yes

טיול מאורגן בנורמנדי באירועי פסטיבל האימפרסיוניסטים

סמינר מטייל בנורמנדי באירועי פסטיבל האימפרסיוניסטים

6 ימי סיור עומק בנורמנדי במסגרת פסטיבל האימפרסיוניזם – אומנות, נופים, ארכיטקטורה וגסטרונומיה

הטיול בהכנה

מלאו את הטופס, ונתקשר אליכם מיד עם קביעת תאריכי יציאה עדכנים

קוד הטיול:  TGIF  בהכנה!
משך הטיול:  6 ימים
יציאה:  יפורסם
מדינה:  צרפת
מסלול:  פריז, ז’יברני, טרוביל, רואן, אטרטה, לה האבר, הונפלר, חוף הפרחים, קאן, פונטואז, אובר סור אואז, פריז, ברביזון
סגנון:  טיול כוכב יבשתי + לילה בפריז

 

 

  • 6 ימי סיור בנורמנדי בדגש על האומנות האימפרסיוניסטית

  • 4 לילות במלון בעיירת הקיט טרוביל

  • הדרכה של מדריך מומחה לאזור, מבטיחה עומק ייחודי לחוויה תרבותית מיוחדת.

  • טיסות ישירות של אל על לפריז וחזרה לתל אביב

נורמנדי בשנת 2020 תעמוד בסימן פסטיבל האימפרסיוניסטים. במסגרת אירועי הפסטיבל תערכנה ברחבי נורמנדי תערוכות מיוחדות של ציורי האימפרסיוניסטים. אין הזדמנות טובה יותר מזו כדי לטייל בנורמנדי. במסגרת הסמינר נעסוק לא רק באימפרסיוניסטים. נתרשם מהנופים היפים והייחודיים של נורמנדי, נתוודע לארכיטקטורה המיוחדת של חבל הארץ הזה, השורשים ההיסטוריים שלו, אירועים שעיצבו אותו וכמובן המסורת הגסטרונומית המפוארת של האזור. היומיים האחרונים יוקדשו לפריס ולסביבתה הקרובה, וזאת כדי “להשלים את התמונה ” של השפעת האימפרסיוניסטים על התקופה.

מסלול

יום 1 | תל אביב – פריס – ז’יברני (GIVERNY) – טרוביל ( (Trouville
בשעות הבוקר המוקדמות נפגש בנתב”ג ונעלה על טיסת אל על ישירה לפריז, עיר האורות ובירת צרפת. עם ההגעה נצא מערבה לז’יברני בה נמצאת אחוזתו של הצייר קלוד מונה. נבקר בבית ונטייל בגן שהוא עצמו עיצב כדי שישמש לו השראה לציוריו. נבקר גם בתערוכה מיוחדת במוזיאון האימפרסיוניסטי הסמוך לאחוזה. התערוכה תתמקד בציורים” באוויר הפתוח” של קורו ומונה . החל מהמאה ה- 18 החלו הציירים לצאת לטבע ולצייר נופים ואת מה שהם ראו מחוץ לאטליה. בתום הביקור המרתק ניסע לבית המלון בטרוביל למנוחה. עיירת קייט קטנה הנמצאת על שפת האוקינוס, בה נלון בארבעת הלילות הבאים. לינה וארוחת ערב בבית המלון.
יום 2 | רואן (Rouen ) – אטרטה (ETRETAT) – נתיב המצוקים
לאחר ארוחת הבוקר במלון נתחיל את היום בנסיעה לבירתה של נורמנדי – העיר רואן. העיר התפרסמה בתולדות צרפת כמקום עלייתה על המוקד של ז’אן ד’ארק. אנחנו כמובן נראה את המקום הזה אבל לא נפסח גם על הקתדרלה הגותית המפוארת שמונה הנציח אותה בסדרת ציורים בלתי נשכחת ונבקר גם במוזיאון המקומי לאמנות שבו תתקיים תערוכה המוקדשת לאוסף פרנסואה דיפו – האיש עם 600 הציורים “תשוקה אימפרסיוניסטית.” פרנסואה דיפו היה תעשיין עתיר נכסים שהקדיש את מיטב זמנו וכספו לרכישת ציורים של אמנים כמו מונה, רנואר, סיסלי, טולוז-לוטרק ופסארו. מוזיאון רואן לאמנויות יפות מקדיש לראשונה תערוכה לתעשיין בעל חזון זה. אחר הצהריים ניסע לאטרטה. חוף המצוקים של אטרטה היה אחד הנופים המועדפים על הציירים האימפרסיוניסטים. נטייל לאורך קו החוף המיוחד וננסה להבין מה משך את הציירים למקום הזה. חזרה לבית המלון טרוביל . ארוחת ערב ולינה.

