yes

קרוז אוסטרליה וסובב ניו זילנד באוניה Celebrity Edge – פברואר 2024

קרוז אוסטרליה וסובב ניו זילנד  Celebrity Edge - פברואר 2024

קוד הטיול: TCNA-4131 
משך הטיול: 18 ימים
(11 לילות בקרוז)
יציאה: 31 בינואר  2024
חזרה: 17 בפברואר 2024
מדינות:   ניו-זילנד, אוסטרליה 
אוניה:  Celebritiy Edge
סגנון: קרוז משולב טיול יבשתי
דרושה ויזה לאוסטרליה ולניו זילנד!

על הטיול:

 • טיסות בחברת אמירטס במסלול:
  ת”א– דובאי – סידני
  אוקלנד – דובאי – ת”א

 • סיורי חוף מקיפים בערים אוקלנד, וולינגטון, קרייסטצ’רץ’ וסידני

 • שייט בפיורדים המרהיבים של ניו זילנד: מילפורד, דאוטפול ודאסקי

ימים 1-2│31/01 + 01/02 | תל אביב – דובאי – סידני
ניפגש בשעות אחר הצהרים המאוחרות בשדה התעופה בן גוריון ונטוס לסידני דרך דובאי.
נחיתת לילה בסידני בשעות הערב והעברה ללינה בבית המלון.
ארוחות: ארוחת ערב במלון
לינה: סידני

יום 3│ 02/02 | סידני ואתריה
היום נסייר בסידני, העיר הותיקה והגדולה באוסטרליה הממוקמת על שפת המפרץ הטבעי הגדול בעולם. עם אוכלוסייה של 5 מיליון איש, הפכה העיר לבירה הפיננסית של אוסטרליה ובה נמצאת גם הקהילה היהודית הגדולה המונה כ- 45,000 איש.  בטיולנו בעיר ניסע לאורך החוף המפורץ ונהנה מנוף עוצר נשימה של המצוקים הנושקים לים וברקע אתרי סידני המפורסמים כמו בית האופרה, גשר המפרץ והמגדלים. נסייר ב”בונדיי ביץ”, חוף הגולשים המפורסם ביותר בעולם ושל סידני, נמשיך בנסיעה על גשר המפרץ המפורסם של סידני, עד לשכונה הפרברית  “מנלי”, ולאחר מכן נשוט במעבורת חזרה לעיר. נסיים את הסיור באקווריום של סידני.  בתום הסיור נשוב אל מלוננו.
ארוחות: בוקר,ערב
לינה: סידני

יום 4│ 03/02 | סידני– ההרים הכחולים – הפארק הזואולוגי פד’רדייל – סלע שלוש האחיות.
לאחר ארוחת הבוקר ניסע לסיור ב”הרים הכחולים” המצויים כ-120 ק”מ מערבית לסידני. זהו רכס מיוחד של הרי שולחן עשויים אבן חול המגיעים עד כ-1,300 מטרים מעל גובה פני הים. באזור נמצא מגוון מרהיב של מיני בעלי חיים וצמחים. ההרים הכחולים הוכרזו כאתר מורשת עולמית ע”י אונסקו ונקראים כך בשל עצי האקליפטוס המאכלסים אותו. לעיתים האדים העולים מעצי האקליפטוס מכילים שמן הגורם לאוויר לקבל גוון כחלחל, וכך נראים ההרים מרחוק ככחולים. נרד בנסיעה תלולה ברכבת לתוך יער שמזכיר יער גשם, בו נלך רגלית. נגיע לאתר הרכבל Scenic World וגם ניסע לנקודת התצפית הטובה ביותר על ההרים הכחולים הקרויה Echo Point אשר ממנה נראה נוף של סדרת הרים מיוערים כולל סלע “שלוש האחיות” המפורסם. בתום הביקור בשמורת ההרים הכחולים ניסע לפארק החיות המפורסם: פד’רדייל Featherdale בו נצפה במגוון בעלי חיים אנדמיים ליבשת האוסטרלית. בתום יום מהנה זה נסע אל מלוננו.
ארוחות: בוקר,ערב
לינה: סידני

