yes

קרוז סובב ניו זילנד, אוסטרליה והאי טסמניה – פברואר 2025

קרוז סובב ניו זילנד כולל האי טסמניה, אוסטרליה ולינת לילה בדובאי - פברואר 2025

קוד הטיול:  TCNA   
משך הטיול:  22 ימים
(14 לילות בקרוז)
יציאה: 24 בפברואר 2025
חזרה: 17 במרץ
מדינות:  ניו-זילנד, אוסטרליה (כולל האי טסמניה)
אוניה:  Royal Princess
סגנון: קרוז משולב טיול יבשתי
דרושה ויזה לאוסטרליה ולניו זילנד!

על הטיול:

 • טיסות בחברת אמירטס במסלול:
  ת”א–דובאי – אוקלנד
  סידני – דובאי – ת”א

 • סיורי חוף מקיפים בערים אוקלנד, וולינגטון, קרייסטצ’רץ’ וסידני

 • שייט בפיורדים המרהיבים של ניו זילנד: מילפורד, דאוטפול ודאסקי

 • סיורים מיוחדים באי טסמניה המצוי מול חופי דרום-מזרח אוסטרליה

 • סיור לחצי האי אוטגו, אזור דאנידין – ביקור במרכז המבקרים של האלבטרוסים המלכותיים
  ושל הפינגווינים צהובי העין

CREATOR: gd-jpeg v1.0 (using IJG JPEG v62), default quality

יום 1│24/2/25 | תל אביב – דובאי 
ניפגש בשעות אחר הצהרים המאוחרות בשדה התעופה בן גוריון ונטוס לאוקלנד דרך דובאי.
נחיתת לילה בדובאי והעברה ללינה בבית המלון.
ארוחות: ארוחת ערב בטיסה

יום 3 | 25-26/02 | דובאי – אוקלנד 
לאחר ארוחת בוקר במלון נצא לשדה התעופה של דובאי לטיסה לאוקלנד, ניו זילנד. נחיתה לקראת הצהרים של יום המחרת, התארגנות ונסיעה לסיור פנורמי בעיר, נראה את אתריה העיקריים ולאחר מכן העברה לבית המלון למנוחה אחרי הטיסה ארוכה .
ארוחות: בטיסה, ארוחת ערב במלון .
לינה : אוקלנד.

יום 4| 27/02 | אוקלנד
אוקלנד נוסדה בשנת 1840 ושימשה כבירת ניו זילנד עד 1865. המאורים שהתיישבו במקום במאה ה-14 קראו לעיר “טמאקי מקאו ראו” שפירושו “העיר עם מאה האוהבים”, בזכות היותה נחשקת ע”י כובשים רבים אשר חמדו את מיקומה גיאוגרפי הנוח ופוריות אדמתה.
נתחיל את סיורינו בעיר ונגיע להר עדן לתצפית מרהיבה של 360 מעלות על אוקלנד וסביבתה, המשתרעת מחופי הים הטסמני עד למפרצי האוקיאנוס השקט. נבקר במוזיאון “זיכרון המלחמה”, הממוקם בפארק המרשים דומיין. במוזיאון יש מוצגים המעידים על מעורבותה של ניו זילנד במלחמות העולם הראשונה והשנייה – כולל חלקו של הצבא הניו זילנדי בקרבות שנערכו בארץ ישראל. בנוסף, במוזיאון תערוכות על החי והצומח הייחודיים לניו זילנד וגם תערוכות המציגות ומסבירות את התרבות המאורית וסיפור ההגירה הפולינזית לאזור – כיאה לעיר בעלת האוכלוסייה הפולינזית הגדולה בעולם. נעלה למגדל “סקאיי” שגובהו 328 מטר לתצפית עוצרת נשימה על אוקלנד וסביבותיה. בהמשך היום נבקר בשכונת דוונפורט אשר מאפיינת אזור מגורים ובה נוכל לטייל וליהנות ממגע בלתי אמצעי עם האוכלוסייה המקומית, נבקר בחנויות שכונתיות קטנות כולל חנויות ספרים, ברים של יין, מספרות, מתווכים, בתי קפה קטנים, ילדים – הרבה ילדים ובקיצור: מקום של מקומיים! בתום הטיול ניסע למלון.
ארוחות: בוקר + ערב .
לינה : אוקלנד.

