yes

קרוז אוסטרליה וסובב ניו זילנד באוניה Royal Princess – נובמבר 2024

קרוז אוסטרליה וסובב ניו זילנד באוניה Royal Princess - נובמבר 2023

קוד הטיול:  TCNA 
משך הטיול: 19 ימים
(13 לילות בקרוז)
יציאה: נובמבר 2024
מדינות:   ניו-זילנד, אוסטרליה 
אוניה:  Royal Princess
סגנון: קרוז משולב טיול יבשתי
דרושה ויזה לאוסטרליה ולניו זילנד!

על הטיול:

 • טיסות בחברת אמירטס במסלול:
  ת”א–דובאי – סידני
  סידני – דובאי – ת”א

 • סיורי חוף מקיפים בערים אוקלנד, וולינגטון, קרייסטצ’רץ’ וסידני

 • שייט בפיורדים המרהיבים של ניו זילנד: מילפורד, דאוטפול ודאסקי

 • סיור לחצי האי אוטגו, אזור דאנידין – ביקור במרכז המבקרים של האלבטרוסים המלכותיים
  ובמרכז המבקרים של הפינגווינים צהובי העין
 • ביקור במערות הקראסט והנטיפים קאוויטי (Kawiti Caves) כולל מערת התולעים הזוהרות

יום  1-2│ | תל אביב – דובאי – סידני
ניפגש בשעות אחר הצהרים המאוחרות בשדה התעופה בן גוריון ונטוס לסידני דרך דובאי. נחיתת לילה בסידני בשעות הערב והעברה ללינה בבית המלון.
ארוחות: בטיסות, ארוחת ערב במלון
לינה: סידני

יום 3│  | סידני – ההרים הכחולים – הפארק הזואולוגי פדרדייל – סלע שלוש האחיות
לאחר ארוחת הבוקר ניסע לסיור ב”הרים הכחולים” המצויים כ-120 ק”מ מערבית לסידני. זהו רכס מיוחד של הרי שולחן עשויים אבן חול המגיעים עד כ-1,300 מטרים מעל גובה פני הים. באזור נמצא מגוון מרהיב של מיני בעלי חיים וצמחים. ההרים הכחולים הוכרזו כאתר מורשת עולמית ע”י אונסקו ונקראים כך בשל עצי האקליפטוס המאכלסים אותו. לעיתים האדים העולים מעצי האקליפטוס מכילים שמן הגורם לאוויר לקבל גוון כחלחל, וכך נראים ההרים מרחוק ככחולים. נרד בנסיעה תלולה ברכבת לתוך יער שמזכיר יער גשם, בו נלך רגלית. נגיע לאתר הרכבל Scenic World וגם ניסע לנקודת התצפית הטובה ביותר על ההרים הכחולים הקרויה Echo Point אשר ממנה נראה נוף של סדרת הרים מיוערים כולל סלע “שלוש האחיות” המפורסם.
בתום הביקור בשמורת ההרים הכחולים ניסע לפארק החיות המפורסם: פד’רדייל Featherdale בו נצפה במגוון בעלי חיים אנדמיים ליבשת האוסטרלית. בתום יום מהנה זה נסע אל מלוננו.
ארוחות: בוקר, ערב
לינה: סידני

יום 4│  | סידני ואתריה – עליה לאוניה
היום נסייר בסידני, העיר הוותיקה והגדולה באוסטרליה הממוקמת על שפת המפרץ הטבעי הגדול בעולם. עם אוכלוסייה של 5 מיליון איש, הפכה העיר לבירה הפיננסית של אוסטרליה ובה נמצאת גם הקהילה היהודית הגדולה המונה כ- 45,000 איש.
בטיולנו בעיר ניסע לאורך החוף המפורץ ונהנה מנוף עוצר נשימה של המצוקים הנושקים לים וברקע אתרי סידני המפורסמים כמו בית האופרה, גשר המפרץ והמגדלים. נסייר ב”בונדיי ביץ”, חוף הגולשים המפורסם ביותר בעולם ושל סידני, נמשיך בנסיעה על גשר המפרץ המפורסם של סידני, עד לשכונה הפרברית “מנלי”, ולאחר מכן נשוט במעבורת חזרה לעיר. נסיים את הסיור באקווריום של סידני.
בתום הביקורים ניסע לנמל בה עוגנת האוניה. נערוך את סידורי העלייה ונתמקם בתאינו לקראת ההפלגה. ניפגש שוב לארוחת ערב ולאחריה בילוי במופעי הבידור.
ארוחות: בוקר בסידני, ערב באונייה

