yes

קרוז מאורגן לניו זילנד ואוסטרליה כולל אזור קיירנס ובריסביין- פברואר 2020

קרוז מאורגן לניו זילנד ואוסטרליה כולל אזור קיירנס - פברואר 2020

קוד הטיול:  TCNA
משך הטיול:  23 ימים
(12 לילות בקרוז)
יציאה:  10 בפברואר 2020
חזרה:  4 במרץ  2020
מדינות:  תאינלד,אוסטרליה, ניו זילנד, הונג קונג
אוניה:  Celebrity Solstice
סגנון: קרוז משולב טיול יבשתי
דרושה ויזה לאוסטרליה!
דרושה ויזה לניו זילנד-הוראה חדשה!

על הטיול:

  • טיסות בינלאומיות
    ת”א–בנגקוק – סידני // מלבורן – הונג קונג – תל אביב 

  • 4 טיסות פנים במסלול סידני – קיירנס -בריסבין – אוקלנד וכן מלבורן -סידני

  • 3 ימי טיול יבשתיים באזור קיירנס שבאוסטרליה כולל שונית האלמוגים הגדולה ויער הגשם

  • שייט בפיורדים המרהיבים של ניו זילנד: מילפורד, דאוטפול ודאסקי

ניו זילנד ואוסטרליה הן ללא ספק שילוב מנצח בין ישן לחדש, טבע פראי, ערים מודרניות, מדבר, חופי ים, ילידים אבוריג’ינים ומאורים (תושביה המקוריים) ובני לאומים שונים שזה מכבר הגיעו.

שני האיים מהם מורכבת ניו זילנד הינם גן עדן לחובבי מרחבים, נוף פראי, תופעות טבע ייחודיות ונוף אנושי ססגוני ומרתק.
הקרוז בניו זילנד ובאוסטרליה על סיפון האוניה Celebrity Solstice מאפשר הכרות מעמיקה עם פלאי הטבע ובהם הפיורדים המדהימים במיצרי מילפורד, דאוטפול ודאסקי, הפינגווינים והאלבטרוסים בדאנידין, שמורת הגייזרים ומרכז התרבות המאורית ברוטורואה.

נבקר בעריה החשובות של ניו זילנד – אוקלנד וקרייסטצ’ירץ וכן בעריה המרכזיות של אוסטרליה – קיירנס, סידני ומלבורן.

ימים 1-2 │10-11/02 – תל אביב – טיסה לבנגקוק
ניפגש בשדה התעופה בן גוריון ונטוס בטיסה ישירה לבנגקוק.לאחר הנחיתה (ביום למחרת) ניסע למלוננו להתארגנות ומעט מנוחה. נצא לסיור ערב בבנגקוק בו נראה את שוק הפרחים הססגוני וכן את רובע חיי הלילה. לינה בבנגקוק.

יום 3│12/02 – סיור בבנגקוק – טיסה לסידני (אוסטרליה)
הבוקר נצא לסיור בבנגקוק ונבקר במקדשיה המפורסמים והייחודיים. נגיע למקדש וואט טרימיט ,בו מצוי הפסל של בודהה העשוי מזהב ומשקלו כ- 5 וחצי טון. נמשיך למקדש וואט פו השוכב וגדול הממדים. נבקר בארמון המלוכה –ארמונם של מלכי סיאם ונראה את מקדש בודהה מאמרלד. בשעות הצהריים ניסע לשדה התעופה ונטוס לסידני.

