yes

קרוז בויטנאם וקמבודיה על נהר המקונג בספינה המהודרת מקונג פרסטיג’ 2

קרוז בויטנאם וקמבודיה על נהר המקונג בספינה המהודרת מקונג פרסטיג' 2

הטיול בהכנה

מלאו את טופס ההרשמה, ונתקשר אליכם מיד עם קביעת תאריכי יציאה חדשים

קוד הטיול: TCVC

משך הטיול: 19 יום

יציאה: יפורסם

מדינות: ויטנאם, קמבודיה

אזורים: צפון ודרום ויטנאם, נהר מקונג, קמבודיה

סגנון: טיול משולב בקרוז

על הטיול:

  • טיולי עומק בהאנוי, סייגון (הו צי’ מין סיטי) ומקדשי אנגקור בקמבודיה
  • שייט מדהים עם לינה במפרץ האלונג על בסיס פנסיון מלא וירידות לסיורים באתרי טבע וכפרים
  • 7 ימי קרוז על סיפון האניה המפוארת והחדשה מקונג פרסטיג’ 2 על בסיס פנסיון מלא
ויטנאם וקמבודיה משלבות היסטוריה מעניינת, נופים מרהיבים ונוף אנושי מגוון וצבעוני. נוכל למצוא בהן ערים גדולות המתפתחות בקצב מואץ ובהן האנוי, סייגון ופנום פן לצד כפרים שלווים עטורים בירק ושדות אורז ציוריים הנראים כאילו נלקחו מהאגדות. לאלה יש להוסיף את האוכלוסיה הצבעונית החיה בחלקה הגדול על פי מסורות בנות מאות שנים, אוכל משובח, ערי נופש ואתרי טבע ומורשת מן היפים והחשובים בדרום מזרח אסיה ובראשם מפרץ הלונג בויטנאם ומקדשי אנגקור בקמבודיה (שניהם אתרי מורשת עולמית). נהר המקונג הענקי הוא סם החיים של המדינות ולאורכו התפתחו מרכזים אנושיים וחקלאיים מפותחים והוא יוצר את הדלתא הענקית שהיא אחד האזורים הפוריים בעולם… גם המלחמות שהתחוללו באזור, מלחמת הודו-סין (1954 ), מלחמת ויטנאם בין צפון ודרום ויטנאם שהביאה למותם של מליוני בני אדם ומלחמת האזרחים בקמבודיה לא הצליחו למוטט את המסורת התרבותית בחבל ארץ זה.
במהלך טיולנו נלמד לעומק על תרבויות ויטנאם וקמבודיה באמצעות שילוב שייט על המקונג ב”מלון צף” מפואר עם סיורי חוף באמצעותם נוכל להתרשם מקרוב מהנופים והכפרים שלאורך הנהר הענק, נסייר בערים ובשווקים הציוריים, נראה את האוכלוסיה המגוונת ומסבירת הפנים וכמובן ונטייל בשייט וברגל בשני “הצימוקים” של טיולנו: מפרץ הלונג בויטנאם על נופיו הנפלאים וקומפלקס מקדשי אנגקור – פאר הארכיטקטורה החמרית בקמבודיה.
יום 1-2 תל אביב- בנגקוק- האנוי
נטוס מתל אביב לבנגקוק ומשם בטיסת המשך להאנוי בירת ויטנאם המאוחדת. לאחר שננחת בהאנוי נתקבל על ידי נציג הספק המקומי וניסע למלוננו. האנוי שפרוש שמה “גדת הנהר” על שום מיקומה על גדת הנהר האדום, היא העיר השניה בגודלה בויטנאם (אחרי סייגון) ובטרם האיחוד עם דרום ויטנאם שימשה כבירה בשנים 1954-76. העיר מונה כ- 6 מיליון תושבים ומהווה מרכז לתעשיה כבדה המבוססת על מרבצי פחם וברזל הנמצאים באזור.