ימים 5-6 │  | ימי שייט – בדרך לארץ הפיורדים
את ימי השייט הראשונים שאינם כוללים סיורי חוף, ננצל כדי להשתתף בפעילויות האונייה השונות, ליהנות מהקזינו, ממופעים ומשחקי חברה שונים, ממגוון מסעדות השף על הסיפון או לשחות בבריכה. בנוסף, ניפגש בצוותא, כדי לשמוע על הצפוי לנו בימים הבאים ולקבל הסברים מפי מדריך הקבוצה על המקומות שנבקר בהם או חולפים לידם, על חיי הטבע, ההיסטוריה וכל מידע רלוונטי למקום.

יום 7 │  | ארץ הפיורדים – מיצר מילפורד, מיצר דאוטפול, מיצר דאסקי
הבוקר תיכנס האוניה לפיורד מילפורד (ללא ירידה מהאוניה) שבדרום מערב האי הדרומי של ניו זילנד. הכינו מצלמות!!! אורכו של הפיורד 15 קילומטר ועומקו כ- 450 מטר. זהו אחד הפיורדים בשמורת פיורדלנד שהוכרזה “אתר מורשת עולמית” ע”י אונסק”ו. זהו גם אחד האזורים הגשומים ביותר בעולם, וכמות המשקעים הממוצעת היורדת בו מגיעה לכ-6800 מילימטר הפרושים על 180 ימי גשם בשנה! המים המתוקים היורדים על ההרים (1500 מ’ מעל הפיורד) מזינים את מפלי המים הרבים הנופלים אליו ויוצרים שכבת מים מתוקים בעובי של כ- 2.5 מטר מעל שכבת המים המלוחים שמתחת. לאחר הפלגה איטית במילפורד נצא מהפיורד ונכנס למיצר דאוטפול. המקום קיבל את שמו “מוטל בספק” ממגלה הארצות ג’ימס קוק שהחליט לא להיכנס אליו כי חשש שלא יוכל לנווט בו. במיצר נמצאים מפלי מים רבים והמפורסם שבהם הוא מפל בראון שגובהו 600 מטר והוא אחד מהגבוהים בניו זילנד. לעיתים ניתן לראות כאן להקות דולפינים, דובי ים ופינגווינים. בשעות אחר הצהרים נכנס לפיורד נוסף, דאסקי (Dusky Sound ), אחד הגדולים באזור פארק הפיורדים, שאורכו 400 קילומטר. גם כאן מספר גדול של מפלי מים, דגה ויונקים ימיים.

יום 8 │  | פורט צַ’למֵרס – דאנידין – חצי האי אוטגו
הבוקר נעגון בנמל פורט צַ’למֵרס וניסע לדאנידין (Dunedin ) המכונה “אדינבורו החדשה”, העיר השנייה בגודלה באי הדרומי. העיר נוסדה ב-1848 על ידי מתיישבים סקוטים שקראו לה על שם בירת מולדתם וכיום היא מונה כ- 120,0000 תושבים מתוכם יותר מחמישית, סטודנטים. העיר ידועה בארכיטקטורה הוויקטוריאנית שלה, באוניברסיטה בגן הבוטני שבתחומה ובבעלי החיים הימיים החיים בסביבתה. נצא לנסיעה נופית בחצי האי אוטגו ונגיע למרכז המבקרים של האלבטרוסים המלכותיים. האלבטרוס המלכותי הוא עוף ים ענק, בעל מוטת כנפים המגיעה לאורך עד 3.7 מטר! נראה את הציפור המיוחדת המצטיינת בתעופתה ובעזרת מוצגים שונים נלמד על אורחות חייה. נצא לסיור מיוחד בחוות פינגווינים צהובי העין, בחוף מוגן שבו אנו עשויים לראות בעל חיים מיוחד לניו זילנד. נצפה בהם מקרוב ונלמד על אורחות חייהם המיוחדים. נמשיך לטייל ונראה את אתרי העיר דנידין ובהם האוקטגון – הכיכר המרכזית המתומנת, תחנת הרכבת הייחודית והקתדראלה. לא נחמיץ כמובן את הביקור במעלה רחוב בולדווין הנחשב לתלול בעולם (לפי ספר השיאים של גינס).

