yes

פסח ביפן – טיול מאורגן משולב קרוז בעת פריחת הדובדבן

טיול מאורגן ליפן כולל קרוז בתקופת פריחת הדובדבן

פסח בחול – טיול משולב קרוז ביפן בחג הפסח

קוד טיול: TCJA 

משך הטיול/קרוז: 20 ימים
9 לילות קרוז,

יציאה: 3 באפריל 2019
חזרה:  22 באפריל

אוניה: Diamond Princess

מדינות: יפן, קוריאה הדרומית

מסלול: אוסקה, הירושימה, קיוטו, נארה, טקייאמה, הקונה, טוקיו, אישינומאקי, הקודטה, ניגטה, בוסאן, קגושימה

סגנון: טיול + קרוז מאורגן

 

יתרונות בלעדיים ודגשים מיוחדים

 • אין טיול דומה לזה. החלק היבשתי של הטיול אינו מסתפק בקיוטו וטוקיו אלא מבקר בלעדית בהירושימה שהיא אחד המפתחות להבנת יפן המודרנית.
 • אופי הטיול בנוי כך שהמטייל לראשונה ביפן, לא יחסר מתרבותה המסורתית, מההיסטוריה המרתקת שלה ומחייה בעידן המודרני, אך יעשה זאת בשילוב של טיול יבשתי נינוח ויסודי משולב בקרוז.
 • מלונות במרכז הערים הגדולות, ארוחות בבתי המלון או במסעדות כדי לאפשר לכם לטעום מהקולינריה היפנית המסורתית.
 • טיסות קתאי פסיפיק דרך הונג קונג

OYR08H_8DaySpringFlowers_R2_CD

מטיילים יקרים, בידקו את סיורי החוף שלנו מול תכניות של חברות מתחרות. יתכן ובסיורי החוף שלהם יש פחות כניסות וביקורים בתשלום ופחות שעות טיול בליווי אוטובוסים, בפערים שמגיעים בסה"כ לסכומים גבוהים. לכן, מה שנראה בהתחלה זול, עלול להפחית מעוצמת החוויה ולהתברר בסופו של דבר כמחיר מאד יקר וללא כל היתרונות של תרבותו – זיכרו זאת !

טיול ליפן הוא מסע אל זהות תרבותית הנבדלת משאר עמי אסיה. ברצותם, נפתחים אל העולם וסופגים השפעות תרבותיות, וברצותם מסתגרים בבידוד מזהיר. תנועת המטוטלת בין פתיחות להסתגרות הפכו את יפן לאומה בעלת צביון ייחודי משלה – מצד אחד, אומה פרגמטית, הנכונה להטמיע לתוכה את המיטב מתרבותם של אחרים, ומצד שני, אומה נוקשה ושמרנית, אשר שומרת בקנאות על מסורתה. זהו קוד יפני שקשה לפצח אלא אם כן אתה מתכנן טיול עם מסלול והדרכה, שיתכוונו לכך.

אחד ההסברים המעניינים על התפתחות התרבותית של יפן והיפנים בהשוואה לחלקים אחרים בעולם, היה מפיו של פרופ' אמריקאי ממוצא יפני שביקר בארץ לפני שנים אחדות. "אוכלוסיית יפן" הוא אמר, "מונה כ- 40% מאוכלוסיית ארה"ב . כעת דמיינו את 40% מהאוכלוסייה המתגוררת בארה"ב, מצטופפת על שטח בגודל של פנסילבניה!

אם תרצו, "סיר הלחץ" הזה והבידוד לאורך מאות שנם מהעולם החיצון, הם המפתח לפיצוח הקוד היפני. כדי לנטרל את תוצאות הדחיסות הזו, היפנים פיתחו פתרונות רב מימדיים בתרבות, דתות, אורח חיים, הרגלי הגיינה, נימוס וכבוד הדדי ועוד ועוד.
אם אתם באמת מעוניינים לחדור לליבה של יפן, ולא רק לטייל בקיוטו ובטוקיו, אין ספק שהטיול&קרוז שלנו הוא דרך טובה לעשות זאת.

הטיול שלנו קורה בתקופת פריחת הדובדבן, שהיא חגיגה של הטבע משולבת עמוק בתוך התרבות והדתות של יפן לדורותיה.

