פריחת הדובדבן - טיול משולב קרוז סובב יפן
כולל הפסטיבלים טאקיאמה ושיבאזאקורה

הטיול בהכנה

מלאו את הטופס, ונתקשר אליכם מיד עם קביעת תאריכי יציאה חדשים
קוד טיול: TCJA

משך הטיול/קרוז: 20 ימים
8 לילות קרוז,

יציאה: אפריל 2019

מדינות: יפן, קוריאה הדרומית

אוניה: Diamond Princess

סגנון: טיול/קרוז מאורגן

 

יתרונות בלעדיים ודגשים מיוחדים
 • אין טיול דומה לזה. החלק היבשתי של הטיול אינו מסתפק בקיוטו וטוקיו אלא מבקר בלעדית בהירושימה שהיא אחד המפתחות להבנת יפן המודרנית.
 • סיורים בלעדיים באלפים היפנים ובשמורת הר פוג'י ומבט עמוק לתוך מאצומוטו, טאקייאמה, ושירקוואה, מאתרי מורשת אונסקו המייצגות את יפן הכפרית העתיקה, ההררית והאותנטית. השוו זאת בקפידה לתוכניות אחרות.
 • שתי נסיעות ברכבת הקליע.
 • מלונות במרכז הערים הגדולות, ארוחות בבתי המלון או במסעדות כדי לאפשר לכם לטעום מהקולינריה היפנית המסורתית.
 • טיסות קתאי פסיפיק דרך הונג קונג
 • מנהל ומדריך הטיול אברהם תש"ח, מדריך טיולים בכיר וותיק ביפן

מטיילים יקרים, בידקו את סיורי החוף שלנו מול תכניות של חברות מתחרות. יתכן ובסיורי החוף שלהם יש פחות כניסות וביקורים בתשלום ופחות שעות טיול בליווי אוטובוסים, בפערים שמגיעים בסה"כ לסכומים גבוהים. לכן, מה שנראה בהתחלה זול, עלול להפחית מעוצמת החוויה ולהתברר בסופו של דבר כמחיר מאד יקר וללא כל היתרונות של תרבותו – זיכרו זאת !

טיול ליפן הוא מסע אל זהות תרבותית הנבדלת משאר עמי אסיה. ברצותם, נפתחים אל העולם וסופגים השפעות תרבותיות, וברצותם מסתגרים בבידוד מזהיר. תנועת המטוטלת בין פתיחות להסתגרות הפכו את יפן לאומה בעלת צביון ייחודי משלה – מצד אחד, אומה פרגמטית, הנכונה להטמיע לתוכה את המיטב מתרבותם של אחרים, ומצד שני, אומה נוקשה ושמרנית, אשר שומרת בקנאות על מסורתה. זהו קוד יפני שקשה לפצח אלא אם כן אתה מתכנן טיול עם מסלול והדרכה, שיתכוונו לכך.

אחד ההסברים המעניינים על התפתחות התרבותית של יפן והיפנים בהשוואה לחלקים אחרים בעולם, היה מפיו של פרופ' אמריקאי ממוצא יפני שביקר בארץ לפני שנים אחדות. "אוכלוסיית יפן" הוא אמר, "מונה כ- 40% מאוכלוסיית ארה"ב . כעת דמיינו את 40% מהאוכלוסייה המתגוררת בארה"ב, מצטופפת על שטח בגודל של פנסילבניה!

אם תרצו, "סיר הלחץ" הזה והבידוד לאורך מאות שנם מהעולם החיצון, הם המפתח לפיצוח הקוד היפני. כדי לנטרל את תוצאות הדחיסות הזו, היפנים פיתחו פתרונות רב מימדיים בתרבות, דתות, אורח חיים, הרגלי הגיינה, נימוס וכבוד הדדי ועוד ועוד.
אם אתם באמת מעוניינים לחדור לליבה של יפן, ולא רק לטייל בקיוטו ובטוקיו, אין ספק שהטיול&קרוז שלנו הוא דרך טובה לעשות זאת.

