טיול עומק יבשתי משולב בקרוז סובב ניו זילנד ונגיעות אוסטרליה

הנחה 150 $ עד 1/8
קוד הטיול:  -TCNA
משך הטיול:  25 יום
(10 לילות בקרוז)
יציאה: 3 בדצמבר
חזרה:
26 בדצמבר
מדינות:   אוסטרליה, ניו זילנד
אוניה:  Celebrity Solstice
סגנון: טיול עומק יבשתי בניו זילנד משולב קרוז
הערה: דרושה ויזה לאוסטרליה!

על הטיול:

  • "טיול של פעם בחיים", שאין כמותו, לעומק ניו זילנד ביבשה ובקרוז 
  • לינה בהונג קונג לפני ואחרי הטיול
  • 6 נמלים בקרוז עם סיורי חוף + יום שייט בארץ הפיורדים המרהיבים:
    מילפורד, דאוטפול ודאסקי
  • מנהל ומדריך הטיול נועם פורת

.

אוסטרליה וניו זילנד הן ללא ספק שילוב מנצח בין ישן לחדש, טבע פראי וערים מודרניות, מדבר וחופי ים, ילידים אבוריג'ינים (תושביה המקוריים של אוסטרליה), ובני לאומים שונים שזה מכבר הגיעו.

אוסטרליה, ה"יבשת החמישית" ושני האיים מהם מורכבת ניו זילנד הם גן עדן לחובבי מרחבים, נוף פראי, תופעות טבע יחודיות ונוף אנושי ססגוני ומרתק.
הקרוז בניו זילנד על סיפון האניה Celebrity Solstice  יאפשר הכרות מעמיקה עם פלאי הטבע של שני האיים המרכיבים את המדינה ובמיוחד הפיורדים המדהימים במיצרי מילפורד, דאוטפול ודאסקי, הפינגווינים והאלבטרוסים בדאנידין ושמורת הגייזרים ומרכז התרבות המאורית ברוטורואה. כן נבקר בעריה החשובות וולינגטון, אוקלנד וקרייסטצ'רץ.
הטיול היבשתי באוסטרליה יפגיש אתכם עם שניים מפלאי הטבע היפים והחשובים באוסטרליה: איירס רוק המזדקר במרכז היבשת והמחליף את צבעיו במהלך היום, ושמורת הטבע קאקדו שבטריטוריה הצפונית, שהיא מרכז אבוריג'יני חשוב וגן עדן לבעלי חיים וצמחים יחודיים.
נסיים  את הטיול בסידני הנחשבת לאחת מעריה היפות והחשובות של אוסטרליה.

.

 

 

 

יום 1-2 │3-4/12 תל אביב – טיסה להונג קונג
ניפגש אחר הצהריים בשדה התעופה בן גוריון ונטוס להונג קונג. לאחר הנחיתה (ביום למחרת) ניסע למלוננו להתארגנות ומנוחה. בערב נוכל לצאת עם המדריך לסיור היכרות קצר. לינה בהונג קונג.
יום 3│ הונג קונג – טיסה לבריסביין
היום נצא לסיור באתריה החשובים של הונג קונג המונה מעל 7 מיליון תושבים על שטח של 1,100 קמ"ר בלבד. הונג קונג אשר במשך 150 שנה (עד 1997) הייתה תחת שלטון אנגלי לפני שעברה לידיים סיניות, היא עיר של ניגודים הבאים לידי ביטוי בתחומי הארכיטקטורה, המסחר, התשתיות והלבוש וכן עירוב של מסורות סיניות עתיקות יומין עם אלמנטים מערביים.
במהלך שהותנו בהונג קונג נעלה להר ויקטוריה ממנו יש תצפית מדהימה על העיר, נשוט בנמל אברדין בסירת סייפן מסורתית, נסייר במפרץ ראפלס הציורי ונבקר בשוק סטנלי.
לקראת ערב נטוס לבריסבhין שבניוזילנד .
יום 4│ בריסביין – קרייסטצ'רץ' – האנמר ספרינגס
לאחר הנחיתה בבריסבhין נעלה על טיסה לקרייסטצ'רץ'. עם ההגעה בשעות הצהריים ניסע עם האוטובוס כשעה וחצי לעיירה האלפינית הנעימה האנמר ספרינגס (Hanmer Springs). לאחר התארגנות במלון וארוחת ערב נהנה מרחצה מרגיעה בבריכות המים החמות המצויות בעיירה. לינה בהאנמר ספרינגס.