יום 1| 3/4 תל-אביב – אוסקה Osaka
פגישה בנתב"ג וטיסה לאוסקה דרך יעד ביניים (החלפת מטוס). את הלילה נבלה במטוס.

יום 2 |  אוסקה Osaka – הירושימה Hiroshima
לאחר הנחיתה השדה התעופה קנסאי שנבנה על אי מלאכותי בלב הים, נמשיך להירושימה ברכבת המהירה רכבת הבוליט או שיקנסן שאתנו תיקי יד עם הציוד הנחוץ לנו ללילה אחד התארגנות במלון וארוחת ערב.

יום 3 | הירושימה Hiroshima – קיוטו Kyoto
לאחר ארוחת הבוקר נצא מהמעגן המקומי באמצעות שייט אל האי מיאג'ימה, אחד האתרים האהובים ביפן. באי זה קיימת הרמוניה בין מקדשים נפלאים ומיוחדים, בתים עתיקים, שמורות טבע, תופעות של גאות ושפל ואווירה מיוחדת ומיסטית. נסייר באי, ונגיע לסיור במקדש היפהפה – Itsukushima המקדש הצף שהוכרז כאתר מורשת עולמית ע"י אונסקו. עם סיום הסיור נחזור בשייט אל המעגן המקומי וממנו חזרה להירושימה לסיור במוזיאון השלום ובמתחם פארק השלום בו היה מרכז הפיצוץ האטומי שהביא לסיום מלחמת העולם ה- .2בהמשך העברה לרכבת המהירה לנסיעה לקיוטו . ארוחת ערב ולינה.

יום 4 |  קיוטו Kyoto
את סיורינו נפתח גן האבנים המפורסם במקדש ריואנג'י (Ryonanji) שבו היו הסמוראים עושים תרגילי מדיטציה בטרם צאתם לקרב. במקום נמצא גם אחד מגני הסלעים המפורסם בעולם. 15 הסלעים שבו מסודרים באופן כזה שלא ניתן לראות את כולם מנקודה אחת.
נמשיך ונבקר במקדש המוזהב (Kinkaku-ji) שנבנה במאה ה- 14 והוא בעל 3 קומות ושתי העליונות מכוסות בזהב טהור. בחזיתו נמצא אגם צלול וההשתקפות שלו במים התכולים היא מראה מרהיב. נמשיך ונבקר בטירת ניג'ו (Nijo) עוצרת הנשמה שנבנתה על ידי מייסד שושלת השוגונים טוגאוורה ושימשה גם כארמון המגורים שלו. בטירה השתמרו ציורי קיר מרהיבים, פיתוחי עץ אמנותיים, ציורים על פרגודים  והיא מוקפת גן נאה שבמרכזו מפל.
נסיים בגיון (Gion) הוא פרבר של קיוטו המפורסם ביותר בגיישות. הוא מלא בחנויות, מסעדות ובתי תה שבהם פועלות geiko (ניב קיוטו לגיישה) ומאיקו (גיישות חניכות) שתפקידן לבדר. גיון מושך אליו תיירים בגלל הריכוז הגבוה של בתי הסוחרים מעץ. בשל העובדה שהארנונה התבססה בעבר על רוחב חזית הבית לרחוב, הבתים נבנו עם חזיתות צרות ועומק ניכר. באזור יש בו סיכוי טוב להיתקל גם בגיישה בדרכה למועדון. נחזה במופע ריקוד גיישות לכבוד פריחת הדובדבן העברה למלון. ארוחת ערב

