קרוזים מאורגנים – טיולים מאורגנים בחגים

חגים 2018 חוגגים בטיולים מאורגנים בלתי נשכחים

תקופת החגים מהווה הזדמנות מצוינת לשבור את השגרה, להתנתק מהמציאות המוכרת ולצאת לחגוג בטיול מאורגן חלומי. להכיר יעדים חדשים, להיחשף לתרבויות מרגשות, לצבור חוויות וזיכרונות לכל החיים.

מה מחכה לכם בטיול בחגים?

היכונו לטיול מאורגן המשלב בין נופים לתרבות והינו קונספט מנצח לכל המטיילים הסקרנים וההרפתקניים, שאוהבים ליהנות מהחיים ורוצים טיול שהוא הרבה יותר מעוד מביקור ביעד.
טיולי החגים של תרבותו גובשו על ידי מומחי תיירות ותרבות, שבחרו ביחד את המיטב. ישנם טיולים המתמקדים ביעד ספציפי ואחרים ממזגים בין מספר יעדים בטיול אחד. בכל טיול, נבחרו האתרים מעניינים ביותר, בין אם אלה אתרי חובה על המפה או אתרים בלתי מוכרים ויוצאי דופן.
אלה יכולים להיות יעדים בניחוח אורבני, הערים הגדולות והאהובות או אזורים כפריים, איים אקזוטיים ומקומות מסתוריים ורחוקים יותר שטרם גיליתם.
בכל מקרה, מחכה לכם חוויה מסוג אחר. בין השתתפות בפסטיבל מסורתי או קרוז מפנק בו תיהנו מהפלגה באוניית תענוגות יחד עם סיורים מודרכים מרתקים. מוזמנים לצאת מעבדות לחירות במקום בו טרם ביקרתם, מקום בו תחושו מהו חופש אמתי.  

לאן מטיילים בחג הקרוב?

תקופת חגים 2018 טומנת בחובה יעדים מופלאים באירופה ואסיה. בין אם זו יפן רבת הפנים, פורטוגל הססגונית, סיציליה ומלטה היפות ואיי יוון החלומיים ועוד יעדים רבים מפתיעים. הטיולים בחגים מלווים במדריכים שנבחרו בפינצטה, שיודעים כיצד לספר סיפור, מעשירים את הטיול והופכים אותו לחוויה תרבותית מיוחדת במינה. תוכלו, למשל, לגלות עמם את הדמויות והגיבורים של האיים, העבר המטלטל שמחלחל מתחת לפני השטח, מסורת, פולקלור, קולינריה. תוכלו לראות מבעד לעיניים איך ההיסטוריה מתעוררת לתחייה, כיצד מקומות מסוימים עוררו השראה ליצירות אמנות ועוד.

כדי שלא תפספסו טיולים בחגים 2018, כדאי להבטיח מקומכם בטיול כבר עכשיו. כאן תוכלו להתרשם מהטיולים המאורגנים המתקיימים במהלך החגים והמסלול של כל אחד מהטיולים. שימו לב לתאריכים, התוכנית, מה היא כוללת מבחינת קרוז, טיסות, אירוח במלונות, הדרכות של מדריכים מקצועיים, אטרקציות ופעילויות שונות. אז איפה אתם בחג? מטיילים ונהנים מכל רגע.