הטיול שלנו קורה בתקופת פריחת הדובדבן, שהיא חגיגה של הטבע משולבת עמוק בתוך התרבות והדתות של יפן לדורותיה. נטייל בהירושימה על השפעותיה המופלגות על יפן המודרנית, נעלה לאלפים היפנים אל מרבדי הפרחים והעצים בשיא ליבלובם ואל אורח החיים הכפרי אותנטי שעדיין נשמר שם, נבקר בשמורת הטבע של הר הפוג'י, נשתתף בפסטיבל טקיאמה הגדול ובפסטיבל הפרחים שיבאזאקורה, נבקר בטוקיו עם העבר העשיר והפנים של העתיד, קיוטו המסורתית, קנזאווה הסמוראית, הערים המרתקות במערב וצפונו של האי הגדול- הונשו ועוד.

יום 1| תל-אביב- אוסקה
פגישה בנתב"ג וטיסת "קתאי פסיפיק" לקיוטו דרך הונג קונג. את הלילה נבלה במטוס.

יום 2 | אוסקה – הרכבת המהירה  "שינקנסן" להירושימה
הגעה לשדה התעופה של אוסקה "קנסאי" הנמצא על אי מלאכותי בלב ים. לאחר הנחיתה נצא לאוסקה לביקור  פנורמי. העברה אל הרכבת המהירה לנסיעה להירושימה, כשבידנו תיקי יד עם ציוד ללילה אחד (המזוודות יועברו למלון לאחסון). עם ההגעה העברה למלון.
לינה: הירושימה
ארוחות: ע.

יום 3 | הירושימה – קיוטו
לאחר ארוחת הבוקר נבקר במוזיאון השלום ובמתחם פארק השלום, המקום בו אירע הפיצוץ האטומי שבעקבותיו הסתיימה מלחמת העולם השנייה. בהמשך נגיע למעגן ממנו נצא לשייט אל האי מיאגימה, אחד האתרים האהובים ביפן ובו נמצא המקדש הצף.
בתום הסיור באי היפיפה נשוט חזרה להירושימה ומשם ניסע ברכבת מהירה  לקיוטו . נבקר במרכז קהילת בית שלום, קהילת נוצרים יפנים אוהבי ישראל (הביקור מותנה באישור הקהילה) ונזכה לקבלת פנים מסורתית חמה.
העברה למלון ולאחר ארוחת ערב נערוך סיור רגלי להיכרות ראשונית עם העיר.
לינה: קיוטו
ארוחות: ב.ע.

יום 4 | קיוטו – נארה
את סיורינו נפתח בגן האבנים המפורסם במקדש ריואנג'י (Ryonanji) שבו היו הסמוראים עושים תרגילי מדיטציה טרם צאתם לקרב. במקום נמצא גם אחד מגני הסלעים המפורסמים בעולם. 15 סלעים המסודרים באופן כזה שלא ניתן לראות את כולם מאותה נקודה. נסיעה קצרה והרינו במקדש המוזהב (Kinkaku-ji) שנבנה במאה ה- 14 ושתי קומותיו העליונות מתוך שלש מכוסות בזהב טהור. בחזיתו נמצא אגם צלול כבדולח וההשתקפות של צבע הזהב במים התכולים הינה מראה מרהיב ביופיו.
נמשיך לביקור בטירת ניג'ו (Nijo) עוצרת הנשימה שנבנתה על ידי מייסד שושלת השוגונים, טוגאוורה, ושימשה גם כארמון המגורים שלו. בטירה השתמרו ציורי קיר מרהיבים, רצפת עץ שנבנתה במיוחד כדי להרעיש בקול חריקה צייצני לכל פסיעה כדי לגלות פולשים, פיתוחי עץ אמנותיים, ציורים על פרגודים והיא מוקפת גן נאה שבמרכזו מפל.
נמשיך לנארה שהייתה הבירה הראשונה של יפן. היא נבנתה במאה השמינית ושימשה כבירה פחות ממאה שנים. מתקופה זו נותרו מקדשים רבים בפארק גדול ויפה, שאיילים משוטטים בו בחופשיות נבקר במקדש טודאיג'י (Ji Todai) שהוא מבנה העץ הגדול בעולם, ובו פסל בודהא ענק מברונזה. בתום הביקור נחזור לרובע  גיון (Gion),  פרבר של קיוטו גדוש החנויות, המסעדות ובתי תה מסורתיים אשר קנה את פרסומו העולמי הודות ל­ geiko גיישות בכירות שתפקידן לבדר את באי הבארים והמועדונים. עם מספיק מזל נוכל להיתקל גם בגיישה בדרכה למועדון. לגיון יש גם יחוד היסטורי המושך אליו תיירים בשל הריכוז הגבוה של בתי העץ בעלי החזית הצרה והעומק הניכר, מבנים שסיפור מעניין מאחוריהם.
לינה: קיוטו
ארוחות: ב.ע.