יום 5 | קיוטו Kyoto – נארה Nara
עם בוקר נצא אל נארה (Nara), מרחק שעה נסיעה מקיוטו. נארה, בירת הקבע הראשונה של יפן, איבדה את תוארה לאחר 76 שנים בלבד לנגאוקה (Nagaoka). הדבר קרה כאשר ההשפעה והשאיפות הפוליטיות של המנזרים הבודהיסטים רבי העוצמה של העיר גדלו והפכו להיות איום רציני על הממשלה. בשל עברה כבירה, היא נותרה עם אוצרות היסטוריים רבים, כולל כמה מהמקדשים העתיקים והגדולים ביותר ביפן נבקר בפארק גדול ויפה, שאיילים משוטטים בו בחופשיות. נמשיך למקדש טודאיג'י (Todai Ji) שהוא מבנה העץ הגדול בעולם, ובו פסל בודהא ענק מברונזה, שגובהו 16 מטרים. נבקר במקדש הצבעוני קסוגה( Kasuga) אחד ממקדשי השינטו הידועים ביותר ביפן, נסיים את הביקור בנארה, במפעל ליצור יין הסאקי, המשקה הלאומי היפני. עם בוקר נעלה אל מקדש קיומיזו (Kiyomizu), אחד המקדשים המפורסמים ביותר של יפן אשר התווסף לרשימת אתרי המורשת של אונסקו. המקום ידוע בעיקר בשל בימת העץ שלו הבולטת מהאולם המרכזי שלה, ונמצאת 13 מטר מעל הגבעה שמתחתיה. הבימה מעניקה למבקרים נוף מרהיב של יער עצי דובדבן ואדר שמתחתיה המתפרצים בים של צבע באביב ובסתיו, על רקע קיוטו העיר, נסיים את הערב במרכז קהילת בית שלום (קהילת נוצרים יפנים אוהבי ישראל, מותנה באישור הקהילה) ונזכה לקבלת פנים מסורתית. ארוחת ערב.

יום 6 | יאוטסו Yaotsu – טאקיימה (האלפים היפנים) Takayama
נפרד מקיוטו וׂנמשיך ליאוטסו (YAOTSU) ונבקרׂ במוזיאון לכבודו של חסיד אומות עולם היפני סמפו סוגיארה שהציל יהודים רבים במלחמת העולם. נמשיך בנסיעה לעבר הרי האלפים היפניים. נחצה נופים אורבניים ותעשייתיים מערכות כבישים וגשרים מקדמת הטכנולוגיה היפנית, אל המלון בעיירה ההררית בטאקיימה אל הכפר שירקאווה גו(SHIRAKAWAGO) כפר מסורתי הבנוי כולו בתי עץ וקש אשר הוכרז על ידי אונסקו כאתר מורשת עולמית. נתרשם מחיי האיכרים היפניים ששומרים על מנהגם עד עצם היום. נמשיך אל טאקיימה, עיירה עתיקה שרחובותיה ובתי העץ שבה השתמרו היטב. פעמיים בשנה, באביב ובסתיו, מתקיים בעיר פסטיבל גדול, אז מוסעות בעיר מרכבות ענק יפהפיות ובהן רוחות האלים. בימים רגילים, שמורות המרכבות במוזיאון ביטאי קאיקן YATAI KAIKAN  שם נבקרם למחרת. ארוחת ערב.

יום 7 |  טאקאייאמה Takayama – מטסומוטו Matsumoto – האקונה Hakone
הבוקר נשכים קום ולאחר ארוחת הבוקר נצא לשוק הבוקר המקומי בטאקאייאמה. לאחריו, נמשיך לסיור בעיר המקסימה עצמה ונערוך סיור במרכז יטאי-קאיקאן, בו מוצגות מרכבות פסטיבלי האביב והסתיו, המקושטות להפליא. לאחר מכן, נצא את טאקאיאמה ונתרשם ממערכת המנהרות המודרניות שנבנו רק לאחרונה. נמשיך אל אחד מהסכרים החשובים באזור והוא – סכר Nagawado משם, נמשיך בנסיעה אל למטסומוטו, סיור בטירת העורב מהבודדות שהשתמרו בצורה אותנטית מתקופת הסמוראים .נמשיך למרגלותיו של הר הפוג'י להאקונה, אשר לחופו של אגם אשי. נגיע למלון לארוחת ערב ולינה. המרחצאות חופשיות לאורחי המלון.

יום 8 | האקונה Hakone
לאחר ארוחת הבוקר נשלים סיורינו באזור האקונה נשוט באגם אשי. שהוא לוע ענק של הר געש קדום נמשיך נמשיך לסיור במוזיאון הפתוח בין הפסלים החשובים נמצא גם פסלו של יגאל תומרקין "מחווה להרי יפן". נמשיך בעלייה ברכבל עד לתצפית על אווקודני – העמק "הרותח" אזור בעל פעילות גיאותרמית עם בוץ מבעבע ומעיינות מדיפיי ריח גופרית. ממש מולנו ניצבת כיפתו של הר פוג'י, סימלה של יפן והגדול מבין הריה ( 3,776 מ)' – מוקד משיכה לתיירים וליפנים כאחד. חזרה למלון לארוחת ערב ולינה.

