yes

טיול משולב קרוז מאורגן לאוסטרליה וניו זילנד כולל הונג קונג והאי מקאו

טיול מאורגן משולב קרוז לאוסטרליה וניו זילנד

קרוז מאורגן אוסטרליה ניו זילנד כולל הונג קונג והאי מקאו

קוד הטיול:  9306-TCNA מלא
משך הטיול:  23 יום +
נחיתה ביום ה-24
(13 לילות בקרוז)
יציאה: 6 במרץ 2019
חזרה: 
29 במרץ 2019 (נחיתה לפנות בוקר)
מדינות: הונג קונג, אוסטרליה, ניו זילנד, מקאו
אוניה: Majestic Princess
סגנון: טיול יבשתי משולב בקרוז
הערה: דרושה ויזה לאוסטרליה!

על הטיול:

  • "טיול של פעם בחיים", שאין כמותו, לעומק אוסטרליה וקרוז סובב ניו זילנד
  • 6 נמלים בקרוז עם סיורי חוף + יום שייט בארץ הפיורדים המרהיבים:
    מילפורד, דאוטפול ודאסקי

  • סיור לשונית האלמוגים הגדולה בעולם
  • ביקור במרכז התרבות של השבט האבוריג'ני ג'אפוקיי, Tjapukai

  • טיול לאי מקאו
  • לינה בהונג קונג לפני הטיול ובסיומו

מפה ניו זילנד 13.3.19

אוסטרליה וניו זילנד הן ללא ספק שילוב מנצח בין ניגודים, טבע בתולי וקסום וערים מודרניות, מדבר וחופי ים, ילידים ובני לאומים שונים שזה מכבר הגיעו.
בטיולנו באוסטרליה, ה"יבשת החמישית" נגיע לאזור קיירנס המהווה גן עדן קסום לאוהבי הטבע ואשר בסביבתו מצויות שמורות טבע מרהיבות ובהן ציפורים נדירות, מיני עופות, קואלות וזוחלים. נראה את שונית האלמוגים הגדולה המהווה את אחת מתופעות הטבע היפות והחשובות בעולם אשר נבנתה באמצעות אורגניזמים חיים.
נכיר מקרוב את תרבותם ומורשתם של שבטי האבוריג'ינים אשר נחשבים לתושביה המקוריים של ארץ זו והתיישבו בה לפני כ-40,000 שנה.
שני האיים מהם מורכבת ניו זילנד הם גן עדן לחובבי מרחבים, נוף פראי, תופעות טבע ייחודיות ונוף אנושי ססגוני ומרתק.
הקרוז על סיפון האוניה Majestic Princess יאפשר הכרות מעמיקה עם פלאי הטבע של שני האיים המרכיבים את המדינה ובמיוחד הפיורדים המדהימים במיצרי מילפורד, דאוטפול ודאסקי, הפינגווינים והאלבטרוסים בדאנידין ושמורת הגייזרים ומרכז התרבות המאורית ברוטורואה.
כמו כן נבקר בעריה החשובות של ניו זילנד וולינגטון, אוקלנד וקרייסטצ'רץ.
נסיים את הטיול בסידני הנחשבת לאחת מעריה היפות והחשובות של אוסטרליה, הממוקמת על שפת המפרץ הטבעי הגדול בעולם. נשוטט ברחובותיה הציוריים, נראה את מבני הציבור המרשימים של העיר ונחוש את האווירה המיוחדת המצויה בה.

ימים 1-2 │06/03 +07/03 -תל אביב- הונג קונג

ניפגש אחר הצהריים בשדה התעופה בן גוריון ונטוס להונג קונג. לאחר הנחיתה (ביום למחרת) ניסע למלוננו להתארגנות ומנוחה. בערב נוכל לצאת עם המדריך לסיור רגלי. לינה בהונג קונג.