יום 5 | קיוטו – פסטיבל טאקיאמה
הבוקר נצא לטייל ונעלה אל מקדש קיומיזו (Kiyomizu), אחד המקדשים המפורסמים ביותר של יפן אשר התווסף לרשימת אתרי המורשת של אונסקו. המקום ידוע בעיקר בשל בימת העץ שלו הבולטת מהאולם המרכזי, ונמצאת 13 מטר מעל הגבעה שמתחתיה. הבימה מעניקה למבקרים נוף מרהיב של יער עצי דובדבן ואדר, על רקע קיוטו שבאופק.
העברה לתחנת הרכבת, ונסיעה ברכבת המהירה לנגויה מנגויה נמשיך באוטובוס לטאקיאמה.
נגיע לטאקיאמה (Takayama), אל יומו השני של פסטיבל האביב הנחשב לאחד משלושת הפסטיבלים החשובים ביפן, אז מוציאים לרחובות העיירה מרכבות עם מקדשים ניידים הנחשבים ליפים ביותר ביפן. טאקיאמה עצמה היא עיירה עתיקה, שרחובותיה ובתי העץ שבה השתמרו היטב. העיירה, הממוקמת בלב אזור יערות, הפכה את חרושת העץ למרכיב ההשפעה הבולט ביותר על האדריכלות שלה, התעסוקה, האומנות ועוד. אומני העץ של טאקיאמה היו האומנים המועדפים על המשפחה הקיסרית.
לינה: באזור טאקיאמה
ארוחות: ב.ע.

יום 6 I טאקיאמה – שיראקאווה גו
נצא לבקר בשוק הבוקר מיאגאווה ובמוזיאון בו נמצאות העגלות המקושטות והמרהיבות, בהן משתמשים פעמיים בשנה בפסטיבל הגדול. נבקר ברחוב קאמי-סנומצ'י ונתרשם מהבתים המסורתיים ומהרובע העתיק. נמשיך לשיראקאווה גו, כפר מסורתי שהוכרז על ידי אונסקו כאתר מורשת עולמית. נתרשם מחיי האיכרים היפניים ששומרים על מנהגם עד עצם היום  ,נראה את בתי האיכרים שנבנו בצורה ייחודית המתאימה לאקלים במקום. נערוך  ביקור בבית "וואדה" – כך נקראים הבתים האופייניים למקום חזרה לטאקיאמה.
לינה: באזור טאקיאמה
ארוחות: ב.ע.

יום 7 I מאצומוטו – פסטיבל פוגי שיבאזאקורה  – הקונה
נצא לכיוון מאצומוטו  עיירה הנמצאת בשער הכניסה להרי האלפים ובשל כך הייתה תמיד יעד אסטרטגי למבקשים לשלוט באזור. נבקר במבצר העיר המסוגנן המכונה "מבצר העורב" בשל צבע חומותיו השחורות והוא אחד מראשוני המבצרים שנבנו ביפן ובין היחידים שנותרו בשלמותם.  של ואנו בדרכינו על אחד מסמליה החשובים של יפן הר פוג'י (Fuji).הר פוג'י. הוא הר געש בעל מבנה חרוטי מושלם שגובהו 3776 מ'   נערוך תצפית אל כיוון ההר מפסטיבל פוג'י שיבאזאקורה. פסטיבל פרחים מוצגים כ 80,000  פרחים המכסים  גבעות קטנות ,בצבעי  אדמדם, ורוד, סגול ולבן. כאן זאת  הזדמנות נהדרת לצלם את הר פוג'י  במלוא יופיו. נמשיך להאקונה  אל אגם אשי אל מעיינות המים החמים והעברה למלון.
לינה: האקונה
ארוחות: ב.ע.