יום 4│  סידני –קיירנס
הבוקר ננחת בסידני ונמשיך בטיסת פנים לקיירנס, השוכנת בחלקו הצפוני של מחוז קווינסלנד שבאוסטרליה, בין הכחול המדהים של שונית האלמוגים הגדולה בעולם ובין
הירוק העז של יערות הגשם הטרופים, המצויים בצידה השני. קיירנס היא גן עדן לאוהבי הטבע ובסביבתה מצויות שמורות פרפרים, ציפורים נדירות, קואלות וזוחלים. בשנים האחרונות היתה לעיר תיירותית תוססת, ועם זאת משתדלת לשמר את עברה ההיסטורי – אבורג’יני. לאחר הנחיתה נערוך סיור בקיירנס, שהוקמה כדי לשמש תחנה בדרכם של כורי זהב שעשו את דרכם לנהר ההודג’קינסון. נתרשם מהעיר אשר הפכה גם לנמל ליצוא סוכר, זהב ותוצרת חקלאית מהאזור. נבקר באקווריום המרהיב של העיר אשר פותח על מנת לספק מקום ל-אינטרקציה של צמחים מיוחדים, בעלי חיים ובתי גידול שנמצאו רק באזור ה-Wet Tropics של אוסטרליה. 
לינה: קיירנס.

יום 5 │ קיירנס – שונית האלמוגים הגדולה – מרכז התרבות האבורג’ינית – קיירנס
היום נצא לראות את אחת מתופעות הטבע היפות והחשובות בעולם, שונית האלמוגים הגדולה (Great Barrier Reef), שאורכה כ-2,300 קילומטר ושטחה כ-340,000 קמ”ר. זהו המבנה הגדול בעולם שנבנה על ידי אורגניזמים חיים וניתן לצפות בו אף מהחלל. נשוט לאורך האתר המופלא ונצפה בתופעה המדהימה.
לפנות ערב נבקר במרכז התרבות והמורשת של השבט האבוריג’ני – ג’אפוקיי, נלמד אודות אורח חייהם, נאזין לסיפורים מהמיתולוגיה האבוריג’ינית ונצפה בהצגת סיפורם הטרגי  שהיה מנת חלקם מאז בוא האדם הלבן.  ארוחת ערב אבוריג’ינית תוגש במקום.
לינה: קיירנס.

יום 6 │  קיירנס – שמורת הטבע דיינרטי וערוץ המוסמאן – בריסביין
ניסע לסיור בפארק הלאומי דיינטרי (Daintree) – יער גשם סבוך ומרהיב המציע התבוננות מקרוב עם צמחייה טרופית,עם עצים גבוהים ומשונים, אשר שורשיהם נראים כמו שדה קוצני, פטריות יער ציוריות, זני ציפורים, נהרות ומפלים קטנים. נעבור בערוץ המוסמאן, בו ניתן לראות את המפגש המרהיב בין יער הגשם הטרופי לאוקיינוס השקט. נשוט על נהר הדיינטרי לראות את צמחיית המנגרובים ומיני העופות שבאזור. בתום הסיור ניסע לנמל התעופה של קיירנס ונטוס לבריסביין. סיור פנורמי קצר וארוחת ערב בעיר.
לינה: בריסביין.

יום 7 │ בריסביין – טיסה לאוקלנד (ניו זילנד)
הבוקר נטוס לאוקלנד הממוקמת באי הצפוני,העיר הגדולה ביותר בניו זילנד, מונה כמיליון וחצי נפש (כשליש מתושבי המדינה!). אוקלנד נוסדה בשנת 1840 והיתה בירת ניו זילנד עד שנת 1865. המאורים שהתיישבו במקום במאה ה-14 קראו לעיר “טמאקי מקאו ראו” שפירושו “העיר עם מאה האוהבים”, משום היותה נחשקת על ידי כובשים רבים שחמדו את מיקומה הגיאוגרפי הנוח ופוריות אדמתה. נצא לסיור ראשוני בעיר ונעלה לפסגתו של “הר עדן” לתצפית מרהיבה של 360 מעלות על אוקלנד וסביבתה המשתרעת מחופי הים הטסמני עד למפרצי האוקינוס השקט. נמשיך לפארק הוורדים היפיפה Parnell Rose המכיל כ-5,000 ורדים אשר יוצרים שלל של צבע למשך הקיץ והסתיו. נסייר גם בפרברי העיר כולל אזור ה-.Mission Bay .
לינה: אוקלנד.