יום 5 | 28/2 | אוקלנד – עליה לאונייה
היום נעשה טיול מיוחד בחלקו הצפוני של האי הצפוני. לאחר ארוחת בוקר במלון, ניסע צפונה מאוקלנד, בדרך נופית יפיפייה, עד שנגיע ל”עולם הכבשים” (Sheepworld). זוהי חוות כבשים טיפוסית לניו זילנד בה נלמד מקרוב על חיי הכבשים, נצפה במופע כלבים המובילים עדר כבשים, נלמד על גזיזת הצמר, נוכל ללטף ולהצטלם איתן. בנוסף לכבשים נכיר מקרוב גם מגוון חיות אנדמיות לניו זילנד.
נמשיך לאתנחתא קלה בעיירה היסטורית קטנה וחמודה בשם וורקוורת’ (Warkworth), השוכנת לחופי נהר Mahurangi. העיירה מייצגת מקום ישוב ניו זילנדי טיפוסי בפריפריה וטיול רגלי קצר בה מהווה חוויה.
התחנה הבאה שלנו, שמורת יער עצי הקאורי (Parry Kauri Park), שמורת טבע מיוחדת במינה בה נטייל בשבילי עץ ציוריים ביער עתיק וקסום בו גדלים עצי קאורי אדירים בגובהם, חלקם בני מאות ואף אלפי שנים. בסמוך לשמורה ניכנס גם למוזיאון הקהילתי Warkworth Museum שם נלמד על חיי המתיישבים האירופאיים באזור בתקופות הראשונות להגעתם.
נחזור לאוקלנד וככל שיותיר הזמן נבקר בשוק הדגים התוסס ליד הנמל ונטייל ברחוב Queen – רחובה הראשי של אוקלנד בו חנויות ובתי קפה לרוב.
בתום הביקור ניסע לטרמינל הנוסעים בנמל אוקלנד ונעלה על האונייה. בשעת אחר צהרים נפליג לדרכנו.
ארוחות: בוקר, צהרים וערב באונייה
לינה באונייה

יום 6│01/03 | טאורנגה – רוטורואה
הבוקר נרד מהאוניה וניסע דרומה לרוטורואה (Rotorua) המכונה “בירת החגורה התרמית” של ניו זילנד וממוקמת בליבו של חבל ארץ המאורים.
נתחיל את סיורנו באתר הגייזרים, המעיינות החמים ובריכות הבוץ של “טה פוייה” (Te Puia) אשר המהווים חלק משמורת המאורים “ווקארווארווה” ופולטים מים חמים וקיטור לגובה. נצפה במופע תרבות מאורי מסורתי, נטייל בשבילים לצד המעיינות החמים ונצפה לעבר התפרצויות של גייזרים המצויים במתחם (טה פאקארווארווה ובעיקר פוהוטו). בנוסף, חוויה חד פעמית: נקבל הזדמנות יחודית לצפות לעבר עופות הקיווי הנדירים והמפורסמים. משם ניסע לעמק ויימאנגו (Waimangu) הגעשי לשמורת הטבע הגעשית הצעירה בעולם, בה נערוך טיול רגלי ונוכל להתרשם מהצורות השונות של התפרצויות אדים ומים מבטן האדמה ומתוצאותיהם על פני השטח. בתום הביקור ניסע לאטרקציה מיוחדת במינה: ביקור ביער רדווד, בו עצי הסקויה הגבוהים והליכה על מערכת של גשרים תלויים בגבהים משתנים בסבך העצים. בתום הביקור באתר הטבע החווייתי נחזור לאוניה.
לינה באונייה

