שייט בין איי גלאפגוס וטיול מאורגן לאקוודור ואגן האמזונס

קוד הטיול: TCEG

משך הטיול: 13 יום (נחיתה ביום 14)
5 ימים / 4 לילות קרוז בין איי גלאפגוס,
2 ימים/ 1 לילות טיולים ביער הגשם האמזוני
6 ימי טיול יבשתי באקוודור

יציאות:  16/8,  23/1

מדינות: אקוודור כולל אגן אמזונס, איי גלאפגוס

אזורים: אגן האמזונאס, הרי האנדים ואיי גלאפגוס

קרוז על יאכטה בין איי גלאפגוס:
יאכטה מילניום

סגנון: טיול מתגלגל כולל שייט

יתרונות ודגשים מיוחדים

 • לינה בהסיינדות – אחוזות קולוניאליות אקזוטיות ומלונות בדרגת תיירות טובה על בסיס חצי פנסיון
 • לינה באקו לודג' באזור באניוס באגן האמזונס, שייט קאנו וסיורים רגליים להכרת הצומח, החי והאינדיאנים החיים ביערות האמזונס
 • מינדו: חוות פרפרים,  אומגה מעל יער גשם וסדנא להכנת שוקולד כולל טעימות
 • אוטבלו: השוק הססגוני ביותר בדרום אמריקה
 • שמורת הר הגעש קוטופקסי
 • לגונה קילוטואה
 • מיטד דל מונדו: קו המשווה
 • איי גלאפגוס: שייט ב-MILLENIUM YACHT על בסיס פנסיון מלא (5 ימים / 4 לילות)
מדינת אקוודור הנחצית ע"י קו המשווה נחשבת, ובצדק, לאחת המדינות האקזוטיות והמעניינות בעולם! המדינה נהנית מערים קולוניאליות ציוריות, שווקים ססגוניים ועשירה בתופעות טבע ונופים מגוונים בהם הרי געש מושלגים ופעילים, מעיינות חמים, שטח עצום של יערות גשם בלתי חדירים המהווים חלק מאגן נהר האמזונס – יער הגשם הגדול והעשיר בעולם במגוון הצמחים ובעלי החיים שבו!
ואולם מעל כל אלה איי גלאפגוס – המודל לתורת האבולוציה שאין דומה להם והם אתר חובה לכל חובב טבע.

במסגרת הטיול נשהה בלודג' ציורי בלב יער הגשם ונחקור את המגוון האדיר של החי והצומח שבו, שאין דומה לו בעולם כולו.  נסייר ברגל, נשוט בסירות קאנו במעבה היער.

בהמשך טיולנו נבקר במספר עיירות, שווקים ואתרים מעניינים באקוודור ובהם קיטו הבירה על שווקיה ואתריה התוססים,  מינדו "בירת הפרפרים והצפורים" של דרום אמריקה, אוטאבלו בה מתקיים השוק הססגוני ביותר בדרום אמריקה, שמורת הר הגעש המושלג קוטופקסי וכמובן נציב רגלנו על קו המשווה בנקודת Mitad del Mundo  בה נוכל לדרוך בחצי הכדור הצפוני והדרומי בעת ובעונה אחת.

לסיום נבלה 5 ימים בלתי נשכחים בקרוז באיי גלאפגוס על סיפון יאכטה שבאמצעותה נשוט ונסייר במספר איים בעלי צמחיה ובעלי חיים ייחודיים שאינם פוחדים מקרבת אדם ומאפשרים צפייה קרובה ובלתי אמצעית.

זוהי הדרך המפנקת והיעילה ביותר לביקור בשמורת איי גלאפגוס שאין דומה לה בשום מקום אחר היא ללא ספק חווית חיים חד פעמית!

במהלך הטיול נתאכסן גם ב"הסיינדות"- אחוזות קולוניאליות ציוריות שיאפשרו לנו ללמוד בצורה בלתי אמצעית על הארכיטקטורה הקולוניאלית של אקוודור.

יום 1│תל אביב – (דרך יעד ביניים) – קיטו
לאחר הנחיתה בקיטו, ובהתאם לזמן שיוותר, נערוך סיור פנורמי הכולל תצפית יפה על העיר מגבעת פנסיו (Panecillo) עליה מתנוסס פסלה של "הבתולה של קיטו".קיטו הינה אחת הערים הגבוהות בעולם (2,850 מטר מעל פני הים) ומשתרעת על פני מספר גבעות.העיר נוסדה בשנת 1534 ומאז עצמאות אקוודור ב-1,822 משמשת בירתה. ארוחת ערב במלוננו בקיטו.