יום 5 │ 04/02 | השלמת סיורים בסידני ועלייה לאוניה.
לאחר ארוחת הבוקר נשלים את סיורנו בסידני. בתום הביקורים ניסע לנמל בה עוגנת האונייה. נערוך את סידורי העלייה ונתמקם בתאינו לקראת ההפלגה. ניפגש שוב לארוחת ערב ולאחריה בילוי במופעי הבידור.
ארוחות: בוקר בסידני, ערב אונייה
לינה: באוניה

ימים 6-7 │ 05/02 + 06/02 | ימי שייט
ימים של בילוי ונופש באוניה. תוכלו ליהנות מכל הפעילויות והמתקנים שיש באוניה. במהלך היום נתכנס לשמוע הרצאה שתינתן על ידי המדריך.

יום 8 │ 07/02 | ארץ הפיורדים – מיצר מילפורד, מיצר דאוטפול, מיצר דאסקי
הבוקר תיכנס האוניה לפיורד מילפורד MILFORD (ללא ירידה מהאוניה) שבדרום מערב האי הדרומי של ניו זילנד. הכינו מצלמות!!! אורכו של הפיורד 15 קילומטר ועומקו כ- 450 מטר.
זהו אחד הפיורדים בשמורת פיורדלנד שהוכרזה “אתר מורשת עולמית” ע”י אונסק”ו. זהו גם אחד האזורים הגשומים ביותר בעולם, וכמות המשקעים הממוצעת היורדת בו מגיעה לכ-6800 מילימטר הפרושים על 180 ימי גשם בשנה! המים המתוקים היורדים על ההרים (1500 מ’ מעל הפיורד) מזינים את מפלי המים הרבים הנופלים אליו ויוצרים שכבת מים מתוקים בעובי של
כ- 2.5 מטר מעל שכבת המים המלוחים שמתחת. לאחר הפלגה איטית במילפורד נצא מהפיורד ונכנס למיצר דאוטפול DOUBTFUL. המקום קיבל את שמו “מוטל בספק” ממגלה הארצות ג’ימס קוק שהחליט לא להיכנס אליו כי חשש שלא יוכל לנווט בו. במיצר נמצאים מפלי מים רבים והמפורסם שבהם הוא מפל בראון שגובהו 600 מטר והוא אחד מהגבוהים בניו זילנד. לעיתים ניתן לראות כאן להקות דולפינים, דובי ים ופינגווינים. בשעות אחר הצהרים נכנס לפיורד נוסף, דאסקי DUSKY אחד הגדולים באזור פארק הפיורדים, שאורכו 400 קילומטר. גם כאן מספר גדול של מפלי מים, דגה ויונקים ימיים.

יום 9│ 08/02 | פורט צַ’אלמֵרס – דאנידין – חצי האי אוטגו
הבוקר נעגון בנמל פורט צַ’אלמֵרס וניסע לדאנידין (Dunedin ) המכונה “אדינבורו החדשה”, העיר השנייה בגודלה באי הדרומי. העיר נוסדה ב-1848 על ידי מתיישבים סקוטים שקראו לה על שם בירת מולדתם וכיום היא מונה כ- 120,0000 תושבים מתוכם יותר מחמישית, סטודנטים. העיר ידועה בארכיטקטורה הוויקטוריאנית שלה, באוניברסיטה בגן הבוטני שבתחומה ובבעלי החיים הימיים החיים בסביבתה. נצא לנסיעה נופית בחצי האי אוטגו ונגיע למרכז המבקרים של האלבטרוסים המלכותיים. האלבטרוס המלכותי הוא עוף ים ענק, בעל מוטת כנפים המגיעה לאורך עד 3.7 מטר! נראה את הציפור המיוחדת המצטיינת בתעופתה ובעזרת מוצגים שונים נלמד על אורחות חייה. נצא לסיור מיוחד בחוות פינגווינים צהובי העין, בחוף מוגן שבו אנו עשויים לראות בעל חיים מיוחד לניו זילנד. נצפה בהם מקרוב ונלמד על אורחות חייהם המיוחדים. נמשיך לטייל ונראה את אתרי העיר דנידין ובהם האוקטגון – הכיכר המרכזית המתומנת, תחנת הרכבת הייחודית והקתדראלה. לא נחמיץ כמובן את הביקור במעלה רחוב בולדווין הנחשב לתלול בעולם (לפי ספר השיאים של גינס). בתום הסיור נשוב אל האוניה להמשך הפלגה.