יום 7│02/03 | מפרץ האיים
לאחר הפלגת לילה נגיע בבוקר למפרץ האיים (Bay of Islands). המהווה אזור סוב טרופי המכיל 144 איים וכפרים ציוריים בצפונו של האי הצפוני בניו זילנד.אזור זה מצטיין בנוף מהמם והוא גן עדן ליצורים ימיים, צמחיה עשירה ותופעות טבע מיוחדות. באיים אלה התיישבו ראשוני המאורים וכאן נחתם החוזה המפורסם בינם לבין האנגלים בשנת 1840
לאחר שנרד מהאונייה נגיע לאתר וואיטנגי (Waitangi) כאן נחתם החוזה עם המאורים וכאן נוסדה ניו זילנד המודרנית. הסיור יכלול ביקור בכפר מאורי ומופע ראווה . ניסע מהכפר לשמורת Puketi (Puketi State Forest) בו נלך על רמפה מוגבהת ונראה מקרוב מגוון עשיר של עצים וצמחים ובהם עצי הקאורי (Kauri) הענקיים המגיעים לגובה של 50 מטר ויותר וגילם כ- 3000 שנה! נגיע לכפר הציורי Kerikeri ונמשיך למערות קאוויטי (Kawiti Caves) המושכות מבקרים רבים בזכות תופעות הקארסט המיוחדות שנוצרו בהן ובמיוחד נטיפים בגדלים וצורות שונות. ואולם האטרקציה המרכזית במערות היא מיליוני תולעים זוהרות באור כחול/ירוק החיות בה ויוצרות אפקט יחודי הנראה כגלקסיה מוארת התלויה מעלינו . נלך כ-30 דקות בתוך מערת הגיר לאורך כ- 200 מטר, נשמע הסברים מאלפים על חיי התולעים ואף נוכל לראותן מקרוב. אכן חוויה יחודית!
בדרכנו חזרה ניסע בדרך הנופית היפה לקאווקאווה (Kawakawa), כפר ציורי שנוסד כעיירת כורי פחם במחצית המאה ה-19 (כיום לא נותר פחם זמין באזור). הישוב המונה כיום 1400 תושבים ידוע גם “עיר הרכבת” היות וקו המסילה ההיסטורית המגיע לעיירה אופואה עובר ברחובה הראשי. אתר התיירות הידוע ביותר בקאווקאווה הוא Hundertwasser Toilets – מבנה שירותים ציבוריים שעוצב כיצירת אמנות ברחובה הראשי בידי האמן האוסטרי Friedensreich Hundertwasser שחי ויצר בעיירה משנת 1975 עד מותו בשנת 2000. בתום סיורנו בעיירה נשוב לאונייה.

ימים 8 │ 03/03 | ימי שייט
ימים של שייט. קחו את הזמן ליהנות מכל מה שיש לאונייה להציע: פעילויות תרבות, טרקליני בר עם מוסיקה חיה, מופעי בידור, בריכות וג’קוזי, חדר כושר וספורט, ספא, חנויות דיוטי פרי, מגוון מסעדות וקזינו.
במהלך השייט נתכנס למפגש קבוצתי ונשמע הרצאה מפי מדריך הטיול.

יום 9 │ 04/03 | לייטלטון – קרייסטצ’רץ’
הבוקר נגיע לעיירת נמל קטנה לייטלטון (Lyttleton) וניסע אל קרייסטצ’רץ’ (Christchurch), העיר הגדולה ביותר באי הדרומי והשנייה בגודלה בניו זילנד (אחרי אוקלנד). זוהי “העיר האנגלית” ביותר בניו זילנד ומצטיינת גם בשטחים הירוקים שלה ולכן מכונה גם “עיר הגנים”. העיר ידועה בריבוי רעידות האדמה שפוקדים את האזור בו היא שוכנת. בשנת 2011 חלקים גדולים מהעיר נהרסו ברעידת אדמה ועד היום יש אזורים שלא שוקמו. אנו נקיים סיור בקרייסטצ’רץ’. במידה ומזג האוויר יאפשר זאת, נעלה על שייט סירות חביב ונשוט לאורך נהר ה- Avon הסובב את העיר. נעשה אתנחתא להפסקת הצהרים ולאחריה ניסע לאחת האטרקציות המעניינות ביותר בניו זילנד – המרכז האַנטַרקטי הבין לאומי (International Antarctic Centre) הממוקם במתחם שדה התעופה הבין לאומי. זהו מוזיאון אינטראקטיבי המוקדש כולו ליבשת אנטארקטיקה. ניסע על רכב שטח מיוחד בתנאי שטח המדמים את אנטרקטיקה, עטויים במעילים נכנס ל”חדר הסערות” – אולם גדול ומושלג בטמפרטורה של מינוס חמש מעלות ונתנסה ב”סערה” הכוללת רוחות עזות וצניחת טמפרטורה למינוס 25 מעלות. לאחר מספר דקות מסתיימת הסערה ואנו יוצאים מהחדר הקפוא לביקור באקווריום הפינגווינים הכחולים ובתצוגות היסטוריות, גאוגרפיות, גיאולוגיות וביולוגיות המאפשרות הצצה מעמיקה על החיים באנטרקטיקה.
לינה באונייה.