יום 9 │  | לייטון – קרייסטצ’רץ’
הבוקר נגיע לעיירת נמל קטנה לייטלטון וניסע אל קרייסטצ’רץ’, העיר הגדולה ביותר באי הדרומי והשנייה בגודלה בניו זילנד (אחרי אוקלנד). זוהי “העיר האנגלית” ביותר בניו זילנד ומצטיינת גם בשטחים הירוקים שלה ולכן מכונה גם “עיר הגנים”. העיר ידועה בריבוי רעידות האדמה שפוקדים את האזור בו היא שוכנת. בשנת 2011 חלקים גדולים מהעיר נהרסו ברעידת אדמה ועד היום יש אזורים שלא שוקמו. אנו נקיים סיור בקרייסטצ’רץ’. במידה ומזג האוויר יאפשר זאת, נעלה על שייט סירות חביב ונשוט לאורך נהר ה-Avon הסובב את העיר. נמשיך לביקור בגן הבוטני המדהים. נעשה אתנחתא להפסקת הצהרים ולאחריה ניסע לאחת האטרקציות המעניינות ביותר בניו זילנד – המרכז האַנטַרקטי הבין לאומי (International Antarctic Centre) הממוקם במתחם שדה התעופה הבין לאומי. זהו מוזיאון אינטראקטיבי המוקדש כולו ליבשת אנטארקטיקה. ניסע על רכב שטח מיוחד בתנאי שטח המדמים את אנטרקטיקה, עטויים במעילים נכנס ל”חדר הסערות” – אולם גדול ומושלג בטמפרטורה של מינוס חמש מעלות ונתנסה ב”סערה” הכוללת רוחות עזות וצניחת טמפרטורה למינוס 25 מעלות. לאחר מספר דקות מסתיימת הסערה ואנו יוצאים מהחדר הקפוא לביקור באקווריום הפינגווינים הכחולים ובתצוגות היסטוריות, גאוגרפיות, גיאולוגיות וביולוגיות המאפשרות הצצה מעמיקה על החיים באנטרקטיקה.

יום 10 │ | ולינגטון
הבוקר נעגון בעיר וולינגטון (Wellington) היא בירת ניו זילנד. העיר הוקמה בשנת 1839 בקצה הדרום-מערבי של האי הצפוני על שפת מפרץ קוק המפריד בין שני האיים, חשופה לרוחות חזקות ועל כן מכונה גם “עיר הרוחות”. וולינגטון שהפכה לבירה בשנת 1865 כשהחליפה את אוקלנד. היא העיר השלישית בגודלה בניו זילנד עם אוכלוסייה של כ- 400 אלף תושבים. בגלל רעידות האדמה התכופות בעיר, חלק גדול מהבניינים בנויים מעץ. מבני הממשל שנבנו לאחר רעידת האדמה החזקה ב-1855 הם קומפלקס מבני העץ הגדולים ביותר בחצי הכדור הדרומי.
לאחר הירידה מהאונייה נצא לביקור בהר ויקטוריה לתצפית פנורמית של 360 מעלות. ביום יפה נוכל לראות מכאן גם את האי הדרומי. נמשיך לגנים הבוטניים של העיר (נעלה או נרד לגנים בקרון רכבל), ולאחר מכן נגיע למתחם בניין הפרלמנט, נצפה על המבנים השונים בעלי ארכיטקטורה מיוחדת ונעמוד על תפקודם השונה. בחלקו השני של סיורנו בוולינגטון נבקר במוזיאון האומה “טה פפה” (Te Papa) המתפרס על פני 6 קומות ובו תצוגה מרשימה על ההיסטוריה והתרבות המאורית לצד הסברים מאלפים על הטבע בניו זילנד. בתום הסיור יינתן מעט זמן חופשי להסתובב ברחובותיה היפים של וולינגטון.