יום 5│ האנמר ספרינגס – מערות צ'רלסטון -הפארק הלאומי פאפארואה
הבוקר נצא מהעיירה האנמר ספרינגס וניסע לאורך המעבר האלפיני "לואיס". בדרכנו לחוף המערבי נעצור לתצפית מעל מושבת כלבי ים וניהנה מהנוף היפיפה של האזור. נמשיך בסיורינו לביקור במערות תולעים זוהרות בלב ליבו של יער הגשם הסבוך. תחנה הבאה שלנו – ביקור בפארק הלאומי פאפארואה, נראה את ה"פונאקייקי" המהווה תופעת טבע ייחודית של תצורת סלע על חוף הים הדומה לערימות עצומות של פנקייקים המונחים אחד על השני. ארוחת ערב ולינה באזור הפארק פאפארואה.

יום 6 │ הוקיטיקה – שאנטי טאון -קרחון פרנץ ג'וסף
היום נמשיך בנסיעה לאורך החוף המערבי כשלימיננו האוקיינוס השקט ולשמאלנו יער הגשם. בעיירה Shantytown בה נבקר נפסע אחורה בזמן אל המאה ה-19 ונחווה עיירה ניוזילנדית טיפוסית מימי הבהלה לזהב. נמשיך לעיירה הוקיטיקה (Hokitika) הידועה כמשאב טבעי של אבן הג'ייד הירוקה המשמשת לייצור תכשיטים ובעלת חשיבות רוחנית בקרב התרבות המאורית. בהמשך, נערוך סיור מדהים אל הקרחון פרנץ ג'וסף המצוי בפארק הלאומי וסטלנד טאי פאוטיני ונחשב לאחד משני הקרחונים המפורסמים בניו זילנד. הקרחון מגיע לאורך של עשרה ק"מ ולפי אגדה מאורית נוצר משטף דמעותיה של נערה צעירה שאיבדה את אהוב ליבה בעת שנפל מאחד המצוקים.ארוחת ערב ולינה במלון בעיירה פרנץ ג'וסף.
יום 7 │ קרחון פוקס – אגם מטאסון -מעבר ההרים האסט – וואנקה
הבוקר נמשיך בנסיעתנו דרומה, נחלוף על פני קרחון פוקס הנחשב לאחד הנגישים בעולם ואשר קצהו מגיע לגובה של 250 מטר מעל פני הים .נסייר רגלית באגם מאטסון (Matheson) אשר ידוע בהשתקפות המושלמת של הנוף ובסביבתו העשירה ביערות ועופות מים.נמשיך למעבר ההרים האסט המצוי בהרי האלפים הדרומיים ונחשב למרהיב ביופיו. נערוך הליכות רגליות קצרות ונהנה מנוף קסום של פסגות הרים ומפלים הנופלים מהם. בתום הסיור נגיע למלוננו בעיירה וואנקה הנמצאת במרכז חבל אוטגו ובקצה הדרומי של אגם וואנקה הצלול והתכול. לאזור זה הגיעו המתיישבים האירופאים הראשונים באמצע המאה ה-19 במסגרת הבהלה לזהב ששטפה את האיזור. ארוחת ערב ולינה בוואנקה.

