yes

קרוזים באירופה

קרוזים באירופה

חושבים שמיציתם כבר את הנסיעות לאירופה ושאין ליבשת הישנה שום דבר לחדש לכם? אז כדאי שתחשבו שוב.
האתגר שלקחנו על עצמנו בתרבותו הוא להראות לכם פנים אחרות ושונות של יעדי הטיול המוכרים, בדרך ייחודית ומקורית שמייצרת זווית ראייה חדשה עבורכם.

קרוזים לאירופה

הכירו בבקשה את הקרוזים המרגשים שלנו באירופה, המשלבים חוויית טיול חד פעמית, תנאי אירוח של חמישה כוכבים והדרכה ברמה הגבוהה והמרתקת ביותר שניתן למצוא. כפי שמוכיח ניסיון העבר שלנו, מי שהצטרף לקרוז כזה או אחר של תרבותו חזר למנה נוספת…

הקרוזים באירופה בייסודם מהווים פתרון קלאסי לזוגות בשל האווירה הרומנטית והתרבותית הנושבת מהם. אולם אין זה אומר שמשפחות אינן יכולות למצוא עניין רב בקרוזים שלנו ואפילו מי שמעוניין לטייל בגפו יכול ליהנות מחוויה בלתי נשכחת.

בשבוע שלם ולעתים אף יותר, תזכו לחוות ביקור מופלא בארצות אירופה הנושקות לים התיכון או במדינות צפון אירופה בספינת פאר ותענוגות, בקיצור כל המצרכים הדרושים להפקת חופשה חלומית.

הקרוז הופך למעשה את אמצעי התחבורה לתכלית תיירותית בפני עצמה. הספינה שבאמצעותה נבקר באירופה היא למעשה מלון צף שבו אוכל ברמה הגבוהה ביותר, תנאי לינה מפנקים, אירועי בידור שונים, מועדון לילה להנאתכם, מתחמי ספא, ברים וכל מה שתצפו לגלות בנופש איכותי.

למרות החגיגה המתמשכת בספינה אנחנו כמובן שלא שוכחים את הסיבה המקורית שלשמה התכנסנו כאן ואכן המסלול שנבחר עבורכם כולל ביקור באתרים הקלאסיים ובמקומות מיוחדים, תוך חיפוש מתמיד אחר אטרקציות נוספות עבורכם, כגון פסטיבלים, ירידי אוכל ואירועי תרבות שונים ומשונים שאינם מתקיימים כל השנה.

היתרון בקרוז לעומת טיול ברכב הוא שאין צורך לנהוג נהיגה ממושכת, הטרחה הכרוכה באריזה ובפריקה תכופים של המזוודות שלנו נחסכת מאיתנו. תשכחו גם מהחיפוש אחר בית מלון, ההמתנה לפינוי החדר ושאר העיכובים והבעיות שמאפיינים החלפה של מקומות לינה.

יתרון נוסף של הקרוז, בעיקר הקרוזים שנבנים עבור משפחות, שהספינות מאובזרות בכל מה שדרוש להעסיק ילדים בגילים שונים – פארק מים, קירות טיפוס, חדרי יצירה, הצגות, אזורי משחק ועוד. עבור הילדים זו חגיגה בלתי פוסקת, עבורכם זו הזדמנות נוספת לזמן לעצמכם ולמנוחה ללא הצורך לשמור כל הזמן על קשר עין עם הילדים כפי שקורה בטיולים יבשתיים.

באמצעות הקרוז תוכלו לגלות מקומות קסומים, כאלה שלא זכיתם לבקר בהם או שלא התעכבתם עליהם בביקורים קודמים, תזכו לפרספקטיבה חדשה על מקומות שבהם כן ביקרתם בעבר.

ואולי הדבר החשוב ביותר שלו תזכו באמצעות הקרוז – זוכרים את הימים שבהם נסעתם כמה שעות בחיפוש אחר אתר מסוים, כשבמושב האחורי הילדים צורחים, אתם מנסים נואשות למקם את עצמכם על המפה, הבטן כבר מקרקרת, תוכנת הניווט מטעה אתכם, מרחוק אתם מבחינים בפקק המתהווה וכשלבסוף אתם מגיעים ליעד הנכסף, כל שאתם רוצים לעשות זה לעצום את העיניים?

הימים האלה מאחוריכם כי לכל ביקור בחוף בקרוז שלנו תגיעו רעננים אחרי מנוחה טובה, ארוחה טובה, ביקור בספא או בבריכה, כשלרגע לא נזקקתם לרדוף אחרי הילדים או לבזבז את זמנכם בניסיון להבין באיזו דרך יש לנסוע או כיצד לחמוק מהפקק. אולי בפעם הראשונה תוכלו לפנות את מחשבותיכם מכל הדאגות הכרוכות בתכנון הטיול ופשוט ליהנות!!!

בעצם, למה שתאמינו לנו? רשות הדיבור לישראל מנדלבאום שבחר בקרוז על הריין, הציץ ונפגע –

“זו הפעם הראשונה שאני מצטרף לשייט נהרות. התלהבתי מאד ואני מעונין  להמשיך להצטרף לטיולים מסוג זה. לכן אבקש לכתב אותי בעתיד  לטיולים עתידיים שלכם בעיקר לשייט נהרות. היה מקסים ונפלא”.

הצטרפו לקרוזים באירופה עם טיולי תרבותו!!

2019-02-14T04:15:36+00:00