יום 8 I הקונה – טוקיו
נתחיל את סיורינו הבוקר במוזיאון  האקונה המרשים עם אוסף נדיר של פיסול מודרני והנחשב לאחד המוזיאונים הטוביםן בעולם באומנות עכשווית. נטיל במתחם הפתוח של המוזיאון בין גלריות, בתי קפה ופסלים, פרי יצירתם של גדולי האומנים במאה העשרים ובראשם פבלו פיקאסו עם כ-30 מיצירותיו!
עם סיום הביקור ניסע לטוקיו בירת יפן מאז 1868 ומקום מושבו של קיסר יפן. טוקיו היא עיר של ישן וחדש, קידמה ומסורת, גורדי שחקים, שהם פאר האדריכלות המודרנית, לצד רחובות ישנים ובהם בתי עץ, פארקים ירוקים לצד כבישים סואנים, מקדשים ושווקים והכל בהרמוניה נפלאה. נערוך סיור פנורמי ונראה את אזור גינזה, הלב הסואן של העיר הגדולה, את בית הפרלמט את המתחם הארמון הקיסרי, את רחוב הקניות היוקרתי אומאטוסאנדו ונבקר ברובע שיבויה.
לינה: טוקיו
ארוחות: ב.ע.

יום 9 I טוקיו – ניקו
הבוקר מוקדש.  לניקו (Nikko), אזור הררי (660 מ') ומיוער הממוקם כ- 150 ק"מ מצפון לטוקיו. זהו המוזילאום של השוגון הנערץ טוקוגאווה, מייסד השושלת שהצליחה לאחד את יפן במשך יותר מ- 250 שנה. לכבודו בנה נכדו קומפלקס מקדשים מפואר (Toshogu)) הנחשב ליפה בכל יפן. היפנים מאמינים כי כל אדם חייב לראות לפחות פעם אחת בחייו את יופייה של ניקו. על שמורת הטבע שלה הכוללת בתוכה הרים וולקנים, אגמים, מפלים ואתרים היסטוריים.
מכירים את שלוש דמויות הקופים המפורסמים? אלו שאינם שומעים, רואים או מדברים? הם מכאן.
מניקו נצא לאגם צ'וזנג'י ( Chuzenji)) שנוצר ע"י סכר טבעי עשוי לבה. צורתו של האגם היא אובלית והוא ידוע בשל עומקו היוצא-דופן. בתקופת הקיץ המקום פופולארי ביותר כאתר נופש לדייג ושייט יאכטות וסירות. משם למפלי קגון (Kegon) ), אחד המפלים הגבוהים ביותר ביפן (96 מ') אשר מדרונותיו עשויים קווארץ ולבה, תוצאת התפרצות הר הגעש ננטאי.
לינה: טוקיו
ארוחות: ב.ע.

יום 10 I טוקיו –  יוקוהאמה – עלייה לאוניה
בבוקר נצא לביקור באחד השווקים המרכזיים של טוקיו, נמשיך  אל מקדש אסאקוסה קאנון
(Asakusa Kanon) המוקדש לאלה קאנון – אלת הרחמים הבודהיסטית שבכוחה לרפא מחלות ונבקר בשוק הססגוני שליד המקדש .
בצהרים נצא ליוקוהמה לפגוש את אניית הקרוז המפוארת שלנו ­ Princess Daimond עליה נשהה בתשעת הלילות הבאים.

יום 11 | יום ים
יום שכולו שייט. קחו את הזמן ליהנות מכל מה שיש לאוניה להציע: פעילויות תרבות, ספא וספורט מופעי בידור, מגוון מסעדות, שופינג וקזינו… במשך היום יתקיים מפגש לקבוצה והרצאה של המדריך.

יום 12 | בוסאן
בשעות הצהריים נגיע אל העיר בוסאן בדרום קוריאה. בין השנים 1953- ­1950 התחוללה מלחמה עקובה מדם בין קוריאה הצפונית לקוריאה הדרומית. במהלך החודשים הראשונים של אותה מלחמה, כבשו כוחות הצפון את מירב שטחה של קוריאה הדרומית. המקום היחיד שבו נעצרו הצפוניים ונתקלו בהתנגדות עזה הייתה העיר בוסאן ­ – "סטאלינגרד של המזרח". למרות המצור הקשה ויחסי הכוחות שנטו בבירור לטובת הצפון לא נכנעה העיר העיקשת ומאז ועד היום משמשת בוסאן כסמל ומופת לגבורה בקרב.
סיור החוף שלנו
כיוון שלרבים מחברי הקבוצה יהיה זה הביקור הראשון בקוריאה, סיור החוף שלנו יעשה מאמץ להכיר לכם מגוון רחב ככל האפשר מההיסטוריה והתרבות של קוריאה כולה. נסייר באזור הנמל והגשר המרהיב החוצה את המפרץ, נבקר בשוק הדגים המפורסם של העיר ונותיר גם מעט זמן חופשי לשוטט בעיר המודרנית הזו.