יום 11│  | יום שייט
יום של בילוי ונופש באוניה. תוכלו ליהנות מכל הפעילויות והמתקנים שיש באונייה. במהלך היום נתכנס לשמוע הרצאה שתינתן על ידי המדריך.

יום 12 │ | טאורנגה – רוטורואה
הבוקר נרד מהאוניה וניסע דרומה לרוטורואה (Rotorua) המכונה “בירת החגורה התרמית” של ניו זילנד וממוקמת בליבו של חבל ארץ המאורים. נתחיל את סיורנו באתר הגייזרים, המעיינות החמים ובריכות הבוץ של “טה פוייה” ( Te Puia) , המהווים חלק משמורת המאורים ווקארווארווה ופולטים מים חמים וקיטור לגובה. נצפה במקום במופע תרבות מאורי מסורתי. נטייל בינות מעיינות גייזרים וגם נקבל הזדמנות יחודית לצפות לעבר עופות הקיווי הנדירים והמפורסמים.
משם ניסע לעמק ויימאנגו (Waimangu) הגעשי לשמורת הטבע הגעשית הצעירה בעולם, בה נערוך טיול רגלי ונוכל להתרשם מהצורות השונות של התפרצויות אדים ומים מבטן האדמה ומתוצאותיהם.

יום 13 │ | אוקלנד
הבוקר נרד באוקלנד אשר נוסדה בשנת 1840 ושימשה כבירת ניו זילנד עד 1865. המאורים שהתיישבו במקום במאה ה-14 קראו לעיר “טמאקי מקאו ראו” שפירושו “העיר עם מאה האוהבים”, בזכות היותה נחשקת ע”י כובשים רבים אשר חמדו את מיקומה גיאוגרפי הנוח ופוריות אדמתה. נתחיל את סיורינו בעיר ונגיע להר עדן לתצפית מרהיבה של 360 מעלות על אוקלנד וסביבתה המשתרעת מחופי הים הטסמני עד למפרצי האוקיאנוס השקט. נבקר במוזיאון “זיכרון המלחמה”, הממוקם בפארק המרשים דומיין. במוזיאון יש מוצגים המעידים על מעורבותה של ניו זילנד במלחמות העולם הראשונה והשנייה. בנוסף, במוזיאון תערוכות על החי והצומח הייחודיים לניו זילנד וגם תערוכות המציגות ומסבירות את התרבות המאורית וסיפור ההגירה הפולינזית לאזור, כיאה לעיר בעלת האוכלוסייה הפולינזית הגדולה בעולם.
נעלה למגדל “סקאיי” שגובהו 328 מטר לתצפית עוצרת נשימה על אוקלנד וסביבותיה. נבקר בעולם התת ימי של קלי טרלטון בו נראה תצוגה מהמסע הראשון לאנטרקטיקה.