יום 10 │ 09/02| לייטלטון – קרייסטצ’רץ’
הבוקר נגיע לעיירת נמל קטנה לייטלטון וניסע אל  קרייסטצ’רץ’, העיר הגדולה ביותר באי הדרומי והשנייה בגודלה בניו זילנד (אחרי אוקלנד). זוהי “העיר האנגלית” ביותר בניו זילנד ומצטיינת גם בשטחים הירוקים שלה ולכן מכונה גם “עיר הגנים”. העיר ידועה בריבוי רעידות האדמה שפוקדים את האזור בו היא שוכנת. בשנת 2011 חלקים גדולים מהעיר נהרסו ברעידת אדמה ועד היום יש אזורים שלא שוקמו. אנו נקיים סיור בקרייסטצ’רץ’. במידה ומזג האוויר יאפשר זאת, נעלה על שייט סירות חביב ונשוט לאורך נהר ה Avon הסובב את העיר. נמשיך לביקור בגן הבוטני המדהים. נעשה אתנחתא להפסקת הצהרים ולאחריה ניסע לאחת האטרקציות המעניינות ביותר בניו זילנד – המרכז האַנטַרקטי הבין לאומי (International Antarctic Centre) הממוקם במתחם שדה התעופה הבין לאומי. זהו מוזיאון אינטראקטיבי המוקדש כולו ליבשת אנטארקטיקה. ניסע על רכב שטח מיוחד בתנאי שטח המדמים את אנטרקטיקה, עטויים במעילים נכנס ל”חדר הסערות” – אולם גדול ומושלג בטמפרטורה של מינוס חמש מעלות ונתנסה ב”סערה” הכוללת רוחות עזות וצניחת טמפרטורה למינוס 25 מעלות. לאחר מספר דקות מסתיימת הסערה ואנו יוצאים מהחדר הקפוא לביקור באקווריום הפינגווינים הכחולים ובתצוגות היסטוריות, גאוגרפיות, גיאולוגיות וביולוגיות המאפשרות הצצה מעמיקה על החיים באנטרקטיקה.
בתום הסיור נשוב אל האוניה להמשך הפלגה.

יום 11 │ 10/02 | וולינגטון
הבוקר נעגון בעיר וולינגטון (Wellington) היא בירת ניו זילנד. העיר הוקמה בשנת 1839 בקצה הדרום-מערבי של האי הצפוני על שפת מפרץ קוק המפריד בין שני האיים, חשופה לרוחות חזקות ועל כן מכונה גם “עיר הרוחות”. וולינגטון שהפכה לבירה בשנת 1865 כשהחליפה את אוקלנד. היא העיר השלישית בגודלה בניו זילנד עם אוכלוסייה של כ- 400 אלף תושבים. בגלל רעידות האדמה התכופות בעיר, חלק גדול מהבניינים בנויים מעץ. מבני הממשל שנבנו לאחר רעידת האדמה החזקה ב-1855 הם קומפלקס מבני העץ הגדולים ביותר בחצי הכדור הדרומי.
לאחר הירידה מהאונייה נצא לביקור בהר ויקטוריה לתצפית פנורמית של 360 מעלות. ביום יפה נוכל לראות מכאן גם את האי הדרומי. נמשיך לגנים הבוטניים של העיר (נעלה או נרד לגנים בקרון רכבל), ולאחר מכן נגיע למתחם בניין הפרלמנט, נצפה על המבנים השונים בעלי ארכיטקטורה מיוחדת ונעמוד על תפקודם השונה. בחלקו השני של סיורנו בוולינגטון נבקר במוזיאון האומה “טה פפה” (Te Papa) המתפרס על פני 6 קומות ובו תצוגה מרשימה על ההיסטוריה והתרבות המאורית לצד הסברים מאלפים על הטבע בניו זילנד. בתום הסיור יינתן מעט זמן חופשי להסתובב ברחובותיה היפים של וולינגטון.