יום 3│ 08/03 – הונג קונג – סידני

היום נצא לסיור באתריה החשובים של הונג קונג המונה מעל 7 מיליון תושבים על שטח של 1,100 קמ"ר בלבד. הונג קונג אשר במשך 150 שנה (עד 1997)הייתה תחת שלטון אנגלי לפני שעברה לידיים סיניות, היא עיר של ניגודים הבאים לידי ביטוי בתחומי הארכיטקטורה, המסחר, התשתיות והלבוש וכן עירוב של מסורות סיניות עתיקות יומין עם אלמנטים מערביים.במהלך שהותנו בהונג קונג נעלה להר ויקטוריה ממנו יש תצפית מדהימה על העיר, נשוט בנמל אברדין בסירת סייפן מסורתית, נסייר בחוף ראפלס הציורי ונבקר בשוק סטנלי. אחר הצהריים ניסע לשדה התעופה ונטוס לסידני.

יום 4│ 09/03 -סידני -קיירנס

הבוקר ננחת בסידני ונעלה על טיסת פנים לקיירנס הממוקמת בחלקה הצפוני של מחוז קווינסלנד שבאוסטרליה. העיר יושבת בין הכחול המדהים של שונית האלמוגים הגדולה בעולם ובין
הירוק העז של יערות הגשם הטרופים אשר מצויים בצידה השני.קיירנס מהווה גן עדן לאוהבי הטבע ובסביבתה מצויות שמורות פרפרים, ציפורים נדירות, קואלות וזוחלים. קיירנס נחשבת בשנים האחרונות לעיר תיירותית תוססת אשר יחד עם זה משתדלת לשמר את עברה ההיסטורי – אבורג'יני. לאחר הנחיתה, נערוך סיור בקיירנס אשר הוקמה כדי לשמש תחנה בדרכם של כורי זהב שעשו את דרכם לנהר ההודג'קינסון. נתרשם מהעיר אשר הפכה גם לנמל ליצוא קנה סוכר, זהב ותוצרת חקלאית מהאזור. נבקר באקווריום המרהיב של העיר אשר פותח על מנת לספק מקום ל-אינטרקציה של צמחים מיוחדים, בעלי חיים ובתי גידול שנמצאו רק באזור ה-Wet Tropics של אוסטרליה. נשוטט באקווריום ונראה את עולם המים הייחודי. בתום הסיור נגיע למלוננו. לינה בקיירנס.

יום 5 │ 10/03 – קיירנס -פורט דאגלאס – שמורת הטבע דיינרטי – קיירנס

היום בדרכינו צפונה נגיע לביקור בשמורת החי בר בעיירת הנופש פורט דאגלאס ומשם נמשיך אל הפארק הלאומי דיינטרי Daintree)) המהווה יער גשם סבוך ומרהיב המציע התבוננות מקרוב עם צמחייה טרופית, עצים גבוהים ומשונים אשר שורשיהם נראים כמו שדה קוצני, פטריות יער ציוריות, זני ציפורים, נהרות ומפלים קטנים. נעבור בערוץ המוסמאן, בו ניתן לראות את המפגש המרהיב בין יער הגשם הטרופי לאוקיינוס השקט. אחר הצהרים נשוט על נהר הדיינטרי לראות את צמחיית המנגרובים ומיני העופות שבאזור. בתום הסיור נשוב לקיירנס.

יום 6 │11/03 – קיירנס – שונית האלמוגים הגדולה –מרכז התרבות האבורג'ינית

היום נצא לראות את אחת מתופעות הטבע היפות והחשובות בעולם, שונית האלמוגים הגדולה (Great Barrier Reef) אורכה כ-2,300 קילומטר ושטחה 340,000 קמ"ר. זהו המבנה הגדול בעולם שנבנה על ידי אורגניזמים חיים וניתן לצפות בו אף מהחלל. נשוט לאורך האתר המופלא ונצפה בתופעה המדהימה. לפנות ערב נבקר במרכז התרבות והמורשת של השבט האבוריג'ני ג'אפוקיי נלמד אודות אורח חייהם, נאזין לסיפורים מהמיתולוגיה האבוריג'ינית, והצגת הטרגדיה שהייתה מנת חלקם מאז בוא האדם הלבן. לינה במלוננו בקיירנס.