יום 9 | קמקורה יוקוהמה – התחלת השייט
עם בוקר מצא משמורת הטבע הקונה לקמקורה מרכז השלטון הצבאי של השוגון הראשון. בעיר כ-80 מיקדשים מפוארים אך אנו נבקר בשרידי המקדש שנסחף בצונמי ומה שנותר מהמיקדש הוא פסל בודהה ענק מהמאה ה13 יציקת ברונזה ,פלא טכנולוגי לאותה עת. נמשיך אל יוקוהמה עיר מודרנית עם רובע סיני הגדול ביותר ביפן. שם נעלה לאנייה המפוארת DIAMOND PRINCESS לשייט בן 9 לילות.

יום 10 | אשינומאקי Ishinomaki
עם העגינה באישינומקי, נצא בנסיעה אל עיירת החוף מטסושימה, המדורגת כאחת משלוש הערים הנופיות היפות ביפן מזה מאות בשנים. הסיבה לתואר המחייב הזה הוא המפרץ שלה המפורסם שלה הזרוע באיים רבים עטויי עצי אורן שמשווים למקום מראה של "האלונג ביי" בוייטנאם. מטסושימה העיירה הקטנה ידועה גם במקדש הזן Zuiganji, אחד המקדשים החשובים ביותר באזור.
בבוקרו של מרץ 2011 נפגעה העיירה מרעידת האדמה והצונאמי שתקף את אזור סנדאי אבל נמלטה מנזק טוטאלי בזכות המיקום המוגן שלה בתוך המון האיים שהגנו עליה כשובר גלים טבעי. רוב האטרקציות התיירותיות, נפתחו מחדש בתוך כמה שבועות או חודשים אחרי רעידת האדמה וכיום נותרו שרידים מועטים לאסון הכבד.
סיור החוף שלנו
נבקר במקדש Entsuin האיקוני, שנוסדה בשנת 1647 ונחשב נכס תרבותי חשוב. הכניסה המרשימה היא דרך שבילים בין עצי ארז ואדר, ולאחריה גן סלעים עם אבנים המייצגות את האיים של מפרץ מאטסושימה וגן ורדים מרשים שנדיר למצוא ביפן.
נבקר גם במאוזוליאום של מיטסומון, בנו של הפיאודל המקומי, שיחודו בציורים, קישוטי עלי זהב וסמלים בסגנון מערבי המשקפים את העניין של השבט בתרבות האירופית. המבקרים יכולים לצפות בתפילות הבודהיסטים במקום.
לאחר הפוגת הצהריים נמשיך אל פארק "סייג'יו" (Saigyo Modoshi no Matsu Park), ממנו נשקף נוף פנורמי מדהים של מפרץ מאטסושימה והוא אחד המקומות הטובים ביותר לראות את פריחת הדובדבן באזור כולו. הפארק נקרא על שם המפגש האגדי בשנת 1118 בין משורר-כומר בשם סייגיו שהיה בדרכו למטסושימה לבין נער צעיר. תחת עץ אורן, סייגיו והנער החליפו חידות בודהיסטיות, וסייג'יו בסופו של דבר הפסיד. מרב בושה הוא ויתר על המשך מסעו למטסושימה. "צאצאיו" של עץ האורן המקורי גדלים עדיין בפארק זה.

יום 11 | האקודטה Hakodate
היום נערוך יום סיור מלא בעיר הנמל האקודאטה- הנמל הראשון שנפתח למערב לאחר הסגר מרצון של מאות שנים. העיר שנוסדה במאה ה-15 היא בת 400 אלף תושבים כיום והנמל שלה הוא אחד הנמלים החשובים ביפן.
סיור החוף שלנו
נתחיל את הביקור בשוק בוקר יפני מסורתי שכולו סדר וניקיון ושכל עקרת בית יפנית קונה בו את המצרכים היומיים . נבקר במבצר גוריוקאקו מבצר מרשים בגודלו, בתעלות המים ובחומות האבן סביבו . נשלים את ביקורנו ברובע מוטומאצי הרובע שבו התיישבו הסוחרים הזרים עם פתיחת הנמל ב- 1854 לעולם הרחב. בתי הרובע מצטיינים בסגנונות האירופיים השונים לפי מוצאם . נשלים את ביקורינו בתצפית יפה ממרומי הר האקודטה אליו נטפס ברכבל. בתום הסיור נחזור לספינה.