יום 8 │  סיור באוקלנד – עליה לאונייה ויציאה להפלגה
היום נמשיך את סיורנו באוקלנד, נעלה למגדל “סקאיי” שגובהו 328 מטר לתצפית עוצרת נשימה על העיר וסביבתה. נראה את הנמל הגדול של העיר ואת הקומפלקס החדש שנבנה לתחרויות המפרשיות היוקרתית American Cap, אותן אירחה אוקלנד. נבקר במוזיאון “זיכרון המלחמה”, הנחשב למוזיאון נפלא להבנת התרבות המאורית וסיפור ההגירה הפולינזית לאזור. המוזיאון מציג פריטים היסטוריים ניו זילנדים ממלחמות העולם הראשונה והשנייה.
בתום הסיור ניסע לאונייה ולאחר סידורי העלייה נתמקם בתאינו לקראת היציאה להפלגה. בערב ניפגש לארוחת ערב ולאחריה מופע בידור.

יום 9 │ מפרץ האיים (ניו זילנד) 
הבוקר נגיע למפרץ האיים (Bay of Islands) המהווה אזור סוב טרופי המכיל 144 איים וכפרים ציוריים בצפונו של האי הצפוני בניו זילנד. אזור זה מצטיין בנוף מהמם ונחשב לגן עדן ליצורים ימיים, צמחיה עשירה ותופעות טבע מיוחדות. לאחר שנרד מהאונייה נגיע לסיור בוואיטנגי (Waitangi), נחתם החוזה עם המאורים וכאן נוסדה ניו זילנד המודרנית. כאן נצפה גם במופע מאורי מסורתי. נמשיך לשמורת Puketi, בה נלך על רמפה מוגבהת ונראה מקרוב מגוון עשיר של עצים וצמחים ובהם עצי הקאורי הענקיים המגיעים לגובה של כ- 50 מטר וגילם כ- 3,000 שנה. תחנותינו הבאות יהיו הכפר הציורי Kerikeri ומערות קאוויטי (Kawiti Caves) המושכות מבקרים רבים בזכות תופעות הקארסט המיוחדות שנוצרו בהן ובמיוחד נטיפים בגדלים וצורות שונות וכן מיליוני תולעים זוהרות באור כחול/ירוק, החיות בה ויוצרות אפקט ייחודי הנראה כגלקסיה מוארת התלויה מעלינו. בדרכנו חזרה לאוניה ניסע בדרך נופית יפה לקאווקאווה, כפר ציורי שנוסד כעיירת כורי פחם במחצית המאה ה-19. אתר התיירות הידוע ביותר בקאווקאווה הוא מבנה שירותים ציבוריים שעוצב על ידי אומן אוסטרי מפורסם כיצירת אמנות ברחובה הראשי. 

יום 10 │ טאורנגה – רוטורואה
נעגון בטאורנגה (Tauranga), העיר הגדולה שעל חוף Bay of Plenty שבאי הצפוני. העיר נוסדה בשנת 1882 ומונה כ- 123 אלף תושבים אך האזור יושב כבר במאה ה-13 ע”י מאורים. בשל אקלימה הנוח וחופיה היפים הפכה העיר לאתר נופש מבוקש ומרכז לגולשים וצוללנים. נרד מהאוניה וניסע דרומה לרוטורואה (Rotorua), הנקראת “בירת החגורה התרמית” של ניו זילנד הממוקמת בליבו של חבל ארץ המאורים. נתחיל את סיורנו במרכז הגיאותרמי וואי או טאפו (Wai O Tapu), עם בריכות צבעוניות מרהיבות, בוץ ומים מבעבעים מבטן האדמה. אם יתאפשר, נבקר את “הליידי נוקס”, הגייזר שמתפרץ בשעה קבועה. נמשיך לביקור באתר הגייזרים, המעיינות החמים ובריכות הבוץ של השמורה הגיאותרמית “טה פוייה”  (Te Puia). אחר הצהריים נסייר בפארק “מעיינות הקשת” ( Rainbow Springs Nature Park), בהם נכיר מגוון מינים ייחודי של חי וצומח מקומי, כולל עצי סקוויה ענקיים שהובאו מקליפורניה אך קצב גדילתם כפול מזה שבמולדתם.