יום 3- האנוי
היום נערוך סיור מקיף בעיר האנוי, נלמד על ההיסטוריה, הארכיטקטורה והתרבות של העם הויטנאמי ונראה את אתרי העיר החשובים.
נבקר בביתו של הו צ’י מין אביה של ויטנאם, בו התגורר בשנים 1958-1969 בגנים מסביבו ובמאוזוליאום לזכרו נראה שהוכרז כ”מונומנט השישי הכי מכוער בעולם” ע”י CNN International . נמשיך לביקור במיתחם בית הסוהר שכונה באירוניה “הילטון האנוי”, הכלא הצפון ויטנאמי הידוע לשימצה בו עונו שבויים אמריקאים ובו הוחזקו הסנטור והמועמד לנשיאות ארה”ב גו’ן מקיין והמועמד לתפקיד סן נשיא ג’מס סטוקדייל לאחר הפלת מטוס הסקיהוק אותו הטיסו. באופן אירוני מחזיקה רשת הילטון מלון בעיר הנושא שם זה. … נראה את “פגודת העמוד האחד” הבנויה מעץ סביב עמוד אבן המייצג את פרח הלוטוס המקודש ולאחר מכן נבקר גם במקדש הספרות- האוניברסיטה הראשונה בויטנאם המהווה היום מקדש קונפוציאני. נאכל ארוחת צהרים במסעדה ויטנאמית מקומית ולאחר מכן ניסע כשעה בטראם דרך רחובותיה הציוריים של העיר העתיקה ונראה את הסוחרים והחנויות המסורתיות שלא השתנו כמעט במשך מאות שנים. נסיים את סיורנו באגם Hoan Kiem הציורי שעל גדתו נחזה במופע תיאטרון בובות מים פנטסטי. לינה בהאנוי.

יום 4 מפרץ הלונג
לאחר ארוחת הבוקר ניסע כ- 3.5 שעות למפרץ הלונג (“שיני הדרקון” , אחד מאזורי הנוף היפים ביותר באסיה ואתר מורשת עולמית של אוסק”ו. המפרץ מורכב מ- 1300 איים בגדלים שונים ומיוערים המזדקרים לגובה מאות מטרים מעל מי המפרץ ומאופיינים בתופעות קארסטיות מרהיבות הכוללות מאות מערות נטיפים וזקיפים. בשנת 2011 הוכרז המקום כ”אחד משבעת פלאי עולם הטבע”.
נגיע לנמל הבין לאומי Hon Gai נעלה על ספינת הקרוז ונזכה לקבלת פנים עם משקה ולאחריה נכנס לתאים. נתחיל בשייט במפרץ המרהיב ובמהלכו נזכה לארוחת צהרים הכוללת מאכלי ים. מאוחר יותר נעבור לסירות משוטים הנהוגות ע”י בנות מקומיות הלבושות בלבוש מסורתי, ונשוט לכפר הדייגים הצף Vung Vieng בו נעקוב אחר חיי המקומיים ונראה גם את חוות הפנינים . נשוב לספינת האם, ננוח על רקע נופי הצוקים הנהדרים המתרוממים מעל מי המפרץ או נשחה להנאתנו. נמשיל בקרוז המקסים עד שעות הערב עת נעגון באזור Ho Dong Tien בערב נוזמן לצפות בהכנת אוכל מקומי ומיד לאחריה נסעד ארוחת ערב טעימה על האניה. לינה באניה.

יום 5 – טיסה לסייגון, סיור בעיר
הבוקר נתעורר למראה מדהים של הזריחה מעל מפרץ הלונג. חוויה של פעם בחיים….המעונינים יצטרפו לשיעור טאי צ’י ולאחריו ארוחת בוקר קלה. בשעה 0800 נגיע למערת ההפתעות ((Surprise Cave הנמצאת על האי בו הון ונחשבת ליפה ביותר בין המערות הקרסטיות בהלונג. חלל המערה זרוע במאות נטיפים וזקיפים בצורות וצבעים שונים המשווים לו מראה של תיאטרון שמראשו משתלשלות “נברשות” אבן יפהפיות ועל רצפתו ניצבות תצורות המזכירות פיל, סוס, עלי עץ או פרחים…ככל שחודרים לעומק המערה כך הצורות נעשות מרשימות יותר וסוחטות קריאות התפעלות (מכאן שמה של המערה). נחזור לאניה, נפנה את החדרים, נאכל ארוחת בוקר מאוחרת תוך כדי המשך הפלגה דרך Tu Long Bay , Bai Tho mountain, והשוק של הלונג. בשעה 11 לערך נגיע למזח ומשם ניסע ברכב שימתין לנו, לשדה התעופה בהאנוי ממנו נטוס לסייגון (הו צי’ מין סיטי). עם הגיענו נועבר למלוננו בעיר.