יום 3 | טרוביל (- (Trouville לה האבר (Le Havre ) – הונפלר (HONFLEUR )
הבוקר נבקר בשוק הדגים ופירות הים של טרוביל, שוק קטן אך איכותי וידוע באזור כולו. מכאן ניסע ללה האבר. העיר העתיקה נהרסה כמעט לחלוטין במלחמת העולם השנייה . לאחר המלחמה שוקם מרכז העיר בסגנון מודרניסטי על ידי המתכנן אוגוסט פרט. לה האבר עוטרה באות לגיון הכבוד בשנת 1949, ובשנת 2005 הוכרזה כאתר מורשת עולמי. המוזיאון לאמנות מודרנית על שם אנדרה מאלרו בו נבקר, הפך לשני בצרפת בכמות הציורים האימפרסיוניסטים שבו. לרגל הפסטיבל מוצגת במוזיאון תערוכה הנושאת את השם: “לילות מוארים” הופעת התאורה בערים, תחילה באמצעות גז ואחר כך חשמל הרשימה מאוד את האמנים של אותה תקופה והם ביטאו את החוויה החדשה בציוריהם. – בניהם מונה, פיסארו , ון דונגן, דלונה ואחרים.
בנסיעה קצרה נעבור לגדה השנייה של שפך נהר הסיין אל העיירה הונפלר. זו אחת העיירות היפות ביותר בנורמנדי שהייתה אבן שואבת לאמנים וציירים כבר במחצית השנייה של המאה ה– 19. אנחנו נטייל בעיירה, נתרשם מהנמל שלה, נבקר בכנסיית העץ הייחודית שלה. בעיר נולד אז’ן בודן, מראשוני המשפיעים בזרם האימפרסיוניסטי, מי שהיה חברו הטוב של קלוד מונה שהודה בהשפעתו של בודן על אמנותו. נבקר במוזיאון הקרוי על שמו, ומקדיש את התערוכה המיוחדת לאחד מחשובי אסכולת ברביזון – שארל-פרנסואה דוביני. לעת ערב נשוב לבית המלון בטרוביל לארוחת ערב ולינה.

יום 4 | דוביל (DEAUVILLE) – חוף הפרחים – קאן (CAEN) – חוף הפרחים
את הבוקר נתחיל בביקור בדוביל, העיירה המרכזית בריוויירה של נורמנדי, מושכת את עשירי צרפת והעולם למרוצי הסוסים שנערכים בה ולקזינו המפורסם. נערוך סיור פנורמי ונתרשם מעושרה של העיירה המקסימה, משם נמשיך לתחנתנו הבאה בדיב שם בנה וויליאם הכובש, דוכס נורמנדי, את הצי שבאמצעותו חצה את הלמנש וכבש את אנגליה. נתרשם מהארכיטקטורה המיוחדת שלה, ונמשיך דרך קאבור לעבר קאן, אחת מערי הקיט בריביירה הצרפתית ומפורסמת בעיקר בזכות פסטיבל הסרטים הנחשק שמתקיים בה כל שנה. נטייל בעיר ונבקר במוזיאון המקומי לאמנות שגם בו נערכת תערוכה מיוחדת והפעם מוקדשת לרנואר. לקראת ערב נחזור לבית המלון בטרוויל. ארוחת ערב במלון.

יום 5 | פונטואז – אובר סור אואז – פריס
ניפרד מנורמנדי ונחזור לכיוון פריס. תחנתנו הראשונה תהייה העיירה פונטואז הסמוכה לפריס, בה התגורר ויצר במשך שנים רבות קאמי פיסארו שהיה צייר יהודי צרפתי, שנחשב על ידי רבים כחשוב שבאמנים של אותה תקופה, בניהם סזאן שנתן לו את הכינוי “ראשון האימפרסיוניסטים”. נבקר במוזיאון המוקדש ליצירותיו אך לא רק להם אלא גם לפול סיניאק ולאחרים שציירו באזור יפה זה שעל גדות נהר האואז. הן בסגנון הפרה-אימפרסיוניזם והן מהפוסט אימפרסיוניזם. מרחק נסיעה קצר מאוד נגיע לכפר אובר סור אואז, הכפר בו שהה ואן גוך בתקופת חייו האחרונה ושם גם נקבר. נעלה לקברו של האמן האומלל ומשם נמשיך לביקור במקום מיוחד ,ארמון, שבחלליו מתקיימת מצגת אור קולית מרשימה המתארת את התקופה של סוף המאה ה19 ותחילת המאה העשרים. מכאן ניסע לבית המלון בפריס. ארוחת ערב ולינה.

יום 6 | ברביזון – פריס – תל-אביב
לאחר ארוחת הבוקר בבית המלון נצא לביקור בברביזון . כפר שהתפרסם מאוד בתקופה הטרום אימפרסיוניסטית . אחרי שנת 1830, הכפר שרוב תושביו התפרנסו מחטיבת עצים ביערות שמסביב ,התחיל לארח באכסניה ג’אן שבמקום ציירים שבאו לחפש השראה בנופיו, בשדות וביער פונטנבלו הסמוך. מאוחר יותר קיבלו האמנים את השם אסכולת ברביזון. נטייל בכפר ונבקר באכסניית ג’אן, שהפכה למוזיאון של אסכולת ברביזון. העיצוב והריהוט המקושטים עוצבו על ידי האמנים המקוריים. מוצגים בה כמה תמונות מקוריות. החל מדצמבר 1984 המקום מוכר כמונומנט היסטורי של צרפת. נחזור לפריס כדי ליהנות מהעיר המקסימה תמיד, ולקראת ערב ניסע לנמל התעופה לטיסה ישירה חזרה לארץ.