יום 8 │ עולם הפאזלים בוואנקה – הפארק הלאומי אאורקי/הר קוק
הבוקר נהנה מעולם הפאזלים( Landsborough's Puzzling World) החוויתי וממבוך התלת ממדי שלו המצויים בוואנקה. בין חדרי המבוך נראה חדר הבנוי בצורה מיוחדת עם זוויות בלתי הגיוניות ושיפועים הפוכים, כך שמי שיורד בעצם מטפס, ולהיפך. נתרשם ממבואה נוספת במבוך ובה מעין חדר שהעומד ליד אחת הדלתות שלו נראה נמוך, ממש גמדי, ומי שעומד ליד דלת אחרת נראה מאוד גבוה. בין החדרים תלויות תמונות תלת ממדיות עם אפקטים מיוחדים ומספר משחקי חשיבה. בהמשך נגיע לפארק לאומי אאורקי/הר קוק אשר הפך לפארק לאומי בשנת 1953 .בתחומי הפארק נמצאת הפסגה הגבוהה ביותר בניו זילנד, הלא הוא הר קוק המצוי בגובה של 3,753 מטר מעל פני הים וכן נמצאות גם 19 מתוך 20 הפסגות בניו זילנד שגובהן מעל 3,000 מטר. כ-40% משטח הפארק מכוסה בקרחונים. שמו של הפארק הוא שילוב של שמו המאורי של ההר – אאורקי, במאורית – "מנקב העננים", והשם שנתנו להר המתיישבים האירופאים, הר קוק, על שמו של מגלה הארצות ג'יימס קוק שהיה בין האירופאים הראשונים שהגיעו לניו זילנד. נערוך סיור בפארק ונהנה מהנוף המדהים של פסגותיו. בתום הסיור ניסע להתארח בחוות מקומיות.

יום 9 │ קניון שוטובר – הארוטאון – קווינסטאון
ארוחת הבוקר תינתן על ידי מארחינו בחווה ולאחר מכן נצא לכוון קווינסטאון. נעצור בגשר המשמש לקופצי בנג'י הנחשב לענף אתגרי בניו זילנד .באנג'י היא למעשה קפיצה ממקום מקובע, כשהקופץ קשור אליו בחבל אלסטי (ברגליו) וקופץ היישר למטה. החבל בולם את נפילתו וגורם לו לנוע מעלה ומטה עד שנעצר. בהמשך נבקר באחד מהכרמים המפורסמים של האזור ונערוך טעימת יין. בשעות הצהריים נעבור בקניון שוטובר ובאזור בו הסתובבו מחפשי הבהלה לזהב במחצית השנייה של המאה ה-19. נמשיך בטיולנו בעיירה הציורית השלווה ארוטאון (Arrowtown). לקראת ערב נעלה ברכבל לתצפית מרהיבה מעל קווינסטאון ונהנה מארוחת ערב בופט עשירה.לינה בקווינסטאון.

יום 10 │1ספארי נהר הדארט – קווינסטאון
היום נהנה מספארי על נהר הדארט. נצא בנסיעה לאורך חופו של אגם וואקאטיפו בין נופים הרריים דרמטיים. נגיע אל הכפר הקטן גלנורקי ונצא ממנו בשייט בסירות סילון מהירות אל נופיו הפראיים של נהר דארט ונכיר את האזור שבו צולמו סרטי שר הטבעות. לאחר חוויית הספארי נשוב אל העיירה קווינסטאון ונתרשם מן האווירה השוקקת שלה. נטייל אל הגן הבוטני והטיילת שלאורך חוף האגם. ארוחת ערב ולינה בקווינסטאון.