יום 11│  יום שייט
יום שכולו שייט. קחו את הזמן ליהנות מכל מה שיש לאוניה להציע: פעילויות תרבות וספורט, מופעי מוסיקה ובידור, ספא ובריכות, מגוון מסעדות, שופינג וקזינו. במהלך היום נתכנס לשמוע הרצאה של המדריך.

יום 12 │ אקרואה – קרייסטצ’רץ’
נגיע לעיירת הנמל הציורית אקרואה (Akaroa). נרד לחוף באמצעות סירות וניסע אל קרייסטצ’רץ – העיר הגדולה ביותר באי הדרומי והשנייה בגודלה בניו זילנד. זוהי “העיר האנגלית” ביותר בניו זילנד ומצטיינת בשטחים הירוקים שלה ולכן מכונה גם “עיר הגנים”. נערוך סיור ובמידה ומזג האוויר יאפשר זאת, נעלה על שייט רפסודה חביב ונשוט לאורך נהר ה-Avon הסובב את העיר. נמשיך לביקור בגן הבוטני המדהים, נעשה אתנחתא להפסקת הצהרים ולאחריה ניסע לאחת האטרקציות המעניינות ביותר בניו זילנד– המרכז האַנטַרקטי הבין לאומי (International Antarctic Centre), הממוקם במתחם נמל התעופה הבינלאומי. זהו מוזיאון אינטראקטיבי המוקדש כולו ליבשת אנטארקטיקה. ניסע על רכב שטח מיוחד בתנאי שטח המדמים את אנטארקטיקה, עטויים במעילים נכנס ל”חדר הסערות”- אולם גדול ומושלג בטמפרטורה של מינוס חמש מעלות ונתנסה ב”סערה” הכוללת רוחות עזות וצניחת טמפרטורה למינוס 25 מעלות. לאחר מספר דקות מסתיימת הסערה ואנו יוצאים מהחדר הקפוא לביקור באקווריום הפינגווינים ובתצוגות היסטוריות, גאוגרפיות, גיאולוגיות וביולוגיות המאפשרות הצצה מעמיקה על האנטארקטיקה. 

יום 13 │ דאנידין – חצי האי אוטגו
הבוקר נעגון בפורט צַ’למֵרס. נרד מהאוניה וניסע לדאנידין (Dunedin) , המכונה “אדינבורו החדשה”, העיר השנייה בגודלה באי הדרומי של ניו זילנד. העיר נוסדה בשנת 1848 על ידי מתיישבים סקוטים שקראו לה על שם בירת מולדתם וכיום היא מונה כ- 118,000 תושבים אשר מתוכם יותר מחמישית, אוכלוסייה של סטודנטים. העיר ידועה בארכיטקטורה הוויקטוריאנית שלה, באוניברסיטה שלה, בגן הבוטני שבתחומה ובבעלי החיים הימיים החיים בסביבתה. נתחיל את סיורינו בדאנידין ונראה את אתרי העיר ובהם האוקטגון – הכיכר המרכזית המתומנת, תחנת הרכבת הייחודית, בתי המשפט, בית העיריה והקתדראלה. לא נחמיץ כמובן את הצעידה במעלה רחוב בולדווין הנחשב לתלול בעולם לפי ספר השיאים של גינס. בהמשך נצא לחצי האי אוטגו ונגיע למרכז המבקרים של האלבטרוסים המלכותיים. האלבטרוס המלכותי הוא עוף ים ענק, בעל מוטת כנפים המגיעה לאורך עד 3-7 מטר! נראה את הציפור המיוחדת המצטיינת בתעופתה ובעזרת מוצגים שונים נלמד על אורחות חייה. נמשיך ונבקר בחווה פרטית בה אנו עשויים לראות רבים מבעלי החיים הימיים המיוחדים של ניו זילנד כמו כלבי ים, אריות ים, פינגווינים צהובי העין. 