יום 14│  | מפרץ האיים
לאחר הפלגת לילה נגיע בבוקר למפרץ האיים (Bay of Islands) המהווה אזור סוב טרופי המכיל 144 איים וכפרים ציוריים בצפונו של האי הצפוני בניו זילנד. אזור זה מצטיין בנוף מהמם והוא גן עדן ליצורים ימיים, צמחיה עשירה ותופעות טבע מיוחדות. באיים אלה התיישבו ראשוני המאורים וכאן נחתם החוזה המפורסם בינם לבין האנגלים בשנת 1840.
לאחר שנרד מהאוניה נגיע לאתר וואיטנגי (Waitangi) כאן נחתם החוזה עם המאורים וכאן נוסדה ניו זילנד המודרנית. הסיור יכלול ביקור בכפר מאורי ומופע ראווה. ניסע מהכפר לשמורת Puketi State Forest בו נלך על רמפה מוגבהת ונראה מקרוב מגוון עשיר של עצים וצמחים ובהם עצי הקאורי (Kauri) הענקיים המגיעים לגובה של 50 מטר ויותר וגילם כ- 1000 שנה! נגיע לכפר הציורי Kerikeri ונמשיך למערות קאוויטי (Kawiti Caves) המושכות מבקרים רבים בזכות תופעות הקארסט המיוחדות שנוצרו בהן ובמיוחד נטיפים בגדלים וצורות שונות. ואולם האטרקציה המרכזית במערות היא מיליוני תולעים זוהרות באור כחול/ירוק החיות בה ויוצרות אפקט יחודי הנראה כגלקסיה מוארת התלויה מעלינו . נלך כ-30 דקות בתוך מערת הגיר לאורך כ- 200 מטר, נשמע הסברים מעניינים על חיי התולעים ואף נוכל לראותן מקרוב. אכן חוויה ייחודית!
בדרכנו חזרה ניסע בדרך הנופית היפה לקאווקאווה (Kawakawa), כפר ציורי שנוסד כעיירת כורי פחם במחצית המאה ה-19 (כיום לא נותר פחם זמין באזור). אתר התיירות הידוע ביותר בקאווקאווה הוא Hundertwasser Toilets – מבנה שירותים ציבוריים שעוצב כיצירת אמנות ברחובה הראשי בידי האמן האוסטרי Friedensreich Hundertwasser שחי ויצר בעיירה משנת 1975 עד מותו בשנת 2000. בתום סיורנו בעיירה נשוב לאוניה.

ימים 15-16│  | ימי שייט
יומיים לנופש ומנוחה בהם תוכלו ליהנות מכל מה שיש לאוניה להציע: פעילויות תרבות ובידור, חדר כושר ופעילויות ספורט, בריכות שחיה וג’קוזי, ריקודים ומופעים, חנויות דיוטי פרי וקזינו. במהלכם ניפגש עם המדריך למפגש קבוצתי והרצאה.

יום 17│  | סידני– גני הציידים – סיום השייט
לאחר ארוחת הבוקר נפרד מהאונייה ונצא לביקור מעניין בעמק הציידים – שטח טבעי המרכז בתוכו טבע, נופים ויקבי יין. בדרך אל העמק נסע לאורך קו החוף המדהים, נצפה אל נהר הוקסברי ואל נופי האיזור.
עם ההגעה לעמק הציידים נערוך סיורים באזור ונבקר בגן הוורדים, הגן השקוע, המערה האיטלקית, הגן המזרחי, גן מספרי הסיפורים.
נאכל ארוחת צהריים, נבקר באחד היקבים ונראה מופע תיאטרון היין ונטעם מהיין המקומי.
בתום הביקור ניסע אל בית המלון
לינה: סידני
ארוחות: בוקר באוניה , צהריים, ארוחת ערב בסידני

יום 18│  | סידני – ביקור בקהילה היהודית – טיסה לישראל (דרך דובאי)
אחרי ארוחת הבוקר נצא לביקור בקהילה היהודית של סידני.
קהילת סידני היא הקהילה היהודית הוותיקה ביותר באוסטרליה. בשנת 1817 היו בסידני עשרים יהודים אשר יסדו בה חברה קדישא ובשנת 1820 קנו חלקת אדמה בתוך בית הקברות הנוצרי לצורך קבורת יהודים. הקהילה היהודית גדלה ולקראת 1830 היו בעיר שני בתי כנסת. הקהילה התאחדה שוב בשנת 1832, תחת הנהגתו של יעקב מונטיפיורי, בן דודו של משה מונטיפיורי. בשנת 1844 בנתה הקהילה בית כנסת חדש וגדול יותר כדי להכיל את חברי הקהילה הרבים.. כיום חיים בסידני כ-45,000 יהודים.
אחד מבתי הכנסת העיקרים של הקהילה בעיר הוא בית הכנסת הגדול.
נסייר באיזור ונפגש עם אנשי קהילה ונשמע מהם על החיים באוסטרליה, נאכל ארוחת צהריים ונמשיך סיורים עד להעברה לשדה התעופה לטיסת חזרה ארצה.

יום 19 | דובאי – תל אביב
נחיתה בתל אביב.