יום 10│ 05/03 | פורט צַ’למֵרס – דאנידין – חצי האי אוטגו
הבוקר נעגון בנמל פורט צַ’למֵרס וניסע לדאנידיןDunedin , המכונה “אדינבורו החדשה” – Dùn Èideann. זוהי העיר השנייה בגודלה באי הדרומי. היא נוסדה ב-1848 על ידי מתיישבים סקוטים שקראו לה על שם בירת מולדתם וכיום היא מונה כ- 120,0000 תושבים אשר מתוכם, יותר מחמישית, סטודנטים. העיר ידועה בארכיטקטורה הוויקטוריאנית שלה, באוניברסיטה, בגן הבוטני שבתחומה ובבעלי החיים הימיים החיים בסביבתה.
נצא לדרכנו בנסיעה נופית בחצי האי אוטגו ונגיע למרכז המבקרים של האלבטרוסים המלכותיים. האלבטרוס המלכותי הוא עוף ים ענק, בעל מוטת כנפים המגיעה לאורך עד 3.7 מטר! נראה את הציפור המיוחדת המצטיינת בתעופתה ובעזרת מוצגים שונים נלמד על אורחות חייה. נבקר בטירת לארנך המפורסמת בהיותה האחוזה הבריטית היחידה בניו-זילנד, המבטאת את האצולה של ההתיישבות הבריטית במהלך המאה ה-19. באחוזה נתרשם מהאדריכלות ונהנה מהגנים מרשימים ביופיים. בהמשך נחזור לטיול במרכז העיר דנידין ונראה את האוקטגון – הכיכר המרכזית המתומנת, תחנת הרכבת היפה והקתדראלה. לא נחמיץ כמובן את הביקור במעלה רחוב בולדווין, הנחשב לתלול בעולם.
לינה באונייה

יום 11│ 06/03 | ארץ הפיורדים – מיצר מילפורד, מיצר דאוטפול, מיצר דאסקי
הבוקר תיכנס האונייה לפיורד מילפורד (Milford Sound) שבדרום מערב האי הדרומי של ניו זילנד. לא נרד מן האונייה אבל הכינו מצלמות!!! אורכו של הפיורד 15 קילומטר ועומקו כ- 450 מטר. זהו אחד הפיורדים בשמורת פיורדלנד שהוכרזה “אתר מורשת עולמית” ע”י אונסק”ו. זהו גם אחד האזורים הגשומים ביותר בעולם, וכמות המשקעים הממוצעת היורדת בו מגיעה לכ-6800 מילימטר הפרושים על פני כ- 180 ימי גשם בשנה! המים המתוקים היורדים על ההרים (1500 מ’ מעל הפיורד) מזינים את מפלי המים הרבים הנופלים אליו ויוצרים שכבת מים מתוקים בעובי של כ- 2.5 מטר מעל שכבת המים המלוחים שמתחת. לאחר הפלגה איטית במילפורד נצא מהפיורד ונכנס למיצר דאוטפול (Doubtful Sound). המקום קיבל את שמו “מוטל בספק” ממגלה הארצות ג’ימס קוק שהחליט לא להיכנס אליו כי חשש שלא יוכל לנווט בו. במיצר נמצאים מפלי מים רבים והמפורסם שבהם הוא מפל בראון שגובהו 600 מטר והוא אחד מהגבוהים בניו זילנד. לעיתים ניתן לראות כאן להקות דולפינים, דובי ים ופינגווינים. בשעות אחר הצהרים נכנס לפיורד נוסף, דאסקי, (Dusky Sound) אחד הגדולים באזור פארק הפיורדים, שאורכו 400 קילומטר. גם כאן מספר גדול של מפלי מים, דגה ויונקים ימיים.
לינה באונייה.