יום 6– הו צ’י מין סיטי

העיר, שהיתה בירת דרום ויטנאם מ-1954 עד 1976 עת נכבשה ע”י כוחות הצפון, היא הכרך הגדול ביותר בויטנאם וליבה הכלכלי. היא משתרעת על שטח גדול של 2000 קמ”ר ומונה כ-8 מיליון תושבים, מחציתם רוכבים על כלי רכב דו גלגליים…….לאחר הנחיתה ניסע לביקור מאלף במנהרות של קו צ’י ((Cu Chi Tunnels. המנהרות נחפרו על ידי מחתרת הויטקונג שנלחמה באמריקאים בתקופת מלחמת ויטנאם וכונתה בפי המקומיים “מחסלי האמריקאים”. רשת המנהרות שאורכן הכולל כ- 120 קילומטר! הוקמו כמקום מסתור מפני הפצצות האמריקאים ושימשו לסיור, העברת אמצעי לחימה ואוכל ובהן נבנו גם בתי חולים, חדרי אוכל ועוד. זהו אתר ביקור חובה לכל בית ספר בויטנאם! ומוקד תיירותי חשוב. לאחר שנשמע על תולדות המלחמה העקובה מדם וחלקם של לוחמי הויטקונג בנצחון על האמריקאים נשוב לסייגון ונבקר בארמון העצמאות (Reunification Palace) שנבנה ב-1966 ושימש מקום מושבו של נשיא ויטנאם עד נפילתה של סייגון ב-1975 בידי כוחות הצפון. נסייר בארמון המפואר ונמשיך למבנה מרשים נוסף, כנסיית נוטרה דם שנבנתה בין 1863 ל-1880 ע”י הצרפתים מחומרים שהובאו בשלמותם מצרפת. גובה שני עמודי הפעמונים העשויים ברונזה הוא 60 מטר. בתום בקורנו נגיע לבניין הדואר המרכזי, מבנה גדול ורב רושם שנבנה בתחילת המאה ה-20 בסיגנון ניאו קלאסי בזמן השלטון הצרפתי בתכנונו של המהנדס הידוע גוסטב אייפל. בסיומו של היום נסייר בשוק Ben Thanh ההומה והססגוני של העיר, אחד הסמלים הוותיקים ומקום מצוין להצטייד במזכרות ועבודות יד מקומיות. לעת ערב נגיע למלוננו.

יום 7 מקדש קאו דאי ומנהרות קו צ’י
ניסע לפרובינציית טאי נין מרחק שעתיים וחצי נסיעה מסייגון לסיור מרתק במקדש קאו דאי (Cao Dai) המרכז הרוחני המדהים ביופיו של דת הקאודאיסם (“האל העליון”) שנוסדה בשנת 1926 ומשלבת בעקרונותיה יסודות מהבודהיזם, נצרות וקונפוציוניזם. נתארח בתפילת הצהרים שבמקדש אליה מגיעים מאות ממאמיני הדת החדשה. בתום חוויה מיוחדת זאת נאכל ארוחת צהרים במסעדה מקומית ונמשיך לסיור במנהרות קו צ’י (Cu Chi), רשת ענקית של מנהרות ומחילות תת קרקעיות מסועפות שנחפרה על ידי לוחמי הויטקונג בתקופת מלחמת ויטנאם ושימשה למסתור, העברת מזון ונשק ונבנו בה אף בתי ספר ובית חולים! בתום יום מרתק נשוב לסייגון.

יום 8 תחילת השייט
נפגש בלובי וניסע לנקודת האיסוף במלון סופיטל פלאזה סייגון ממנו ניסע למזח במי טהו (My Tho) הממוקם 70 קילומטר מהעיר. בדרכנו נבקר בשוק צ’ולון (China Town) הססגוני וכן במפעל מקומי ליצור לאקה. עם הגיענו נתקבל על ידי צוות האניה מקונג פרסטיג’ 2 , נאכל ארוחת צהרים ונתכונן להפלגה המתחילה אחר הצהרים. ארוחת ערב חגיגית ומופע מוסיקלי יציינו את תחילת ההפלגה. ברוכים הבאים!!!