יום 11 │קרייסטצ'רץ' – אוקלנד – עליה לאוניה
הבוקר ניסע לשדה התעופה בקווינסטאון ונטוס לאוקלנד המצויה באי הצפוני של ניו זילנד ונחשבת לעיר הגדולה והמאוכלסת ביותר במדינה. העיר נוסדה בשנת 1840 ושימשה כבירת ניו זילנד עד 1865. המאורים שהתיישבו במקום במאה ה-14 קראו לעיר "טמאקי מקאו ראו" שפירושו "העיר עם מאה האוהבים", בזכות היותה נחשקת ע"י כובשים רבים אשר חמדו את מיקומה גיאוגרפי הנוח ופוריות אדמתה. לאחר הנחיתה נעצור בהר עדן לתצפית מרהיבה של 360 מעלות על אוקלנד וסביבתה המשתרעת מחופי הים הטסמני עד למפרצי האוקיאנוס השקט. נבקר במוזיאון "זיכרון המלחמה", מוזיאון נפלא לסיכום והבנת התרבות המאורית וסיפור ההגירה הפולינזית לאזור, כיאה לעיר בעלת האוכלוסייה הפולינזית הגדולה בעולם. המוזיאון אוצר בנוסף, מוצגים מחלקה של ניו זילנד במלחמות העולם הראשונה והשנייה. נעלה למגדל "סקאיי" שגובהו 328 מטר, לתצפית עוצרת נשימה נוספת על אוקלנד וסביבותיה. בתום הסיור ניסע לנמל בה עוגנת האוניה.
לאחר סידורי העלייה נתמקם בתאינו לקראת ההפלגה. בערב ניפגש כדי לשמוע פרטים על מתקני האוניה וסיורי החוף המתוכננים.
יום 12 │ טאורנגה – רוטורואה
הבוקר נעגון בטאורנגה (Tauranga) העיר הגדולה שעל חוף Bay of Plenty שבאי הצפוני. העיר נוסדה בשנת 1882 ומונה 123 אלף תושבים אך האזור יושב כבר במאה ה-133 ע"י מאורים.בגלל אקלימה הנוח וחופיה היפים הפכה העיר לאתר נופש מבוקש ומרכז לגולשים וצוללנים.פסטיבל הג'ז הלאומי מתקיים בעיר בכל שנה בתקופת הפסחא ומושך אליו אמנים מפורסמים, עם אוכל ויין משובחים. העיר מהווה מוקד משיכה לחגיגות ראש השנה האזרחית הנחגגות בה.
סיור החוף שלנו
נרד מהספינה, נפנה דרומה לרוטורואה (Rotorua) הנקראת "בירת החגורה התרמית" של ניו זילנד בליבו של חבל הארץ של המאורים. נתחיל במרכז הגיאותרמי וואי או טאפו ( Wai O Tapu), עם בריכות צבעוניות מרהיבות, בוץ ומים מבעבעים מבטן האדמה. אם יתאפשר, נבקר את "הליידי נוקס", הגייזר שמתפרץ בשעה קבועה ולאחר מכן נגיע אל אתר הגייזרים, המעיינות החמים ובריכות הבוץ של "טה פוייה" ( Te Puia), שהם חלק משמורת ווקארווארווה ( Whakarewarewa), הפולטים מים רותחים וקיטור לגובה רב.נצפה בהופעה יחודית של התרבות המאורית. בשעות אחר הצהרים נשוב לאוניה.
יום 13 │ יום ים
יום שייט למנוחה והתרגעות באוניה. ניתן לרחוץ בבריכה ובג'קוזי, להסתובב בין החנויות, להמר בקזינו או סתם לנוח מרפסת השיזוף. אחר הצהרים נתכנס כדי לשמוע הרצאה על ההיסטוריה של ניו זילנד. ארוחות ולינה באוניה.

יום 14 │וולינגטון
הבוקר נעגון בעיר וולינגטון (Wellington) בירת ניו זילנד. העיר הוקמה בשנת 1839 בקצה הדרום-מערבי של האי הצפוני על שפת מפרץ קוק המפריד בין שני האיים, חשופה לרוחות חזקות ועל כן מכונה גם "עיר הרוחות". וולינגטון שהפכה לבירה בשנת 1865 כשהחליפה את אוקלנד, היא העיר השלישית בגודלה בניו זילנד עם אוכלוסייה של כ- 400 אלף תושבים. בגלל רעידות האדמה התכופות בעיר, חלק גדול מהבניינים בנויים מעץ. מבני הממשל שנבנו לאחר רעידת האדמה החזקה ב-1855 הם קומפלקס מבני העץ הגדולים ביותר בחצי הכדור הדרומי.

סיור החוף שלנו
נצא לביקור בהר ויקטוריה לתצפית פנורמית של 360 מעלות. ביום יפה נוכל לראות מכאן גם את האי הדרומי. נמשיך לסיור בגנים הבוטניים של העיר, נעלה או נרד לגנים בקרון רכבל, ולאחר מכן נגיע למתחם בניין הפרלמנט, נצפה על המבנים השונים בעלי ארכיטקטורה מיוחדת ונעמוד על תפקודם השונה. בחלקו השני של סיורנו בוולינגטון נבקר במוזיאון האומה "טה פפה" (Te Papa ) המתפרס על פני 6 קומות ובו תצוגה מרשימה על ההיסטוריה והתרבות המאורית לצד הסברים מאלפים על הטבע בניו זילנד. בתום הסיור יינתן מעט זמן חופשי להסתובב ברחובותיה היפים של וולינגטון. לינה באוניה.