ימים 12+13 | 07/03+08/03 | ימי שייט
ביומיים אלו נבלה בשייט מהנה שיביאנו אל ניו-זילנד. ננצל אותם הן למנוחה והן ל”נופש פעיל” ונשתתף בפעילויות התרבות של האונייה, טרקליני בר עם מוסיקה חיה, מופעי בידור, בריכות וג’קוזי, חדר כושר וספורט, ספא, חנויות דיוטי פרי, מגוון מסעדות וקזינו. במהלך השייט נתכנס למפגש קבוצתי והרצאה עם מדריך הטיול.

יום 14│ 9/3 | הובארט (האי טסמניה, אוסטרליה)
הבוקר נעגון באי טסמניה (Tasmania) – על שמו של אבל טסמן ההולנדי, אשר היה האירופאי הראשון שחלף על פניו ותיעד אותו. האי מהווה את אחת משש המדינות המרכיבות את אוסטרליה. טסמניה היא אי הררי, העשיר ביערות ובמינרלים והיה מיושב עד המאה ה-19 באבוריג’ינים שהוכחדו עם הגעת הבריטים והשתלטותם על האי. בירת האי היא העיר הוברט (Hobart) אשר הוקמה על ידי הבריטים בראשית המאה ה-19 כמושבת עונשין לפושעים. במאה ה-20 הפכה עיר זו למרכז מסחרי ותעשייתי.
את הטיול נתחיל בנסיעה בדרך נופית יפה לפסגת הר וולינגטון לתצפית פנורמית על העיר וסביבתה. נחזור לסיור בעיר ונבקר בשוק סלמנקה וכן בכיכר המרכזית שבלב העיר. תחנתנו הבאה תהיה מעבר ליד בית הכנסת המקומי הנחשב לבית הכנסת הראשון שהוקם באוסטרליה. בתום הסיור נשוב לאוניה ונמשיך בהפלגה.
לינה באונייה.

יום 15│ 10/3 | יום שייט
קחו את הזמן ליהנות מכל מה שיש לאונייה להציע: פעילויות תרבות, טרקליני בר עם מוסיקה חיה, מופעי בידור, בריכות וג’קוזי, חדר כושר וספורט, ספא, חנויות דיוטי פרי, מגוון מסעדות וקזינו. במהלך השייט נתכנס למפגש קבוצתי ונשמע הרצאה מפי מדריך הטיול.

יום 16 | 11/3 | מלבורן
הבוקר נעגון במלבורן ונצא לסיור באתריה השונים של עיר צעירה יחסית (נוסדה בשנת 1835), המשלבת בניה ויקטוריאנית של המאה ה-19 עם גורדי שחקים מודרניים. עם כ- 5 מיליון תושבים, מטרופולין מלבורן הוא השני בגודלו רק לסידני, עם תחזית להפוך לעיר הגדולה באוסטרליה לקראת 2030. העיר ידועה באופייה הנוח – מאופק יחסית לסידני ומזג אוויר מתעתע – המקומיים נוהגים לציין שבמלבורן יש בכל יום 4 עונות השנה. בביקורנו במלבורן נבקר בתצפית פנוראמית ממגדל אאוריקה (Eureka), מהקומה ה-88, בגובה של כמעט 300 מ’ מעל פני השטח, ממנה נוכל לצפות על מלבורן וסביבותיה. נמשיך לביקור בביתו של קפטן קוק, יורד הים האנגלי המפורסם אשר מיפה לראשונה ובכישרון רב אזורים רבים ברחבי העולם וגם – לראשונה, את אוסטרליה וניו זילנד. המבנה, שהועבר לכאן, אבן-אבן מהכפר באנגליה בו משפחתו התגוררה, נבנה מחדש בגני פיצרוי (Fitzroy Gardens) והוא כולל גם את האורווה עם מיצגים ובחצר האחורית ופסל בגובה טבעי של יורד הים המפורסם. בהמשך נעבור בסמוך לאתר ההנצחה הגדול, המרשים והמכובד לחללי אוסטרליה במלחמותיה השונות. נבקר בגנים הבוטניים המלכותיים שהם מן היפים והמעניינים בעולם, נטייל בכיכר הפדרציה, ב-“גדה הדרומית” ובמידה ויהיה פתוח נבקר גם בשוק ויקטוריה (עוד אתר ממאות האתרים והרחובות בטיולנו הקרויים על שם המלכה נמוכת הקומה ששלטה כמעט בכל העולם בזמנה, במשך כמעט 64 שנה!). בתום הטיול נשוב לאוניה ונמשיך בהפלגה.
לינה באונייה.