יום 9 – הפלגה על המקונג- קאי בה- סה דאק
לאחר הפלגה בלילה נגיע בבוקר לעיירה קאי בה ((Cai Be השוכנת על גדות המקונג. נצא לסיור מרתק בשוק הצף הציורי המשותף לכל תושבי האזור, נראה את הקתדרלה הקאתולית צרפתית שעל גדות הנהר ונבקר בית מלאכה מקומי ליצור נייר אורז וממתקים עשויים מפרי הקוקוס. נשוב לאניה לארוחת צהרים ונמשיך בשייט עד סה דאק (Sa Dec ( ולאחר שנעגון נערוך סיור קצר בעיירה ציורית זאת. הסופרת הצרפתית הידועה Marguerite Durasחיה כילדה בעיירה בין השנים 1928-1932 כאשר אמה ניהלה במקום בית ספר צרפתי אותו ניתן לראות גם כיום. נראה את ביתו של המאהב הסיני של הסופרת המשמש כיום כמוזיאון. נסתובב להנאתנו בעיירה, נראה גם את המקדש הקאודאיסטי והשוק המקומי הציורי. נשוב לספינה לשייט לילי בדלתא.

יום 10– שייט על המקונג- העיירה טאן שהו- חציית הגבול לקמבודיה
הבוקר נגיע לעיירה המבודדת טאן שהו (Tan Chau) שעל גדות המקונג. אחרי ארוחת הבוקר נעבור לסירות קטנות ונשוט לביקור בחוות דייגים. נמשיך לביקור בבית מלאכה העוסק באריגת מחצלות ובבית מלאכה המייצר מוצרי משי. ניסע בריקשות בין רחובות הכפר ונגיע למזח לארוחת צהרים. אחר הצהרים נשוב לספינה ונחצה את הגבול לפנום פן בירת קמבודיה אליה נגיע בבוקר יום 11.

יום 11– פנום פן
לאחר ארוחת הבוקר נצא לפנום פן בירת קמבודיה השומרת עדיין על צביונה הצרפתי קולוניאלי. העיר נוסדה במאה ה-14 ומונה כיום כ- 2 מיליון תושבים על שטח של 376 קמ”ר . בתקופת השלטון הצרפתי ובמיוחד בתחילת המאה העשרים נודעה העיר כ”פנינת אסיה”. נבקר בארמון המלכותי המהודר שנבנה בשנת 1866 על גדות המקונג ומאז משמש למגורי משפחת המלוכה (למעט בתקופת שלטון החמר רוג’ באמצע שנות ה-70 ) ובו מבנים מרשימים כולל פגודת הכסף בה מצויים אוצרות לאומיים רבי ערך וכן “בודהא האמרלד” מהמאה ה-17 הנערץ ע”י תושביה הבודהיסטים של קמבודיה. בהמשך נבקר גם במוזיאון הלאומי המציג מוצגים מההיסטוריה של קמבודיה כולל מתקופת החמרים. נאכל ארוחת צהרים על הספינה ולאחר מכן נצא לסיור במבנה ביה”ס התיכון לשעבר המכונה ” S21″ שהוסב למחנה מעצר ועינויים בתקופת שלטונם של החמרים האדומים בשנים 1975-79 ומתעד את הפשעים שבצעו בני קבוצה זאת בקמבודיה. לבסוף נבקר במקדש פנום ((Wat Phnom “מקדש ההר” שנוסד במאה ה-14 ועל שמו נקראת העיר. נשוב לארוחת ערב באניה. בערב, מופע מסורתי של ריקודים חמריים על הסיפון.

יום 12– שייט על המקונג- קו צו’נג- פנום פן
מוקדם בבוקר נעזוב את פנום פן ונשוט לקו צו’נג (Koh Chong) נבקר כפר זה הידוע במסורת אריגת המשי שלו, נראה את הפגודה שלו ונכנס לבית ספר מקומי. ארוחת צהרים על הסיפון. נמשיך בשייט על המקונג ונמשיך לצפות בכפרים הרבים שלאורכו וחיי יום יום המתנהלים על גדתו. אחר הצהרים נשוב לפנום פן ואחר הצהרים יהיה חופשי לשוטטות עצמית ברחובות הציוריים וקניות בשוק הרוסי. ארוחת ערב על הספינה.