יום 12 | ניגטה Niigata
אזור נייגאטה ממוקם לאורך החוף של ים יפן באזור של צ'ובו. היא מפורסמת בזכות האורז האיכותי שלה, נופים יפים של החוף והרים, סקי בחורף ומרצאות חמים סביב כל השנה.
עוד אטרקציה, החשובה מאד לנושא המלווה את הטיול שלנו, היא העובדה כי בשל המיקום הגיאוגרפי של נייגאטה, היא נהנית מתקופה ארוכה של פריחת הדובדבן (sakura) הנמשכת באזור יותר מחודש אחד, דבר נדיר ביפן.
סיור החוף שלנו
את היום נקדיש לשלושת אייקוני התרבות של יפן: הים, הסאקה והסאקורה. במדינת איים שבה הים וניגזריו הם בחשיבות עליונה, ראוי לפתוח את היום בביקור באקווריום של נייאג'ה (Marinepia Nihonkai). עם כ- 500 סוגים ו 20,000 פריטים של דגים ויצורי הים בתצוגה, זהו אחד משלושת האקווריומים הבולטים ביותר במדינה. האקווריום מציג צורות חיים ימיות גם מרחבי העולם אבל עם דגש על ים יפן המחבר אותה לקוריאה ורוסיה.
המבקרים יכולים לראות מינים בסכנת הכחדה כגון לוטרות הים, אריות ים באיקל, ופינגוויניי הומבולט. ייחודו העולמי של האקווריום הוא הדגש על מגוון של תערוכות אינטראקטיביות שבהן המבקרים יכולים לגעת ולחקור את החיות המוצגות. תצוגת האכלת אריות ים, תהלוכת פינגווינים, ומופעי להטוטי דולפינים יש בכל יום.
סאקה הוא משקה האלכוהול הלאומי של יפן וכל טיול בה ללא ביקור במזקקת השרף המופק מהאורז, אינו שלם. לא מדובר רק במשקה אלא באייקון סביבו הוקמה תרבות שלמה של מנהגים, כלים וסטנדרטים של איכות. המזקקה בה נבקר פועלת מאז 1767 והיא עדיין משתמשת בדרך המסורתית של בישול הסאקה. במילים אחרות, רק במרכיבים טבעיים וללא אלכוהול מלאכותי. נלמד מקרוב את ההיסטוריה של הסאקה, המתקנים והכלים המשמשים לייצורו.
ובלי סאקורה אי אפשר. במשך היום, נעבור בדרך בה ניטעו יותר מ- 4,000 עצי דובדבן. מראה מרהיב!

יום 13 | יום ים
יום שכולו שייט. קחו את הזמן ליהנות מכל מה שיש לאנייה להציע: פעילויות תרבות, ספא וספורט מופעי בידור, מגוון מסעדות, שופינג וקזינו. במשך היום יתקיים מפגש לקבוצה והרצאה על קוריאה אליה נגיע למחרת.

יום 14 | בוסאן Busan דרום קוריאה
עם בוקר נגיע אל העיר בוסאן בדרום קוריאה. בין השנים 1950- 1953 התחוללה מלחמה עקובה מדם בין קוריאה הצפונית לדרומית. במהלך החודשים הראשונים של אותה מלחמה, כבשו כוחות הצפון את מירב שטחה של קוריאה הדרומית. המקום היחיד שבו נעצרו הצפוניים ונתקלו בהתנגדות עזה הייתה העיר בוסאן- ¬"סטלינגרד של המזרח". למרות המצור הקשה ויחסי הכוחות שנטו בבירור לטובת הצפון, לא נכנעה העיר העיקשת ומאז ועד היום משמשת בוסאן כסמל ומופת לגבורה בקרב.
סיור החוף שלנו
כיוון שלרבים מחברי הקבוצה יהיה זה הביקור הראשון בקוריאה, סיור החוף שלנו יעשה מאמץ להכיר לכם דרך העיר שהיא סמל, משהו מההיסטוריה והתרבות של קוריאה. נבקר בבית הקברות של האום, בשוק הדגים, במדרחוב ומשם לכפר התרבות  GAMCHEON CULTURE VILLAGE 