יום 7 │12/03 – קיירנס – סידני ואתריה

הבוקר ניפרד מקיירנס ונטוס לסידני, העיר הגדולה ביותר באוסטרליה אשר ממוקמת על שפת המפרץ הטבעי הגדול בעולם. עם אוכלוסייה של 5 מיליון איש, הפכה סידני לבירה הפיננסית של אוסטרליה ובה נמצאת גם הקהילה היהודית הגדולה המונה כ- 45,000 איש. בצהריים ננחת בסידני ונתחיל את סיורינו בעיר. נראה את הגנים הבוטניים המרהיבים, נעבור בטיילת המתארכת עד קו החוף ונגיע עד בית האופרה המרשים. נמשיך בנסיעה על הגשר המפורסם של סידני ,עד לשכונה הפרברית "מנלי", ולאחר מכן נשוט במעבורת חזרה לעיר. בהמשך, נטייל ברחובות הציוריים של סידני העתיקה, ה"רוקס (The Rocks) בהם שופצו מבני מחסני הנמל בעבר והיום הם שילוב של גלריות, מסעדות ואטרקציות תיירותיות מיוחדות. נערוך תצפית מ"הכיסא של גברת מקורי"- עליו ישבה אשתו של המושל מקורי בצפייה לאניות שיביאו דואר מביתה באנגליה. בתום הסיור נגיע למלוננו בסידני.

יום 8 │13/03 – סידני – עלייה לאוניה ויציאה להפלגה

בשעות הבוקר נשלים את סיורינו בסידני. ניסע לאורך החוף המפורץ ונהנה מנוף עוצר נשימה של המצוקים הנושקים לים, וברקע אתרי סידני המפורסמים כמו בית האופרה, גשר המפרץ והמגדלים. בצהריים נגיע לנמל ונתחיל בסידורי העלייה לאנייה לקראת ההפלגה. בערב ניפגש כדי לשמוע פרטים על מתקני האוניה וסיורי החוף המתוכננים.

ימים 10-9│ 14-15/03 – ימי ים

לפנינו שני ימי שיט למנוחה והתרגעות באוניה. ניתן לרחוץ בבריכה, להסתובב בין החנויות, להמר בקזינו או סתם לנוח במרפסת השיזוף. במהלך ימי השיט נתכנס כדי לשמוע הרצאות שיינתנו על ידי המדריך. ארוחות ולינה באוניה.

יום 11 │16/03 – ארץ הפיורדים

הבוקר תיכנס האוניה (אין ירידה לחוף)לפיורד מילפורד (שנקרא בטעות "מיצר") שבדרום מערב האי הדרומי של ניו זילנד. הכינו מצלמות!!! אורכו של הפיורד 15 קילומטר ועומקו כ- 450 מטר. זהו אחד הפיורדים בשמורת פיורדלנד שהוכרזה "אתר מורשת עולמית" ע"י אונסק"ו. זהו אחד האזורים הגשומים ביותר בעולם, וכמות המשקעים היורדת בו מגיעה ל-6800 מילימטר המתחלקים על 180 ימי גשם בשנה! המים המתוקים היורדים על ההרים (1500 מ' מעל הפיורד) מזינים את מפלי המים הרבים הנופלים אליו ויוצרים שכבת מים מתוקים בעובי 2.5 מטר מעל שכבת המים המלוחים שמתחת. נצא מהפיורד ונכנס למיצר דאוטפול. המקום קיבל את שמו "מוטל בספק" מ-מגלה הארצות ג'ימס קוק שהחליט לא להיכנס אליו כי חשש שלא יוכל לנווט בו. במיצר נמצאים מפלי מים רבים והמפורסם שבהם הוא מפל בראון שגובהו 600 מטר והוא אחד מהגבוהים בניו זילנד. ניתן לראות כאן להקות דולפינים, דובי ים ופינגווינים. אחר הצהרים נכנס לפיורד דאסקי (Dusky Sound ), אחד הגדולים באזור פארק הפיורדים, שאורכו 400 קילומטר ובו מספר רב של מפלי מים ויונקים ימיים.