יום 13– שייט על המקונג- אודונג- קמפונג טראלאש
נשוט במעלה הנהר לכוון אודונג (Oudong). ארוחת צהרים תוגש על האניה. אחר הצהרים נגיע לאודונג הנמצאת כ-40 קילומטר מפנום פן. בין השנים 1616-1866 היתה אודונג הבנויה על ראש הר, בירת קמבודיה ובתחומה ניתן לראות מספר סטופות עתיקות מתקופת מלכי חמר. נבקר בפגודה Vipassana Dhura הידועה כמקום מדיטציה לנזירים בודהיסטים ומקדש קאמפונג טראלאש מהמאה ה-19 על ציורי הקיר הנפלאים שלו. לסיום מצפה לנו הפתעה….נחזור לספינה רכובים על כרכרות רתומות לשוורים. ארוחת ערב על הספינה.

יום 14– שייט על המקונג- קמפונג צ’אננג
נשוט על נהר טונלה סאפ (Tonle Sap River ) ” נהר מים מתוקים גדול” שהופך לימה גדולה (הגדולה ביותר בדרום מזרח אסיה….) בתקופת הגשמים ואילו בתקופה היבשה מתנקז לתוך נהר המקונג. נגיע ל- קמפונג צ’אננג (Kampong Chhnang) הנמצאת 90 קילומטר מפנום פן. נעלה על סירות קטנות ונשוט לכפר צף אוטנטי בו חיי האנשים מתנהלים אך ורק על הנהר והם נעים ממקום למקום בסירות ברשת התעלות המשמשות כ”רחובות”. בתום סיורנו נלך לאורך גדת הנהר ונבקר בשוק המקומי הססגוני. ארוחת צהרים יערב על הספינה.

יום 15– סיום השייט- הגעה לסיאם ריפ- טא פרום
נאכל ארוחת בוקר תוך כדי חציית ימת טונלה ונגיע לסיאם ריפ (במיקרה של מיעוט מים נועבר לעיר בסירות מרוץ או אוטובוס). זאת הימה הגדולה ביותר בקמבודיה ובין הגדולות באסיה ואורכה 150 קילומטר! הימה עשירה בבעלי כנף שהרכבם משתנה לפי העונות וגובה המים. לאחר שנרד מהאניה ניסע למלוננו בסיאם ריפ. נשהה במלון למנוחה קצרה ואחר הצהרים נצא לסיורנו הראשון בסביבה. תחילה ניסע לעיירה רולוס הנמצאת 13 קילומטר מסיאם ריפ והיתה בירת החמרים הראשונה. בעיירה השתמרו מספר מקדשים הינדים שנבנו במאה ה-9 בסגנון חמרי קלאסי של “מקדשי הרים” ובהם Lolei , Prea Ko ו – Ba Kong. נבקר במקדשים ונלמד על התרבות וההיסטוריה החמרית בקמבודיה. נשוב למלוננו

יום 16– אנגקור טום- באיון- אנגקור ואט
הגענו לאחד משיאי הטיול! לאחר ארוחת הבוקר נצא לביקור באנגקור טום (Angkor Thom ) “העיר הגדולה” שהיתה הבירה האחרונה שנבנתה במאה ה-12 ע”י החמרים. באותה תקופה חיו בעיר כ- 100000 תושבים! עם החלשותה של ממלכת חמר במאה ה-13 החלה גם העיר לרדת מגדולתה ו”נעלמה” ברבות השנים בתוך יער הגשם. נלך ברחובות העיר הנטושה, נראה את המקדשים והמבנים החמריים המרשימים, עדות לתפארתה של העיר. נראה את השער הדרומי עם הפסלים הענקיים המעטרים אותו, מקדש באיון (Bayon Temple) היחודי בזכות 54 מגדלים המקושטים ב-200 פנים צוחקות של Avolokitesvara- בודהיסט אווה המיצג את החמלה של כל הבודהות, המתחם המלכותי, טראסת הפילים ועוד. ארוחת צהרים במסעדה מקומית. אחר הצהרים נבקר במקדש/מתחם אנגקור ואט (Angkor Wat ) הידוע והיפה ביותר, אתר מורשת עולמית של אונסק”ו , הקומפלקס הענק מכסה כ-600 דונם (שווה בגודלו לארמון המלכותי בביגינג), שנבנה במרכזו של אי מלאכותי. זהו המקדש השמור ביותר בעיר המקדשים אנגקור שנבנה במאה ה-12 כקומפלקס הינדי ושינה את צביונו למקדש בודהיסטי והוא היחיד הממשיך לשמש מוקד דתי. זוהי ללא ספק הדוגמה הטובה והמרשימה ביותר לארכיטקטורה החמרית! נהנה מהשקיעה המדהימה מעל הרי פנום באקהנג ולאחר מכן נשוב למלוננו בסיאם ריפ.

