זהו אחד האזורים היחידים באוסטרליה בהם ניתן עדיין לראות את המפגש המרהיב בין יער הגשם הטרופי לאוקיינוס. לסיום ביקור בקניון מוסמן (Mossman Gorge). חזרה לקיירנס.

יום 19 │קיירנס- שונית האלמוגים הגדולה
הבוקר נצא לראות את אחת מתופעות הטבע היפות והחשובות בעולם, שונית האלמוגים הגדולה (Great Barrier Reef) שאורכה כ-2300 קילומטר ושטחה 340000 קמ"ר. זהו המבנה הגדול בעולם שנבנה על ידי אורגניזמים חיים וניתן לצפות בו אף מהחלל…נשוט לאורך האתר המופלא ונצפה בתופעה המדהימה.
לינה בקיירנס.

יום 20-21│ קיירנס – קורנדה – ג'אפוקיי – טיסה להונג קונג
היום ניסע ברכבת בין קניונים, מפלי מים, מנהרות, על גשרים וביער מרהיב.  במהלך הסיור נטייל בעיירה קורנדה ונעלה ברכבל מעל צמרות היער הטרופי הסבוך.  בתום סיורנו ניסע לשדה התעופה בקיירנס ונטוס דרך בריסביין להונג קונג אליה נגיע בבוקר שלמחרת. לאחר הנחיתה ניסע למלון לארוחת בוקר ומנוחה בחדרים. המעוניינים יוכלו לסייר ברובע קאולון ובאי הונג קונג על פי הנחיות המדריך רגלית או בתחבורה ציבורית.
בשעות הערב נצא לשדה התעופה ממנו נטוס לתל אביב.

יום 22 | תל אביב
הבוקר ננחת בתל אביב

 • טיסות ישירות עם חברת התעופה קתאי פסיפיק:
  ת"א – הונג קונג – ת"א
  הונג קונג – אוקלנד,  קיינרס – הונג קונג
 • שייט בפיורדים המרהיבים של ניו זילנד: מילפורד, דאוטפול ודאסקי
 • ביקור באי טסמניה ובבירתו הוברט. 
 • טיול יבשתי מקיף בקיירנס, השער לשמורת האלמוגים הגדולה בעולם ולטבע פראי של קווינסלנד.
 • סיורי חוף גדושים באטרקציות ייחודיות בכל נקודות העגינה של האוניה בניו זילנד ואוסטרליה.
 • חניות ביניים למנוחה במלון מרכזי בהונג קונג בשני הכיוונים וסיורים בעיר.

המחיר כולל:

 • טיסות בין לאומיות, מיסי נמל, מס בטחון והיטל דלק
 • טיסות פנים
 • שייט 12 לילות על סיפון  Diamond Princess בשיטת "הכל כלול" (למעט ארוחת צהרים בירידה לסיורי החוף)
 • בטיול היבשתי בתי מלון בדרגת תיירות טובה בסיס ארוחת בוקר
 • טיפים לנותני השירותים (פרט באוניה)
 • סיורי חוף עם אוטובוס צמוד וממוזג – אין סיורי בחירה
 • כניסות לאתרים לפי המפורט בתכנית
 • העברות לפי התכנית
 • טיול יבשתי בקיירנס ושמורות הטבע באזור עם אוטובוס צמוד וממוזג
 • שהיה וסיורים בהונג קונג
 • מדריך ישראלי מומחה לאוסטרליה וניו זילנד ומדריכים מקומיים בחו"ל
 • מפגש קבוצה ותדרוך לפני היציאה

המחיר אינו כולל:

 • ויזה לאוסטרליה 
 • טיפים באוניה (חובה עפ"י כללי חברות השייט)
 • ביטוח בריאות ומטען
 • דמי סבלות
 • תשר למדריך

הערות:

 • דרושה אשרת כניסה לאוסטרליה – פרטים במשרד תרבותו 03-5260090.
 • תכנית הביקורים כפופה ותלויה בתנאי מזג האוויר
 • ייתכנו שינויים בסדר ימי הפעילויות ובסדר הביקורים
 • ייתכנו שינויים בסדר פעילויות הערב

תנאי תשלום ודמי ביטול:

 • דמי קדימה על סך 200 $  לנוסע עם ההרשמה.
 • עם הבטחת הטיול יגבה התשלום כולו
 • ניתן לשלם ב- 3 תשלומים ללא ריבית ולסיימם 3 חודשים לפני הקרוז.
 • התשלום לפי שער המחאות והעברות.

מחירים ב-$ לאדם בחדר זוגי  

יציאה חזרה חדר פנימי חלון בתוספת  מרפסת בתוספת  מדריך הערת
15.2.18  8.3.18  7,250 $    480 $      920 $  נועם פורת  
             

* אין כפל הנחות ומבצעים