יום 12 │17/03 – דאנידין – חצי האי אוטגו

הבוקר נעגון בפורט צַ'למֵרס .נרד מהאוניה וניסע עד הגיענו לעיר דאנידין (Dunedin ) המכונה "אדינבורו החדשה", העיר השנייה בגודלה באי הדרומי של ניו זילנד. העיר נוסדה בשנת 1848 על ידי מתיישבים סקוטים שקראו לה על שם בירת מולדתם וכיום היא מונה כ- 118,000 תושבים אשר מתוכם יותר מחמישית, אוכלוסייה של סטודנטים. העיר ידועה בארכיטקטורה הוויקטוריאנית שלה, באוניברסיטה שלה, בגן הבוטני שבתחומה ובבעלי החיים הימיים החיים בסביבתה.

סיור החוף שלנו בדאנידין

נתחיל את סיורינו בדאנידין ונראה את אתרי העיר ובהם האוקטגון – הכיכר המרכזית המתומנת, תחנת הרכבת הייחודית, בתי המשפט, בית העיריה והקתדראלה. לא נחמיץ כמובן את הצעידה במעלה רחוב בולדווין הנחשב לתלול בעולם לפי ספר השיאים של גינס. בהמשך, נצא לחצי האי אוטגו ונגיע למרכז המבקרים של האלבטרוסים המלכותיים. האלבטרוס המלכותי הוא עוף ים ענק, בעל מוטת כנפים המגיעה לאורך עד 3.7 מטר! נראה את הציפור המיוחדת המצטיינת בתעופתה ובעזרת מוצגים שונים נלמד על אורחות חייה. נצא לסיור מיוחד בחוף מוגן שבו אנו עשויים לראות רבים מבעלי החיים הימיים המיוחדים של ניו זילנד, כמו כלבי ים, אריות ים, פינגווינים צהובי העין הנדירים במיוחד ופינגווינים כחולים. נצפה בהם מקרוב ונלמד על אורחות חייהם המיוחדים. בתום הסיור נשוב לאוניה להמשך ההפלגה.

יום 13 │ 18/03 -אקרואה – קרייסטצ'רץ'

הבוקר נעגון בעיירת הנמל אקרואה. נרד לחוף באמצעות סירות וניסע אל קרייסטצ'רץ- העיר הגדולה ביותר באי הדרומי והשנייה בגודלה בניו זילנד המצטיינת בשטחים הירוקים ומכונה "עיר הגנים". סיור החוף שלנו נסייר ברחובותיה של קרייסטצ'רץ (Christchurch) ונראה את הקתדרלה ובנייניה המרכזיים. נשוטט בסמטאותיה ושווקיה של העיר ונבקר בשוק שכולו חנויות ומסעדות בתוך לא פחות ולא יותר מאשר במכולות. נגיע למרכז העיר ונבקר בגן הבוטני המדהים בעצים האדירים שבו. בשעות הצהריים ניסע לאחת האטרקציות המעניינות ביותר בניו זילנד– המרכז האַנטַארקטי הבין לאומי (International Antarctic Centre) הממוקם במתחם שדה התעופה הבין לאומי. זהו מוזיאון אינטראקטיבי המוקדש כולו ליבשת אנטארקטיקה. ניסע על רכב שטח מיוחד בתנאי שטח המדמים את אנטארקטיקה. עטויים במעילים ניכנס ל"חדר הסערות"- אולם גדול ומושלג בטמפרטורה של מינוס חמש מעלות ונתנסה ב"סערה" הכוללת רוחות עזות וצניחת טמפרטורה למינוס 25 מעלות. לאחר מספר דקות מסתיימת הסערה ואנו יוצאים מהחדר הקפוא לביקור באקווריום הפינגווינים ובתצוגות שונות היסטוריות, גאוגרפיות, גיאולוגיות וביולוגיות המאפשרות הצצה מעמיקה על האנטרקטיקה. בתום יום מהנה נשוב לאוניה ולפנות ערב נמשיך בהפלגה.