ימים 17│ 12/3 | ימי שייט
ימים של שייט. קחו את הזמן ליהנות מכל מה שיש לאונייה להציע: פעילויות תרבות, טרקליני בר עם מוסיקה חיה, מופעי בידור, בריכות וג’קוזי, חדר כושר וספורט, ספא, חנויות דיוטי פרי, מגוון מסעדות וקזינו.
במהלך השייט נתכנס למפגש קבוצתי ונשמע הרצאה מפי מדריך הטיול.

יום 18│ 13/3 | סידני ואתריה – סיום השייט
בשעות הבוקר נעגון בסידני ונצא לטיול .היום נסייר בסידני, העיר הוותיקה והגדולה באוסטרליה הממוקמת על שפת המפרץ הטבעי הגדול בעולם. עם אוכלוסייה של 5 מיליון איש, הפכה העיר לבירה הפיננסית של אוסטרליה ובה נמצאת גם הקהילה היהודית הגדולה המונה כ- 45,000 איש. בטיולנו בעיר ניסע לאורך החוף המפורץ ונהנה מנוף עוצר נשימה של המצוקים הנושקים לים וברקע אתרי סידני המפורסמים כמו בית האופרה, גשר המפרץ והמגדלים. נסייר ב”בונדיי ביץ”, חוף הגולשים המפורסם ביותר בעולם. בדרכנו נעצור בשכונת רוז ביי בסמוך למרינה ואחרי הביקור בחוף בונדיי ניסע לטיול בפארק הגאפ, המאופיין במצוקים אנכיים למי הים הטסמני. נמשיך למרכז העסקים העירוני ובצהרים נבקר במצפור בפסגת מגדל סידני המפורסם, הצופה לעבר כל מרחבי העיר מגובה של כ- 268 מטרים, ונהנה מארוחת צהרים במסעדה מסתובבת על ציר המגדל.
לקראת ערב נצא להפלגה חווייתית על ספינה במפרץ סידני, במהלכה נפליג גם מתחת לגשר המפרץ אל מול בית האופרה המפורסם ונהנה מארוחת ערב. בסיום האירוע נחזור למלון.
ארוחות: בוקר, ערב
לינה: סידני

יום 19 │14/3 | סידני
הבוקר נצא לטיול בעיר סידני. את הסיור נתחיל בטיול רגלי שיעבור בכמה מוקדי עניין מרכזיים בעיר: קתדרלת סנט מארי, הייד פארק (כן – כמו זה שבלונדון רק צנוע יותר בממדיו), אנדרטת אנז”ק לזכר חיילי אוסטרליה וניו זילנד שהשתתפו במלחמות העולם, בית הכנסת הגדול וככל שיותיר הזמן אתרים בולטים נוספים של העיר: הספסל של גברת מק’קרי, הרוקס – מרכז העיר ההיסטורי ותצפית לעבר גשר המפרץ.
ארוחות: בוקר, ערב
לינה: סידני