יום 13 | סאקאי – מונוטו
נמל דייגים זה, ממוקם בנוף מרהיב של ים, שמים והרים, ידוע בקרב אניני טעם בכל העולם בסרטנים ובטונה ה- Bluefin שלו. סאקאימינטו (Sakaiminato) הוא גם השער לאזור עתיק מאוד בהונשו
(האי הגדול מבין ארבעת איי יפן), בו שוכן taisha­Izumo, אחד המקדשים העתיקים הקדושים ביותר של השינטו.
סיור החוף שלנו
עם העגינה נצא אל העיירה Matsue שם נבקר ב"מבצר השחור", טירה שבה התגורר נצר לשושלת טוקוגאווה האדירה ששלטה ביפן במשך 250 שנים. יחודה של הטירה הוא בכך שהיא, כמו טירת העורב, בין הבודדות שנותרו מימי הביניים ועשויה כולה מעץ.

יום 14 | קאנאזווה
סיור החוף שלנו

קאנאזאווה נחשבת לבירתו של מחוז אישיקאווה ומכונה גם "קיוטו הקטנה", בגלל הדמיון לבירת יפן העתיקה. נבקר בגן קנרוקואן, הנחשב לאחד משלושת הגנים היפים ביותר ביפן. בגן המפורסם כ-12,000 עצי אורן הנחבשים במטריות החבלים דמויות האוהלים, המגנות עליהם בפני נזקי השלגים. נבקר גם בבית סמוראים מסורתי שברובע נאגאמשי ובשוק הציורי אומישו בתום הסיור נחזור לאוניה.

יום 15 | האקודאטה
היום נערוך יום סיור מלא בעיר הנמל האקודאטה -­ הנמל הראשון שנפתח למערב לאחר הסגר מרצון של מאות שנים. העיר שנוסדה במאה ה­15 היא בת 400 אלף תושבים וכיום הנמל שלה הוא אחד הנמלים החשובים ביפן.
סיור החוף שלנו
נתחיל את הביקור בשוק בוקר יפני מסורתי שכולו סדר וניקיון ושכל עקרת בית יפנית קונה בו את המצרכים היומיים . נבקר במבצר גוריוקאקו, מבצר מרשים בגודלו, בתעלות המים ובחומות האבן סביבו. נשלים את ביקורנו ברובע מוטומאצ'י, הרובע שבו התיישבו הסוחרים הזרים עם פתיחת הנמל ב­-1854 לעולם הרחב. בתי הרובע מצטיינים בסגנונות האירופיים השונים לפי מוצאם. נשלים את ביקורינו בתצפית יפה ממרומי הר האקודטה אליו נטפס ברכבל.

יום 16| אאמורי – הירוסאקי
העיר אאומורי בצפון יפן, שואבת את יופיה ממטעי תפוח עץ ועצי הדובדבן הפורחים והמקיפים את נופיה על רקע הרי Hakkoda המושלגים הנראים ממרחק. לאורך ההיסטוריה שלה, היא הוכתה באסונות פעם אחר פעם. בשנת 1910 הרסה שריפה גדולה חלק ניכר של העיר ובמהלך מלחמת העולם השניה, היא נותרה הרוסה לאחר הפצצה אווירית – ובכל זאת ידעה להתאושש תמיד. אולם, אאמורי ידועה בעיקר בזכות פסטיבל Matsuri Neputa הנודע שלה, אירוע שנתי המושך אליו רבים.
סיור החוף שלנו
לאחר העגינה באאמורי, נצא להירוסקי השכנה, עיר עתיקה מהמאה ה­8 שהיתה עיר מחוז חשובהבתקופת אדו. התחנה הראשונה שלנו היא פארק Castle Hirosaki הנודע, שבמרכזו טירת השוגון אשר נשרפה ונבנתה מחדש בשנת 1810. יש בה שלושה מפלסים, צריח, תעלות הגנה, שערים וקירות מבוצרים אשר נשמרו היטב ומאפשרים לנו להציץ לרגע לעולמו של מנהיג הלוחמים.אוצר היסטורי זה הוא גם משכנו של אחד המראות הטבעיים הפופולריים ביותר במדינה. שפר מזלנולבקר במקום בשבועיים בהם מתקיים פסטיבל "matsuri Sakura"  כאשר הפארק כולו הופך לורוד חיוור. ­ 600 עצי הדובדבן שבו מלבלבים במלוא פריחתם, מלאים מיופיו המרהיב של הטבע.
נמשיך אל העיירה נפוטה מורה (Mura Nepota) ובה נבקר במוזיאון "חי" ומרשים אבל כזה שאינו נראה כמוזיאון מצוי. תכולתו כוללת דמויות דו­ מימד דימיוניות, מתוחות על מסגרות עץ ובמבוק הנישאות על עגלות במהלך הפסטיבל המפורסם של הירוסאקי, Matsuri Neputa המתקיים באוגוסט.
הדמויות והעגלות הן מעשה אמנות וכוללות לוחמים מיתולוגיים, ציורי קרבות ונשים יפות.
המדריך המקומי יספק הסברים על המסורות והיסטוריה סביב הפסטיבל.