יום 15 │פיקטון – מיצרי מארלבורו
ספינתנו תעגון היום בעיירה הנעימה פיקטון הממוקמת בחלקו הצפון מזרחי של האי הדרומי של ניו זילנד. נבקר במוזיאון אומקה המקומי המציג אוסף כלי טייס בימי מלחמת העולם השנייה. לאחר מכן נעלה על סירה ונשוט למיצרי מארלבורו הזוכים לימי שמש רבים לאורך כל השנה. נראה לשונות יבשה המתפתלות אל תוך הים, מבוך ימי עם מפרצים ותצפיות על עופות מים. בתום הסיור נשוב לאוניה.

יום 17 │אקרואה – קרייסטצרץ'
הבוקר נגיע לעיירת הנמל הציורית אקרואה (Akaroa). נרד לחוף באמצעות סירות וניסע לסיור בקרייסטצ'רץ. נטייל במרכז העיר, נראה את כיכר הקתדרלה ואת בנייני הציבור. נבקר באחת האטרקציות המעניינות ביותר בניו זילנד– המרכז האַנטַארקטי הבין לאומי. זהו מוזיאון אינטראקטיבי המוקדש כולו ליבשת אנטארקטיקה. ניסע על רכב שטח מיוחד בתנאי שטח המדמים את אנטארקטיקה, עטויים במעילים נכנס ל"חדר הסערות"- אולם גדול ומושלג בטמפרטורה של מינוס חמש מעלות ונתנסה ב"סערה" הכוללת רוחות עזות וצניחת טמפרטורה למינוס 25 מעלות. לאחר מספר דקות מסתיימת הסערה ואנו יוצאים מהחדר הקפוא לביקור באקווריום של פינגווינים.
יום 18 │ דאנידין –חצי האי אוטגו
נעגון בפורט צַ'למֵרס וניסע לעיר לדאנידין (Dunedin ) המכונה "אדינבורו החדשה", העיר השנייה בגודלה באי הדרומי. העיר נוסדה ב-1848 על ידי מתיישבים סקוטים שקראו לה על שם בירת מולדתם וכיום היא מונה כ- 120,0000 תושבים מתוכם יותר מחמישית, אוכלוסיה של סטודנטים. העיר ידועה בארכיטקטורה הוויקטוריאנית שלה, באוניברסיטה שלה, בגן הבוטני שבתחומה ובבעלי החיים הימיים החיים בסביבתה.
נסייר בדאנידין ונראה את אתרי העיר ובהם האוקטגון – הכיכר המרכזית המתומנת, תחנת הרכבת הייחודית, בתי המשפט, בית העיריה והקתדראלה. לא נחמיץ כמובן את הצעידה במעלה רחוב בולדווין הנחשב לתלול בעולם לפי ספר השיאים של גינס.
בהמשך, נצא לחצי האי אוטגו ונגיע למרכז המבקרים של האלבטרוסים המלכותיים. האלבטרוס המלכותי הוא עוף ים ענק, בעל מוטת כנפים המגיעה לאורך עד 3.7 מטר! נראה את הציפור המיוחדת המצטיינת בתעופתה ובעזרת מוצגים שונים נלמד על אורחות חייה. נצא לסיור מיוחד בחוף מוגן שבו אנו עשויים לראות רבים מבעלי החיים הימיים המיוחדים של ניו זילנד, כמו כלבי ים, אריות ים, פינגווינים צהובי העין הנדירים במיוחד ופינגווינים כחולים. נצפה בהם מקרוב ונלמד על אורחות חייהם המיוחדים.
בשעות אחר הצהרים נשוב לאונייה.