יום 12 | 11/02| נאפייר (Napier)
היום נעגון בנאפייר (Napier) השוכנת בקצה האוקיינוס השקט, בתוך מפרץ Hawkes ומאחוריה ניצבים רכסי ה- Kaweka וה-Ruahine הירוקים. ייתכן שזו הסיבה למזג האוויר הים תיכוני שמאפיין אותה, כמו את שאר ערי החוף המערבי; הרבה שמש, בריזה קרה מהים וטמפרטורה ממוצעת של 21 מעלות צלזיוס בקיץ. יש בנאפייר אווירה מיוחדת ואלגנטיות, שלא קיימת בערים אחרות. נצא לטיול רגלי לנקודת תצפית על הנמל. נמשיך בסיור רגלי ברחובותיה של העיר כדי להתרשם מסגנון אדריכלות הארט-דקו האופייני לה. העיר קבלה את תארה
כ”בירת הארט – דקו העולמית” בזכות בניה מחודשת של העיר בשנות ה-30, אחרי רעידת אדמה קשה ב 1931 שהרסה כמעט את כל מרכז העיר. מאז העיר הפכה למאפיינת בינלאומית של סגנון אדריכלות זה. כמו כן נבקר בטיילת המפורסמת- המארין פארייד. בתום הסיור נשוב אל האוניה להמשך הפלגה.

יום 13 │ 12/02 | טאורנגה – רוטורואה
הבוקר נרד מהאוניה וניסע דרומה לרוטורואה (Rotorua) המכונה “בירת החגורה התרמית” של ניו זילנד וממוקמת בליבו של חבל ארץ המאורים. נתחיל את סיורנו באתר הגייזרים, המעיינות החמים ובריכות הבוץ של “טה פוייה” ( Te Puia) , המהווים חלק משמורת המאורים ווקארווארווה ופולטים מים חמים וקיטור לגובה. נצפה במקום במופע תרבות מאורי מסורתי. נטייל בינות מעיינות גייזרים וגם נקבל הזדמנות יחודית לצפות לעבר עופות הקיווי הנדירים והמפורסמים.
משם ניסע לעמק ויימאנגו (Waimangu) הגעשי לשמורת הטבע הגעשית הצעירה בעולם, בה נערוך טיול רגלי ונוכל להתרשם מהצורות השונות של התפרצויות אדים ומים מבטן האדמה ומתוצאותיהם. בתום הסיור נשוב אל האונייה להמשך הפלגה.

יום 14│ 13/02 | יום שייט
יום של בילוי ונופש באוניה. תוכלו ליהנות מכל הפעילויות והמתקנים שיש באוניה. במהלך היום נתכנס לשמוע הרצאה שתינתן על ידי המדריך.