יום 14 │ ארץ הפיורדים – מיצר מילפורד, מיצר דאוטפול, מיצר דאסקי
האוניה תיכנס הבוקר (אין ירידה לחוף) לפיורד מילפורד (שנקרא בטעות “מיצר”) שבדרום מערב האי הדרומי של ניו זילנד. הכינו מצלמות!!! אורכו של הפיורד 15 קילומטר ועומקו כ- 450 מטר. זהו אחד הפיורדים בשמורת פיורדלנד שהוכרזה “אתר מורשת עולמית” ע”י אונסק”ו. זהו אחד האזורים הגשומים ביותר בעולם וכמות המשקעים היורדת בו מגיעה ל-6800 מילימטר המתחלקים על 180 ימי גשם בשנה! המים המתוקים היורדים על ההרים (1500 מ’ מעל הפיורד) מזינים את מפלי המים הרבים הנופלים אליו ויוצרים שכבת מים מתוקים בעובי 2.5 מטר מעל שכבת המים המלוחים שמתחת. נצא מהפיורד ונכנס למיצר דאוטפול. המקום קיבל את שמו “מוטל בספק” מ-מגלה הארצות ג’ימס קוק שהחליט לא להיכנס אליו כי חשש שלא יוכל לנווט בו. במיצר נמצאים מפלי מים רבים והמפורסם שבהם הוא מפל בראון שגובהו 600 מטר והוא אחד מהגבוהים בניו זילנד. ניתן לראות כאן להקות דולפינים, דובי ים ופינגווינים. אחר הצהרים נכנס לפיורד דאסקי (Dusky Sound ), אחד הגדולים באזור פארק הפיורדים, שאורכו 400 קילומטר ובו מספר רב של מפלי מים ויונקים ימיים.

ימים 16-15│  ימי שייט
לפנינו יומיים של שייט. קחו את הזמן ליהנות מכל מה שיש לאוניה להציע: פעילויות תרבות וספורט, מופעי מוסיקה ובידור, ספא ובריכות, מגוון מסעדות, שופינג וקזינו. במהלך היומיים תכנס לשמוע הרצאה של המדריך. 

יום 17 │  סידני ואתריה
הבוקר תעגון האוניה בסידני, העיר הוותיקה והגדולה באוסטרליה הממוקמת על שפת המפרץ הטבעי הגדול בעולם. עם אוכלוסייה של 5 מיליון איש, הפכה העיר לבירה הפיננסית של אוסטרליה ובה נמצאת גם הקהילה היהודית הגדולה המונה כ- 45,000 איש. בטיולנו נבקר בגנים הבוטניים המרהיבים, נעבור בטיילת המתארכת עד קו החוף ונגיע עד בית האופרה המרשים. נמשיך לטייל ברחובות הציוריים של סידני העתיקה, ה”רוקס (The Rocks) בהם שופצו מבני מחסני הנמל בעבר והיום הם שילוב של גלריות, מסעדות ואטרקציות תיירותיות מיוחדות. נערוך תצפית מ”הכיסא של גברת מקורי”- עליו ישבה אשתו של המושל מקורי בצפייה לאניות שיביאו דואר מביתה באנגליה ונסייר בחוף בונדיי הידוע. בתום הסיור נשוב לאוניה אשר תעגון הלילה בנמל סידני .

יום 18 │ ההרים הכחולים – הפארק הזואולוגי פדרדייל – סלע שלוש האחיות
ארוחת בוקר באוניה ולאחר מכן ניסע לסיור ב”הרים הכחולים” המצויים כ-120 ק”מ מערבית לסידני. זהו רכס מדהים של הרי שולחן עשויים אבן חול המגיעים עד כ-1,300 מטרים מעל גובה פני הים. באזור נמצא מגוון עצום ומרהיב של מיני בעלי חיים וצמחים. ההרים הכחולים הוכרזו כאתר מורשת עולמית ע”י אונסקו ונקראים כך בשל עצי האקליפטוס המאכלסים אותו. האדים העולים מעצי האקליפטוס מכילים שמן הגורם לאוויר לקבל גוון כחלחל, וכך נראים ההרים מרחוק ככחולים. במהלך הסיור נבקר בשמורת פדרדייל בה נכיר את עולם החי הייחודי של היבשת האוסטרלית. נגיע לנקודת התצפית הטובה ביותר על ההרים הכחולים הקרויה Echo Point אשר ממנה נראה נוף של סדרת הרים מיוערים כולל סלע “שלוש האחיות” המפורסם. לאחר מכן נגיע לאתר הרכבליםScenic World ונרד ברכבת תלולה לתוך יער גשם בו נלך רגלית. 