יום 17– סיאם ריפ- באנטי סאמרה- באנטי סרי
הבוקר ניסע 30 קילומטר מסיאם ריפ ונבקר במקדשי באנטי סרי (Banteay Srey ) הידועים בשם “מצודת הנשים”. מקדש זה נבנה במאה ה-10 מאבן חול אדומה והוא ידוע בתבליטי האבן שלו המוקדשים לאל שיווה ובגודלו המניאטורי לעומת מקדשים אחרים…בהמשך נבקר גם במקדש Banteay Samre שנבנה במאה ה-12 וכן בכפר החמרי Phum Pradak בו נראה מקרוב את החיים המסורתיים הנהוגים באזור זה מאות שנים. נאכל ארוחת צהרים ולאחר מכן נבקר בפראסאט קראואן שנבנה במאה ה-10 והוקדש לאל שיווה, סרה סראנג (Srah Srang)- מאגר מים שנבנה במאה ה-10 ונקרא גם “המרחצאות המלכותיים”, טא פרום (Ta Prohm) מקדש נהדר שנשאר שלם באופן יחסי מאז “שהתגלה” מחדש. בהמשך היום נבקר במספר מוניומנטים מרשימים נוספים ככל שיותיר הזמן. בתום בקורנו ניסע למלון.

יום 18-19 – סיאם ריפ- בנגקוק- תל אביב
ארוחת בוקר וזמן חופשי עד העברה לשדה התעופה לטיסה לבנגקוק . נחליף מטוס ונמשיך בטיסה לארץ. נחיתה צפויה ביום 19

  • סיורי עומק בהאנוי וסייגון (הו צי’ מין סיטי) לפני השייט
  • שייט באניה חדישה ומשוכללת Mekong Prestige 2 על בסיס הכל כלול (כולל משקאות אלכוהוליים מקומיים)
  • שייט ולינה במפרץ האלונג כולל ירידות לביקורים
  • סיורים בכפרים, שווקים ואתרים לאורך נהר המקונג
  • סיור מקיף בקומפלקס מקדשי אנקור בקמבודיה (לאחר השייט)
  • מפגש הכולל הרצאת מבוא טרם היציאה לטיול
מחיר הטיול כולל:

*טיסות בין לאומיות עם חברת אל על בנתיב תל אביב- בנגקוק- תל אביב
*טיסות פנים בנגקוק- האנוי- סאיגון
*שייט 7 לילות/8 ימים בספינה החדישה מקונג פרסטיג’ 2 בחדר עם מרפסת פרטית (Main Deck ) על בסיס פנסיון מלא (3 ארוחות ביום) מארוחת צהרים ביום 1 עד ארוחת בוקר ביום 8 .
*שתיה חופשית באניה (לא אלכוהולית): מים מינרלים, שתיה קלה, בירה, ויין מקומי בזמן הארוחות.
*שייט ולינה במפרץ האלונג כולל ירידות לביקורים
*סיורי חוף וטיולים עם מדריך מקומי דובר אנגלית בהאנוי, סייגון (הו צי’ מין סיטי), פנום פן, כפרים, עיירות ושווקים לאורך נהר המקונג כפי שמפורט בתכנית
*טיולים במקדשי אנגקור ואזור סיאם ריפ לאחר ההפלגה
*לינה במלונות ברמת תיירות גבוהה על בסיס חצי פנסיון (לפני ואחרי השייט)
*תשר לאנשי האניה
*מדריך ישראלי מומחה לאסיה
*מפגש קבוצה לפני היציאה

המחיר אינו כולל:

שתיה אלכוהולית ושתייה מחוץ לאניה
הוצאות בעלות אופי אישי
ויזה לויטנאם וקמבודיה
ביטוחים למיניהם
טיפים למדריכים בסיורי הקרקע

מחירים ותאריכי יציאה

יציאה חזרה מחיר (Main Deck )* תוספת ליחיד**  הרשמה מוקדמת סטטוס הערות
             
             

.*מחיר לאדם בחדר זוגי

**תוספת לשרותי קרקע (משלם על תא באניה מחיר מלא)

*מומלץ לעיין בתנאים ומידע כללי

2019-02-14T04:16:41+00:00