יום 15│ 14/02 | מפרץ האיים
לאחר הפלגת לילה נגיע בבוקר למפרץ האיים (Bay of Islands) המהווה אזור סוב טרופי המכיל 144 איים וכפרים ציוריים בצפונו של האי הצפוני בניו זילנד. אזור זה מצטיין בנוף מהמם והוא גן עדן ליצורים ימיים, צמחיה עשירה ותופעות טבע מיוחדות. באיים אלה התיישבו ראשוני המאורים וכאן נחתם החוזה המפורסם בינם לבין האנגלים בשנת 1840.
לאחר שנרד מהאוניה נגיע לאתר וואיטנגי (Waitangi) כאן נחתם החוזה עם המאורים וכאן נוסדה ניו זילנד המודרנית. הסיור יכלול ביקור בכפר מאורי ומופע ראווה. ניסע מהכפר לשמורת Puketi State Forest בו נלך על רמפה מוגבהת ונראה מקרוב מגוון עשיר של עצים וצמחים ובהם עצי הקאורי (Kauri) הענקיים המגיעים לגובה של 50 מטר ויותר וגילם כ- 1000 שנה!
נגיע לכפר הציורי Kerikeri ונמשיך למערות קאוויטי (Kawiti Caves) המושכות מבקרים רבים בזכות תופעות הקארסט המיוחדות שנוצרו בהן ובמיוחד נטיפים בגדלים וצורות שונות. ואולם האטרקציה המרכזית במערות היא מיליוני תולעים זוהרות באור כחול/ירוק החיות בה ויוצרות אפקט יחודי הנראה כגלקסיה מוארת התלויה מעלינו . נלך כ-30 דקות בתוך מערת הגיר לאורך כ- 200 מטר, נשמע הסברים מעניינים על חיי התולעים ואף נוכל לראותן מקרוב. אכן חוויה ייחודית!
בדרכנו חזרה ניסע בדרך הנופית היפה לקאווקאווה (Kawakawa), כפר ציורי שנוסד כעיירת כורי פחם במחצית המאה ה-19 (כיום לא נותר פחם זמין באזור). אתר התיירות הידוע ביותר בקאווקאווה הוא Hundertwasser Toilets – מבנה שירותים ציבוריים שעוצב כיצירת אמנות ברחובה הראשי בידי האמן האוסטרי Friedensreich Hundertwasser שחי ויצר בעיירה משנת 1975 עד מותו בשנת 2000. בתום סיורנו בעיירה נשוב לאוניה.

יום 16 │15/02 | אוקלנד – ירידה מהאוניה
הבוקר נעגון באוקלנד וניפרד מהאוניה.  אוקלנד, אשר נוסדה בשנת 1840 ושימשה כבירת ניו זילנד עד 1865. המאורים שהתיישבו במקום במאה ה-14 קראו לעיר “טמאקי מקאו ראו” שפירושו “העיר עם מאה האוהבים”, בזכות היותה נחשקת ע”י כובשים רבים אשר חמדו את מיקומה גיאוגרפי הנוח ופוריות אדמתה. נתחיל את סיורינו בעיר ונגיע להר עדן לתצפית מרהיבה של 360 מעלות על אוקלנד וסביבתה המשתרעת מחופי הים הטסמני עד למפרצי האוקיאנוס השקט. נבקר במוזיאון “זיכרון המלחמה”, הממוקם בפארק המרשים דומיין. במוזיאון יש מוצגים המעידים על מעורבותה של ניו זילנד במלחמות העולם הראשונה והשנייה. בנוסף, במוזיאון תערוכות על החי והצומח הייחודיים לניו זילנד וגם תערוכות המציגות ומסבירות את התרבות המאורית וסיפור ההגירה הפולינזית לאזור, כיאה לעיר בעלת האוכלוסייה הפולינזית הגדולה בעולם.
ארוחות: בוקר באוניה, ערב במלון.
לינה: אוקלנד

ימים 17│ 16/02| אוקלנד המשך סיורים – טיסת חזרה לארץ.
לאחר ארוחת הבוקר נמשיך את סיורנו באוקלנד. נעלה למגדל “סקאיי” שגובהו 328 מטר לתצפית עוצרת נשימה על אוקלנד וסביבותיה. נבקר בעולם התת ימי של קלי טרלטון בו נראה תצוגה מהמסע הראשון לאנטרקטיקה. יינתן זמן חופשי למנוחה, קניות עד להעברה לשדה התעופה לטיסת חזרה ארצה (דרך דובאי).

יום 18│ 17/02| – נחיתה בנתב”ג
ננחת בנתב”ג בשעות אחר הצהריים. תם ונשלם טיולנו.