יום 14 │19/03- וולינגטון

הבוקר נעגון בעיר וולינגטון (Wellington) בירת ניו זילנד. העיר הוקמה בשנת 1839 בקצה הדרום-מערבי של האי הצפוני על שפת מפרץ קוק המפריד בין שני האיים, חשופה לרוחות חזקות ועל כן מכונה גם "עיר הרוחות". וולינגטון שהפכה לבירה בשנת 1865 כשהחליפה את אוקלנד, היא העיר השלישית בגודלה בניו זילנד עם אוכלוסייה של כ- 400 אלף תושבים. בגלל רעידות האדמה התכופות בעיר, חלק גדול מהבניינים בנויים מעץ. מבני הממשל שנבנו לאחר רעידת האדמה החזקה ב-1855 הם קומפלקס מבני העץ הגדולים ביותר בחצי הכדור הדרומי.

סיור החוף שלנו בוולינגטון

לאחר הירידה מהאנייה נצא לביקור בהר ויקטוריה לתצפית פנורמית של 360 מעלות. ביום יפה נוכל לראות מכאן גם את האי הדרומי. נמשיך לגנים הבוטניים של העיר (נעלה או נרד לגנים בקרון רכבל), ולאחר מכן נגיע למתחם בניין הפרלמנט, נצפה על המבנים השונים בעלי ארכיטקטורה מיוחדת ונעמוד על תפקודם השונה. בחלקו השני של סיורנו בוולינגטון נבקר במוזיאון האומה "טה פפה" (Te Papa ) המתפרס על פני 6 קומות ובו תצוגה מרשימה על ההיסטוריה והתרבות המאורית לצד הסברים מאלפים על הטבע בניו זילנד. בתום הסיור יינתן מעט זמן חופשי להסתובב ברחובותיה היפים של וולינגטון. לינה באוניה.

יום 15 │ 20/03 – יום ים

יום שייט למנוחה והתרגעות באוניה. ניתן לרחוץ בבריכה, להסתובב בין החנויות, להמר בקזינו או סתם לנוח במרפסת השיזוף. הרצאה תינתן על ידי המדריך במהלך היום. ארוחות ולינה באוניה.

יום 16 │21/03 -טאורנגה – רוטורואה

הבוקר נעגון בטאורנגה (Tauranga) העיר הגדולה שעל חוף Bay of Plenty שבאי הצפוני. העיר נוסדה בשנת 1882 ומונה 123 אלף תושבים אך האזור יושב כבר במאה ה-133 ע"י מאורים.בגלל אקלימה הנוח וחופיה היפים הפכה העיר לאתר נופש מבוקש ומרכז לגולשים וצוללנים.פסטיבל הג'ז הלאומי מתקיים בעיר בכל שנה בתקופת הפסחא ומושך אליו אמנים מפורסמים, עם אוכל ויין משובחים. העיר מהווה מוקד משיכה לחגיגות ראש השנה האזרחית הנחגגות בה.
סיור החוף שלנו נרד מהספינה ,נפנה דרומה לרוטורואה (Rotorua) הנקראת "בירת החגורה התרמית" של ניו זילנד בליבו של חבל הארץ של המאורים. נתחיל במרכז הגיאותרמי וואי או טאפו ( Wai O Tapu), עם בריכות צבעוניות מרהיבות, בוץ ומים מבעבעים מבטן האדמה. אם יתאפשר, נבקר את "הליידי נוקס", הגייזר שמתפרץ בשעה קבועה ולאחר מכן נגיע אל אתר הגייזרים, המעיינות החמים ובריכות הבוץ של "טה פוייה" ( Te Puia), שהם חלק משמורת ווקארווארווה ( Whakarewarewa), הפולטים מים רותחים וקיטור לגובה רב. נצפה בהופעה ייחודית של התרבות המאורית .אחר הצהריים נסייר בפארק "מעיינות הקשת" ( Rainbow Springs Nature Park), בהם נכיר מגוון מינים ייחודי של חי וצומח מקומי, כולל עצי סקוויה ענקיים שהובאו מקליפורניה אך קצב גדילתם כפול מזה שבמולדתם. בתום הסיור נשוב לאוניה להמשך ההפלגה.