יום 19 │  יום שייט
יום שכולו שייט. קחו את הזמן ליהנות מכל מה שיש לאוניה להציע: פעילויות תרבות וספורט, מופעי מוסיקה ובידור, ספא ובריכות, מגוון מסעדות, שופינג וקזינו. במהלך היום נתכנס לשמוע הרצאה של המדריך.

יום 20 │  סיום השייט – מלבורן – האי פיליפ
האוניה תעגון הבוקר במלבורן, העיר השנייה בגודלה באוסטרליה ומונה כ- 3.7 מיליון תושבים. בתחילת המאה ה-20 הייתה מלבורן בירתה של אוסטרליה למשך 26 שנה וכיום היא בירת מדינת ויקטוריה.
ניפרד מהאוניה וניסע לשוק ויקטוריה, השוק המקורה הציורי והגדול ביותר מדרום לקו המשווה.  נוכל להצטייד במזכרות ולטעום ממיטב המאכלים של בני לאומים שונים.  ממלבורן ניסע כ-90 דקות לאי פיליפ המהווה מושבת טבע לחיות בר אוסטרליות רבות. באי פיליפ נחווה את הקסם של מאות פינגווינים קטנים החוזרים לביתם לפנות ערב מפעילות היום המפרכת בים, מצעד הנחשב למרהיב עיניים. נוכל לחזות במצעד זה מעמדת תצפית נוחה. נבקר בשמורת הקואלות שעל האי ונוכל להתקרב אליהן באזור מחייתן הטבעי. נמשיך לביקור באי צ׳רצ׳יל לחווה הראשונה לגידולים אירופאיים ביבשת האוסטרלית ונצפה גם בגיזום כבשים.
נצא להליכה על הטיילת המוגבהת בנוביס פוינט ונהנה ממראה הנוף הימי. ארוחת ערב תינתן באי. נשוב למלבורן לקראת חצות.
לינה: מלבורן

יום 21 │ 01/03 – מלבורן – דרך האוקיינוס הגדולה
נצא ממלבורן וניסע לאורכה של “דרך האוקיינוס הגדולה” (Great Ocean Road), אחת הדרכים הנופיות היפות בעולם. הדרך מתפרסת לאורך החוף הדרום מזרחי של אוסטרליה. הדרך נבנתה בין שתי מלחמות העולם על ידי חיילים לשעבר כמחווה של כבוד לחבריהם שנפלו. בניית הכביש נמשכה כ-16 שנה תוך שימוש בכפות הידיים, מעדרים ודינמיט. הדרך הנופית עוברת על שפת המים ומאפשרת תצפיות מרשימות על תצורות סלע בים כמו “12 הניצבים”. במהלך הנסיעה על הכביש שאורכו מעל ל- 240 קילומטר נעצור במספר נקודות ונלך בשבילים קצרים המאפשרים הצצה מקרוב לחי ולצומח שבאזור. בתום סיורנו נשוב למלוננו (צפויה הגעה מאוחרת).
לינה: מלבורן

יום 22│ 02/03 – מלבורן ואתריה
נקדיש את היום לסיור באתריה המרכזיים של מלבורן. נסייר ברחובותיה וסמטאותיה של העיר הבנויים שתי וערב.נראה את הפרלמנט של מדינת ויקטוריה ששימש גם כפרלמנט האוסטרלי עד שהוקמה הבירה הנוכחית קנברה, נחלוף על פני הקתדרלות הקתולית והאנגליקנית, כיכר הפדרציה ונהר היארה. נשוטט ברחוב האומנות ונמשיך לביקור במונומנט הזיכרון המרשים ( The Shrine), ובגן הבוטני. נבקר בשכונת סנט קילדה השוכנת על קו החוף וכן בשכונה הבוהמיינית פיצרוי. אחר הצהריים נשוב למרכז העיר שם יינתן זמן חופשי .
לינה: במלבורן 