יום 17| יום ים
יום שכולו שייט. קחו את הזמן ליהנות מכל מה שיש לאוניה להציע: פעילויות תרבות, ספא וספורט, מופעי בידור, מגוון מסעדות, שופינג וקזינו. במשך היום יתקיים מפגש לקבוצה והרצאה של המדריך.

יום 18 I יוקוהמה – טוקיו
נצא מיוקוהמה אל הבירה טוקיו ונשלים את ביקורינו בה. נבקר במוזיאון אדו לתולדות העיר טוקיו. נעלה לתצפית מרהיבה על העיר ממגדל סקאי טרי, המגדל השני בגובהו בעולם (634 מ') וכפול בגובהו ממגדל אייפל (התצפית היא מגובה של 451 מ').  המגדל שהושלם ב- 2012 מאיים על ההגמוניה של אחד מסמליה הוותיקים של בירת יפן, מגדל טוקיו. נבקר ברובע האלקטרוניקה אקיהברה, נראה את בית העיריה החדש . ונגיע לרובע השעשועים קאבוקי צו.
לינה: טוקיו
ארוחות: ב.ע.

ימים 19| טוקיו ­ – הונג קונג – תל אביב
היום אחרון לטיול את ביקורינו נתחיל במקדש מייג'י, אחד החשובים ביפן המוקדש לקיסר מייג'י ואשתו הקיסרית. הזוג המלכותי היה זה ששם קץ לשלטון הפאודלי ומעמד השוגון ובכך הוציאו את יפן מהבידוד בו הייתה נתונה שנים רבות. המקדש ממוקם ביער ובו כ­ 120 אלף עצים מכ­ 365 זנים שונים . מרשים.נמשיך לאזור הראג'וקו המפורסם ובו שדרת אומוטה סנדו­ השאנז אליזה של טוקיו ותופעה עולמית ייחודית המושכת אליה קהל רב מכל קצוות תבל. כאן, לכל מעצב­ על, במקום חנות יש בניין שלם המוקדש למותג שלו! התפיסה שאדריכלות הולכת יחד עם שיווק אופנה, מיקמה כאן גודש של יצירות מופת אדריכליות בשמות הכ"כ מוכרים לכם: בניין פראדה, לואי ויטון, דיור ועוד. נמשיך לאזור אוביידה הרובע החדשני והמתקדם בטוקיו.
בתום ביקורינו העברה לשדה התעופה לטיסה חזרה ארצה דרך יעד ביניים

יום 20 תל אביב
נחיתה בתל אביב תם טיולינו הקיף והמרתק ביפן

אתרים בלעדיים לתרבותו בהם יבקר הטיול:

הירושימה
– הרכבת המהירה "שינקנסן"- הירושימה וחזרה
– מוזיאון השלום
– מתחם פארק השלום
– שייט אל האי מיאג'ימה

הרי האלפים היפנים
– מוזיאון ההומניות של מציל יהודי השואה- סוגיהרה

טקיאמה
– פסטיבל האביב הנחשב לאחד משלושת הפסטיבלים החשובים ביפן

מאצומוטו
– "מבצר העורב"
– תצפית על הר פוג'י (Fuji)

שמורת האקונה
– שיבאזאקורה
– אגם אשי
– מעיינות המים החמים.
– מוזיאון האקונה לפיסול מודרני, אחד הטובים בעולם