מחירים ב-$ לאדם בחדר זוגי 

 
 יציאה חזרה  מחיר לאדם בחדר פנימי   תוספת לאדם בחדר חלון  תוספת לאדם בחדר מרפסת הערות  מדריך
31.01.24 17.02.24 8,995 $ 345 $ 645 $ הנחה 300 $ עד 5/10 טומי שרון
             

* אין כפל מבצעים והנחות 
* המחיר הינו לפי הרשום באתר ביום ההזמנה (ולא לפי פרסומים קודמים)

 • דרושה ויזה לאוסטרליה – פרטים ב-ש.מ. אשרות, טלפון 03-525-0332
 • דרושה ויזה לניו זילנד – הוראה חדשה, פרטים בטלפון הנ”ל.
 • בדבר חיסונים – יש לברר במרפאת המטיילים בלשכת הבריאות האזורית

המחיר כולל:

 • טיסות בינלאומיות בחברת אמירטס במסלול תל אביב-דובאי-סידני   // אוקלנד-דובאי-תל אביב
 • מסי נמל, מס בטחון והיטל דלק  (נכון לתאריך 02.01.22 וכפוף לשינויים)
 • העברות לפי התוכנית
 • שייט 11 לילות על סיפון האונייה Celebrity Edge על בסיס פנסיון מלא
  (למעט ארוחת צהרים בסיורי החוף)
 • סיורי חוף עם אוטובוס צמוד וכניסות לאתרים לפי המפורט בתכנית
 • טיול יבשתי באוסטרליה כולל כל הכניסות לאתרים ולשמורות שבתכנית
 • בתי מלון בדרגת תיירות טובה על בסיס ארוחת בוקר בטיול היבשתי
 • מדריך ישראלי מומחה לאוסטרליה וניו זילנד
 • מדריכים מקומיים דוברי אנגלית בהתאם לנדרש
 • טיפים באוניה (חובה לפי חברות השייט)
 • טיפים לנותני שירותים ביבשה (לא כולל טיפים באוניה)
 • מפגש קבוצה בזום לתדרוך לפני היציאה

המחיר אינו כולל:

 • אשרת כניסה לאוסטרליה וניו זילנד (חובה !) – פרטים ב-ש.מ. אשרות, טלפון 03-525-0332
 • טיפים באונייה (16 $ ללילה לאדם – חובה לפי כל חברות השייט)
 • ביטוח בריאות ומטען (חובה ומומלץ מייד עם ההרשמה) – במקרה חירום שבו יש צורך באשפוז או בהפסקת הטיול,
  המטייל יפעיל את הביטוח הרפואי שלו.
   
 •  
 • תשר למדריך הישראלי
 • כל מה שאינו כלול בסעיף המחיר כולל

הערות:

 •  
 • חיסונים: יש לפנות למרפאות המטיילים בלשכת הבריאות המחוזית.

הערות
• דרושה אשרת כניסה לאוסטרליה ולניו זילנד – פרטים למעלה
• חיסונים – יש לפנות למרפאות המטיילים בלשכת הבריאות המחוזית
• יש רופא ואחות על האנייה (בתשלום – בכיסוי חברת הביטוח האישית).
• המחירים משתנים בחברת השייט עפ”י היצע וביקוש. המחיר הסופי יקבע ביום ההזמנה.
• ייתכנו שינויים בסדר ימי הפעילויות ובסדר הביקורים על פי לוח הזמנים וימי הטיסות ושל האתרים לאורך מסלול הטיול 
• תוכנית הטיול הביקורים כפופה ותלוה בתנאי מזג האוויר
• לעיתים אף ייתכנו ויתורים על חלק ממקומות הביקור תוך מתן תחליף ראוי במקום וזאת אף לאחר היציאה מהארץ.
• כל שינוי ו/או מחדל הקשור בחב’ התעופה ו/או חב’ השייט, אינו מהווה עילה לתביעה ו/או פיצוי כנגד תרבותו – רימון טיולים והאחריות היא על חברות התעופה והשייט בלבד.
• שיבוץ החדר, מיקום וקומה ייקבעו ע”י מחלקת הקבוצות של חברת השיט ובהתאם לקטגוריה שהוזמנה.
• אנו ממליצים לרכוש ביטוח בריאות מיד עם ההרשמה לטיול, על מנת להימנע מדמי ביטול עקב אירוע בריאותי בלתי צפוי. פנו אלינו לקבלת הפניה לסוכן ביטוח.
• יציאת הטיול מותנית במינימום משתתפים.
תנאי תשלום: 