יום 15 |קגושימה Kagoshima
עגינה בשעות הצהריים בעיר היפה קגושימה המצויה בפתח המפרץ קאגושימה למרגלות הר הגעש הפעיל סקורג'ימה.העיר זכתה אף לכינוי "נאפולי של המזרח".
סיור החוף שלנו
נצא לביקור באזור מגורי הסמוראים אשר נשמר כפי שהיה במאה ה17 נמשיך לסנגאנן פארק יפיפה שבמרכזו בית מגורים מ1657 ששוחזר ב 1880 . נחזור לעיר אל אזור טממונקאן שם ישנם חנויות בתי קפה ברים ומסעדות לעת ערב נשוב לספינה.

יום 16 | יום ים
יום שכולו שייט. קחו את הזמן ליהנות מכל מה שיש האנייה להציע: פעילויות תרבות, ספא וספורט מופעי בידור, מגוון מסעדות, שופינג וקזינו. במשך היום יתקיים מפגש קבוצה והרצאה לקראת הביקור בטוקיו.

יום 17 | טוקיו ( ליל הסדר)
עם בוקר נעגון בטוקיו ונצא לסיור. טוקיו בירת יפן מאז 1868 ומקום מושבו של קיסר יפן. טוקיו היא עיר של ישן וחדש, קידמה ומסורת, גורדי שחקים שהם פאר האדריכלות המודרנית לצד רחובות ישנים ובהם בתי עץ, פארקים ירוקים לצד כבישים סואנים, מקדשים ושווקים והכל בהרמוניה נפלאה. נצא לסיור בעיר כדי להתרשם מעוצמתה של הבירה היפנית כדי להכיר להעמיק ולהכיר את שלוש הדתות העיקריות ביפן: שינטו, בודהיזם וצרכנות… נפתח באחד המקדשים החשובים ביפן – שינטואיסטי, המוקדש לרוחות של הקיסר מייג'י ואשתו הקיסרית. הזוג הקיסרי היה זה ששם קץ לשלטון הפאודלי ומעמד השוגון ובכך הוציאו את יפן מהבידוד בו הייתה נתונה שנים רבות. המקדש ממוקם ביער ובו כ- 120 אלף עצים מכ- 365 זנים שונים. נבקר ברובע הארג'וקו הנחשב לרובע הצעירים: נתרשם מהחנויות האופנתיות, המסעדות המשובחות והצעירים הגודשים את האזור, לבושים במיטב מחלצות הפאנק, הרוק ומה שביניהם. ניסע דרך רחוב אומטו סאנדו רחוב חנויות היוקרה והמעצבים. בהמשך הסיור נתרשם מבניין "דייאט", הוא בניין הפרלמנט היפני, נראה את חומת גני ארמון הקיסר המשתרע על שטח של כמיליון מ"ר של חורשות עצי מחט, הגזומים בסגנון יפני ונסיים את הסיור ברובע העסקים והמסחר גינזה.
בערב נתכנס לארוחת ליל סדר.

יום 18 | טוקיו
עם בוקר נבקר בשוק הקימונאי שליד שוק הדגים שם נראה ממיטב המצרכים האהובים על תושבי טוקיו.
פנינו אל מקדש אסאקוסה קאנון (Asakusa Kanon) המוקדש לאלה קאנון – אלת הרחמים הבודהיסטית שבכוחה לרפא מחלות.  לא נחמיץ, כמובן, את נאקאמיש רחוב הקניות שלמרגלות המקדש. נעלה לגובה 451 מ' לתצפית מרהיבה על העיר ממגדל סקאי טרי, המגדל השני בגובהו בעולם (634 מ' וכפול ממגדל אייפל ). המגדל שהושלם ב- 2012 מאיים על ההגמוניה של אחד מסמליה הוותיקים של בירת יפן, מגדל טוקיו. מדת אחת עתיקה נקפוץ לדת מודרנית, הלא הוא "מקדש" האלקטרוניקה אקיהברה עם כ-600 חנויות העוסקות בכל מה "שזז" בתחום הזה בעולם וטרם הגיע לארץ. גם בלי לרכוש שם משהו, האורות הבוהקים באזור והניגונים המתנגנים ברקע הם חוויה "טוקיואית" אותנטית ומושכת
ארוחת ערב ברובע שינג'וקו רובע הבילויים ומרכז גסטרונומי.