יום 20│ 15/3 | סידני – ההרים הכחולים – הפארק הזואולוגי פד’רדייל – סלע שלוש האחיות
את ביקורנו נתחיל בנסיעה לסיור ב”הרים הכחולים” – The Blue Mountains, המצויים כ-120 ק”מ מערבית לסידני. זהו רכס מיוחד של הרי שולחן עשויים אבן חול המגיעים עד לגובה של כ-1,300 מטרים מעל פני הים. באזור נמצא מגוון מרהיב של צמחיה עבותה ומיני בעלי חיים. ההרים הכחולים הוכרזו כאתר מורשת עולמית ע”י אונסקו ונקראים כך בשל האדים העולים מעצי האקליפטוס באזור, אשר מכילים שמן הגורם לאוויר לקבל גוון כחלחל וכך נראים לעיתים ההרים מרחוק ככחולים. נרד בנסיעה תלולה ברכבת לתוך יער שמזכיר יער גשם, בו נטייל רגלית. נגיע לאתר הרכבל Scenic World וגם ניסע לנקודת התצפית הטובה ביותר על ההרים הכחולים הקרויה Echo Point אשר ממנה נראה נוף של סדרת הרים מיוערים כולל סלע “שלוש האחיות” המפורסם.
ארוחות: בוקר, ערב
לינה: סידני

יום 21│ 16/3 | סידני
הבוקר נצא להשלמת סיורנו באתרים החשובים של סידני. בהמשך היום ניסע על גשר המפרץ המפורסם של סידני, עד לשכונה הפרברית “מנלי”.
ארוחות: בוקר, ערב
לינה: סידני

יום 22 | 17/3 | סידני – תל אביב
בשעות הבוקר המוקדמות נצא בטיסה דרך דובאי לתל אביב
ארוחות: בטיסות

מחירים ב-$ לאדם בחדר זוגי

 יציאה חזרה  מחיר לאדם בחדר פנימי   חדר חלון  תוספת לאדם בחדר מרפסת הנחה מדריך 
24.02.25 17.02.25  8,350 $ 650 $ 200 $ עד 25/7 טומי שרון
             
 •  המחיר הינו לפי הרשום באתר ביום ההזמנה (ולא לפי פרסומים קודמים)
 • אין כפל מבצעים והנחות
 • שיבוץ החדר, מיקום וקומה ייקבעו ע”י מחלקת הקבוצות של חברת השייט בהתאם לקטגוריה.

המחיר כולל:

 • טיסות בינלאומיות בחברת אמירטס במסלול תל אביב-דובאי-אוקלנד   // סידני-דובאי-תל אביב
 • מסי נמל, מס בטחון והיטל דלק  (נכון לתאריך 02.01.22 וכפוף לשינויים)
 • העברות לפי התוכנית
 • שייט 13 לילות על סיפון האונייה  Royal Princess על בסיס פנסיון מלא
  (למעט ארוחת צהרים בסיורי החוף)
 • סיורי חוף עם אוטובוס צמוד וכניסות לאתרים לפי המפורט בתכנית
 • טיול יבשתי באוסטרליה כולל כל הכניסות לאתרים ולשמורות שבתכנית
 • בתי מלון בדרגת תיירות טובה על בסיס ארוחת בוקר בטיול היבשתי
 • ארוחת צהרים בפסגת מגדל סידני
 • שהיה וסיור בדובאי
 • מדריך ישראלי מומחה לאוסטרליה וניו זילנד
 • מדריכים מקומיים דוברי אנגלית בהתאם לנדרש
 • טיפים באוניה (חובה לפי חברות השייט)
 • טיפים לנותני שירותים ביבשה (לא כולל טיפים באונייה)
 • דמי סבלות בבתי המלון
 • מפגש קבוצה בזום לתדרוך לפני היציאה

המחיר אינו כולל:

 • אשרת כניסה לאוסטרליה וניו זילנד (חובה !) – פרטים ב-ש.מ. אשרות, טלפון 03-525-0332
 • טיפים באונייה (כ- 16 $ ללילה לאדם – חובה לפי כל חברות השייט)
 • ביטוח בריאות ומטען
 • תשר למדריך הישראלי
 • כל מה שאינו כלול בסעיף המחיר כולל