המחיר כולל:
• טיסות אל על ישירות לפריז הלוך ושוב
• מסי נמל, מס בטחון והיטל דלק
• בתי מלון מרכזיים על בסיס חצי פנסיון (ארוחות בוקר וערב)
• כניסות לכל האתרים ופעילויות לפי התוכנית
• העברות ימיות ציבוריות ופרטיות בהתאם למסלול הטיול
• מדריכים מקומיים
• תשר לנותני שירותים בחו”ל (למעט למדריך הישראלי בטיול)
• מערכת שמע (אוזניות).
• מפגש קבוצה לפני היציאה לטיול

המחיר אינו כולל:
• ביטוח בריאות ומטען
• שינויים במחירי מיסי נמל.
• טיפ למדריך הישראלי
• התייקרויות דלק לאחר תאריך 01.02.20.
• כל מה שאינו מופיע בסעיף “הכל כלול”

תנאי תשלום:
* דמי קדימה על סך 250 אירו לנוסע עם ההרשמה והנכללים במחיר הטיול.
* עם הבטחת הטיול יגבה התשלום כולו
* ניתן לשלם ב- 3 תשלומים ללא ריבית
* התשלום לפי שער המחאות והעברות.
הערות:
** ייתכנו שינויים בתכנית אירועי הקרנבל ובשעות הטיסה
** בדבר חיסונים – יש לפנות למרפאות המטיילים בלשכת הבריאות המחוזית.

* המחירים משתנים בחברת השייט עפ”י היצע וביקוש. המחיר הסופי ייקבע ביום ההזמנה.

טיולים בתקופת “הקורונה

הטיולים מיועדים למחוסנים בלבד היכולים להנפיק תעודת קורונה המיועדת לחו”ל (לא תו ירוק ישראלי).

יובהר ויודגש כי כל עוד מדינת היעד מקבלת תיירים ומתקיימות טיסות למדינת היעד, הטיולים ייצאו כסדרם.

דמי הביטול המפורטים בסעיף “מחירים” והטופס ההרשמה, יהיו תקפים גם במקרים בהם הנוסע יחלה בקורונה ו/או תחול עליו חובת בידוד וכן גם במקרים בהם תהא חובת בידוד לנכנסים לישראל, ו”משבר הקורונה” לא יהווה עילה לפטור מדמי ביטול.

על הנוסע חלה חובה להצטייד (מוקדם ככל הניתן) על חשבונו, בפוליסת ביטוח נסיעות לחו”ל, הכוללת גם סעיף קורונה. סעיף זה הוא חובה.
“תרבותו” ממליצה לכל נוסעיה לרכוש גם ביטוח המכסה כל הכיסויים המקובלים וההרחבות המוצעות ע”י חברות הביטוח (לרבות הטסה רפואית)
וכן ביטוח נגד ביטול מכל סיבה שהיא המכסה את כל העלויות והנזקים העלולים להיגרם בטיול, לרבות עקב ביטול ו/או הפסקת ו/או קיצור הטיול ו/או שינויים בו, ו”תרבותו” לא תהיה אחראית כלפי הנוסע (או חברת הביטוח שלו), בכל אופן שהוא, בקשר לכל עלות ו/או נזק (לרבות חובת הנוסע לשלם דמי ביטול) בקשר לעניינים כאלה.

ההתנהלות בטיסות ובמדינות היעד תהנה בכפוף להוראות שיחולו באותה עת לגבי טיסות ו/או שהות במדינת היעד (חובת חבישת מסיכות, שמירת מרחק וכו’). חלה חובה על הנוסע לנהוג ולציית לחוקים ולהחלטות חברות התעופה והרשויות המקומיות.
על הנוסע חלה החובה לבדוק עוד בטרם הרשמתו לטיול את תנאי הטיסות והכניסה למדינת היעד והשהות בה וזאת באמצעות אתר משרד החוץ הבריאות ורשות שדות התעופה וכו’. כל מדינה ותנאיה השונים.

יובהר כי הנחיות הקורונה משתנות ממדינה למדינה ומחברת תעופה לחברת תעופה וכן משתנות מעת לעת ולכן חלה החובה על הנוסע בטרם נסיעתו להתעדכן ולפעול עפ”י ההנחיות התקפות לאותו מועד.

יודגש כי “תרבותו” לא תהא אחראית לכל נזק שייגרם לנוסע בעקבות אי השתתפותו בטיול או בעקבות מגבלות שונות שיחולו על הנוסע

נא לקרוא:  תנאים כלליים וגילוי נאות

מחירים בדולרים לאדם בחדר זוגי

מחיר ב-אירו לאדם בחדר זוגי

יציאה חזרה מחיר לאדם בחדר זוגי  תוספת לחדר יחיד מדריך  
           

* אין כפל מבצעים והנחות

2021-11-24T06:40:59+00:00