יום 19 | ארץ הפיורדים – מיצר מילפורד, מיצר דאוטפול, מיצר דאסקי
הבוקר תיכנס האוניה (אין ירידה לחוף) לפיורד מילפורד (שנקרא בטעות "מיצר") שבדרום מערב האי הדרומי של ניו זילנד. הכינו מצלמות! אורכו של הפיורד 15 קילומטר ועומקו כ- 450 מטר. זהו אחד הפיורדים בשמורת פיורדלנד שהוכרזה "אתר מורשת עולמית" ע"י אונסק"ו. זהו אחד האזורים הגשומים ביותר בעולם, וכמות המשקעים היורדת בו מגיעה ל-6800 מילימטר המתחלקים על 180 ימי גשם בשנה! המים המתוקים היורדים על ההרים (1500 מ' מעל הפיורד) מזינים את מפלי המים הרבים הנופלים אליו ויוצרים שכבת מים מתוקים בעובי 2.5 מטר מעל שכבת המים המלוחים שמתחת. נצא מהפיורד ונכנס למיצר דאוטפול. המקום קיבל את שמו "מוטל בספק" של מגלה הארצות ג'ימס קוק שהחליט לא להיכנס אליו כי חשש שלא יוכל לנווט בו. במיצר נמצאים מפלי מים רבים והמפורסם שבהם הוא מפל בראון שגובהו 600 מטר והוא אחד מהגבוהים בניו זילנד. ניתן לראות כאן להקות דולפינים, דובי ים ופינגווינים. בשעות אחר הצהרים נכנס לפיורד נוסף, דאסקי (Dusky Sound ), אחד הגדולים באזור פארק הפיורדים, שאורכו 400 קילומטר. גם כאן מספר גדול של מפלי מים, דגה ויונקים ימיים.

יום 20-21│ ימי ים
יומיים לנופש ורגיעה על סיפון האוניה. במהלך השייט נשמע הרצאות על החי והצומח של ניו זילנד.
יום 22 │ סידני – סיום הקרוז וירידה מהאוניה
עם הגעתה של הספינה לסידני ,הקרוז יגיע לסיומו .נרד מהאוניה ונצא לסיור בסידני הנחשבת לעיר הוותיקה והגדולה באוסטרליה הממוקמת על שפת המפרץ הטבעי הגדול בעולם. עם אוכלוסייה של 5 מיליון איש, העיר הפכה גם לבירה הפיננסית של אוסטרליה ובה נמצאת גם הקהילה היהודית המונה 45,000 איש.
סיור החוף שלנו
את הבוקר נתחיל בתצפית מרהיבה על העיר וסביבתה ממרפסת התצפית שבמגדל סידני המתנוססת 268 מטר מעל סביבתה. נמשיך בנסיעה על גשר הנמל, עד לשכונת "מנלי", ולאחר הפסקת צהרים נשוב בשייט לעיר. בהמשך, נטייל ברחובות הציוריים של סידני העתיקה, ה"רוקס" (The Rocks) בהם שופצו מבני מחסני הנמל בעבר והיום הם שילוב של גלריות, מסעדות ואטרקציות תיירותיות מיוחדות. נמשיך בסיור היכרות עם פרבריה היפיפיים של סידני. ניסע לאורך החוף המפורץ, נבקר ב"בונדיי ביץ", החוף המפורסם ביותר של סידני, נוכל ליהנות מנוף עוצר נשימה של המצוקים הנושקים לים, וברקע אתרי סידני המפורסמים כמו בית האופרה, גשר המפרץ והמגדלים. נמשיך לתצפית על המפרץ הציורי "פורט ג'קסון", מ"הכיסא של גברת מקורי" – עליו ישבה אשתו של המושל מקורי בצפייה לאניות שיביאו דואר מביתה באנגליה. לינה בסידני.
יום 23 │ ההרים הכחולים – הפארק הזואולוגי פדרדייל – סלע שלוש האחיות
נקדיש את היום לסיור ב"הרים הכחולים" המצויים כ-120 ק"מ מערבית לסידני. זהו רכס מדהים של הרי שולחן עשויים אבן חול שמגיעים עד כ-1,300 מטרים מעל גובה פני הים .באזור נמצא מגוון עצום ומרהיב של מיני בעלי חיים וצמחים.ההרים הכחולים הוכרזו כאתר מורשת עולמית על ידי אונסק"ו ונקראים כך בשל עצי האקליפטוס המאכלסים אותו. האדים העולים מעצי האקליפטוס מכילים שמן הגורם לאוויר לקבל גוון כחלחל, וכך נראים ההרים מרחוק ככחולים.במהלך הסיור נבקר בשמורת פדרדייל בה נכיר את עולם החי הייחודי של היבשת האוסטרלית. נגיע לנקודת התצפית הטובה ביותר על ההרים הכחולים הקרויה Echo Point אשר ממנה נראה נוף של סדרת הרים מיוערים כולל סלע "שלוש האחיות" המפורסם. לאחר מכן נגיע לאתר הרכבלים Scenic World ונרד ברכבת תלולה לתוך יער גשם בו נלך רגלית. בתום הסיור נשוב לסידני . ארוחת ערב ולינה בסידני.
יום 24 │ סידני – הונג קונג
בשעות הבוקר נגיע לשדה התעופה בסידני לקראת הטיסה להונג קונג. לאחר הנחיתה העברה למלוננו להתארגנות ולינה.
יום 25 │26/12 הונג קונג –תל אביב
הבוקר ניהנה ממעט זמן חופשי ולאחר מכן ניסע לשדה התעופה לקראת הטיסה חזרה לתל אביב.