יום 2 │ קיטו – בניוס דה אגווה סנטה
נשכים קום ונצא לסייר בקיטו, בירת אקוודור. נסייר בעיר העתיקה שבמרכזה כיכר העצמאות על מבניה הקולוניאליים הנהדרים, שהשתמרו בצורה מצוינת והוכרזו "אתרי מורשת עולמית" ע"י אונסק"ו. נראה את ארמון קרונדלט, הקתדרלה הגדולה, הכנסיות הבארוקיות היפהפיות, כנסיית סן פרנסיסקו, באסיליקת דל ווטו נאסיונאל והשוק המקומי. בהמשך ,ניסע לעיירה הציורית בניוס הנמצאת בגובה 1,800 מטר למרגלות הר הגעש טונגורהואה בפאתי יער הגשם. העיר ידועה במפלי המים בסביבתה ובמעיינות החמים שבה. נסייר במפל Pailon de Diablo, נחצה את הקניון ב- Tarabita ונשוטט בעיירה. ארוחות: בוקר וערב. לינה: בניוס

יום 3 │ בניוס דה אגווה סנטה – לגונה קילוטואה
ניסע בדרך הררית יפה וציורית דרך כפרים טיפוסיים. בצהרים נגיע ללגונה קילוטואה, (Laguna Quilotoa), אגם מי אמרלד הכלוא בתוך לוע הר געש כבוי, בגובה 4,000 מטר, שקרס בהתפרצות אדירה שארעה כאן לפני 800 שנה.זהו אחד האתרים היפים והמצולמים ביותר באקוודור. נערוך תצפיות מראש המצוק לימה הנמצאת 600 מטר מתחתינו. בתום סיורנו באתר ניסע ללינה בהסיינדה פאפאגיו – אחוזה קולוניאלית ציורית שהוסבה למלון. ארוחות: בוקר וערב. לינה: הַסְיֵינְדָה, פאפגיו.

יום 4 │הר הגעש קוטופקסי – קיטו
היום נטייל בשמורת הר הגעש קוטופקסי, אחד מהרי הגעש מכוסי השלג הגבוהים בעולם! "מבול של אש" בשפת הקצו'אה או "כס מלכות הירח" בשפת האינדיאנים המקומיים. ההר נראה היטב מקיטו ונחשב כמקום קדוש, מקום מושב האלים, עוד לפני תקופת האינקה.נעפיל עם האוטבוס לגובה של כ-4200 מטר ונלך בנוף טונדרה ייחודי עם סיכוי לראות סוסי בר ואולי גם קונדור. נטייל ללגונה יפה בגובה 4500 מטר ונהנה מתצפיות על פסגתו המושלגת של ההר (אם תתמזל לנו ריאות טובה) ומנוף גבהים יחודי. בתום הסיור ניסע לקיטו. ארוחת ערב ולינה בקיטו.

יום 5 │קיטו – טיסה לבלטרה באיי הגלפגוס – האי Seymor Norte
ניסע לשדה התעופה בקיטו ונטוס לשדה התעופה באי בלטרה (Baltra) שבקבוצת איי גלפגוס.לאחר הנחיתה נעבור את סידורי הכניסה וניסע הישר למזח בו נעלה על יאכטת המילניום שלנו. נתמקם בתאים הנוחים, נקבל תדרוך ונאכל ארוחת צהרים על סיפון היאכטה שתחל בהפלגה. לאחר ארוחת צהריים נבקר באי הקסום Seymour Norte, באי זה חיה המושבה הגדולה ביותר של ציפורי פריגטה אדומת החזה. האי שופע במושבות של איגואנות שהובאו מכאן לפני שנים ראות מאי בלטרה. אם יתמזל מזלנו …. נוכל לתצפת על אריות הים השוחים בגלי הים הפתוח. ארוחת ערב ולינה ביאכטה.

יום 6 │ איי הגלפגוס : האי Bartolome – Sullivan Bay
את הבוקר נפתח בביקור באי Bartolomé ,אחד האיים המצולמים ביותר בגלאפגוס בזכות הסלע המפורסם המתנשא על פני האיי. האי הוא אי צעיר שופע במגוון רחב ומרשים של תצורות געשיות עם נוף דמוי ירח וצינורות לבה. נמשיך לביקור באי Bahía Sullivan בו תהיי לנו הזדמנות לשחות ולשנקרל לצד אריות הים. ארוחת ערב ולינה ביאכטה.