מחירים ב-$ לאדם בחדר זוגי 

 
 יציאה חזרה      מחיר לאדם בחדר עם מרפסת הערות   
             
             

* אין כפל מבצעים והנחות 
* המחיר הינו לפי הרשום באתר ביום ההזמנה (ולא לפי פרסומים קודמים)

 • דרושה ויזה לאוסטרליה – פרטים ב-ש.מ. אשרות, טלפון 03-525-0332
 • דרושה ויזה לניו זילנד – הוראה חדשה, פרטים בטלפון הנ”ל.
 • בדבר חיסונים – יש לברר במרפאת המטיילים בלשכת הבריאות האזורית

המחיר כולל:

 • טיסות בינלאומיות בחברת אמירייטס במסלול תל אביב-דובאי-סידני   // סידני-דובאי-תל אביב
 • מסי נמל, מס בטחון והיטל דלק  (נכון לתאריך 02.01.22 וכפוף לשינויים)
 • העברות לפי התוכנית
 • שייט 13 לילות על סיפון האונייה על בסיס פנסיון מלא (למעט ארוחת צהרים בסיורי החוף)
 • סיורי חוף עם אוטובוס צמוד וכניסות לאתרים לפי המפורט בתכנית
 • טיול יבשתי באוסטרליה כולל כל הכניסות לאתרים ולשמורות שבתכנית
 • בתי מלון בדרגת תיירות טובה על בסיס ארוחת בוקר בטיול היבשתי
 • מדריך ישראלי מומחה לאוסטרליה וניו זילנד
 • מדריכים מקומיים דוברי אנגלית בהתאם לנדרש
 • טיפים לנותני שירותים ביבשה (לא כולל טיפים באוניה)
 • מפגש קבוצה בזום לתדרוך לפני היציאה

המחיר אינו כולל:

 • אשרת כניסה לאוסטרליה וניו זילנד (חובה !) – פרטים ב-ש.מ. אשרות, טלפון 03-525-0332
 • טיפים באונייה (כ- 16 $ ללילה לאדם – חובה לפי כל חברות השייט)
 • ביטוח בריאות ומטען (חובה ומומלץ מייד עם ההרשמה) – במקרה חירום שבו יש צורך באשפוז או בהפסקת הטיול,
  המטייל יפעיל את הביטוח הרפואי שלו.
   
 • תשר למדריך הישראלי
 • כל מה שאינו כלול בסעיף המחיר כולל

הערות:

 • ייתכנו שינויים בסדר ימי הפעילויות ובסדר הביקורים
 • ייתכנו שינויים בסדר פעילויות הערב
 • חיסונים: יש לפנות למרפאות המטיילים בלשכת הבריאות המחוזית.

הערות
• דרושה אשרת כניסה לאוסטרליה ולניו זילנד – פרטים למעלה
• חיסונים – יש לפנות למרפאות המטיילים בלשכת הבריאות המחוזית
• יש רופא ואחות על האנייה (בתשלום – בכיסוי חברת הביטוח האישית).
• המחירים משתנים בחברת השייט עפ”י היצע וביקוש. המחיר הסופי יקבע ביום ההזמנה.
• ייתכנו שינויים בסדר ימי הפעילויות ובסדר הביקורים על פי לוח הזמנים וימי הטיסות ושל האתרים לאורך מסלול הטיול 
• תוכנית הטיול הביקורים כפופה ותלויה בתנאי מזג האוויר
• לעיתים אף ייתכנו ויתורים על חלק ממקומות הביקור תוך מתן תחליף ראוי במקום וזאת אף לאחר היציאה מהארץ.
• כל שינוי ו/או מחדל הקשור בחב’ התעופה ו/או חב’ השייט, אינו מהווה עילה לתביעה ו/או פיצוי כנגד תרבותו – רימון טיולים והאחריות היא על חברות התעופה והשייט בלבד.
• שיבוץ החדר, מיקום וקומה ייקבעו ע”י מחלקת הקבוצות של חברת השיט ובהתאם לקטגוריה שהוזמנה.
• אנו ממליצים לרכוש ביטוח בריאות מיד עם ההרשמה לטיול, על מנת להימנע מדמי ביטול עקב אירוע בריאותי בלתי צפוי. פנו אלינו לקבלת הפניה לסוכן ביטוח.
• יציאת הטיול מותנית במינימום משתתפים.