מחירים ב-$ לאדם בחדר זוגי

יציאה חזרה חדר פנימי חלון תוספת למרפסת הערות  
  3.12.18  27.12.18   8,795 $   —-   678 $ הנחה 150 $ עד 1/8  
   תוספת ליחיד  2,800 $  —-  3,400 $    
             

*מחיר לאדם בחדר זוגי

 

המחיר כולל:
• טיסות בינלאומיות באל-על וקוואנטס :
ת"א – הונג קונג  – בריסבין
סידני – הונג קונג – ת"א
• 2 טיסות מקומיות במסלול בריסבין – קרייסטצרץ' וכן קווינסטון – אוקלנד
• מיסי נמל, מס בטחון והיטל דלק (כפוף לשינויים)
• שייט של 10 לילות על סיפון Celebrity Solstice בפנסיון מלא (למעט ארוחות צהרים בירידה לסיורי החוף)
• בחלק היבשתי של הטיול בתי מלון בדרגת תיירות טובה ע"ב ארוחת בוקר
• בחלק היבשתי של הטיול – 8 ארוחות ערב
• טיפים לנותני השירותים ביבשה
• טיפים באוניה (חובה עפ"י חברות השייט)
• דמי סבלות
• כל סיורי חוף עם אוטובוס צמוד וממוזג
• כניסות לאתרים לפי המפורט בתכנית
• העברות לפי התכנית
• שהיה וסיור היכרות קצר בהונג קונג
• מדריך ישראלי מומחה לאוסטרליה וניו זילנד
• מדריכים מקומיים בחו"ל בהתאם לנדרש
• מפגש קבוצה ותדרוך לפני היציאה

המחיר אינו כולל:
• אשרת כניסה לאוסטרליה
• טיפים באוניה (חובה עפ"י כללי חברות השייט)
• ביטוח בריאות ומטען
• דמי סבלות
• תשר למדריך הישראלי

הערות:
• דרושה אשרת כניסה לאוסטרליה – פרטים במשרד תרבותו 03-5260090  או:
ש.מ. אשרות  03-5250332,  02-5829494, 04-6229060
• תכנית הביקורים כפופה ותלויה בתנאי מזג האוויר
• ייתכנו שינויים בסדר ימי הפעילויות ובסדר הביקורים
• ייתכנו שינויים בסדר פעילויות הערב
• חיסונים: יש להיוועץ בשרותי הבריאות המחוזיים

תנאי תשלום ודמי ביטול:
• דמי קדימה על סך 200 $ לנוסע עם ההרשמה.
• עם הבטחת הטיול יגבה התשלום כולו
• ניתן לשלם ב- 3 תשלומים ללא ריבית ולסיימם 3 חודשים לפני הקרוז.
• התשלום לפי שער המחאות והעברות ביום הגבייה.

* אין כפל הנחות ומבצעים

* קרוז באוסטרליה וניו זילנד וטיול עומק באוסטרליה במתכונת שאינה מוצעת בשום חברה אחרת
* סיורי חוף באוסטרליה וניו זילנד בכל נקודות העגינה של האניה עם אוטובוס צמוד
* טיולים יבשתיים באיירס רוק (אולורו) וקיירנס
* שייט באזור "מחסום השונית הגדולה" כולל צלילת שנורקל
* בקור במרכז התרבות ומופע אבוריגיני באזור קיירנס
* טיול ברכבי שטח לשמורות דיינטרי, כף המצוקה וקניון מוסמן
* טיול ולינה בעיר הונג קונג
* שייט וטיול לאי מקאו