יום 23 │ 03/03 – מלבורן – סידני -הונג קונג
הבוקר ניסע לשדה התעופה של מלבורן ונטוס לסידני ומשם בטיסת המשך להונג קונג. לאחר הנחיתה, ניסע למלוננו בהונג קונג להתארגנות וללינה.
לינה: הונג קונג

יום 24 │04/03 – הונג קונג – תל אביב .
היום נצא לסיור באתריה החשובים של הונג קונג המונה מעל 7 מיליון תושבים על שטח של 1,100 קמ”ר בלבד. הונג קונג אשר במשך 150 שנה (עד 1997) הייתה תחת שלטון אנגלי לפני שעברה לידיים סיניות, היא עיר של ניגודים הבאים לידי ביטוי בתחומי הארכיטקטורה, המסחר, התשתיות והלבוש וכן עירוב של מסורות סיניות עתיקות יומין עם אלמנטים מערביים. במהלך שהותנו בהונג קונג נעלה להר ויקטוריה ממנו יש תצפית מדהימה על העיר, נשוט בנמל אברדין בסירת סייפן מסורתית, נסייר בחוף ראפלס הציורי ונבקר בשוק סטנלי. בתום הסיור ניסע לשדה התעופה לקראת טיסת אחר הצהריים חזרה לתל אביב.

מחירים ב-$ לאדם בחדר זוגי 

הערות:
דרושה אשרת כניסה לאוסטרליה – פרטים ב-ש.מ. אשרות טלפון 03-525-0332
דרושה אשרת כניסה לניו זילנד – הוראה חדשה! פרטים ב-ש.מ. אשרות טלפון 03-525-0332
• אין כפל מבצעים והנחות.

המחיר כולל:

• טיסות אל על וקואנטס במסלול ת”א -בנגקוק – סידני // סידני -הונג קונג –ת”א
• 4 טיסות פנים במסלול סידני -קיירנס -בריסביין –אוקלנד וכן מלבורן -סידני
• מיסי נמל, מס בטחון והיטל דלק (נכון לתאריך 11.04.19 וכפוף לשינויים!).
• שייט של 12 לילות על סיפון ה-Celebrity Solstice על בסיס פנסיון מלא (למעט ארוחות צהרים בירידה לסיורי החוף).
• בחלק היבשתי של הטיול בתי מלון בדרגת תיירות טובה ע”ב ארוחת בוקר .
• 3 ארוחות ערב במהלך הטיול היבשתי .
• סיורי חוף עם אוטובוס צמוד וממוזג – אין סיורי בחירה.
• כניסות לאתרים לפי המפורט בתכנית.
• שהיה וסיור בהונג קונג.
• מדריך ישראלי מומחה לאוסטרליה וניו זילנד.
• מדריכים מקומיים בחו”ל בהתאם לנדרש.
• טיפים לנותני השירותים היבשתיים בחו”ל (לא כולל באוניה).
• דמי סבלות בבתי המלון.
• מפגש קבוצה ותדרוך לפני היציאה כולל שתיה חמה וכיבוד קל.

הטיול אינו כולל:
• אשרת כניסה לאוסטרליה.
• טיפים באוניה (חובה עפ”י כללי חברות השייט).
• ביטוח בריאות ומטען.
• תשר למדריך הישראלי.
• כל מה שאינו כלול בסעיף “המחיר כולל”

הערות:

דרושה אשרת כניסה לאוסטרליה – פרטים ב-ש.מ. אשרות טלפון 03-525-0332
דרושה אשרת כניסה לניו זילנד – הוראה חדשה! פרטים ב-ש.מ. אשרות טלפון 03-525-0332
• אין כפל מבצעים והנחות.
• תכנית הביקורים כפופה ותלויה בתנאי מזג האוויר
• ייתכנו שינויים בסדר ימי הפעילויות ובסדר הביקורים וכן בסדר פעילויות הערב