תנאי תשלום: 

 • מרכיב מחיר השייט משתנה בחברת השייט לפי היצע וביקוש. המחיר הסופי ייקבע ביום ההזמנה.
 • דמי קדימה על סך 300 $  לנוסע עם ההרשמה.
 • עם הבטחת הטיול יגבה התשלום כולו
 • ניתן לשלם ב- 3 תשלומים ללא ריבית ולסיימם 3 חודשים לפני הקרוז.
 • התשלום לפי שער המחאות והעברות.

נא לקרוא: תנאים כלליים וגילוי נאות

אתרים מרכזיים ואטרקציות הכלולים בתוכנית של תרבותו:
אתרים מרכזיים ואטרקציות הכלולים בתוכנית של תרבותו:
* סיור מקיף בסידני : גשר המפרץ, הגנים הבוטניים, האקווריום ,שכונת מנלי כולל נסיעה במעבורת
* מופע קברט עם ארוחת ערב על מפרץ סידני.
* ביקור בשמורת פד’רדייל בה נכיר את עולם החי הייחודי של היבשת האוסטרלית
* ירידה ברכבל לתוך יער גשם מרהיב
* תצפית נופית אל סלע “שלש האחיות”
* שייט באזור הפיורדים המרהיבים של ניו זילנד: מילפורד, דאוטפול ודאסקי
* סיור לחצי האי אוטגו ביקור במרכז המבקרים של האלבטרוסים המלכותיים.
* סיור לחצי האי אוטגו ביקור במרכז המבקרים של הפינגווינים צהובי העין
* סיור בעיר קרייסטצ’רץ’ כולל ביקור במרכז האנטרקטי הבין לאומי
* סיור בוולינגטון – בירת ניו זילנד כולל תצפית בהר ויקטוריה, הגנים הבוטניים ומוזיאון טה פפה TE PAPA
* רוטורואה – ביקור באתר הגייזרים והמעיינות החמים ובריכות הבוץ “טה פויה”
* רוטורואה – עמק וואיימנגו הגעשי
* סיור בעיר אוקלנד כולל תצפיות מהר עדן וממגדל סקאי וכן ביקור במוזיאון זיכרון המלחמה
* ביקור באתר וואיטנגי המהווה את מקום ייסודה של ניו זילנד המודרנית
* ביקור בכפר מאורי ומופע ראווה
* סיור בשמורת Puketi בה נראה מגוון עשיר של עצים וצמחים ובהם עצי הקאורי הענקיים
* מפרץ האיים – כולל ביקור באתר וואיטנגי המהווה את מקום ייסודה של ניו זילנד המודרנית ו ביקור בכפר מאורי ומופע ראווה
* סיור בשמורת Puketi בה נראה מגוון עשיר של עצים וצמחים ובהם עצי הקאורי הענקיים
* ביקור במערות הקראסט והנטיפים קאוויטי (Kawiti Caves) כולל מערת התולעים הזוהרות
* עמק הציידים – איזור היקבים, הפרא והגנים המרהיבים.
* סידני – ביקור בקהילה היהודית של סידני.

האוניה Royal Princess
שופצה: 2018
משקל: 142,229 טון
סיפונים: 19
אורך: 330 מטר
נוסעים: 3,560
צוות: 1,346

מחירים ב-$ לאדם בחדר זוגי

 יציאה חזרה  מחיר לאדם בחדר פנימי  תוספת לאדם בחדר מרפסת  מדריך הערות  
 05.11.19 25.11.19  7,175 $  795 $  טומי שרון הנחה 200 $ עד 4/7  
            דרושה ויזה לאוסטרליה!  
 • תוספת ליחיד בחדר פנימי 2,700 $
 • תוספת ליחיד בחדר מרפסת 2,700 $ + 1,395 $
 • אין כפל מבצעים והנחות

אין כפל מבצעים והנחות.
דרושה ויזה לאוסטרליה – פרטים ב-ש.מ. אשרות, טלפון 03-525-0332
בדבר חיסונים – יש לברר במרפאת המטיילים בלשכת הבריאות האזורית

 
2024-01-23T16:23:42+00:00