ניקו
קומפלקס מקדשים מפואר (Toshogu) הנחשב ליפה בכל יפן
שמורה הכוללת הרים וולקנים, אגמים, מפלים ואתרים היסטוריים.
אגם צ'וזנג'י Chuzenji))
מפלי קוגון, הגבוהים ביותר ביפן

יתרונות נוספים:

• טיול בתקופת פסטיבלי הדובדבן ובנוסף: פסטיבל טקיאמה ופסטיבל הפרחים שיבאזאקורה.
• טיול שמשלב קרוז מפנק עם טיול עומק של פעם בחיים למדינה מרוחקת
• חוויה כפולה של אחד מפלאי הטכנולוגיה היפנית: שתי נסיעות ברכבת הקליע המפורסמת, מהמהירות בעולם.
• הטיול היבשתי אינו מסתפק בטוקיו וקיוטו, אלא מבקר בלעדית בהירושימה, באלפים היפנים בעיירות העתיקות
טקיאמה ומאצומוטו, בשמורת הקונה, ניקו ועוד. בדוק והשווה.
• הקרוז מאפשר ביקור בערי החוף ובכפרים של יפן בדגש על תרבות יפן, כולל מופע אומנויות יפניות מסורתיות
• שיט באוניה Diamond Princess המדורגת בליגת הפרימיום
• לינה בבתי מלון בדרגה של ארבעה כוכבים על בסיס חצי פנסיון ו/או מסעדות
(הבדל משמעותי באיכות הטיול לעומת מלונות 3 כוכבים)
• מפגשים קבוצתיים ו/או הרצאות מפי מדריך הטיול במשך ההפלגה
• מפגש קבוצה על קפה ועוגיות לקראת היציאה לטיול, בו יינתן כל המידע הדרוש

המחיר כולל:

 • טיסות בינלאומיות בחברת התעופה קתאי פסיפיק
 • מיסי נמל, מס בטחון והיטל דלק מעודכן ל-1.7.16
 • בתי מלון בדרגת 4 כוכבים
 • כלכלה במהלך השיט: פנסיון מלא (למעט צהריים בסיורי החוף)
 • כלכלה בטיול היבשתי: חצי פנסיון. ארוחות במסעדות ובבתי המלון
 • טיפים לנותני שירותים בחו"ל (למעט באוניה בה נדרש לשלם $121 לאדם).
 • כניסות לכל האתרים ופעילויות לפי התוכנית
 • אוטובוס תיירות ממוזג לכל העברות וסיורים.
 • מדריך טיול בכיר ישראלי
 • מדריכים ומרצים מקומיים
 • מפגש קבוצה, עם כיבוד קל, לפני היציאה.

המחיר אינו כולל:
• ביטוח בריאות ומטען
• טיפים באוניה (חובה עפ"י כללי חברת השייט)
• שינויים במחירי מיסי נמל, היטל ביטחון ותוספת דלק – המחיר יעודכן בהתאם.
• סבלות, תשר למלווה הישראלי

הערות:

 • מרכיב מחיר השייט משתנה בחברת השייט עפ"י היצע וביקוש. המחיר הסופי ייקבע ביום ההזמנה.
 • חדרי מלון במרכזי הערים יפן בדר"כ קטנים מהסטנדרטים במערב.
 • חדרי יחיד (SINGLE ROOM), בדר"כ קטנים יותר מאלו הזוגיים
 • ייתכנו שינויים בתכנית הטיול, ובסדר הביקור באתרים בהתאמה לתחזית התפתחות הפריחה ולאילוצים שאינם תלויים במארגנים.
 • שיבוץ החדר, מיקום, קומה ושדרוג, ייקבעו ע"י מחלקת הקבוצות של חברת השייט בהתאם לקטגוריה

תנאי תשלום:
• דמי הרשמה על סך 200 $ לנוסע הנכללים במחיר הטיול.
• עם הבטחת הטיול יגבה התשלום כולו.
• ניתן לשלם ב- 3 תשלומים ללא ריבית
• התשלום לפי שער המחאות והעברות.

מחיר ב-$ לאדם בחדר זוגי*

יציאה חזרה חדר פנימי חלון בתוספת מרפסת בתוספת תוספת יחיד מדריך
               

*אין כפל הנחות ומבצעים