יום 7 │איי הגלפגוס – האי Santa Cruz ,חוף Bachas ,שייט לאזור Cerro
את הבוקר נפתח בביקור ב- Bachas (Sta. Cruz) – אחד החופים החשובים ביותר שבו צבים הים מקננים. מאחורי הדיונות של הלגונה, נוכל לראות את הפלמינגו. החוף הרחב והקסום מזמין לשחות או לשנרקל. לאחר ארוחת הצהריים נשוט ל "Cerro Dragon" בו נפגוש במושבת איגואנות הקרקע האחרונות בסנטה קרוז וניחשף לצמחיה אנדמית לאזור זה. ארוחת ערב ולינה ביאכטה

יום 8 │ איי הגלפגוס – האי Islas Plazas –האי Santa Fe
עם שחר נגיע לאי המיוחד Islas Plazas השופע בקקטוסים ושיחים כתומים המהווים את ביתם של איגואנת הקרקע. לצד צוקי החוף נצפה במושבת אריות הים. באי זה נוכל לפגוש בציפורים המפורסמות – פריגאטה אדומת החזה, סולה כחולת הרגל, שקנאים, שחפים ומגוון רחב של עופות. בצהריים נבקר באי Santa Fé – ארכיפלג ציורי בו נוכל לשחות לצד צבים ואריות ים. ארוחת ערב ולינה ביאכטה.

יום 9 │ איי הגלפגוס – סן קריסטובל – טיסה לקיטו -אוטבלו
לאחר ארוחת הבוקר נבקר במרכז המבקרים בסאן קריסטובל – Centro Interpretación – המציג תערוכה גדולה על ההיסטוריה של הטבע וההתיישבות על גלפגוס, משם נמשיך לשדה התעופה לטיסה לקיטו. עם ההגעה לקיטו, נמשיך דרכנו צפונה לאוטבלו שם נאכל ארוחת הערב ונלון.

יום 10 │אוטבלו – קויקוצ'ה – קוטוקאצ'י -מינדו
אחד הימים היפים לפנינו. לאחר ארוחת הבוקר נצא לסייר בשוק של אוטבלו (Otavalo) , אחד היפים, הגדולים והציוריים ביותר בדרום אמריקה. נטייל בין הדוכנים העמוסים ונקבל הסברים על עבודות היד האופייניות לאקוודור. זה המקום להצטייד במיטב המזכרות המיוצרות באקוודור ממוצרי טקסטיל ועד תכשיטים, פסלים, תמונות ותבלינים. חגיגה לעיניים. המעוניינים יוכלו להתנסות באוכל מקומי באחת המסעדות המקומיות בשוק.בתום הסיור בעיירה נמשיך ללגונה קויקוצ'ה (Cuicocha Lagoon) שפירושה בשפת הקיצו'אה "לגונת השרקנים". (Guinea Pigs) הלגונה נקראת כך עקב דמיונו של האי שנוצר במרכז הלגונה, לזה של שרקן, שהוא מרכיב חשוב בתזונה המקומית עקב יכולתו להתרבות מהר והסתפקותו במזון צנוע. הלגונה הינה שמורת טבע מעניינת ויפה המורכבת מימה ושביל הררי המקיף אותה בלב צמחיה טבעית מגוונת. נערוך תצפיות על הימה ולאחר מכן ניסע לעיירה הציורית קוטוקאצ'י – בירת תעשיית העור של אקוודור. נסייר ברחובות העיירה ונוכל לקנות מוצרי עור שונים באיכות טובה. בתום הסיור ניסע לעיירה מינדו – בירת הצפרים והפרפרים של אקוודור בלב יער הררי ציורי. ארוחת ערב ולינה במינדו.

יום 11 │מינדו – ״אמצע העולם״ – קיטו
היום נסייר במינדו (Mindo) וסביבתה. זוהי עיירה קטנה שנוסדה ב-1861 וממוקמת בעמק מינדו היפהפה הנמצא על מורדותיו המערביים של רכס הרי האנדים והידוע בנופיו המרהיבים, בשפע המים שבו והצמחייה העשירה הצומחת בו. האזור הנמצא בליבו של יער עננים ומהווה מוקד משיכה לצפרים, חובבי הליכה ואוהבי רפטינג. נלך בשביל מרתק בלב היער ההררי ונבקר בחוות פרפרים בה נוכל לראות יצורים צבעוניים אלה מקרוב ואף להאכיל אותם! מכאן נמשיך למפעל שוקולד בו נלמד על כל שלבי הכנתו החל מעץ הקקאו ועד המוצר המוגמר. נמשיך לקו המשווה ונבקר באתר המציין את מיקומו המדויק ולידו מוזיאון מרתק המדגים תופעות שונות אותן ניתן לראות ולחוות בקו המשווה. נצטלם "רגל פה ורגל שם" משני מידי קו המשווה ולאחר מכן נמשיך לקיטו לארוחת ערב ולינה.