תנאי תשלום:
מרכיב מחיר השייט משתנה בחברת השייט עפ”י היצע וביקוש. המחיר הסופי ייקבע ביום ההזמנה.
דמי קדימה על סך 250 $ לנוסע עם ההרשמה.
עם הבטחת הטיול יגבה התשלום כולו
ניתן לשלם ב- 3 תשלומים ללא ריבית ולסיימם 3 חודשים לפני הקרוז.
התשלום לפי שער המחאות והעברות.
תנאים ומידע כללי
 

אתרים מרכזיים ואטרקציות הכלולים בתוכנית של תרבותו :
* סיור ערב בבנגקוק וכן סיור למקדשיה הייחודיים
* סיור בעיר האוסטרלית קיירנס המהווה גן עדן לאוהבי הטבע ,כולל ביקור באקווריום.
* קיירנס – ביקור מיוחד ומרהיב בשונית האלמוגים הגדולה .
* ביקור במרכז התרבות והמורשת של השבט האבוריג’ני ג’אפוקיי כולל מופע תרבות וארוחת ערב.
* קיירנס – סיור בשמורת דיינטרי כולל מעבר בערוץ המוסמאן – מפגש בין יער הגשם הטרופי לאוקיינוס השקט* בריסביין –
  סיור פנורמי בעיר האוסטרלית, כולל ארוחת ערב.
* סיור בעיר אוקלנד: עליה לפסגת הר עדן, פארק הוורדים, מוזיאון זיכרון המלחמה ומגדל סקאי.
* ביקור באתר וואיטנגי המהווה את מקום ייסודה של ניו זילנד המודרנית כולל מופע מאורי.
* סיור בשמורת Puketi בה נראה מגוון עשיר של עצים וצמחים ובהם עצי הקאורי הענקיים.
* ביקור בכפר הציורי קאריקרי (Kerikeri ).
* ביקור במערות הנטיפים קאוויטי (Kawiti Caves) וכן במבנה השירותים הציבוריים בקאווקאווה .
* ביקור במרכז הגיאותרמי וואי או טאפו עם בריכות צבעוניות, בוץ ומים מבעבעים מבטן האדמה.
* ביקור בשמורה הגיאותרמית “טה פוייה” .
* ביקור בפארק “מעיינות הקשת” בהם נכיר מגוון מינים ייחודי של חי וצומח.
* סיור בעיר קרייסטצ’רץ כולל שיט רפסודה על נהר האבון, הגן הבוטני והמרכז האַנטַרקטי הבינלאומי.
* סיור בעיר דאנידין כולל הכיכר המרכזית המתומנת ורחוב בולדווין הנחשב לתלול בעולם.
* חצי האי אוטגו: מרכז המבקרים של האלבטרוסים המלכותיים וכן חווה פרטית ובה יונקים ימיים
* שייט לאזור הפיורדים המרהיבים של ניו זילנד: מילפורד, דאוטפול ודאסקי.
* סיור באתריה המרכזיים של העיר סידני כולל הטיילת, העיר העתיקה ,בונדיי ביץ’ והרוקס.
* סיור להרים הכחולים, הפארק הזואולוגי פדרדייל, סלע 3 האחיות כולל ירידה ברכבלי  Scenic World.
* ביקור באי פיליפ על מנת לראות את מושבת הפינגווינים וכן בשמורת הקואלות באי צ’רצ’יל.
* סיור לאורך דרך האוקיינוס הגדולה המהווה את אחת הדרכים הנופיות היפות בעולם
* סיור במלבורן: שוק ויקטוריה,מונומנט הזיכרון המרשים,הגן הבוטני, רחוב האומנים,השכונה הבוהמית
* סיור בהונג קונג כולל תצפית מהר ויקטוריה, שיט בנמל אברדין, חוף ראפלס ושוק סטנלי.

מחירים ב-$ לאדם בחדר זוגי

 יציאהחזרה מחיר לאדם בחדר  $פנימי תוספת מרפסת לאדםהערות  
10.02.2004.03.20 8,200900 $הנחה 200 $ עד 4/7  
 תוספת לחדר יחיד   דרושה ויזה לאוסטרליה!   
       
  • תוספת ליחיד בחדר פנימי

 

2019-11-19T12:51:58+00:00