יום 17 │22/03 – אוקלנד

הבוקר נעגון באוקלנד הנחשבת לעיר הגדולה והמאוכלסת ביותר בניו זילנד. מספר תושביה כמיליון וחצי שהם כשליש מתושבי המדינה! העיר נוסדה בשנת 1840 ושימשה כבירת ניו זילנד עד 1865. המאורים שהתיישבו במקום במאה ה-14 קראו לעיר "טמאקי מקאו ראו" שפירושו "העיר עם מאה האוהבים", בזכות היותה נחשקת ע"י כובשים רבים אשר חמדו את מיקומה הנוח ופוריות אדמתה.

סיור החוף שלנו באוקלנד

ניסע לפסגתו של "הר עדן" ונערוך תצפית מרהיבה של 360 מעלות על אוקלנד וסביבתה המשתרעת מחופי הים הטסמני עד למפרצי האוקיאנוס השקט. נמשיך ונראה את הנמל הגדול של העיר, הקומפלקס החדש שנבנה לתחרויות המפרשיות היוקרתית American Cap אותן אירחה אוקלנד. נבקר במוזיאון "זיכרון המלחמה" ( War Memorial Museum), מוזיאון נפלא לסיכום והבנת התרבות המאורית וסיפור ההגירה הפולינזית לאזור, כיאה לעיר בעלת האוכלוסייה הפולינזית הגדולה בעולם. המוזיאון אוצר בנוסף, מוצגים מחלקה של ניו זילנד במלחמות העולם הראשונה והשנייה. לסיום, נעלה למגדל "סקאיי" שגובהו 328 מטר גובה, לתצפית עוצרת נשימה על אוקלנד וסביבותיה. בתום הסיור נשוב לאוניה להמשך ההפלגה.

יום 18 │23/03 – מפרץ האיים (ניו זילנד)

הבוקר נגיע למפרץ האיים (Bay of Islands) המהווה אזור סוב טרופי המכיל 144 איים וכפרים ציוריים בצפונו של האי הצפוני בניו זילנד.אזור זה מצטיין בנוף מהמם והוא גן עדן ליצורים ימיים, צמחיה עשירה ותופעות טבע מיוחדות. באיים אלה התיישבו ראשוני המאורים וכאן נחתם החוזה המפורסם בינם לבין האנגלים בשנת 1840