הערות
• דרושה אשרת כניסה לאוסטרליה ולניו זילנד – פרטים למעלה
• בדבר חיסונים – יש לפנות למרפאות המטיילים בלשכת הבריאות המחוזית ומומלץ לתאם גם עם רופא המשפחה
• יש רופא ואחות על האנייה (בתשלום – בכיסוי חברת הביטוח האישית).
• על הנוסע חלה חובה להצטייד (מוקדם ככל הניתן) על חשבונו, בפוליסת ביטוח נסיעות לחו”ל.
• המחירים משתנים בחברת השייט עפ”י היצע וביקוש. המחיר הסופי יקבע ביום ההזמנה.
• ייתכנו שינויים בסדר התוכנית על פי לוח הזמנים וימי הטיסות ושל האתרים לאורך מסלול הטיול 
• תוכנית הטיול הביקורים כפופה ותלוה בתנאי מזג האוויר
• לעיתים אף ייתכנו ויתורים על חלק ממקומות הביקור תוך מתן תחליף ראוי במקום וזאת אף לאחר היציאה מהארץ.
• כל שינוי ו/או מחדל הקשור בחב’ התעופה ו/או חב’ השייט, אינו מהווה עילה לתביעה ו/או פיצוי כנגד תרבותו – רימון טיולים והאחריות היא על חברות התעופה והשייט בלבד.
• אנו ממליצים לרכוש ביטוח בריאות מיד עם ההרשמה לטיול, על מנת להימנע מדמי ביטול עקב אירוע בריאותי בלתי צפוי. פנו אלינו לקבלת הפניה לסוכן ביטוח.
  “תרבותו” ממליצה לכל נוסעיה לרכוש גם ביטוח המכסה כל הכיסויים המקובלים וההרחבות המוצעות ע”י חברות הביטוח (לרבות הטסה רפואית) ו”תרבותו” לא תהיה אחראית כלפי הנוסע     (או חברת הביטוח שלו), בכל אופן שהוא, בקשר לכל עלות ו/או נזק (לרבות חובת הנוסע לשלם דמי ביטול) בקשר לעניינים כאלה.
• יציאת הטיול מותנית במינימום משתתפים.
תנאי תשלום: 

 • דמי קדימה על סך 300 $  לנוסע עם ההרשמה.
 • עם הבטחת הטיול יגבה התשלום כולו
 • ניתן לשלם ב- 3 תשלומים ללא ריבית ולסיימם 3 חודשים לפני הקרוז.
 • התשלום לפי שער המחאות והעברות.

* מומלץ לקרוא: תנאים ומידע כללי

האוניה Royal Princess
שופצה: 2018
משקל: 142,229 טון
סיפונים: 19
אורך: 330 מטר
נוסעים: 3,560
צוות: 1,346

אתרים מרכזיים ואטרקציות הכלולים בתוכנית של תרבותו:
* סיור בעיר אוקלנד כולל תצפיות מהר עדן וממגדל סקאי וכן ביקור במוזיאון זיכרון המלחמה
* ביקור באתר וואיטנגי המהווה את מקום ייסודה של ניו זילנד המודרנית
* ביקור בכפר מאורי ומופע ראווה
* סיור בשמורת Puketi בה נראה מגוון עשיר של עצים וצמחים ובהם עצי הקאורי הענקיים
* ביקור במערות הקראסט והנטיפים קאוויטי (Kawiti Caves)
* סיור בוולינגטון – בירת ניוזילנד כולל תצפית בהר ויקטוריה, הגנים הבוטניים ומוזיאון טה פפה
* סיור לחצי האי אוטגו כולל מרכז המבקרים של האלבטרוסים המלכותיים
* שייט באזור הפיורדים המרהיבים של ניו זילנד: מילפורד, דאוטפול ודאסקי
* סיור בעיירה האוסטרלית הפסטורלית עדן
* תצפית נופית אל סלע “שלש האחיות”
* ביקור בשמורת פדרדייל בה נכיר את עולם החי הייחודי של היבשת האוסטרלית
*ירידה ברכבל לתוך יער גשם מרהיב
* סיור מקיף בסידני : גשר המפרץ, הגנים הבוטניים, האקווריום ,שכונת מנלי כולל נסיעה במעבורת

2024-06-21T08:03:31+00:00