 • מרכיב מחיר השייט משתנה בחברת השייט לפי היצע וביקוש. המחיר הסופי ייקבע ביום ההזמנה.
 • דמי קדימה על סך 300 $  לנוסע עם ההרשמה.
 • עם הבטחת הטיול יגבה התשלום כולו
 • ניתן לשלם ב- 3 תשלומים ללא ריבית ולסיימם 3 חודשים לפני הקרוז.
 • התשלום לפי שער המחאות והעברות.

נא לקרוא: תנאים כלליים וגילוי נאות

אתרים מרכזיים ואטרקציות הכלולים בתוכנית של תרבותו:
* סיור מקיף בסידני: גשר המפרץ, הגנים הבוטניים, האקווריום, שכונת מאנלי כולל נסיעה במעבורת
* מופע קברט עם ארוחת ערב על מפרץ סידני
* סיורים להרים הכחולים (אזור סידני) המהווים רכס מרהיב של הרי שולחן
* תצפית נופית אל סלע “שלוש האחיות”
* ביקור בשמורת פד’רדייל בה נכיר את עולם החי הייחודי של היבשת האוסטרלית
* ירידה ברכבל לתוך יער גשם מרהיב
* שייט בארץ הפיורדים המרהיבים של ניו זילנד: מילפורד, דאוטפול ודאסקי
* סיור לחצי האי אוטגו ביקור במרכז המבקרים של האלבטרוסים המלכותיים.
* סיור לחצי האי אוטגו ביקור במרכז המבקרים של הפינגווינים צהובי העין
* סיור בעיר קרייסטצ’רץ’ כולל ביקור במרכז האנטרקטי הבין לאומי
* סיור בוולינגטון – בירת ניו זילנד כולל תצפית בהר ויקטוריה, הגנים הבוטניים ומוזיאון טה פפה TE PAPA
* נאפייר – סיור בעיר הבנויה בסגנון הארט דקו.
* רוטורואה – ביקור באתר הגייזרים והמעיינות החמים ובריכות הבוץ “טה פויה”
* רוטורואה – עמק וואיימנגו הגעשי
* מפרץ האיים – כולל ביקור באתר וואיטנגי המהווה את מקום ייסודה של ניו זילנד המודרנית ו ביקור בכפר מאורי ומופע ראווה
* סיור בשמורת Puketi בה נראה מגוון עשיר של עצים וצמחים ובהם עצי הקאורי הענקיים
* ביקור במערות הקראסט והנטיפים קאוויטי (Kawiti Caves) כולל מערת התולעים הזוהרות
* סיור בעיר אוקלנד כולל תצפיות מהר עדן וממגדל סקאי וכן ביקור במוזיאון זיכרון המלחמה

מחירים ב-$ לאדם בחדר זוגי

 יציאה חזרה  מחיר לאדם בחדר פנימי  תוספת לאדם בחדר מרפסת  מדריך הערות  
 05.11.19 25.11.19  7,175 $  795 $  טומי שרון הנחה 200 $ עד 4/7  
            דרושה ויזה לאוסטרליה!  
 • תוספת ליחיד בחדר פנימי 2,700 $
 • תוספת ליחיד בחדר מרפסת 2,700 $ + 1,395 $
 • אין כפל מבצעים והנחות

אין כפל מבצעים והנחות.
דרושה ויזה לאוסטרליה – פרטים ב-ש.מ. אשרות, טלפון 03-525-0332
בדבר חיסונים – יש לברר במרפאת המטיילים בלשכת הבריאות האזורית

 
2023-09-27T08:22:36+00:00