סיור החוף שלנו במפרץ האיים

לאחר שנרד מהאוניה נגיע לאתר וואיטנגי (Waitangi) כאן נחתם החוזה עם המאורים וכאן נוסדה ניו זילנד המודרנית. הסיור יכלול ביקור בכפר מאורי ומופע ראווה . ניסע מהכפר לשמורת Puketi (Puketi State Forest) בו נלך על רמפה מוגבהת ונראה מקרוב מגוון עשיר של עצים וצמחים ובהם עצי הקאורי (Kauri) הענקיים המגיעים לגובה של 50 מטר ויותר וגילם כ- 3000 שנה! נגיע לכפר הציורי Kerikeri ונמשיך למערות קאוויטי (Kawiti Caves) המושכות מבקרים רבים בזכות תופעות הקארסט המיוחדות שנוצרו בהן ובמיוחד נטיפים בגדלים וצורות שונות. ואולם האטרקציה המרכזית במערות היא מיליוני תולעים זוהרות באור כחול/ירוק החיות בה ויוצרות אפקט ייחודי הנראה כגלקסיה מוארת התלויה מעלינו . נלך כ-30 דקות בתוך מערת הגיר לאורך כ- 200 מטר, נשמע הסברים מאלפים על חיי התולעים ואף נוכל לראותן מקרוב. אכן חוויה יחודית!
בדרכנו חזרה ניסע בדרך הנופית היפה לקאווקאווה (Kawakawa) כפר ציורי שנוסד כעיירת כורי פחם במחצית המאה ה-19 (כיום לא נותר פחם זמין באזור). הישוב המונה כיום 1400 תושבים ידוע גם כ"עיר הרכבת" היות וקו המסילה ההיסטורית המגיע לעיירה אופואה עובר ברחובה הראשי. אתר התיירות הידוע ביותר בקאווקאווה הוא Hundertwasser Toilets – מבנה שירותים ציבוריים שעוצב כיצירת אמנות ברחובה הראשי בידי האמן האוסטרי Friedensreich Hundertwasser שחי ויצר בעיירה משנת 1975 עד מותו בשנת 2000. בתום סיורנו נשוב לאוניה להמשך הקרוז.

ימים 19-20│ 24-25/03 – ימי ים

לפנינו שני ימי שיט למנוחה והתרגעות באוניה. ניתן לרחוץ בבריכה, להסתובב בין החנויות, להמר בקזינו או סתם לנוח במרפסת השיזוף. במהלך ימי השיט נתכנס כדי לשמוע הרצאות שיינתנו על ידי המדריך. ארוחות ולינה באוניה.

יום 21│26/03 – סידני- סיום הקרוז וירידה מהאוניה

עם הגעתה הבוקר של האוניה לסידני, הקרוז יגיע לסיומו. נרד מהאוניה ונצא לסיור בפרבריה היפיפיים של סידני.ניסע לאורך החוף המפורץ ונבקר ב"בונדיי ביץ", החוף המפורסם ביותר של סידני. נעלה לתצפית מרהיבה על העיר מסידני סקאיי טוואר נעבור ברובע הסיני ,נראה את בניין המלכה אליזבת ונכיר את מרכז העיר. אחר הצהריים תוכלו ליהנות מזמן חופשי בעיר. לינה בסידני.

יום 22 │ 27/03 – סידני – טיסה להונג קונג

הבוקר ניסע לשדה התעופה הבינלאומי של סידני לקראת הטיסה להונג קונג. לאחר הנחיתה, ניסע למלוננו בהונג קונג להתארגנות ולינה.

יום 23 │28/03 – מקאו – הונג קונג –תל אביב

הבוקר נצא באמצעות קטמרן לסיור במקאו המצויה כ-70 ק"מ דרומית-מערבית להונג קונג. מקאו היא חצי אי לחופה הדרומי של סין המוגדרת כאזור מנהלי מיוחד תחת השלטון הסיני, מעין אוטונומיה בתוך הרפובליקה העממית של סין. אחר הצהריים נשוב ממקאו להונג קונג וניסע לשדה התעופה לקראת טיסת הערב חזרה לתל אביב.

נחיתה ביום ה-24 של הטיול, 29/03 

מחירים ב-$ לאדם בחדר זוגי

יציאה חזרה חדר פנימי חלון תוספת למרפסת הערות  
  6.3.19 29.3.19 *  7,795 $    870 $     
   תוספת ליחיד          
             