יום 12│ מעיינות פאפלקטה – יער הגשם באמזונס
היום ניסע לעבר יער הגשם האמזוני של אקוודור. נעצור לרחצה במעיינות החמים בפאפאלקטה (Termas Papallacta ), נמשיך לאזור טאנה (Tena) ללודג' Cotococha הציורי הממוקם על שפת נהר הנאפו (Napo), אחד היובלים הגדולים של נהר האמזונס.בערב הרצאה על החי והצומח ביער הגשם. ארוחת ערב ולינה באקו לודג' באזור טינה, אמזונס.

יום 13 │יער הגשם באמזונס – קיטו – טיסה (דרך יעד ביניים) לתל אביב
היום נסייר רגלית ובאמצעות סירות קאנו ביער הגשם ונכיר את עולם החי והצומח. במהלך סיורינו נתוודע לצמחי מרפא, נבחין בין צמחים רעילים לבין צמחי מאכל ועצים כלכליים בשימוש האדם ותופעות מיוחדות הקשורות ליער.אחר הצהריים נעשה את דרכינו לשדה התעופה בקיטו לקראת הטיסות חזרה לישראל. נחיתה בתל אביב ביום ה-14.

 • טיול מיוחד וחד פעמי שאין דומה לו בשוק הטיולים. סיורים באתרי הטבע האקזוטיים והמלהיבים ביותר בעולם.

 • לינה בלודג' בציורי באגן האמזונס, שייט קאנו וסיורים רגליים להכרת הצומח, החי והאינדיאנים החיים ביערות האמזונס

 • בגלאפגוס, שייט ולינה ביאכטה יוקרתית, ניצול מלא של שעות הביקורים באיים ללא מגבלות זמן, התנהלות עצמאית של הקבוצה על הספינה.

 • לינות בהסיינדות (אחוזות קולוניאליות)

 • רחצה במעיינות החמים בפאפאלקטה)

 • שחיית שנורקלים באיי גלאפגוס)

המחיר כולל:

 • טיסות בין לאומיות תל אביב – קיטו – תל אביב (דרך יעד ביניים)
 • טיסות פנימיות: קיטו – גלאפגוס – קיטו / גוויאקיל
 • העברות
 • לינה באקו לודג' ביער הגשם האמזוני של אקוודור על בסיס חצי פנסיון
 • 2 ימים באגן האמזונס האקוודורי באקו לודג' על בסיס פנסיון מלא
 • 6 ימים  טיול באקוודור עם לינות במלונות ואחוזות קולוניאליות (הסיינדות) ברמה גבוהה על בסיס חצי פנסיון
 • 5 ימי קרוז באיי גלאפגוס על  MILLENIUM YACHT   בחדרים ממוזגים עם שירותים צמודים על בסיס פנסיון מלא
  (3 ארוחות ביום)
 • ציוד צלילה: שנורקל, מסכה, סנפירים בגלאפגוס
 • אוטובוס צמוד ממוזג ונוח לביצוע הטיולים באקוודור
 • מים מינרלים במהלך הטיול באקוודור
 • מס Ingala בכניסה לגלאפגוס
 • מדריך מקומי דובר אנגלית
 • מדריך ישראלי מומחה לדרום אמריקה ואיי גלאפגוס
 • מפגש קבוצה לפני היציאה

המחיר אינו כולל:

 • דמי כניסה לשמורת גלאפגוס- 100 דולר
 • מיסי נמל המשולמים במקום (אם יחולו)
 • הוצאות בעלות אופי אישי וביטוחים
 • שתיה וארוחות שאינן כלולות
 • כל מה שאינו בסעיף ה"המחיר כולל"
 

מחיר לאדם בחדר זוגי 

יציאה חזרה מחיר לאדם בחדר זוגי תוספת יחיד הערות    
  16.8.18 29.8.18   5,995 $  1,550 $      
 23.1.19  5.2.19                                    

*אין כפל מבצעים והנחות