יום 19| טוקיו – תל אביב
נשלים את ביקורינו בטוקיו, בסיור במוזיאון המרתק EDO המראה את התפתחות העיר לאורך השנים נסיים את ביקורינו בטוקיו ברובע הודייבה הרובע החדיש שנותן כיוון לטוקיו המתחדשת.
 העברה לשדה התעופה לטיסה דרך יעד ביניים לישראל (את הלילה נבלה בטיסה).

מחיר ב-$ לאדם בחדר זוגי*

יציאה חזרה חדר פנימי חלון בתוספת מרפסת בתוספת מדריך  
 3.4.19  22.4.19   7,895 $    545 $      1,170 $ עמי סביון  

*אין כפל הנחות ומבצעים
*תוספת ליחד בחדר   2,800 $

המחיר כולל:

 • טיסות בינלאומיות בחברת תעופה סדירה דרך יעד ביניים
 • מיסי נמל, מס בטחון והיטל דלק 
 • בתי מלון בדרגה ראשונה ודרגת תיירות טובה עם שירותים צמודים
 • כלכלה במהלך השיט: פנסיון מלא (למעט ארוחת צהריים בסיורי החוף)
 • כלכלה בטיול היבשתי: חצי פנסיון. ארוחות במסעדות ובבתי המלון 
 • טיפים לנותני שירותי הקרקע (למעט טיפים באוניה )
 • כניסות לכל האתרים ופעילויות לפי התוכנית
 • אוטובוס תיירות ממוזג לכל ההעברות והסיורים.
 • מדריך טיול בכיר ישראלי, עמי סביון
 • מדריכים ומרצים מקומיים
 • מפגש קבוצה עם כיבוד קל לפני היציאה.

המחיר אינו כולל:
• ביטוח בריאות ומטען
• טיפים באוניה (חובה עפ"י כללי חברת השייט – כ- 13.5 לאדם)
• שינויים במחירי מיסי נמל, היטל ביטחון ותוספת דלק – המחיר יעודכן בהתאם.
• תשר למדריך

 • הערות:
 • מרכיב מחיר השייט משתנה בחברת השייט עפ"י היצע וביקוש. המחיר הסופי ייקבע ביום ההזמנה.
 • שיבוץ החדר, מיקום, קומה ושדרוג, ייקבעו ע"י מחלקת הקבוצות של חברת השייט בהתאם לקטגוריה
 • חדרי מלון במרכזי הערים יפן בדר"כ קטנים מהסטנדרטים במערב.
 • חדרי יחיד (SINGLE ROOM), בדר"כ קטנים יותר מאלו הזוגיים
 • יש רופא ואחות על האוניה
 • ייתכנו שינויים בתכנית הטיול, ובסדר הביקור באתרים אף לאחר היציאה מהארץ, בהתאם לתחזית התפתחות הפריחה ולאילוצים שאינם תלויים במארגנים.
 • כל שינוי ו/או מחדל הקשור בחב' התעופה ו/או חב' השייט, אינו מהווה עילה לתביעה ו/או פיצוי כנגד תרבותו מקבוצת רימון טיולים והאחריות היא על חברות התעופה והשייט בלבד.
 • אנו ממליצים לרכוש ביטוח בריאות מיד עם ההרשמה לטיול, על מנת להימנע מדמי ביטול עקב אירוע בריאותי בלתי צפוי. 
 • יציאת הטיול מותנית במינימום משתתפים.

תנאי תשלום:
• דמי הרשמה על סך 250 $ לנוסע הנכללים במחיר הטיול.
• עם הבטחת הטיול יגבה התשלום כולו.
• ניתן לשלם ב- 3 תשלומים ללא ריבית
• התשלום לפי שער המחאות והעברות.

2019-03-09T06:34:19+00:00