נחיתה לפנות בוקר

 
הטיול כולל:
• טיסות בינלאומיות באל על וקואנטס במסלול ת"א -הונג קונג – סידני // סידני-הונג קונג –ת"א
• טיסות פנים במסלול סידני -קיירנס -סידני
• מיסי נמל, מס בטחון והיטל דלק (כפוף לשינויים!)
• שייט של 13 לילות על סיפון Majestic Princess בכלכלה מלאה (למעט ארוחות צהרים בירידה לסיורי החוף)
• בחלק היבשתי של הטיול בתי מלון בדרגת תיירות טובה ע"ב ארוחת בוקר
• כל סיורי החוף עם אוטובוס צמוד וממוזג – אין סיורי בחירה
• כניסות לאתרים לפי המפורט בתכנית
• שהיה וסיור בהונג קונג
• סיור בחצי האי מקאו
• מדריך ישראלי מומחה לאוסטרליה וניו זילנד
• מדריכים מקומיים בחו"ל בהתאם לנדרש
• טיפים לנותני השירותים היבשתיים בחו"ל (לא כולל באוניה)
• מפגש קבוצה ותדרוך לפני היציאה

הטיול אינו כולל:
• אשרת כניסה לאוסטרליה
• טיפים באוניה (חובה עפ"י כללי חברות השייט)
• ביטוח בריאות ומטען
• דמי סבלות בבתי המלון
• תשר למדריך הישראלי
הערות:
• דרושה אשרת כניסה לאוסטרליה – פרטים במשרדי תרבותו 03-5260090.
• תכנית הביקורים כפופה ותלויה בתנאי מזג האוויר
• ייתכנו שינויים בסדר ימי הפעילויות ובסדר הביקורים וכן בסדר פעילויות הערב
תנאי תשלום ודמי ביטול:
• דמי קדימה על סך 200 $ לנוסע עם ההרשמה. עם הבטחת הטיול יגבה התשלום כולו.
• ניתן לשלם ב- 3 תשלומים ללא ריבית ולסיימם 3 חודשים לפני הקרוז.
• התשלום לפי שער המחאות והעברות גבוה ביום הגבייה.

אתרים מרכזיים ואטרקציות בתוכנית הקרוז המשולב של תרבותו :
* סיור בהונג קונג כולל תצפית מהר ויקטוריה ושיט בנמל אברדין
* סיור בעיר הניוזילנדית קיירנס המהווה גן עדן לאוהבי הטבע ,כולל ביקור באקווריום.
* סיור בשמורת דיינטרי כולל מעבר בערוץ המוסמאן -מפגש בין יער הגשם הטרופי לאוקיינוס השקט.
* ביקור מיוחד בשונית האלמוגים הגדולה
* ביקור במרכז התרבות והמורשת של השבט האבוריג'ני ג'אפוקיי
* סיור מקיף בסידני ,העיר הגדולה ביותר באוסטרליה
* שייט באזור הפיורדים המרהיבים של ניו זילנד: מילפורד, דאוטפול ודאסקי
* סיור לחצי האי אוטגו כולל מרכז המבקרים של האלבטרוסים המלכותיים
* סיור בעיר הניוזילנדית קרייסטצ'רץ כולל המרכז האַנטַרקטי הבין לאומי
* סיור בוולינגטון –בירת ניוזילנד כולל תצפית בהר ויקטוריה ,הגנים הבוטניים ומוזיאון טה פפה.
* סיור במרכז הגיאותרמי וואי או טאפו, עם בריכות צבעוניות, בוץ ומים מבעבעים מבטן האדמה
* ביקור בפארק "מעיינות הקשת" בהם נכיר מגוון מינים ייחודי של חי וצומח.
* סיור בעיר אוקלנד :עליה לפסגת הר עדן, מוזיאון התרבות המאורית ותצפית ממגדל סקאי.
* ביקור באתר וואיטנגי המהווה את מקום ייסודה של ניו זילנד המודרנית
* ביקור בכפר מאורי ומופע ראווה
* סיור בשמורת Puketi בה נראה מגוון עשיר של עצים וצמחים ובהם עצי הקאורי הענקיים
* ביקור במערות הקראסט והנטיפים קאוויטי (Kawiti Caves)
* סיור בחצי האי מקאו (אוטונומיה מנהלית בתוך הרפובליקה של סין)
2019-03-09T06:56:25+00:00